Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

trek

Użytkownik
 • Content Count

  66
 • Donations

  50.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Dobra

About trek

 • Rank
  Kot
 • Birthday 08/01/1985

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak dla mnie powinna być jakaś symboliczną opłata, powiedzmy kilka złotych. Skończyłyby się multikonta i inne kwiatki, przynajmniej w teorii 🙂. Przywitanie, Avatar po prostu "must have".
 2. Chyba najlepsze rozwiązanie. Ale trudniej zrobić niż pomyśleć. 😅
 3. @LSD Mam podobnie jak u Ciebie, też słabo mi idzie podrywanie, a kilka a 10 lat temu bez problemu się człowiek umawiał z dobrymi rakietami 😉 Także mam podobny "ból dupy". Internet i telewizja bardzo popsuły rynek matrymonialny.
 4. Można wpaśc na "mukę" Dobry wywiad na pierwszym spotkaniu
 5. Bardzo dobrze, kolejny ciekawy męski punkt widzenka w polskim youtubie
 6. Dziękuję Bracia za komentarze i ważne uwagi. Widzę że podobny temat był i trochę napisane. @Pytonga się w tańcu nie pier*** odnośnie komentarza Książki przeczytałem dziękuję za radę. Cały czas pracuje nad zmianą nad sobą, po tylu latach życia w matrixie i jeszcze daleko @Exar dobry plan @zuckerfrei jak zawsze w punkt Pozdrawiam
 7. Witam Bracia. Mam takie pytanie które mnie dręczy, może reszta bardziej doświadczonych braci odpowie mi na nie. A mianowicie sam jestem w wieku 30+, czy opłaca się wchodzić w relację (związek) ze starszą kobietą? Powiedzmy 1-2 lata różnicy. Jak to może wyglądać? Znajoma chce mnie zeswatać ze swoją koleżanką, a ponieważ ja od dawna nie byłem z związku to mi dogaduję żebym się z nią umówił itd. , ogólnie wszyscy mi tak dogadują Może ktoś ma takie doświadczenia?
 8. Trochę mało danych by odpowiedzieć na Twoje pytanie. W jakim wieku pani? Co robi? Jak oceniasz wygląd, prezencje itp.? Wnioskować tak pokrótce można, że panna szuka partnera i ma duże parcie na dzidzie
 9. Myśle, że musisz się zdecydować, próbować, one wiecznie nie będą czekać. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.