Skocz do zawartości

AJTHEPOLISHAMERICAN


Optimus Prime

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Optimus Prime napisał(a):

i dyscyplina/wojsko a płakanie i skamlenie na forum spadłoby diametralnie.

 

To idź na zawodowego żołnierza, może niedługo będziesz miał okazję przelać swoją pozytywnie nastawioną krew za czyjeś interesy.🤔

 

Dwie pieczenie na jednym ogniu.😉

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co off top,  bo tylko po to aby stracić czas nic nie zyskując chyba że poprawę humoru. 

Kto tam chce niech sobie żyje w swojej bajce. Co niektórzy w tej co przegrywają życie i obwiniając geny.

 

Inni w bajce co wygrywają. Takie życie.

 

Ja już nie będę się udzielał w waszym smęceniu więc powodzenia tam.

I jak nic konstruktywnego nie ma do przekazania w danym temacie tylko off topiks i inne pierdolenie to proszę zając się sobą bo to tylko zaśmiecanie tematów.

 

 

 

 

@Strusprawa1 warto promować tych co promują wartościową tematykę w każdej dziedzinie życia. Nie mniej jednak wszystkie takie aspekty które mogłyby dać mi możliwość sprawdzenia się czy to na poziomie inteligencji, psychiki czy fizyczności chętnie bym przyjął takie wyzwania, sądzę że każdy by mógł kto chce przekraczać swoje granice i możliwości.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
18 godzin temu, CzarnyR napisał(a):

Przyladujesz preparat to i będzie energia i wszystko na wszystko niektórzy niestety musza iść do fabryki bo nie ma pieniążków z YouTube a sok swoje kosztuje :)

Też chodziłem do fabryk i potem cisnąłem czy to do roboty i na siłkę. Jak się chce to się wszystko zrobi. Jak sie nie chce to nic się nie zrobi.

 

Skoro robota tak wyciska trzeba zrobić to wszystko tak aby była taka co mniej wysysa energii a więcej przynosi owoców z tego siana nasion.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zerknąłem na te materiały. Szopka pod jutubera, aby się celebrytka nie przemęczyła i paluszka nie zwichnęła. A ptysie zachwycone.

W dniu 17.09.2023 o 08:35, Strusprawa1 napisał(a):

Uwielbiam go oglądać.

Gdybyś tak matmę i elektronikę uwielbiał, to byś potem nie musiał jojczyć, jak to czas przepierdalasz, podczas gdy koledzy ze studiów Nowoczesną Polskę budują.

 

A co do tematu - jesteście naiwni jak baby. Przecież to obustronna zagrywka PR-owa, jutuber ma wyświetlenia, a mundurówka materiał propagandowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, zychu napisał(a):

Zerknąłem na te materiały. Szopka pod jutubera, aby się celebrytka nie przemęczyła i paluszka nie zwichnęła. A ptysie zachwycone.

Gdybyś tak matmę i elektronikę uwielbiał, to byś potem nie musiał jojczyć, jak to czas przepierdalasz, podczas gdy koledzy ze studiów Nowoczesną Polskę budują.

 

A co do tematu - jesteście naiwni jak baby. Przecież to obustronna zagrywka PR-owa, jutuber ma wyświetlenia, a mundurówka materiał propagandowy.

Masz najzupełniej rację. 

Filmiki RS Elektronika też mam "na zaś". Gdybym realizował to co pisze motywacyjnego to nie byłbym tu gdzie jestem choć ludzie wraz z dorastaniem uczą się walczyć z lenistwem, bo są do tego zmuszeni koniecznością jedzenia, spania i oszczędzenia na gorsze czasy...

 

 

Tak, mają materiał propagandowy. Kumpel robi za szeregowca w jednostce przeciwlotniczej - 2 tygodnie poza domem na wyjeździe i 2 tygodnie normalnie do pracy. I mówił, że dobre pieniądze. Jako kierowca tira w 2 tygodnie poza domem i dwa tygodnie wolnego zarobiłby dwa razy więcej.

 

Ale ktoś służyć musi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, zychu napisał(a):

Zerknąłem na te materiały. Szopka pod jutubera, aby się celebrytka nie przemęczyła i paluszka nie zwichnęła. A ptysie zachwycone.

Gdybyś tak matmę i elektronikę uwielbiał, to byś potem nie musiał jojczyć, jak to czas przepierdalasz, podczas gdy koledzy ze studiów Nowoczesną Polskę budują.

 

A co do tematu - jesteście naiwni jak baby. Przecież to obustronna zagrywka PR-owa, jutuber ma wyświetlenia, a mundurówka materiał propagandowy.

No cóż zrobić. Gość trochę płakał że jakby wiedział to by nabrał izotoników i szamy itd.

Sobie myśle że jakby był problem głodu i mus przetrwania to tacy od razu by odpadli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.