Skocz do zawartości

Boruc i jego żona


GluX

Rekomendowane odpowiedzi

http://player.pl/programy-online/kuba-wojewodzki-talk-show-odcinki,2497/odcinek-243,artur-boruc-i-sara-mannei,S00E243,33818,ogladaj.html

 

Oglądałem kiedyś, nie wiem jaki ma układ prawny ze swoją żoną - rozdzielność czy nie.

Ale warto zauważyć jakim jest on gościem i jak patrzy na niego jego żona oraz jak Kuba nie może go przeskoczyć, mimo że sporo mu się udało wymusić u Artura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Farbowana Kita niehabilito napisał:

Dla mnie Boruc po "borubarze" to obrzydliwy buc. 

 

Nie wiem o czym piszesz bo nie śledzę życia poza swoim, no chyba że coś skapnie tutaj na forum.

Ale dla zrozumienia mojego przekazu, proszę o odstawienie wszystkich emocji na bok i oglądanie relacji w programie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie widze nic specjalnego, chyba że nakierujesz.

 

Patrzyła na niego bo pewnie sie jej podoba, bo gdzie miałaby patrzeć? Pewnie jakbym tam siedział i coś opowiadał to moje byłe też by na mnie tak patrzyły, słuchały jak świnia grzmotu, a za chwilę się śmiały.

 

Raz go dotknęła w ramie przy śmianiu się tak po przyjacielsku. Z tego co wiem to już oznaka zaniku podstawowych barier, czyli jednak minus.

 

Wydaje się być opanowany, to akurat dla samic ważne.

 

Jego kasa dodaje szacunku w jej oczach. To że gra w piłke, ludzie go oglądają, jest zapraszany. Sama przyznała że jest zamożna dzięki niemu.

 

Nie mogła inaczej się na wizji zachowywać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.onet.pl/prasa/boruc-pilnuj-portfela/snzfy

 

Czytam ten wywiad z 09' i kurwa faktycznie @OnTakiJakis, myślałem że Boruc i Sara to jakiś wyjątek - pomyliłem. Dobra szopka u Kuby, a Sara to widocznie typowa karierowiczka, która wykorzystuje swoją urodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz kiedys w pubie z angolami siedzialem i gadalismy cos o pilce. Pytali mnie jacy sa jeszcze pilkarze dobrzy w Polsce oprocz lewego. Gdy padlo nazwisko Boruc, zaczeli sie smiac jak pojebani, cos tam pogadali miedzy soba, wstali i wyszli. Na tym sie skonczylo moje zainteresowanie Arturkiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, GluX napisał:

http://player.pl/programy-online/kuba-wojewodzki-talk-show-odcinki,2497/odcinek-243,artur-boruc-i-sara-mannei,S00E243,33818,ogladaj.html

 

Oglądałem kiedyś, nie wiem jaki ma układ prawny ze swoją żoną - rozdzielność czy nie.

Ale warto zauważyć jakim jest on gościem i jak patrzy na niego jego żona oraz jak Kuba nie może go przeskoczyć, mimo że sporo mu się udało wymusić u Artura.

 

dziewczyna nie ma wiele ciekawego do powiedzenia

ale mowa jej ciała cały czas pokazuje, że chce być w centrum uwagi

nie udaje jej się to zbytnio

cały czas kontroluje, czy to co powiedziała/robi ma akceptacje u męża

jej dotykanie męża wygląda nienaturalnie

wygląda na łapanie kogoś kto miałby jej uciec

niepewna siebie, próbuje to zamaskować wybuchami śmiechu

jednak nie wyglądają one na spontaniczne

 

sam Boruc wygląda na raptusa

ale bardzo dobrze opanował obserwacje swoich emocji

widać, że po każdym "ostrzale" Wojewódzkiego daje sobie czas

i daje wyważone, powściągliwe odpowiedzi

do laski jest zdystansowany, nie odwzajemnia jej klejenia się

to ona o niego zabiega

 

możliwe, że trzyma ją krótko z finansami

laska wie, że jak odejdzie to marne szanse na równie komfortowe życie

dodatkowa magiczna trzydziestka już wybiła

są tysiące młodszych dziewoi chętnych zastąpić jej miejsce

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Assasyn zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.