Skocz do zawartości

Tęczowej propagandy ciąg dalszy - Google


Rekomendowane odpowiedzi

Umieszczenie serduszka przy logo YT wywołało dużo krytycznych komentarzy, więc prawdopodobnie z tego powodu Google postanowiło propagować LGBT tam, gdzie nie da się tego krytykować wprost. A dokładnie w mapie Google - od dawna jest w nim funkcja przesunięcia źółtego ludzika na mapę, który pokazuje nam widoki z perspektywy samochodu - kiedyś jeździli samochodami Google po całym świecie. Teraz ten żółty ludzik ma tęczowy płaszcz. Takie działania nie wpłyną na to, że będę dobrze kojarzył ten symbol?

 

Nie wiem czy dobrze widać, możecie sobie po prostu wejść na Google Maps i samemu sprawdzić: 

 

60LSKn.jpg

Edytowane przez Damianut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nienawidzę wciskania tego na siłę wszystkiego.

 

Kurwa, jak chcesz to promować to promujesz.

Jak nie chcesz to nie.

 

Ale oczywiście - NEW ORDER...

 

W całym tym homo biznesie chodzi o to, żeby rozwalić normalne relacje społeczne - rodzina + ojczyzna + wiara.

 

W dalszej perspektywie chodzi o to żeby iść w kierunku co się dzieje we Szwecji.

 

Ktoś napisał, że Szwecja to taki kraj eksperyment

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam rybka czy ktoś jest homo czy, niech robi co chce w swoim łóżku, ja mu tam nie zaglądam, ma taki fetysz i już. 

 

No ale ta cała propaganda to już inna sprawa, jak mnie wkurwiają Ci głosiciele "jest więcej niż dwie płcie" oraz promotorzy dewiacji, tych bym rozstrzelał albo urządził drugie koloseum. Niestety są duże siły i środki by to wszystko wypromować i wyprać mózg społeczeństwu, wmówić mu ze to naturalne.  

 

Moim zdaniem chodzi tu o lepszą kontrolę społeczeństwa, wyprać ich z wszelkiej moralności, by podążali tylko za kolejnymi doznaniami, a myślenie, sztukę czy duchowość porzucili. By tyrali dla rasy panów byle tylko mieć tą dawkę doznań. Coś ala kult Slaaneesha z uniwersum Warhammera :) 

takie są moje przemyślenia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zwykłe programowanie podprogowe, technika znana i obficie wykorzystywana w mediach.

 

Polega to na tym, że pewne treści, zachowania, postawy zakotwiczane są w naszej podświadomości często już z przypisanym znaczeniem. Pomijają one obszar świadomości ponieważ nasza świadomość jest zajęta czymś innym w danym momencie a to jest  w tle. W taki prosty sposób przechodzi bez weryfikacji "dobre czy złe". Mało tego zazwyczaj nadaje się im już określone cechy tak aby docelowy obiekt tak samo je postrzegał.

 

Tęczowy ludzik oswoi się już z użytkownikiem (często dzieckiem to często target), który spotka go na każdym kroku. Użytkownik nie rozpoznaje go w kategorii dobre czy złe. Ale ponieważ pojawia się w miejscach dobrze kojarzonych automatycznie nadaje się mu cechę dobre. Później jak zobaczy manifestację np gender z flagami z tym tęczowym ludzikiem podświadomość dobrze skojarzy samo logo, które już zostało zakotwiczone w umyśle.

 

Media stosują techniki na wysokim poziomie aby wejść i kontrolować nasz mózg. Kontrola umysłu.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Co tam jakieś LGBT Police, w Kielcach już istnieje nawet Tęczowa Armia:

http://niezlomni.com/w-kielcach-utworzono-teczowa-armie-oto-godni-nastepcy-homoseksualnych-wojownikow-ernst-rohm-z-sa-bylby-dumny/

 

Jedna Pani od nich nawet wyzwała Korwina na pojedynek bokserski 

 

 

Co lepsze? Wyzwać na boks 70-letniego dziadka? Czy wyjść na ring w szpilkach? :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2016 o 15:48, GluX napisał:

Jak ja nienawidzę wciskania tego na siłę wszystkiego.

 

Kurwa, jak chcesz to promować to promujesz.

Jak nie chcesz to nie.

 

Ale oczywiście - NEW ORDER...

 

W całym tym homo biznesie chodzi o to, żeby rozwalić normalne relacje społeczne - rodzina + ojczyzna + wiara.

 

W dalszej perspektywie chodzi o to żeby iść w kierunku co się dzieje we Szwecji.

 

Ktoś napisał, że Szwecja to taki kraj eksperyment

 

W Szwecji:

- dzieci są raz w tygodniu przepytywane przez nauczycielkę na okoliczność spraw rodzinnych,

- pilnie są monitorowane np. zakupy alkoholu - kupisz dwa razy w tygodniu, i już kontr-działania PAŃSTWA ,że niby jesteś ALKOHOLIKIEM...

 

Popierdolony kraj...Awangarda NEW ORDER...

 

P.S.

Armia holenderska złożyła oficjalne ZAWIADOMIENIE do swojego rządu, że ONI na wypadek wojny - walczyć NIE BĘDĄ!

 

Edytowane przez RedBull1973
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, RedBull1973 napisał:

P.S.

Armia holenderska złożyła oficjalne ZAWIADOMIENIE do swojego rządu, że ONI na wypadek wojny - walczyć NIE BĘDĄ!

 

To tak jak ja, tez was oficjalnie zawiadamiam, że walczył nie będę tylko spierdalał z kraju :) 

 

 

11 godzin temu, RedBull1973 napisał:

- dzieci są raz w tygodniu przepytywane przez nauczycielkę na okoliczność spraw rodzinnych,

 

 

Ciekawe jak by zareagowała pani nauczycielka, gdyby dzieciak z pełną powaga na twarzy powiedział: "tata cały tydzień bawił się w piwnicy palnikiem i wiertarką, ze wścibską panią z poprzedniej szkoły" :lol:

 

 

11 godzin temu, RedBull1973 napisał:

- pilnie są monitorowane np. zakupy alkoholu - kupisz dwa razy w tygodniu, i już kontr-działania PAŃSTWA ,że niby jesteś ALKOHOLIKIEM...

 

To trzeba zrobić raz, a dobrze zakupy np. zapas na cały rok :wub:

 

 

Tak serio, to Szwecja jest zjebanym totalnie krajem, w którym działa najgorsza forma cenzury czyli cenzor wewnętrzny, ludzie boją się mówić o pewnych sprawach. Dodatkowo stawiają ideologię i wszelkie poprawności ponad faktami i rzeczywistością. Ten kraj się skończy, ja tylko jedno postuluję, że jak niedobitki Szwedów będą spierdalać to absolutnie ich nie wpuszczać i nie ratować, komunizm jest zaraźliwy jak opryszczka.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://ndie.pl/wstrzasajaca-kampania-szwedzi-zrzekaja-sie-swojego-kraju/  

 

Polska jak najszybciej musi mieć rakiety nuklearne ! ;) I Armie Adeptus Astartes , trzeba zrobić uderzenie wyprzedzające .

 

Szwecja ma zajebista zbrojeniówkę i technologie  jeżeli to wpadnie w łapy ciapatych to będzie masakra.

Edytowane przez Voqlsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno obejrzałem sobie nowego Star Treka. Ogólnie film kiepski i  przestał mi się podobać już na początku kiedy zobaczyłem, że Mr Sulu jest pedałem i do tego wychowuje córkę ze swoim partnerem. Taka mała wstawka propagandowa już na początku filmu.

Podobnie dzisiaj obejrzałem Epokę lodowcową i też na początku wstawka kiedy to Sid dostaje kosza po parunastu minutach związku od leniwej baby, która twierdzi, że nie chce ograniczać się do jednej rasy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.