Skocz do zawartości

VPN na linuxa/androida za free na 60 dni.


allie

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Rnext napisał:

"Sam wiesz kto" podeśle Ci pozarażaną wszystkim prostytutkę i tak się to skończy. Nie wywołuj wilka z lasu ;) 

 

Tego Pana nie stać nie tylko na takie zagranie, ale i na taką prostytutkę :>

 

22 minuty temu, HORACIOU5 napisał:

@Aumakua wpadłem na pewien pomysł. Jak Ci się uda zrealizować swoje postanowienie to w nagrodę zgramy się, namierzymy i dostarczymy Ci do przetestowania @allie.

 

Mówisz o odchudzaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aumakua dokładnie tak szefie. To będzie prawie jak gra w totka tylko szanse na wygraną będą wynosiły 50%. Gorzej jak się nie wygra, to wtedy faktycznie może być problem z siedzeniem przed kompem. Ale jakby co to będziemy stać w pogotowiu i szybko obezwładni się @allie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, allie napisał:

Hola, hola, wiesz co robisz?

 

Wie doskonale. Chce być miły dla lidera, ponieważ wie ile pracy i siebie włożył w stworzenie tego pięknego miejsce - chce się odwdzięczyć, mądry chłopak i daleko zajdzie w mojej sekcie z takim nastawieniem.

 

A Ty nie chcesz poświęcić się dla wyższego dobra, jakim jest moje zaspokojenie i przyjemność? Czy wiesz ile dobrego czynię dla tej planety? Chyba nie jesteś tak egoistyczna i pusta, by swoje ego stawiać nad wyższy cel i misję której się oddaję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Aumakua napisał:

 

Wie doskonale. Chce być miły dla lidera, ponieważ wie ile pracy i siebie włożył w stworzenie tego pięknego miejsce - chce się odwdzięczyć, mądry chłopak i daleko zajdzie w mojej sekcie z takim nastawieniem.

 

A Ty nie chcesz poświęcić się dla wyższego dobra, jakim jest moje zaspokojenie i przyjemność? Czy wiesz ile dobrego czynię dla tej planety? Chyba nie jesteś tak egoistyczna i pusta, by swoje ego stawiać nad wyższy cel i misję której się oddaję?

Nie sądzę, że wie doskonale, myślę, że @Subiektywny jako prawnik mógłby mu pomóc w zrozumieniu tego, co robi. 
Wiem Panowie, że żartujecie, jednak to śliskie żarty. Załóżmy np. że przychodzi tu ktoś, kto nie życzy Ci dobrze Kapitanie czyta to, co napisał @HORACIOU5 i już ma sprawę, którą ma na Was haczyk. bo to potencjalna groźba. Załóżmy, że coś mi się stanie za miesiąc, zniknę i np. policja dostanie mój komputer, znajdzie forum i będzie szukała dalej, powstaną poszlaki- same problemy. Najlepiej jeśli kilka ostatnich postów zniknie dzięki moderacji- takie moje zdanie. Zwłaszcza, że jak pisałeś Marku, masz kogoś, kto bardzo źle Ci życzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera jednak miałem rację, że w pewnym momencie to nawet sobie nie będzie można pożartować z kobiety, bo od razu będzie wyjazd z konsekwencjami prawnymi :( Niedługo bez prawnika nie będzie można zacząć rozmawiać z kobietą. No i każdą rozmowę trzeba będzie nagrywać.

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, HORACIOU5 napisał:

Cholera jednak miałem rację, że w pewnym momencie to nawet sobie nie będzie można pożartować z kobiety, bo od razu będzie wyjazd z konsekwencjami prawnymi :/

Żarty żartami. :)
Żartuj mądrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, allie napisał:

Żarty żartami. :)
Żartuj mądrze.

Tak królowo życia i wszechwiedzy.

 

@Aumakua, Mistrzu roześlij proszę braciom energię duchową, abyśmy mogli głupocie Pań i trollingowi się przeciwstawić. Dyskusje z Paniami bowiem dyskomfort psychiczny przynoszą i bez twego wstawiennictwa pokonać bestii nie zdołamy. Czuwaj nad nami o zbawco egoistów, królu wieczny i niepowstrzymany.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, allie napisał:

Załóżmy np. że przychodzi tu ktoś, kto nie życzy Ci dobrze Kapitanie czyta to, co napisał @HORACIOU5 i już ma sprawę, którą ma na Was haczyk. bo to potencjalna groźba

 

Nie na nas tylko HORACIOU5' a.

 

Przyjdzie pisemko z prokuratury, administrator wyśle dane logowania i dla nas po sprawie.

 

My jesteśmy praktyczni, głośno się zrobi o forum, reklama będzie. Nie ważne czy mówią dobrze, czy źle, ważne żeby mówili ....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostanę męczennikiem, tak jak pewien pan 2016 lat temu, dzięki czemu zyskam wieczną chwałę a forum będzie kwitło i przyciągnie masę nowych użytkowników. Do tego jak wyjdę z więzienia to od razu będę miał zwiększone szanse na seks, bo przecież łobuz kocha najmocniej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, HORACIOU5 napisał:

Zostanę męczennikiem, tak jak pewien pan 2016 lat temu, dzięki czemu zyskam wieczną chwałę a forum będzie kwitło i przyciągnie masę nowych użytkowników. Do tego jak wyjdę z więzienia to od razu będę miał zwiększone szanse na seks, bo przecież łobuz kocha najmocniej :P

 

Brawo! I to jest postawa godna prawdziwego forumowicza! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, HORACIOU5 napisał:

Zostanę męczennikiem, tak jak pewien pan 2016 lat temu, dzięki czemu zyskam wieczną chwałę a forum będzie kwitło i przyciągnie masę nowych użytkowników. Do tego jak wyjdę z więzienia to od razu będę miał zwiększone szanse na seks, bo przecież łobuz kocha najmocniej :P

 

Jak sekta się rozwinie w wielki religijny kult, to guru cię wyniesie na ołtarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.