Skocz do zawartości

Miło mi.


Młoda

Rekomendowane odpowiedzi

13 hours ago, Młoda said:

Na fotce nie widać biustu więc nie wiem skąd takie wnioski.

Po Twoich wypowiedziach widać, że masz co najwyżej 75b.

Ja nie mówię, że to coś złego, bo możesz mieć fajny charakter. Ale Ty i @UWAGA Samica Alfa nie powinnyście się wypowiadać z pozycji znawczyń tematów damsko męskich, gdyż Was to tak wprost nie dotyczy.

 

My jako faceci nie piszemy tu o silnikach odrzutowych, bo to nas nie dotyczy. Piszemy o relacjach:samiec vs naprawdę fajna samica. Taka na widok, której ciągle inni się oglądają. Taka relacja, po pewnym czasie rodzi pewne nieoczekiwane następstwa. O tym jest całe to forum. Więc nie rozumiem, jak dwie Tereski, które idealnie nadają się na kumpli, chcą się wypowiadać jako autorytety w sprawie grupy samich, do której same nie należą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dziwne bo część wyjątkowych, równych babek które znam kompletnie nie wierzy w siebie, że aż w szoku jestem a nie są brzydkie, o nie, tylko niedowartościowane. 

 

A może One właśnie podskórnie zrozumiały że jedyna ich wartość to rola którą wyznaczyła im im natura, tylko nie potrafią się z tym zmierzyć , pogodzić i zaakceptować.

Zwyczajnie odnależć sie we właściwej roli, bo teraz to kobiiety przecie takie wyzwolone i nie zalezne :D:D:D i pożal sie boże zaradne.

 

Red- co do ilości postów

Jeśli uczysz sie w szkole walki ze smokami....to w koncu chcesz z tymi smokami zawalczyć...w końcu po to ta nauka....no i natura ciągnie wilki do lasu:D

Ogólnie fajnie sie bawie w tym wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, red napisał:

Porada dnia: idźcie coś zerżnąć.

 

Myszka Micki (@red) ;)

To chyba powinna być porada roku.

Ja w każdym bądź razie mam zamiar zaliczyć GFE (górna 1 liga), później kochankę - kasa jest, zaoszczędziłem około kilku tysięcy na baby:P.

Może nawet ponad 10 patoli. Tylko musze zjechać z zagranicy, uruchomic auto ( bo moja już zjebała:lol:) i jazda.

Najbardziej cieszy mnie to, że moja "papierowa wywłoka" tak mocno sobie zapracowała na ............... brak dostepu do mojej lewizny (pieniędzy).

I pracuje dalej, dlatego na konto tylko minimum na przetrwanie:rolleyes:

Hasło na ten miesiąc maj:

Niech żyją "Samice Lekkich Obyczajów"

Edit: Sorry za offtop, @Młoda ucz się i wyciagaj wnioski.

 

Zapomniałem dodać, że MI się to należy i nie czuję z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia.

(na to także zapracowała sobie POŻ - Pełniąca Obowiązki Żony:P)

Edytowane przez SledgeHammer
zapomniałem napisać, że mi się to należy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wypada mi nie odpisać na posty skierowane do mnie, nie żebram/żebrzę, nie szukam atencji  (czytam wykop) 

 

Wojak - "Po Twoich wypowiedziach widać, że masz co najwyżej 75b" - Bo powyżej szajba odbija :D Standard to standard. 

Tak, masz rację, mnie to tak wprost nie dotyczy. Nie jestem autorytetem i nie mam takich aspiracji, mianuję się czasoumilaczem, anegdotki, ploteczki, obserwacje z babskiego świata. 

 

Kryss - Jest Młoda, jest impreza. Moja babcia mawia, że "kobieta bez mężczyzny nic nie znaczy".

 

SledgeHammer - i wątów do Ciebie nie mam za to. W tym względzie macie łatwiej, kobieta do seksu potrzebuje (przynajmniej) minimum poznania i zaangażowania. 

 

Wydarzenia ostatnich dni, skłaniają mnie do założenia wątku dot. związku z rozwodnikiem i jak to widzą kobiety. Jeszcze nie ogarnęłam czy ktoś to poruszał w rezerwacie. Znajdę czas to założę a będzie teoretycznie i praktycznie. 

 

Już milknę bo... tabliczka na wrotach forum głosi: nie drażnij samca!!! 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minutes ago, Młoda said:

Wojak - "Po Twoich wypowiedziach widać, że masz co najwyżej 75b" - Bo powyżej szajba odbija :D Standard to standard. 

Tak, masz rację, mnie to tak wprost nie dotyczy. Nie jestem autorytetem i nie mam takich aspiracji, mianuję się czasoumilaczem, anegdotki, ploteczki, obserwacje z babskiego świata. 

W końcu piszesz z sensem :D Brawo Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Młoda napisał:

Kryss - Jest Młoda, jest impreza. Moja babcia mawia, że "kobieta bez mężczyzny nic nie znaczy".

A ile lat ma Babcia?;) bo już ją lubie...:D żarcik taki oczywiście.

Ale kobieta wie co mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Młoda. 
Trafiłaś na trudny grunt. Będziesz traktowana tutaj z góry, z pogardą, wielu samców będzie na Tobie wieszać psy wplątając swoje doświadczenia związane z kobietami, generalizując i ujednolicając typowe aspekty relacji damsko-męskich. 
Mam nadzieję że się nie poddasz, nie uciekniesz z płaczem oraz nie będziesz młynem na wodę dla tutejszych teorii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Młoda napisał:

SledgeHammer - i wątów do Ciebie nie mam za to:blink: - nic nie zrozumiałaś, napewno jesteś samicą

W tym względzie macie łatwiej, kobieta do seksu potrzebuje (przynajmniej) minimum poznania i zaangażowania:lol: - ten emotikon wystarczy

 

Zapomniałem o manierach @Młoda:

"Witam cię serdecznie na naszym forum".

 

Nie zrażaj się, tylko czytaj i czytaj:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.05.2016 at 09:41, Młoda napisał:

ja świecę aktualnym zdjęciem.

 

do tego nick "młoda"

ktoś tu szuka samca,

co prawda to nie forum randkowe, ale damskiej konkurencji prawie nie ma, a faceci szczerze piszą o swoim życiu

więc można trafić na kogoś wartościowego

uważaj jedynie na parafianina bo chodzą plotki...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.