Skocz do zawartości

Rafonix z dziewczyną pomógł bezdomnemu


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja akurat każdego człowieka szanuję.

Na naszym globie każdy jest pasożytem i zarazem ofiarą. 

 

A co do Rafonix, jeśli faktycznie ta dziewczyna mówi prawdę, to plus dla niego. Ale też nie róbmy z niego mesjasza narodu, w końcu zarabia na obrażaniu ludzi.

To tak jakbym słyszał alkoholika, który mówi o tym żeby nie pić alkoholu, bo jest nie zdrowy. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja Was proszę! przestańcie wstawiać tematy z żałosnymi przygodami tych zjebów na forum, bo przeglądając nowe posty muszę codziennie przerzucać wzrokiem ten chłam żeby wyłowić wartościowe tematy.Przecie nie po to tu zaglądam, żeby mnie bombardować czymś od czego normalny człowiek ucieka?

Litości...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jebak Leśny ten dział jest poświęcony sprawom związanymi z danymi youtuberami. Jak Ci się coś NIE podoba to zwyczajnie kliknij taki mały minus po prawej stronie działu, który pozwala na zwinięcie tematu.  Nikt Ci nie każe tu wchodzić. Kto chce wchodzi i wypowiada się, a kto nie chce ten tego nie robi ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.