Skocz do zawartości

Co zrobić z obrączką po rozwodzie?


SuperMario

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim za pomysły, @Redbadheh, to ciekawa idea, i założę się że niejedną laskę by coś takiego kręciło, powiększyć u złotnika, jakiś kamyk na górę i jazda 😈 @Hubertius też dobry pomysł, mógłbym oprawić w ramę, dodać jakąś sentencję ku przestrodze bo mimo że związkom formalnym mówię stanowcze nie to nigdy nie wiadomo czy nie trafi się specjalistka która zakręci mną jak cygan słońcem. Takie coś w sypialni to byłby niezły sygnał dla potencjalnych gold diggerek XD

 

Co do rad żeby to wyrzucić, mogłem to zrobić już dawno temu ale raczej szanuję pieniądze. Sprzedać i przepić, już niejedno bajlando po rozwodzie było więc też sobie daruję. 

 

@UncleSam mądre słowa, dzięki nim pomyślałem że mogę zmienić podejście i traktować to jako ostrzeżenie na przyszłość a nie coś co przywołuje zmory z przeszłości, a jak nie zadziała to wrzucę w pizdu do wulkanu na Islandii, nakręcę filmik na pamiątkę i wtedy to już na pewno poczuję się lepiej 😄

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.