Jump to content

trek

Użytkownik
 • Content Count

  223
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  110.00 PLN 

Community Reputation

151 Świetna

About trek

 • Rank
  Starszy Szeregowiec
 • Birthday 08/01/1985

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Spokojnie może do brata dotrze, że simpował, może prędzej niż później, bo już jest na forum 🙂 No niestety oglądamy jakieś gówna w telewizji i myślimy że tak działka kobiety. Otóż nie! Dzięki ci Panie za to forum 🎉😊
 2. Co tu się odjebalo? Jakieś trudne sprawy czy co? Serio to autentyk?
 3. Historia z happy endem, ale dla większych mężczyzn raczej nie ustawia się mnóstwo kobiet w kolejce 😉. Łatwo wybierać mając wybór. Pozdro 🙂
 4. Markus Reisner dziwne ma poglądy, byłbym bardzo sceptyczny w jego ocenie sytuacji. Jeden przykład: ostatnia szacowana pomoc USA to ponad 35 mld USA, a za 20 mld można kupić około 1000 czołgów Abrams 😉
 5. https://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/8384848,polska-klucz-ukraina-siergiej-lawrow-dmitrij-miedwiediew-wladimir-putin-wojna-rosja.html?fbclid=IwAR0wP-UuNDp4WjH9ppcdmvxTx9JvfCitkqPyQQJb5X_oEPcg13XXmzDb1K4 Dlaczego Rosja tak nad ciśnie.
 6. Podobno dużo zależy od tego gdzie się trafi, może być zajebiście, a może być chujoza. Jak to w wp. Formacja ma potencjał, ale czy jest z czego brać?
 7. Siłownia i sztuki walki w tym samym budynku/miejscu?
 8. Też obejrzałem 🙂 Super dokument. Zastanawia mnie jak można być takim człowiekiem? Chyba ma coś z psychopaty. Dziewczyny się zadłużyły na całe życie, masakra. Powiedzmy kobietki po czasie prime, a jedna z nich pokazała, że ma ponad 1200 sparowanań.
 9. Też byłem na live bożym 🙃. Sam wypiłem piwo i drinka, przez całą noc. Wkroczyłem w nowy rok trzeźwy 😊 Nie umieram, dobrze się czuję, tylko pogoda trochę dołująca 😕
 10. 2-3 razy w tygodniu myślę że jest ok 🙃. Wszystko zależy jak on wygląda. Codziennie to by Ci się nie znudziło? No sorry ja nie mam takiego libido i mi taka częstotliwość w zupełności by wystarczyła.
 11. Bracie podobną mam sytuację, ten sam kierunek. Wiek 30+ i mam podobne rozkminy 🙂. Trochę nie chce mi się zapierdalać jak w kołowrotku. Bo po co? Założyć chomonto na głowę tzn. zabombelkowac jąkać kobitkę nie mam najmniejszej ochoty. Kobiety lat 25-30 bardzo ciężko wyrwać 😕 Ehh. Ale przyjemnie spędzam czas, rozwijam pasję jest ich sporo, czytam książki.
 12. Najgorszy system pracy jaki chyba istnieje. Dniówki zapieprzaja jak szalone, nie obejrzysz się jak miesiąc za miesiącem mija itd. Brak wolnych weekendów to jest po prostu dramat. Jedyne wyjście może jakiś awans? Zmiana stanowiska? A jak nie to trzeba zmienić pracę. Innej możliwości nie widzę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.