Skocz do zawartości

Ostry konflikt między Serafinem, a wrocławskim barem


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

Mega dymy i to nie u Magicala :D 

link - http://wmeritum.pl/ostry-konflikt-miedzy-youtuberem-a-wroclawskim-barem-sprawa-trafi-prokuratury/201586

treść: 

ie od dziś wiadomo, że youtuberzy mają ogromny wpływ na młodych ludzi. Doskonałym przykładem tego jest konflikt jednego z nich z wrocławskim barem, który może swój finał znaleźć nawet w sądzie. 

 

Wszystko zaczęło się od wpisu na Facebooku Serafina Pęzioła. Jego kanał na platformie YouTube subskrybuje 750 tysięcy osób, a on sam wypowiada się w nim na różne tematy. Konflikt do jakiego doszło między nim a barem Ambasada we Wrocławiu pokazuje ogromny wpływ, jaki ma on na młodych ludzi.

 

W jednym w wpisów na Facebooku Serafin Pęzioł poinformował o sytuacji, do jakiej doszło w dniu jego urodzin. Poszedł on do baru, gdzie obsługa oświadczyła mu, iż nie zostanie obsłużony. „Przychodząc tam dziś W SWOJE URODZINY, chciałem zamówić kulturalnie drinka, a owy Pan z Panią ze zdjęcia niestety powiedzieli, że po ostatniej sytuacji nie zostanę tu obsłużony” – napisał.

 

Owa „ostatnia sytuacja” dotyczy sprawy, którą youtuber opisuje wcześniej. Okazuje się, że poszedł do baru, gdzie zamówił tatara, który okazał się nieświeży. „W któryś poniedziałek wcześniej, przyszedłem zjeść tam tatara, zamówiłem jak zawsze z uśmiechem na ustach i z myślą, że będzie świeży i pachnący dostałem natomiast brązowe mięso, które cuchnęło na pół kilometra. Mówiąc obsłudze, że to mięso jest chyba z piątku lub soboty i że podając to klientom robią z siebie debili, nazwali mnie osobą, która niszczy ich opinie o lokalu” – czytamy.

 

21739969_1525650890829342_64345147229942

 

Serafin Pęzioł wezwał również swoich widzów do tego, by lokalowi wystawili negatywną opinię. Nie trzeba chyba wyjaśniać, że jego słowa wzięli sobie do serca aż za mocno. Profil baru otrzymał mnóstwo negatywnych ocen i komentarzy. Sprawa sięgnęła tak daleko, że bar poinformował, że przypadki nękania będzie zgłaszał do prokuratury. „Nie życzymy sobie, nachalnego, uporczywego kontaktu osób, które zostały do tego podżegnięte przez Pana Serafina Pęzioł. Informujemy, że wszystkie przypadki uporczywego nękania będziemy zgłaszać organom ścigania” – czytamy.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.