Jump to content

trek

Użytkownik
 • Content Count

  241
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  130.00 PLN 

Community Reputation

177 Świetna

About trek

 • Rank
  Starszy Szeregowiec
 • Birthday 08/01/1985

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie spróbujesz nie dowiesz się. Ogólnie kasa chyba nie najgorsza jak na wschodnią granicę. Co jakiś czas awans ze stopniem, łatwiej niż w wojsku to i większą uposażenie. Myślę że ok. Zależy gdzie trafisz. Podobno najgorszy psycholog na wejściu.
 2. Jest wzmianka 🙂 i wnioski: że nie bardzo też się nadają do założenie rodziny np. te z dużym przebiegiem czy samotne mamy..
 3. https://www.salon24.pl/u/glos-pokolenia-90/1284427,mezczyzni-w-polsce-coraz-czesciej-nie-maja-z-kim-zakladac-rodzin Nie wiem czy już był, ale kolejny ciekawy artykuł o sytuacji na rynku matrymonialnym. Ciekawe podsumowanie.
 4. Dzisiaj miałem zajebisty wolny dzień tylko dla siebie. Spałem do południa jak nigdy 💥. Trening, obiadek, później film, YouTube, prasowanie, szykowanie się do pracy. Cały dzień zleciał.
 5. Ostatni związek 3 miesiące 🙂 Masę czasu zajmują kobiety, który można spędzić inaczej 😉 Bez dram i suszczenia ucha. Szkoda że nie jestem jak Leonardo 😆 Co jakiś czas inna i młodziutka 😅
 6. Miałem z tym gównem do czynienia, najpewniej ja przyniosłem na jakimś darowanym meblu albo nie wiadomo skąd. 3 razy dezynfekcja, na szczęście nie miałem mebli za dużo. Łóżko od razu do wyjebania nie ma jak z tego usunąć. Tylko jakiś materac pompowany, pościel codziennie zmieniania i prana. Co jakie schizy miałem to masakra. Nigdy więcej tego czegoś. Dobrze że ogarniętych sąsiadów mam to oni też zdezynfekowali mieszkanie, a co największy puls spółdzielnia zorganizowała mi dezynfekcję. Mieli ogarniętego typka i tanio brał za usługę. Polecam spieprzać z tego mieszkania jak najszybciej
 7. Sylwester z Markiem, powinna być audycja 🙂😉
 8. Można wprowadzić nawyk, myślisz o byłej i kojarzysz jakiś brzydki zapach 🙂 może coś powąchać 😜.Akcja reakcja. Przestanie Ci się dobrze kojarzyć, a na samą wzmiankę będzie odruch wymiotny 😆
 9. Przestań ja obserwować w necie, spróbuj zająć się czymś innym. Że na zdjęciach jest super, nie wiadomo jak jest na prawdę.
 10. Spalony był. Linie spalonego wyznacza przedostatni zawodnik, przeważnie jest to ostatni obrońca, ale nie musi być.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.