Skocz do zawartości

Lookmaxing - Senelik Vucut. Abstrakcja dla przeciętnego chłopa


Reelag

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.12.2023 o 09:20, Brat Przemysław napisał(a):

Ale czy nie ma racji? Przydatność kobiety do spozycia szybko mija, dużo szybciej niż mężczyzny. Nie zazdroszczę im. Są jakie są ale trzeba im przyznać że niestety ale jak się komuś odwidzi zwiazek to faktycznie zostanie bardziej w czarnej doopie niz facet (wzgledem potecjanego personal best). Tak przynajmniej materialnie czesciowo się nie zabezpieczy. Trzeba tylko zrobić tak żeby nie ladować na dnie w razie czego.

Tylko ze widzisz...

Ta Pani ma po 30 i nie odłożyła sobie za bardzo kasy. Auto, telefon w kredo a mieszkając z mężem płaci tylko za jedzenie..  

Czyli hulajnoga dusza piekła nie ma ale jak się wystraszyła to nagle odpaliła kalkulator.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, krzy_siek napisał(a):

Prosta przyczyna, kobieta pracująca na produkcji weźmie sobie faceta który też na produkcji pracuje, albo w innej fizycznej pracy. Mezalianse, typu sprzedawczyni z Żabki z prezesem banku najczęściej się widuje tylko w filmach romantycznych albo książkach harlekinach, jak "50 twarzy Greya". W związku z tym, taka panna z produkcji, ma do wyboru facetów którzy mocno między sobą się nie różnią stanem posiadania, zadbaniem, perspektywami, sposobem spędzania wolnego czasu.

 

22 godziny temu, krzy_siek napisał(a):

Widzę to po kobietach które zostały na wsi z jakiej pochodzę. Mają przeciętnych facetów poniżej swojego szczebla. Ale co taka miała zrobić jeśli mieszka na małej wsi i pracuje w sklepie lub fabryce i nie miała przez to pola wyboru.

 

Ale jak to?

Przecież pisze sie od dawna, że na aplikacjach randkowych miałyby  ogromny wybór.

Nie skorzystały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Brat Jan napisał(a):

Ale jak to?

Przecież pisze sie od dawna, że na aplikacjach randkowych miałyby  ogromny wybór.

Nie skorzystały?

Te dziewczyny z mojej wsi, o których pisałem, brały ślub min kilka lat temu, kiedy jeszcze nie było takich aplikacji randkowych, i kiedy więcej kobiet zostawało na wsi. Teraz zostaje ich jeszcze mniej. Także może jest to mniej aktualna uwaga, ale będę na święta to z ciekawości podpytam rodzinę, co na wsi się kręci :)

A obserwacje z linii produkcyjnych mam sprzed jakichś 4 lat, podejrzewam jednak że teraz jest podobnie.

Nie wiem jak Wy, ale ja dziewczyny wolę ze swojego środowiska - mówię tutaj o dziewczynach do tworzenia jakichś relacji, a nie do jednorazowego/kilkurazowego seksu.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, krzy_siek napisał(a):

A obserwacje z linii produkcyjnych mam sprzed jakichś 4 lat, podejrzewam jednak że teraz jest podobnie.

Nie wiem jak Wy, ale ja dziewczyny wolę ze swojego środowiska - mówię tutaj o dziewczynach do tworzenia jakichś relacji,

Może one również?

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Brat Jan napisał(a):

Przecież pisze sie od dawna, że na aplikacjach randkowych miałyby  ogromny wybór.

Nie skorzystały

Ale skąd wiesz , że będąc mężatkami nie korzystają.🤔🤣

 

Niejeden z mojej okolicy już myślał, że "Mariola z  biblioteki" to będzie love forever i takie tam.

  • Like 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2023 o 14:46, Kiroviets napisał(a):

Ale skąd wiesz , że będąc mężatkami nie korzystają.🤔🤣

Widziałem profile pań w wieku 38+ co na Tinder często wstawiają zdjęcia do szyi bez widocznej twarzy. 

 

Jedna panna co kiedyś pisałem małża i matka pisała, że założyła konto na Badoo gdyż tym robi na złość mężowi bo on taki i owaki. Za parę miesięcy ta sama kobieta z kontem jako wolna i szuka związku. 

 

Kierownik z poprzedniej pracy (dzieci ma, małże, mieszka z teściową) konto na Tinderze ma i w pracy przewijał profile pań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.