Jump to content

trek

Użytkownik
 • Content Count

  196
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  50.00 PLN 

Community Reputation

126 Świetna

About trek

 • Rank
  Szeregowiec
 • Birthday 08/01/1985

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W dupach się przewraca. Domek poza miastem zajebista rzecz. Tym bardziej że dojeżdża jakieś MZK. Także nie całkiem zadupie. Naprawdę ego większości kobiet jest wystrzelone w kosmos. Oczekują milionera, a same zarabiają powiedzmy średnia krajowa, która wydają na nie wiadomo co. Brawo @maroon za akcję 🙂
 2. Brawo za czujność. Dzięki za linka do kanału z metodami oszukiwania.
 3. Bracie klasa średnia jak na razie, nie masz szans na topki z top. Rozwijaj się, rozwijaj. Może pomyśl o jakiejś uczelni zagranicznej?
 4. I spadnie popularność ligi hiszpańskiej 🙂. Ciekawe jak poradzi sobie w innym klubie?
 5. Stopniowo staraj się spędzać z nią coraz mniej czasu 🙂😉. Powolna ewakuacja, polecam.
 6. Jak czytasz od lat @Kandydat, to może się podziel się z nami ta bezcenna wiedzą 🙂. Na jakich portalach znajdowaleś te informacje? Jakie wnioski Ci się nasuwają?
 7. Poszła w tango 🙂 Ciekawy jaki będzie wynik tej karuzeli. Chociaż chyba wiadomo 😉
 8. No właśnie. Czemu się rozstaliście? Pierwsze primo kobieta to nie Twoja przyjaciółka do gadania o wszystkim. Od tego są kumple. No i ten 😭 z Twojej strony bardzo duża słabość jej pokazałeś. Duży plus że w tak młodym wieku to rozstanie i szybko trafiłeś na forum. Ilu braci by chciało mieć tak jak Ty😉
 9. Kumpel stosuje chyba za 60 złotych za dzień. To na 20 dni daje 1200. Jest zadowolony, schudł z 15 kg już. A ważył że 115 chyba. Żarcie mówi że w porządku i mu smakuje. Tanio na pewno nie jest.
 10. No cóż ludzie odchodzą i przychodzą. Może to dobry moment dla Ciebie by iść dalej. Jak napisałeś że to decyzja przemyślana i ostateczna. To pozdro: Wszystkiego Dobrego!
 11. Za dużo filmów romantycznych i programowania tv itp. Witaj na forum, życie to nie film z księżniczkami 😉 Polecam słuchać audycji Marka mi bardzo pomogły. Nie wysyłaj kwiatów nie odzywaj się do niej!!! Albo może wyślij dostaniesz w zamian upokorzenie i kolejnego doła w późniejszym etapie. To zapraszamy później jak się otrzasniesz na forum 🙃. Jej już dla Ciebie nie ma!!
 12. No niestety poszedłeś w odstawkę. Zaangazowaleś się, a ona nic do Ciebie za bardzo nie czuję. Także wydaje się, że po ptokach. Po prostu musi to do Ciebie dojść prędzej czy później.
 13. Drobne nawyki, duże zmiany. Właśnie takiego postu mi ostatnio brakowało. Robisz coś codziennie, co nie przynosi zauważalnego natychmiastowego efektu, robisz to ciągle i ciągle aż przychodzi efekt adaptacji i jest widoczny rezultat. Bracia po jakim czasie zauważyliście efekty? Ja przykładowo zacząłem uprawiać sport systematycznie 3 razy w tygodniu i tak ciężko zauważyć zmiany z dnia na dzień, ale już po dłuższym czasie ciało smuklejsze, sylwetka lepsza, jedzenie też staram się lepsze dobierać do wysiłku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.