Skocz do zawartości

Wiktoria z Bytomia, grecka tragedia 2.0


Moriente

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni bracia,

 

Na poczatku wyrazy wspolczucia dla rodziny i najblizszych. 

Niestety jak widac historia Anastazji z Wroclawia, nie nauczyla niczego naszych witaminek. 

 

Quote

Zwłoki młodej kobiety odkryto w sobotę po południu w Radzionkowie. O zdarzeniu poinformowała służby osoba postronna. Znaleziona kobieta to 18-latka z pobliskiego Bytomia, w niedzielę oficjalnie potwierdzono jej tożsamość.

Według informacji mediów, kobieta została uduszona, a sprawca zabójstwa był poszukiwany. Mężczyzna miał poznać ofiarę kilka godzin wcześniej w autobusie. Zwłoki - podało RMF FM - znaleziono w mieszkaniu zawinięte w folię i spryskane pianą.

"Super Express" rozmawiał z matką dziewczyny. Wiktoria w piątek pojechała do Katowic na dyskotekę. Do domu już nie wróciła. Jak ustalił portal, nad ranem w sobotę zatrzymany później przez policję mężczyzna, wysłał SMS-a do rodziców Wiktorii: "Dzień dobry. Nazywam się Mateusz. Wiktoria jest u mnie. Niedługo wróci do domu" - miał napisać mężczyzna. Zadzwonił także do centrum powiadamiania ratunkowego. "Powiedział o zabójstwie i oświadczył, że chce popełnić samobójstwo" - relacjonuje "SE".

 

Jak widac nie jest potrzebny imigrant z Pakistanu, Bangladeszu czy innych miejsc. Brak rozwagi, spontaniczne nocne znajomosci moga sie zle skonczyc dla naszych witaminek. Pieklo kobiet 2.0

 

323047483_1768511073549567_1501452042310

  • Haha 1
  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Moriente napisał(a):

Niestety jak widac historia Anastazji z Wroclawia, nie nauczyla niczego naszych witaminek. 

Chyba nie sądziłeś, że nasze witaminki są zdolne do nauki na błędach zarówno własnych jak i cudzych? Wysoko rozwinięta umiejętność racjonalizacji wśród pań w zasadzie to całkowicie uniemożliwia.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zychu napisał(a):

Shit happens.

Są wolne, niezależne, i samodzielne. Mogą robić co chcą.

Złoto! Serio wyczerpujący rzeczowy komentarz! Tak jest, trzeba brać pod uwagę że wolność, niezależności suwerennna decyzyjność, a także idące za tym ryzyko, potencjalne niebezpieczeństwa, wszystko to moze miec swoje ciemne strony. Szkoda dziewuchy jak każdego, ale życie bywa brutalne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak odniosa sie do tego oragnizacje i fundacje niezaleznych kobiet.  Czy temat zostanie przemilczany i pojawia sie nowe skupiacze uwagi sezonu ogorkowego, czy tlumaczenia beda takie same jak w przypadku Anastazji: 

Quote
  • Przestańmy oskarżać kobiety za przemoc wobec nich. Skończmy z wyjaśnieniami "bo rozmawiała z obcymi, bo piła alkohol, bo weszła do jego domu". Ofiara nie odpowiada za czyny oprawcy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BumTrarara napisał(a):

dzie w środku nocy z poznanym w autobusie typem (chadem?) do niego na kwadrat. 🙄

 

50 minut temu, Moriente napisał(a):

, ale szczeka chada jest 

 

 

5 minut temu, vodkas85 napisał(a):

że 179 to nie facet.

 

Czyli, że lepszy normik 1,9 z autem z fabrycznie niedziałającymi kierunkowskazami?🤔

 

 

 

 

 

Godzinę temu, Moriente napisał(a):

Ciekawe jak odniosa sie do tego oragnizacje i fundacje niezaleznych kobiet.  Czy temat zostanie przemilczany i pojawia sie nowe skupiacze uwagi sezonu ogorkowego, czy tlumaczenia beda takie same jak w przypadku Anastazji: 

No nawiążą to tej Anastazji, że nie tylko brudasy i bandery gwałcą i mordują, ale rodzime Mirki tak samo. Kogo obchodzą liczby, statystyki...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jebać szmatę, sama sobie winna.

Tak jak bracia piszą, mogła nie iść na chatę z gościem poznanym dopiero co w autobusie. 
 

W wieku 18 lat dupcą się te laski na potęgę z jakimiś patusami (na ogarniętego chłopaka nie spojrzą),  a po przekroczeniu 30: poznam porządnego faceta dobrze zarabiającego, który będzie mnie utrzymywał i pokocha 😁

 

Pare dni temu znajoma do mnie z tekstem, że ja taki porządny, poukładany facet i ma idealną kandydatkę dla mnie na żonę, która to szuka właśnie ustawionego, porządnego faceta. Dodała, że kandydatka ma 37 lat (ja 33). Obczaiłem na fejsie i od razu pierwsze moje wrażenie to była imprezowiczka po karuzeli kutangów. 

Śmiechłem tylko i powiedziałem wprost: sory ale za stara dla mnie, spokojnie 20paro latki podrywam. Wkurwiona zakończyła rozmowę. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 4
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Sgt. Hugo Stiglitz napisał(a):

Jebać szmatę, sama sobie winna.

Radzę trochę się spokojniej wypowiadać, bo znowu będzie, że na forum mizogonia inceli czy tego typu bzdury. Aczkolwiek uważam podobnie jak Ty.

Czy kogoś to coś nauczy? Nie, bo piekło kobiet i przemoc ma płeć.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, vodkas85 napisał(a):

Pewnie powiedziała mu, że 179 to nie facet. 

Wcale bym się nie zdziwił, gdyby mu powiedziała coś podobnego. Typu, za mało w gaciach, za mały, za chudy czy kij wie co.

Bo one lubią tak gadać. Niby sobie żartują, ale cóż; nieobyty, młody chłopaczek weźmie to śmiertelnie poważnie.

Piszę o tym... śmiertelnie poważnie. Bo pisał o tym Lew Starowicz, że na tym etapie komunikaty mężczyźni odbierają inaczej, kobiety wysyłają co innego.

No i on był w tym biegłym sądowym.

 

Dziewuchy no szkoda. Chcą być podrywane i nawet cenią atencję wychudzonego wymoczka.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sgt. Hugo Stiglitz napisał(a):

Jebać szmatę, sama sobie winna.

Tak jak bracia piszą, mogła nie iść na chatę z gościem poznanym dopiero co w autobusie. 
 

W wieku 18 lat dupcą się te laski na potęgę z jakimiś patusami (na ogarniętego chłopaka nie spojrzą),  a po przekroczeniu 30: poznam porządnego faceta dobrze zarabiającego, który będzie mnie utrzymywał i pokocha 😁

 

Pare dni temu znajoma do mnie z tekstem, że ja taki porządny, poukładany facet i ma idealną kandydatkę dla mnie na żonę, która to szuka właśnie ustawionego, porządnego faceta. Dodała, że kandydatka ma 37 lat (ja 33). Obczaiłem na fejsie i od razu pierwsze moje wrażenie to była imprezowiczka po karuzeli kutangów. 

Śmiechłem tylko i powiedziałem wprost: sory ale za stara dla mnie, spokojnie 20paro latki podrywam. Wkurwiona zakończyła rozmowę. 

Daj jej fejsa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, trop napisał(a):

Bracia, nie ironizujcie ze śmierci tej młodej dziewczyny.

Stracił życie człowiek na progu życia. Miała rodzinę, matkę, ojca dla których dzisiejsze dni są koszmarem.

Moim zdaniem bardzo źle się zachowujecie.

 

E opowiadasz. Według modów jak zawsze wszystko okej

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, trop napisał(a):

Bracia, nie ironizujcie ze śmierci tej młodej dziewczyny.

Stracił życie człowiek na progu życia. Miała rodzinę, matkę, ojca dla których dzisiejsze dni są koszmarem.

Moim zdaniem bardzo źle się zachowujecie.

 

Stary, nikt nie ironizuje. Jeśli ktos jest na tyle nierozsądny żeby iść na kwadrat do świeżo poznanego gościa w autobusie to musi się liczyć że , jak śpiewał klasyk " wszystko się może zdarzyć.." 

Selekcja naturalna.

Jeśli znajdę stary granat muszę brać pod uwagę że mi upierdoli rękę.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzygać mi się chce na niektóre komentarze, zdarzyła się tragedia, zamordowano człowieka a tu o jakiejś szmacie, ruch.. ciepłej, ludzie co z wami się dzieje? 

 

Zamiast hodować w sobie wysoką samoocenę i wiedzę, to hodujecie nienawiść i pogardę. 

 

Czasem się zastanawiam gdy czytam takie wymiociny, czy dobrze zrobiłem poświęcając całe życie na "męskie sprawy". Po to znosić te procesy, hejt, ten cały syf w moim życiu, żeby w miejscu życzliwej społeczności jaką miało być forum, czytać o zamordowanej istocie ludzkiej że jest szmatą?

  • Like 14
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.