Skocz do zawartości

UWAGA:)


Eleanor

Rekomendowane odpowiedzi

Sylwia, 20 pompek, już! :)

ok szeryfie już się robi :P

Starszy szeregowiec Sylwia! Zostawić kawkę, ciacho, tipsy, lakier do paznokci i M jak miłość, 100 przysiadów teraz na każdym bracie samcu! :)

Ojej z kawką będzie ciężko:) ciastka już odstawiłam:) tipsów nigdy nie miałam, a M jak miłość oglądałam chyba z 1.5 roku temu:))

100 przysiadów?! ma każdym bracie? do kiedy mam czas? :lol::lol::lol:

Eh ten admin tylko rozkazuje, żeby chociaż raz pochwałe dał samiczce:)) a tu nie tylko tyrać muszę :lol: i za co ? chyba za grzechy tych wszystkich pań :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to jest nas 120szt x 100 przysiadów minus kilka pań, mmmmmmmmmmmmudm jakieś 11000 przysiadów z hakiem. To z kolei oznacza, że przy takich udach kolejny biedny kochanek objęty nogami miednicę ma w drzazgach bidulek :(

Nie dopuścimy jej do chłopa - po takim treningu, Sylwia wygra z palcem w nosie tour de pologne :) A wygraną podzieli się z nami :) A my kasę wydamy na picie, dziwki i balowanie :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dopuścimy jej do chłopa - po takim treningu, Sylwia wygra z palcem w nosie tour de pologne :) A wygraną podzieli się z nami :) A my kasę wydamy na picie, dziwki i balowanie :)

Haha niezły plan, tylko czy ja się na to zgodzę?: :lol::lol::lol::lol:

Marek bezlitosny jesteś :( czymże sobie na to zasłużyłam? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starszy kapral wydaje rozkazy, starszy szeregowiec grzecznie wykonuje - albo pod pluton egzekucyjny. Niejeden z moich chłopców ma sprawny karabin, którym w Ciebie strzeli... no ale taka kara chyba Cię nie zniechęci :))

Dobrze już dobrze..wykonam rozkazy...eh ten Twój rozkazujący ton przyprawia mnie o szybsze bicie serca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej z kawką będzie ciężko:) ciastka już odstawiłam:) tipsów nigdy nie miałam, a M jak miłość oglądałam chyba z 1.5 roku temu:))

100 przysiadów?! ma każdym bracie? do kiedy mam czas? :lol:  :lol::lol:  

Najlepiej zacznij już teraz bo kolejka się niecierpliwi hahaha  :):)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.