Skocz do zawartości

Jesteśmy niewolnikami natury?


Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu nie potrafię spojrzeć na życie inaczej. Czuje sie niewolnikiem natury. Mieszaniną atomów i różnych innych zwiazków biochemicznych. Najgorsze że nie mam na to wszystko wpływu. Nie mogę nic z tym zrobić. Nie mamy wpływu na to gdzie sie rodzimy, jacy sie rodzimy, możemy nad pewnymi rzeczami pracować, ale pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć. Ba nie dośc że jesteśmy niewolnikami natury to jeszcze sztucznie wymyślonych przeróznych systemów społecznych. Dzieciaki są w to wdrażane od dzieciństwa i właściwie nie ma alternatywy. Chciałabym sie kiedyś poczuć wolna. Póki co mam wrażenie że ten świat to więzienie. Nawet śmierć niczego nie gwarantuje, bo jaką mamy pewność ze znowu sie nie narodzimy? Że nie bedziemy mieli pecha i urodzimy się szczurem w labolatorium medycznym badź dziewczynką w etiopi ktora w wieku 5 lat obrzezają?

Jak sobie radzicie z takimi myślami? z tym strachem egzystencjalnym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, agu17 napisał:

Mieszaniną atomów i różnych innych zwiazków biochemicznyc

 

Atom nie jest związkiem biochemicznym.

 

 

8 minut temu, agu17 napisał:

Jak sobie radzicie z takimi myślami? z tym strachem egzystencjalnym ?

 

Z moją głową wszystko ok, nie mam takich lęków.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja wypowiedź trochę przypomina lamęt rozkapryszonego dzieciaka, który nie dostał lizaka. Poza tym nie jesteś żadnym niewolnikiem zakutym w kajdany, tylko dzieckiem natury. Robisz co chcesz, myślisz jak chcesz, żyjesz jak chcesz, więc gdzie jest zakuta Twoja wolność? Chyba, że mylisz to z chaosem. W każdym społeczeństwie są pewne zasady i normy. Oczywiście możesz się z niektórymi nie zgadzać, bo jesteś wolna i masz do tego prawo.  Tak jak tutaj mnóstwo ludzi walczy z matrixem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, agu17 napisał:

Od pewnego czasu nie potrafię spojrzeć na życie inaczej. Czuje sie niewolnikiem natury. Mieszaniną atomów i różnych innych zwiazków biochemicznych. Najgorsze że nie mam na to wszystko wpływu.

każdy ma takie coś miedzy uszami zwane mózgiem.no ja mam musk%-)nic cie nie zwalnia od uzywania go%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2016 at 12:13, agu17 napisał:

Póki co mam wrażenie że ten świat to więzienie. Nawet śmierć niczego nie gwarantuje, bo jaką mamy pewność ze znowu sie nie narodzimy? Że nie bedziemy mieli pecha i urodzimy się szczurem w labolatorium medycznym badź dziewczynką w etiopi ktora w wieku 5 lat obrzezają?

Jak sobie radzicie z takimi myślami? z tym strachem egzystencjalnym ?

O Ja pier..............ę:o

 

Odstaw dragi i/lub psychotropy, w ciągu roku ci przejdzie.

Pamietaj nie rób tego sama - są od tego ośrodki, najważniejsze to odstawiać pod okiem lekarza !!!:D

SH.

 

zestaw do samodzielnego przyrzadzenia za ok 240 zł . Jesli ktoś ma ochote to priv? no chyba że mogę napisac publicznie? co prawda nie jest  na polskich serwerach nie mniej nie chcialabym żeby władze nasze sie tym zainteresowały, jednak ja mam ambicje do zaciągniecia sie czystym DTM. Fajnie gdyby psychodeliki były legalnie do kupienia np. w scisle strzezonych miejsach np dla osób po 50-60 roku zycia, coś jak na alkohol po 18  - Agu17

 

No i wszystko jasne, i nie DTM, tylko DMT:

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Dimetylotryptamina

 

Cytat:

"Dimetylotryptamina jest potężną substancją psychoaktywną. Palona, wstrzykiwana, wciągana do nosa czy zażywana doustnie z MAOI powoduje silne enteogeniczne doświadczenie, które obejmuje intensywne efekty wizualne, wyraźne zmiany percepcyjne, euforię, a nawet halucynacje, mogące przedstawiać rzeczywiste obrazy.

Efekty działania DMT mogą obejmować zaburzenie odczuwania upływu czasu, halucynacje słuchowe, wrażenia erotyczne oraz wiele innych, indywidualnych odczuć, których wyrażenie słowami jest trudne lub nawet niemożliwe. Profesor Alan Watts tak opisał efekty działania DMT: „Załaduj wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj”.

 

To by było na tyle, wiemy z kim mamy do czynienia.

A zapowiadało się ciekawie;)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, red napisał:

 

Wyłapała bana więc nie licz ;)

chyba za bardzo bierzesz przykład z Brzytwy co sie na Marysie biedna uwzią.nie macie sumienia.jest coraz bardziej zabawnie a ty nie ban.to tak samo z nauczycielami.siedzisz se na kiblu jarasz szluga a wpada ci tu taki i piepszy o uwagach i zeby gasic peta

poczułem sie chyba bardziej urazony i smutny niz Wroński bo kucyka nie dostał

walne taka zagrywke jak baba.taki last obiekcions

Red ej no weź nie badz taki no...%-)

Edytowane przez Pikaczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.