Skocz do zawartości

Nic tak nie cenię u kobiet jak inteligencję :D


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, kłamiecie aby dostać chwile przyjemności :lol: a nie można tak prawdy powiedzieć: ej mała chce Cię przelecieć? :lol:czy, bebe mam ochote spuścić się na Twoją dupcię :lol: albo: laska zrób mi loda :lol::lol::lol: ehh

 

Widać mało miałaś do czynienia z kobietami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, kłamiecie aby dostać chwile przyjemności :lol: a nie można tak prawdy powiedzieć: ej mała chce Cię przelecieć? :lol:czy, bebe mam ochote spuścić się na Twoją dupcię :lol: albo: laska zrób mi loda :lol::lol::lol: ehh

przeciez tak nie wypada.przeciez kobieta jest taka bezbronna i delikatna istotką że mogła by sie zamknać w sobie i mieć traume

ta,,,,, :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, oj widać, że nie znacie kobiet :lol: one tylko udają takie bezbronne, a w rzeczywistości czekają, na stanowczego, konkretnego mężczyznę

czasem bronią się przed samą sobą, że to niby nie wypada, oh przecież ja nie jestem taka, ale natura nie kłamie :lol:

 

A ja tam jestem taka właśnie, cenie sobie jak mężczyzna potrafi wprost powiedzieć o co mu chodzi, a nie bawi się w podchody :) flirt, owszem, ale nie za długo :D lubię konkrety :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neo poznaj dokładnie proces a przyznasz mi racje z ta przyjaźnią :D

a oczekiwania miałem jak najbardziej wgrane.im ładniejsza kobitka tym delikatniejsza.romantyczniejsza i wogóle kwiatki motylki i ja ksiaze na białym ogierze.

a realia sa takie że im ładniejsza kobitka tym bardziej hardkorowa.zamiast mnie księcia na ogierze wola mnie...ogra.a z romantyzmu wolą słowa i głęboko pojęte doznania kinestetyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha Pikaczu niestety rzeczywistość jest brutalna :lol::lol:

ale nie martw się, to że kobieta jest bezpośrednia nie znaczy, że nie jest romantyczna, czy wrażliwa

jedno nie wyklucza drugiego ;)

 

i jeszcze jedno..kobiety są nieprzewidywalne :) więc nigdy nie wiadomo czym Cię mogą zaskoczyć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikaczu czyli mam czekać aż przyjaźń się rozwali? :D Powiem o tym jeszcze koleżance, która ma dwóch przyjaciół :D

 

Ja myślę, że jakaś tam namiastka przyjaźni kobieta-mężczyzna jest możliwa, lecz zazwyczaj bezsensowna...

 

Gdybym nie miał w otoczeniu mężczyzn, z którymi mam wspólne zainteresowania, albo owi mężczyźni by z różnych powodów nie chcieli mojego towarzystwa, to zaakceptowałbym i przyjaciółkę.

A tak... skoro mogę wybrać pełnowartościowy produkt, przyjaciela-mężczyznę, to chyba oczywiste, że jego wybiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjaźń z mężczyznami to jednopłciowy związek partnerski bez seksu? :D

 

Ambroży czemu uważasz mężczyzn za pełnowartościowych a kobiety za niepełnowartościowe?

nie ciągnij za język i nie zmieniaj.miedzy facetami jest przyjaźń.miedzy babka a facetem nichuja B) między kobitami niema przyjaźni jest zawieszenie broni

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ambroży czemu uważasz mężczyzn za pełnowartościowych a kobiety za niepełnowartościowe?

 

Jako przyjaciele mężczyźni są pełnowartościowi, a kobiety - nie.

Z kolei kobiety są pełnowartościowe jako opiekunki dla małych dzieci itp...

 

W praktyce, dla kobiety przyjaźń znaczy zupełnie co innego niż dla mnie, więc z mojego punktu widzenia jest niepełnowartościowa. Gdybyśmy próbowali wypowiadać definicje, być może ja i kobieta powiedzielibyśmy to samo, ale zupełnie inaczej wprowadzilibyśmy to w czyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma przyjazni miedzy facetem a kobieta,predzej czy pozniej moze to zamienic sie w zwiazek albo nic...Zawsze bedzie okazja zeby sie pomiziac ...Chyba ze jestes tamponem do wysrania sie takze wtedy zostajesz jako prawidziwy pelnoprawny przyjaciel...Oj ilez to razy bylem takim przyjacielem ...A ja myslalem ze wtedy zapunktuje a tu nici :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.