Jump to content

trek

Użytkownik
 • Posts

  246
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  180.00 PLN 

About trek

 • Birthday 08/01/1985

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

trek's Achievements

Starszy Szeregowiec

Starszy Szeregowiec (3/23)

184

Reputation

 1. Ryzyko pożarów 🙂 Ile faktycznie jest tych pożarów samochodów spalinowych? Procentowo do ilości na rynku? Artykuł pod tezę jakie to elektryki są dobre i wszystkim się podobają i będzie super.
 2. Czytam te niektóre komentarze to: aż rzygać się chcę. Jej wina że trafiła na jakiegoś psychopatę? Panowie temat na ścianę hańby albo do skasowania.
 3. 50 ziko poszło. Marku nie poddawaj się. Mi bardzo pomogłeś swoimi audycjami. Czekam na fajne nagranie synchroniczne do zmiany nawyków, chętnie kupie kolejne. Pozdrawiam
 4. Jak tam z zapotrzebowaniem inżynierów? Na jakiej stronie jest rekrutacja? Jak wyglądają warunki pracy? Itp.
 5. Nie spróbujesz nie dowiesz się. Ogólnie kasa chyba nie najgorsza jak na wschodnią granicę. Co jakiś czas awans ze stopniem, łatwiej niż w wojsku to i większą uposażenie. Myślę że ok. Zależy gdzie trafisz. Podobno najgorszy psycholog na wejściu.
 6. Jest wzmianka 🙂 i wnioski: że nie bardzo też się nadają do założenie rodziny np. te z dużym przebiegiem czy samotne mamy..
 7. https://www.salon24.pl/u/glos-pokolenia-90/1284427,mezczyzni-w-polsce-coraz-czesciej-nie-maja-z-kim-zakladac-rodzin Nie wiem czy już był, ale kolejny ciekawy artykuł o sytuacji na rynku matrymonialnym. Ciekawe podsumowanie.
 8. Dzisiaj miałem zajebisty wolny dzień tylko dla siebie. Spałem do południa jak nigdy 💥. Trening, obiadek, później film, YouTube, prasowanie, szykowanie się do pracy. Cały dzień zleciał.
 9. Ostatni związek 3 miesiące 🙂 Masę czasu zajmują kobiety, który można spędzić inaczej 😉 Bez dram i suszczenia ucha. Szkoda że nie jestem jak Leonardo 😆 Co jakiś czas inna i młodziutka 😅
 10. Miałem z tym gównem do czynienia, najpewniej ja przyniosłem na jakimś darowanym meblu albo nie wiadomo skąd. 3 razy dezynfekcja, na szczęście nie miałem mebli za dużo. Łóżko od razu do wyjebania nie ma jak z tego usunąć. Tylko jakiś materac pompowany, pościel codziennie zmieniania i prana. Co jakie schizy miałem to masakra. Nigdy więcej tego czegoś. Dobrze że ogarniętych sąsiadów mam to oni też zdezynfekowali mieszkanie, a co największy puls spółdzielnia zorganizowała mi dezynfekcję. Mieli ogarniętego typka i tanio brał za usługę. Polecam spieprzać z tego mieszkania jak najszybciej jak wynajmowane. Wszystko wybrać powyżej 60 stopni, a resztę co nie da się wyrzucić. Pozdrawiam. Spierdalać stamtąd.
 11. Sylwester z Markiem, powinna być audycja 🙂😉
 12. Można wprowadzić nawyk, myślisz o byłej i kojarzysz jakiś brzydki zapach 🙂 może coś powąchać 😜.Akcja reakcja. Przestanie Ci się dobrze kojarzyć, a na samą wzmiankę będzie odruch wymiotny 😆
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.