Skocz do zawartości

Podchodzenie do lasek na ulicy.


Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, Maxivoice napisał(a):

Mogłem podejść, zrobić swoje i nie nastawiać się na efekt. Dla czystej zabawy i praktyki?

Nie chce cie demotywowac bo kazdy z nas ma jakis sposob na zycie ale … nie lepiej poobserwowac czy jakas nie zwraca na ciebie uwage i wtedy przyatakowac ? Po co robic z siebie debila . Chcialbys aby jakis walen blekitny trul ci doope o jakies glupoty (w domysle chcial cie “wytarmosic “ ) ? . Zapewnie nie , wiec wczuj sie w role tych lasek ktore grzecznie tobie i innym odmawiaja , i nie win ze jednej czy drugiej czasem puszczaja nerwy . Przycisnij mocniej ze 2 lata na silowni i zobaczysz ze “te” relacje miedzyludzkie to zwyczajna farsa i zwierzecy instynkt .

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, thyr napisał(a):

Nie chce cie demotywowac bo kazdy z nas ma jakis sposob na zycie ale … nie lepiej poobserwowac czy jakas nie zwraca na ciebie uwage i wtedy przyatakowac ?

Taa, to jest fajne, ale wtedy warto mieć wprawe i podchodzić na luzie a nie ze strachem że wyjdzie się na debila

33 minuty temu, thyr napisał(a):

 

Po co robic z siebie debila .

Może wcale nie robi?  Po co to idiotyczne założenie? 

33 minuty temu, thyr napisał(a):

Chcialbys aby jakis walen blekitny trul ci doope o jakies glupoty (w domysle chcial cie “wytarmosic “ ) ? .

Stwierdzasz że on jest nudny i brzydki? 

Może po chwili ona zacznie się patrzyć na niego maślanymi oczyma

33 minuty temu, thyr napisał(a):

Zapewnie nie , wiec wczuj sie w role tych lasek ktore grzecznie i innym odmawiaja , i nie win ze jednej czy drugiej czasem puszczaja nerwy .

Wczuj się. Dlatego bez chamskich tekstów. 

33 minuty temu, thyr napisał(a):

Przycisnij mocniej ze 2 lata na silowni i zobaczysz ze “te” relacje miedzyludzkie to zwyczajna farsa i zwierzecy instynkt .

Nie tylko, ale w dużej mierze tak. Nie mniej nawet po siłce i z mordą Chada można to zruinować brakiem social skilli

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Maxivoice napisał(a):

Wiem, że to jedno wielkie gówno ale mimo to próbuję 

Ale kto ci to powiedział? Bo jak twoja głowa to się nie liczy :).

W dniu 19.07.2023 o 14:30, I1ariusz napisał(a):

Kilka razy to zrobiłem i raczej byłem zaskoczony, że odzew nie był jakoś szczególnie negatywny. Czasami wypada to trochę żenująco, ale nie spotkałem się z agresją.

Bo kobitki tak naprawdę w 90 proc nie gryzą ale tutaj skupiają się za często na 10 proc tych chorych psychicznie XD.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2023 o 15:55, Mariusz 1984 napisał(a):

Kurde, jak Wy to robicie? Ja nawet jak upatrze laskę to w ostaniej chwili panika i rezygnuje.

Kiedyś nie było internetu, telewizji, mass mediów, telefonów komórkowych i ludzie musieli sobie jakoś dawać radę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, thyr napisał(a):

Nie chce cie demotywowac bo kazdy z nas ma jakis sposob na zycie ale … nie lepiej poobserwowac czy jakas nie zwraca na ciebie uwage i wtedy przyatakowac ?

Kolego, ja tak sobie obserwowałem przez ostatnie 27 lat i nie zauważyłem tego mitycznego zainteresowania. 

Jedna mi zwróciła uwagę jak pakowałem bułki do woreczka bez rękawiczki foliowej i to tyle odnośnie zwracania uwagi.

Widzę, że od czasu prehistorii nic się nie zmieniło i facet musi chodzić i polować żeby coś ugrać. Brakuje tylko żebym biegał z dzidą w ręku po mieście.

48 minut temu, Libertyn napisał(a):

Nie tylko, ale w dużej mierze tak. Nie mniej nawet po siłce i z mordą Chada można to zruinować brakiem social skilli

Złote słowa! Amen

Edytowane przez Bezsenny_Idealista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Libertyn napisał(a):

Chodzi chyba o zerkanie na Ciebie z ukradka

To był tylko humorystyczny akcent, zrozumiałem przekaz. Chciałem uzmysłowić bardziej, że kobiety już się na tyle zmieniły na przestrzeni lat, że jeśli sam im nie wyskoczysz przed twarz i się nie pokażesz z intencjami to możesz czekać w nieskończoność.

 

Pamiętaj, że obecnie młode dziewczyny takie 18+ mają jeszcze bardziej stłumione swoje naturalne kobiece instynkty przez social media.

Niedługo trzeba będzie podejść i jasno powiedzieć "sluchaj jestem tobą zainteresowany seksualnie" bo się nie domyśli.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Bezsenny_Idealista napisał(a):

To był tylko humorystyczny akcent, zrozumiałem przekaz. Chciałem uzmysłowić bardziej, że kobiety już się na tyle zmieniły na przestrzeni lat, że jeśli sam im nie wyskoczysz przed twarz i się nie pokażesz z intencjami to możesz czekać w nieskończoność.

 

Pamiętaj, że obecnie młode dziewczyny takie 18+ mają jeszcze bardziej stłumione swoje naturalne kobiece instynkty przez social media.

Niedługo trzeba będzie podejść i jasno powiedzieć "sluchaj jestem tobą zainteresowany seksualnie" bo się nie domyśli.

Ja często jadę zbiorkomem. 

Laska jak nie jest z psiapsią to albo ma słuchawki, książkę, albo jest wlepiona w smartfona albo ma 50+ i smartfonów nie używa inaczej jak telefonu

 

Anglicy nazywają to splendid isolation

 

Jak wyglądasz lepiej niż gorzej to zagaduj. Oto gdzie jest x, o to co czyta. Takie tam. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Bezsenny_Idealista napisał(a):

Chciałem uzmysłowić bardziej, że kobiety już się na tyle zmieniły na przestrzeni lat, że jeśli sam im nie wyskoczysz przed twarz i się nie pokażesz z intencjami to możesz czekać w nieskończoność.

Ja sądzę że tak było zawszę choć mi się wydaje że kiedyś były bardziej hmmm figlarne. Takie nie wiem? Bardziej zaczepne?

Najgorsze co nam zrobiła propaganda to to że są "silne i niezależne" przez co zaburzył to naturalną kolej rzeczy którą mi wpajali od małego:

 

-Dziewczynka to ta co czeka pod ścianą aż ją porwiesz do tańca, Słowem SIEDZI.

-Chłopak to ten co podchodzi i porywa do tańca. Słowem ROBI.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.