Skocz do zawartości

Ania i duże cycki?


Rekomendowane odpowiedzi

A gdyby jej cycki nie były naturalnie tak wielkie to miała by mniej uroku ?

Mistrz jest fanem dużych cycków :) ja niekoniecznie, ale akurat Ania może mieć i małe, ma w sobie jakiś urok, widać, że kamera ją lubi :) chyba mam deja vu, bo moja dawna miłość była do niej z buzi bardzo podobna, i te ciemne bujne włosy, ech..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrz jest fanem dużych cycków :) ja niekoniecznie, ale akurat Ania może mieć i małe, ma w sobie jakiś urok, widać, że kamera ją lubi :) chyba mam deja vu, bo moja dawna miłość była do niej z buzi bardzo podobna, i te bujne ciemne włosy, ech..

I to wszystko tłumaczy ;)

Łiii tam , nie ma jak to blondynki :D

Tak..blondynki z dużymi cyckami :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Sylwię i inne fanrtastyczne siostry !

Jakiś czas temu kuzyn się żenił i na wieczorku kawalerskim skułem się z farancuzem , holendrem i niemcem bo rodzina ... esperanto. Żona żabojada (polka z pochodzenia i fantastyczna kucharka)poprosiła o fartuch co by gareroby nie brudzić. Powiedziałem grzecznie , że po pierwsze jest gościem i odpoczywać ma a po drugie jej piersi nie zmieszczą się w gabarytach naszych fartuszkow kucharskich... Odpowiedź była szybka : piersi ma kurczak a to są cycki ! Co działo się dalej pominę bo się wstydzę ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Sylwię i inne fanrtastyczne siostry !

Jakiś czas temu kuzyn się żenił i na wieczorku kawalerskim skułem się z farancuzem , holendrem i niemcem bo rodzina ... esperanto. Żona żabojada (polka z pochodzenia i fantastyczna kucharka)poprosiła o fartuch co by gareroby nie brudzić. Powiedziałem grzecznie , że po pierwsze jest gościem i odpoczywać ma a po drugie jej piersi nie zmieszczą się w gabarytach naszych fartuszkow kucharskich... Odpowiedź była szybka : piersi ma kurczak a to są cycki ! Co działo się dalej pominę bo się wstydzę ...

hahaha niezły ubaw :lol:  za co przepraszasz?:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.