Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

rewter2

Użytkownik
 • Zawartość

  359
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana rewter2 w Rankingu w dniu 19 Marzec

rewter2 posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

464 Świetna

O rewter2

 • Tytuł
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  : Fabryka Opon Mózgowych
 1. Mężczyźni z reguły grają wg reguł fair play, które każdy mniej więcej czuje. Oraz zasady: nie rób drugiemu co tobie nie miłe. Kobiety nie grają fair tylko cały czas przeginają pałę i patrzą jak daleko jeszcze mogą się posunąć. A że społeczeństwo i mężczyźni mięccy, to małymi kroczkami coraz dalej. Ale na prawdę, ile się można temu jeszcze w kółko dziwić?
 2. Kolega żony

  Ale z niewypowiedzianym szacunkiem tych oraz pominiętych sąsiadek, już tak.
 3. Kolega żony

  Ale czego konkretnie się boisz? Że inny okaże się lepszy i żona pójdzie do niego? To pracuj nad sobą. Innego wyjścia nie ma.
 4. Kolega żony

  I byś w jej oczach słabo wypadł. Ale gdybyś np. inną koleżankę zabrał na kawę do miasta, a żonie na pytanie odpowiedział że nie mogłeś zabrać jej bo była przecież zajęta, to byś w długim okresie zaplusował. Generalnie kto kogo wyprowadzi z równowagi ten wygrywa.
 5. Zwróćcie uwagę na wątek psychologiczny: "Jestem niewinna, każda matka chroni swoje dziecko przed najgorszym - powiedziała przed ogłoszeniem wyroku kobieta." Bez zbędnych podśmiechujek, ona sama wymyśliła tą historię a potem w nią uwierzyła. Na prawdę. Tak działa mózg kobiety. I nie mówię tego po to żeby sobie heheszkować. Zupełnie nie w tym rzecz.
 6. Musimy dbać o swoje forum, bo nam je zniszczą.

  W taki sam jak większość trolli którzy pojawili się na forum po mniej więcej lipcu 2017 r. Generują kosmiczne ilości wpisów o niczym, które zaraz potem sobie na wzajem plusują i w ciągu dwóch tygodni ma pięćset postów i tyle samo pliusów, coś co w normalnym trybie zbiera się z rok. Jeśli ktoś tego nie widzi no to sorry, ale chyba jest niewidomy.
 7. Granica między molestowaniem a flirtem

  Przecież to proste: Gdyby ładna laska powiedziała ci, że dobrze wyglądasz w tym krawacie, to by ci się spodobało i był by to komplement. Gdyby laska wieloryb 160 kg powiedział ci, że dobrze wyglądasz w tym krawacie, to by ci się nie podobało, bo byś się obawiał ciągnąć temat. Co tu wyjaśniać?
 8. No i już wiadomo, winni mężczyźni: http://www.plotek.pl/plotek/7,78649,22700816,dody-o-haidarze-jestem-ofiara-nekania-przez-mezczyzn-rekami.html Jak zawsze.
 9. Nowoczesna

  Kobieta doszła do władzy, teraz zaczną się gierki i wojenki ala korpo i wszystko się rozpadnie, bo wszyscy będą na wszystkich obrażeni.
 10. Dyplom zagranicznej uczelni online?

  Dobrze, że nie neurochirurgię.
 11. To jest niezłe: Prokuratura twierdzi jednak, że ma dowody. Jednym z nich ma być fakt, że tuż przed najściem piosenkarka miała wysłać do Emila Haidara list zatytułowany: "wezwanie do zapłaty". Punkt pierwszy - za to, że w dniu jej imienin "doprowadził się do stanu nietrzeźwości" i "opuścił klub, w którym odbywała się uroczystość imieninowa". Punkt drugi - w Leżajsku, gdzie odbywał się jej koncert "w stanie nietrzeźwości opuścił hotel". Rabczewska na zapłatę za przewinienia dała Emilowi Haidarowi trzy dni. Poważnie.
 12. Ukrainizacja Polski

  Póki co PIS ma potężne szanse żeby wygrać, dlatego że nie ma z kim przegrać. Jak swego czasu PO. To jest poziom opozycji: http://aszdziennik.pl/121731,gimnazjum-w-nowoczesnej-dziewczyna-ryska-wlasnie-naskarzyla-na-kryske-i-to-nie-jest-aszdziennik Lewicowe panienki zajęte każda sama sobą i nie potrafiące strategicznie się zorganizować mają z kimś wygrać?
 13. Seks po rozstaniu

  Nic. I jako prawdziwy samiec potrzebujesz potwierdzenia swoich postanowień od innych?
 14. Seks po rozstaniu

  Może zaszła w ciążę z innym ale potrzebowała też alibi że to ty możesz być ojcem.
×