Skocz do zawartości

Wiktoria z Bytomia, grecka tragedia 2.0


Moriente

Rekomendowane odpowiedzi

Mi również się nie podoba ten hejt i cały jad wylewany na laskę w tej sytuacji. W moim mniemaniu takie sytuacje jak poznawanie kogoś, a następnie lecenie na fali nie jest niczym nienormalnym. Ten grecki przypadek to trochę inna historia.

Obracam się w takim gronie, że każdego gościa mógłbym potwierdzić, że jest spoko. I mega nie podoba mi się ta narracja, że jesteśmy niebezpieczni i laski powinny nas traktować jak wrogów. A ta sytuacja jest tego przykładem, bodźcem który może kreować takie postrzeganie.

Laska trafiła na pojebanego gościa, tak samo pojebanego który odstrzelił innego w Poznaniu. I jakoś w tym przypadku nie widzę jak można przypisać jej winę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Marek Kotoński napisał(a):

Czasem się zastanawiam gdy czytam takie wymiociny, czy dobrze zrobiłem poświęcając całe życie na "męskie sprawy". Po to znosić te procesy, hejt, ten cały syf w moim życiu, żeby w miejscu życzliwej społeczności jaką miało być forum, czytać o zamordowanej istocie ludzkiej że jest szmatą?

Super Marku że zareagowałeś. 👍

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak słów Marku.

Pozostaje mieć tylko nadzieje ,że co niektórzy internetowi bohaterowie odnajdą w sobie elementarny poziom przyzwoitości przed pójściem do łóżeczka i chociażby w Duchu przeproszą za niegodną człowieka postawę.

 

A może ojcem tej dziewczyny jest aktywny użytkownik tego forum?

Przyszła Wam do łbów taka ewentualność?

 

Ja w życiu podjąłem setki ,jak nie tysiące głupich i nierozsądnych decyzji.

Szczegolnie w młodym życiu miałem więcej szczęścia niż rozumu.

Opatrzność czuwała.

 

Żadnych wartości.

Pokolenie X psia jego mać.

😏

 

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem osobiście zniesmaczony żałosnym poziomem co niektórych użytkowników.

Wulgarne nazywanie kobiety czy przytyki, że sobie winna są nie na miejscu.

Ludzie zginął człowiek, nawet nie wiecie jaka jest teraz rozpacz w domu tej zamordowanej kobiety.

 

Proponuje również nie pisać w takim stanie emocjonalnym i dwa razy się zastanowić co w ogóle dodajecie.

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, HeadBolt napisał(a):

Mi również się nie podoba ten hejt i cały jad wylewany na laskę w tej sytuacji. W moim mniemaniu takie sytuacje jak poznawanie kogoś, a następnie lecenie na fali nie jest niczym nienormalnym

To znaczy wytłumaczenie jest całkiem proste.

 

Ta dziewczyna by odrzuciła jednego z drugim forumowicza, a poszła w tango z psycholem. Cześć tych chłopaków, nigdy nie została wybrana - natomiast przychodzi, psychol i problemów nie ma z kobietami...wygrzmoci, zawinie bajerę w autobusie potem zamorduje i gra muzyka.

 

Więc chłopaki widzą dwa wybory w swojej głowie jak na moje:

1. Dowalić jej i nawrzucać, że zjebana - ulżyć swojemu cierpieniu. (Głowa się broni i musi umniejszyć i zracjonalizować, że kobiety są "bee".)

2. Stać się psycholem i w końcu zostać wybranym przez samicę ludzką w tym kraju.

 

Każdy z tych wyborów to igranie ze złem i stanie się w jakimś sensie owym złem. 

Myślę, że lepiej jak nazwą ją "bee" niż zrobić "bee". 😉

 

Niestety brak półtora miliona kobiet w tym kraju będzie właśnie powodował tylko coraz to większe dysfunkcje. 

Bo z jednej strony będziemy mieć napalonych facetów, które kobiety nigdy nie wybierają w zasadzie do seksu (ponieważ to nie atrakcyjne dla pań) a z drugiej ludzi z pokiereszowaną psychika, do której kobiety mają słabość. Dodajmy do tego to, że kobiety są wychowywane na księżniczki to będą szukać wyrównania i poniewieranie w relacji. To wszystko to tylko rezultat tak naprawdę głupkowatych rządów.

 

Polacy są dumni z wydawania kobiet za obcokrajowców to teraz płacimy za naszą szczodrość i co ciekawe, to kobiety możliwie że płacą najwięcej niekiedy.

 

Przy czym nadal nie rozumiem dlaczego kobiety się szpecą i malują sobie brwi ala Rock Lee i robią rzęsy wielkie jak wachlarze Japońskie 😉 

Skoro naturalnie są seksi.

 

Edytowane przez SzatanK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.