Skocz do zawartości

Zełeński daje owacje na stojąco ukraińskiemu weteranowi SS Galizien w kanadyjskim parlamencie


Rnext

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, Kespert napisał(a):

Brytyjczycy nam bardzo długo nie zapomnieli szkolenia izraelskich "terrorystów" w Legionowie - bo to przecież Brytyjczyków ci przyszli "założyciele" atakowali...

Sami sobie zrobili problem:) Deklaracja Balfoura

Edytowane przez Perun82
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Redbad napisał(a):
4 godziny temu, Redbad napisał(a):

No widzisz, nic mi nie wiadomo, bo nikt ich raczej w parlamentach zachodnich państw nie oklaskuje, nie robi się takim fety na miarę symbolu, tylko dlatego że teraz potrzeba uwiarygodnić walkę ze złem moskiewskim.

 

Bo nie było potrzeby ani pretekstu. Polska prawica oklaskuje pamięć tych co SS manów chronili i wykorzystywali ich umiejętności. 

 

Dziadkowie z Waffen SS walczący o swój kraj z Sowietami - fe

 

Dziadek z Chile tworzący z SS Totenkopferbande obozy koncentracyjne - cacy

 

 

 

4 godziny temu, Redbad napisał(a):
4 godziny temu, Redbad napisał(a):

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Libertyn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, cst9191 napisał(a):

Zełeński pobił rekord K. Kononowicza jeśli chodzi o chodzenie w tych samych ubraniach bez przerwy.

Kśka rekord to chyba 2 miesiące, Zełeński nagina w tych samych ubraniach od półtora roku.

Tam jest wojna. Zełeński nie ma czasu na takie bzdury jak zmienianie koszul. Co najwyżej wywraca na lewą stronę i tak zasuwa przez następne pół roku.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2023 o 10:39, adann96 napisał(a):

Dlatego kibicuję Putinowi i mam nadzieję, że gadzia żółto-niebieska populacja zmniejszy się do zera.

A ile zginie Bogu ducha niewinnych nikomu ludzi, wśród Ukraińców też jest dużo wartościowych ludzi.

Ruscy na przestrzeni dziejów wyrządzili nam wielokrotnie więcej krzywd niż Ukraińcy, zresztą nasi rządzący wobec Ukraińców w przeszłości wcale nie byli święci.

W dniu 25.09.2023 o 12:48, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

Diaspora ukraińska w kanadzie jest spora tak btw.

Na Ukrainie musi chyba trochę jeszcze minąć jeszcze czasu, żeby Banderowców przestać uważać za bohaterów.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2023 o 10:39, adann96 napisał(a):

Dlatego kibicuję Putinowi i mam nadzieję, że gadzia żółto-niebieska populacja zmniejszy się do zera.


Zachowanie karygodne to fakt ale zeby kibicowac krajowi ktory wymordowal najwiecej Polakow w calej swojej historii i ktory co wazne po dzis dzien ma wobec Polski wrogie zamiary to trzeba nie miec wiedzy z historii na poziomie gimnazjum, nie miec właściwego rozeznania w obecnej geopolityce albo po prostu nie byc Polakiem.

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Tadamichi Kuribayashi said:

po dzis dzien ma wobec Polski wrogie zamiary

 

Wagnerowcy zaczęli szturmować Warszawę? 😮

Komuś TVP Info weszło za mocno.

 

Z resztą... to chyba nie ma znaczenia, bo wszystkie telewizje w Polsce prześcigają się w tym która z nich z większą gracją opierdoli laskę biednym nachodźcom z Ukrainy, którzy w Breslau nie muszą kasować biletów w tramwaju, bo jako nadludzie i tak nie dostaną mandatu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adann96 Masz tu pierwsze z brzegu slowa bylego prezydenta i premiera Rosji ogolnie osoby numer 3 w tym kraju na temat Polski. Nie wiem kim trzeba byc zeby popierac mordercow Naszych pradziadkow i dziadkow, gnebicieli Naszych ojcow i tych ktorzy wciaz chca gnebic Nas. Tak nie postepuje zaden mezczyzna. No ale niektorzy jak widac lubia byc ponizani, opluwani i byc pod butem silniejszego. To musi byc jakis fetysz chyba.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2023-04-29/rosja-dmitrij-miedwiediew-o-polsce-to-panstwo-nie-powinno-istniec/

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To państwo dla nas nie powinno istnieć, dopóki są tam absolutni rusofobowie u władzy, a polscy najemnicy znajdują się na Ukrainie. Ci ostatni muszą być bezlitośnie eksterminowani jak śmierdzące szczury"
 

W 100% rozumiem stanowisko Miedwiediewa. A ostatnie zdanie do majstersztyk. Każdy polski żołnierz, który wspiera swoją osobą i sprzętem militarnym nazioli z Azova, czy innych neonazistowskich batalionów wojsk Ukrainy powinien być w Polsce persona non grata.

 

No chyba, że niektórym polskim żołnierzom podobają się mundury SS Galizien - "To musi byc jakis fetysz chyba."

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adann96 No ciekawe skad w krajach Europy srodkowej i wschodniej sie bierze rusofobia? Przeciez Rosja czy to carska czy ZSRR czy obecna Federacja Rosyjska takie pokojowe kraje byly ktore nikomu nigdy nic zlego nie zrobily, na nikogo nie najechaly, zadnego narodu nie planowaly wybic. Zastanawiajace prawda?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Tadamichi Kuribayashi said:

@adann96 No ciekawe skad

 

No też jestem ciekaw, dlaczego cała Europa jest pod strefą wpływów Stanów Zjednoczonych, a jej granica kończy się mniej więcej tam, gdzie Polska, Ukraina i kraje wchodnio nadbałtyckie (Łotwa, Litwa, Estonia)?

O tym, że połowa udziałów "niemieckiego" Ringier Axel Springer należy do Amerykanów i Kanadyjczyków pewnie też nie wiedziałeś...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2023 o 10:39, adann96 napisał(a):

Dlatego kibicuję Putinowi i mam nadzieję, że gadzia żółto-niebieska populacja zmniejszy się do zera.

Kibicuje twojemu mózgowi że może zmusi ciebie do jakiegoś wysiłku i obiektywizmu.

 

Póki co. Jesteś skończonym idiotą.

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, adann96 napisał(a):

No też jestem ciekaw, dlaczego cała Europa jest pod strefą wpływów Stanów Zjednoczonych


W latach 1945-1989 bylismy pod strefa wplywow ZSRR i zylismy w biedzie a w latach 1990-2023 w strefie wplywow USA i mamy najwieksza prosperite w historii. Wyniki gospodarcze mowia same za siebie ze warto byc po stronie zachodniego swiata. Kazdy to widzi i kazdy z tego korzysta. Ty rowniez.
 

 

16 minut temu, adann96 napisał(a):

O tym, że połowa udziałów "niemieckiego" Ringier Axel Springer należy do Amerykanów i Kanadyjczyków pewnie też nie wiedziałeś...


Doznasz szoku teraz ale powiem Ci ze to w systemie kapitalistycznym jest to normalne ze firmy z Polsce nie zawsze sa w 100% polskim kapitalem tylko z zagranicznym.

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PyrMen Mnie to przeraza ile takich "ludzi" jak ten addan96 jest tutaj na forum. Mam nadzieje ze to w wiekszosci ruskie trolle siedzace gdzies w biurowcu w Petersburgu a nie Polacy totalnie nierozumiejacy otaczajacego ich swiata.

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2023 o 18:02, Magos Dominus napisał(a):

Żyd oklaskuje członka SS, formacji podległej III Rzeszy.

Bo to “specjalny rzymianin “ i jemu wolno . Sprobuj zrobic to samo i idziesz do pierdla . Ideologia jest uzyteczna wtedy gdy mozna ja przekluc na zysk .
 

Putinif gra w tej samej druzynie pierscienia . Nie rozumiem ludzi ktorzy daja sie poniesc emocjom i wierza w bajki o dobrym rzymianinie z dalekiej rosiji ktory nas ocali . Gdyby chcial zakonczyc wojne odcial by chlop w pierwszej kolejnosci dostawy z polin . A tak teatr dla goja trwa dalej bo takie sa intencje wladcy marionetek .

Edytowane przez thyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Druid napisał(a):

Na Ukrainie musi chyba trochę jeszcze minąć jeszcze czasu, żeby Banderowców przestać uważać za bohaterów.

Czyli w sumie to nigdy. Dziękuję, że mogłem pomóc ;)

 

Powtarzając medialną propagandę w tak jednostronny, prostacki sposób każdy wystawia świadectwo samemu sobie i swojej naiwności. Nieistotne, czy powtarzając propagandowe wrzutki Dimy Miedwiediewa z mocno już posuniętą chorobą alkoholową, zapluwającego się propagandysty Sołowiowa, ukraińskiego SBU czy Twittera Zelenskiego. Bzdury te same, tylko wektor tych bzdur inny.

 

To, co pieprzy się na użytek wewnętrzny i zewnętrzny, dla "wzmożonych" a to, jak się realnie zachowuje i z kim finalnie robi deale to zupełnie inna para kaloszy.

 

Wiele osób kompletnie nie rozumie Wschodu i sposobu, jak tam funkcjonuje polityka, kogo się tam ceni a kogo niekoniecznie. I kim się gardzi. Mimo tzw. Majdanu dalej polityka zagraniczna Ukrainy funkcjonuje w duchu neosowieckim. Jak ma inaczej funkcjonować, jak to jest kraj, w którym korupcja jest podstawowym systemem operacyjnym, kluczowym do jego funkcjonowania? Co piszę bez zbędnych emocji i podniecenia, zapalczywości, bo i po co miałbym to robić?

 

Wiele osób z którymi rozmawiam zdziwił potężnie proniemiecki pivot Ukrainy, mnie kompletnie nie. I nie dlatego, że uważam się za jakąś alfę i omegę, ale po prostu znam historię najnowszą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliteraror to jest cywilizacja bizantyńska i kozacko-tatarska, w której trzymanie się kodeksu prawdy nie jest czymś najważniejszym. Najważniejszym jest siła i moc. Dobrze to wyraził Doncow w swoim dziele "Nacjonalizm", który bardziej nawet prymitywnie przedstawił idee ukraińskiego nazizmu. Zarówno ten sowiecki system jak i nazistowski, są w gruncie rzeczy oparte na podobnym fundamencie ideowym - prymatu władzy nad prawdą. My tutaj próbujemy zrozumieć, mówić: tak, tak, nie, nie, trzymać się umów i kodeksu honorowego. I jesteśmy dla nich frajerami, a przez nich przemawia wschodnia bezczelność i arogancja. To jest niższa cywilizacja, prymitywniejsza i dlatego w relacji do niej trzeba stosować podstęp, chytrość, przewidywanie i stanowczość.

Edytowane przez I1ariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tadamichi Kuribayashi a ja mam wrażenie, że masz podstawowe problemy z czytaniem ze zrozumieniem i kojarzeniem faktów.

 

Gadasz głupoty, że Rosja ma jakieś złe zamiary wobec Polski podając wypowiedź Miedwiediewa o tym, że Rosja powinna ze skrajnie rusofobiczną Polską zerwać stosunki dyplomatyczne.

A czy wiesz, że to niektórzy politycy AfD (w tym słynna Frau Steinbach) uważają, że pomorze zachodnie to ziemie Niemieckie i fajnie, gdyby znów stały się niemieckimi ziemiami?

A czy wiesz, że najbardziej szowinistyczny naród na świecie - Ukraina, ma pretensje terytorialne do polskich ziem wschodnich?

 

Jakie prentensje terytorialne, czy jakiekolwiek inne ma wobec Polski Rosja?

A możeby tak Polska przestałaby w końcu machać fiutem... tzn. szablą na lewo i prawo i nie prowokować każdego wływowego państwa jakiego się tylko da?

 

1 hour ago, Tadamichi Kuribayashi said:

W latach 1945-1989 bylismy pod strefa wplywow ZSRR i zylismy w biedzie a w latach 1990-2023 w strefie wplywow USA i mamy najwieksza prosperite w historii.

 

Mamy też proamerykańskie elity oraz ich media, które sączą jedynie słuszny proamerykański przekaz w polskich mediach. Taki był przekaz płynący z mojego postu. I tak o to trzydzieści lat prania mózgu zaoowocowało skrajną rusofobią w naszym kraju.

Rozumiesz, czy za daleko masz do łba?

 

58 minutes ago, Tadamichi Kuribayashi said:

@PyrMen Mnie to przeraza ile takich "ludzi" jak ten addan96 jest tutaj na forum. Mam nadzieje ze to w wiekszosci ruskie trolle siedzace gdzies w biurowcu w Petersburgu a nie Polacy totalnie nierozumiejacy otaczajacego ich swiata.

 

Żebyś się kurwa nie zdziwił w którym biurowcu teraz siedzę u siebie w Łodzi.

I to "ludzi" w cudzysłowie... ale ok. Nie mam się co na Ciebie obrażać. Wokół mnie jest pełno takich kretynów, którym muszę tłumaczyć dokładnie to samo, co Tobie teraz. Do niektórych dociera, ale do innych nie - właszcza tych znajomych, czy członków rodziny, którzy są zakochani w TVP i Jarosławie. 🤮

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.