Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kimas87

Użytkownik
 • Zawartość

  148
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Kimas87

 1. Dziwne Zachowanie Kobiety

  Otóż to. Z moich obserwacji wynika, że jak facet aż nadto wykazuje zainteresowanie kobietą co gorsza pierwszy mówi o uczuciach ta po czasie traci nim zainteresowanie. Kluczem do sukcesu wydaje się być trzymanie Pan w emocjonalnej niepewności.
 2. Dziwne Zachowanie Kobiety

  Moim zdaniem ona trochę zaczęła się nudzić tą relacją. Przesiadywanie na telefonie tyle czasu z laską zabiłeś tym swoją atrakcyjność. Atrakcyjny facet jest zajęty ( siłownia, samochód, hobby, sport ) nie ma nic złego w rozmawianiu przez telefon, ale nie godzinami kilka razy w tygodniu. Ona już wybrała ,, nie chce abyśmy się nie poznawali na ulicy " albo pojawił się ktoś nowy. Ty już jesteś spalony w tej relacji bo robisz bardziej za koleżankę do godzinnych rozmów o butach niż faceta. Prawdziwy facet jest konkretny. Przyjeżdża do laski opróżnia jajeczka jakieś kino, kolacja czasem i tyle.
 3. Męski wygląd nie czyni Cię mężczyzną.

  Z opisów przypomina mi Jakuba Czarodzieja z YT. Białorycerstwo aż kipi
 4. O typowej katoliczce

  Wszystko bracia tu opisali. Masz gotową wiedzę teraz pytanie co z tym zrobisz. Nikt za Ciebie decyzji nie podejmie. Dziewczyna zobaczyła dobrą partie i ,, nagle " zaczęła coś czuć interesować się. Dla mnie to blef nie bądź głupi i nie daj się nabrać na to.
 5. A miało być inaczej

  Twój post brzmi bardzo ponuro. Trochę za późno się obudziłeś z tymi studiami. Teraz masz wachania nastrojów stąd takie podejście. Rzucisz studia przytrafia się takie dni jak teraz i znów będziesz żałował. Na spokojnie przemysł wszystko bez emocji. Musisz tylko zapamiętać jedno żadne studia w Polsce nie zagwarantują Ci pracy i dobrych zarobków. Pozbądź sie tego naiwnego myślenia. 5 lat to duży okres czasu i wiele się może zmienić. Moja siostra w 2011 roku skończyła Biotechnologie. Też jej tłukli do głowy, że to super studia kasa będzie itp. Studia ukończyła i była kierowniczka w sklepie typu Rossmann za 1300 zł... Teraz siedzi w Niemczech i nie pracuje w niczym związanym ze studiami.
 6. O typowej katoliczce

  Drizzt trafiłeś w sedno. Wcześniej się jej nie podobał i co nagle teraz napływ uczyć jak skąd?. Odpowiedź jest prosta. Dziewczyna widzi dobra partię na przyszłość z fajnym samochodem nic więcej. Albo się podobasz lasce albo nie i odwrotnie. Takie zachowanie nie bierze się bez przyczyny.
 7. O typowej katoliczce

  Dobrze, że zdajesz sobie sprawę o co tu chodzi. Dziewczyna widzi w Tobie atrakcyjnego kandydata do dobrego życia. Pewnie dobrze maglowali ją w domu, że to już pora to tamto. Trzymaj rękę na pulsie. Widać, że jesteś zaradny/ pracowity ale staraj się nie tracić czujności. Sex masz za 100 zł. Ona teraz będzie próbować przysłowiowo wejść Ci w odbyt. Rób swoje dalej a do niej z mega rezerwą.
 8. Wymagania wobec 30-latka

  Widzę mój post został źle odebrany. Wy sprowadzacie posiadanie samochodu do kobiety mi nie o to chodziło :). Co ma jedno do drugiego. Własny samochód to wygoda, komfort, mobilność. Kto kupuję auto aby wyrywać chyba tylko desperaci z dużymi kompleksami.
 9. Wymagania wobec 30-latka

  Verde ja nie uważam, że jak masz auto za 15 tyś to jesteś facet tylko nie popadajmy w skrajności :). Kolega wyżej pisze, że ma kolumny warte więcej niż 10 letnie auto, a głośniki możesz kupić za 15 zł taki przykład jak z tym samochodem. Ja dopiero mając 30 lat kupiłem sobie własny samochód, wcześniej nie mając go z kobietami nie było żadnego problemu.
 10. Wymagania wobec 30-latka

  Metody nie popadajmy w skrajności to, że powinien mieć to tylko moje zdanie, aby być mobilnym nie po to aby imponować kobietom. Za 3 tys to nie jest auto tylko ,, coś " na kółkach więc szanujmy się. Ja bym się dziwnie czuł mając 30 lat bez prawka i samochodu. Uważam, że u mężczyzny to podstawa mieć swój wózek nie za 3 tys ;). Przypomnę Ci że komunikacja miejska ( autobusy ) też stoją w korku. Użeranie się z pasażerami śmierdzącymi itp. kij ma dwa końce pamiętaj
 11. Wymagania wobec 30-latka

  Sam mam 30 więc mogę coś dodać od siebie :). W tym wieku już powinieneś mniej więcej ogarniać jak działają kobiety ich umysł, zachowania. Nie rób żadnych podsumowań ja jestem przeciwny temu. 30 lat to jest wciąż młody wiek. Nie będę tu pisał czy powinieneś mieć już dom/ mieszkanie auto bo to prywatna sprawa każdego faceta. Auto jednak 30 letni facet powinien mieć, ale to moje zdanie. Ja nie robiłem żadnych podsumowań czuję się tak jak bym miał 29 lat. 30 to tylko liczba a ludzie przykładają do niej Bóg wie jak wielką wagę.
 12. Jak grzecznie odmawiać?

  Moim zdaniem powinieneś stanowczym pewnym siebie głosem mówić nie. Masz prawo do prywatności. Twoje życie nie polega na tym abyś wysłuchiwał wiecznie cudzych problemów ( chyba, że bierzesz za to hajs i jest to Twoja praca ). Asertywność bardzo przydatna cecha w życiu.
 13. Chłopie nie masz doświadczenia z kobietami. Jedyny plus był taki, że poruchales. Ona zapewne nie zapomniała o byłym. Ty jej okazałeś zainteresowanie, ale ona ma w głowie byłego. Szanuj się kolego i odpuść ta niestabilnie emocjonalna dziewczynę. Raz kocha zaraz nie wie typowe dla kobiet. Zrób kreskę, wyciągnij wnioski z tej znajomości a za jakiś czas będziesz się z tego śmiał. Dziewczynę definitywnie odpuść.
 14. To jest forum dla osób potrzebujących pomocy. Ty tej pomocy nie chcesz, bo znasz rozwiązanie więc temat można zamknąć.
 15. Nie ma schematu, ale poczucie humoru i pewność siebie to bardzo mocne atuty w rękawie. Z tym zagadywaniem na ulicy to śliski temat. Jedna zagada będzie miło, druga weźmie Cię za kreatyna bądź zboczeńca i zacznie krzyczeć. W klubach łatwiej alko robi swoje, ale trzeba uważać to co pisze użytkownik MR. Nixon to prawda. Będziesz chciał być ,, fajny " a wyjdziesz przekopany.
 16. Czasami nie mogę dojść? Laska bardzo zła.

  Zwal sobie przed sexem z nią jak już będziesz czuł że dochodzisz odpuść i tak kilka razy potem w czasie sexu trysniesz jak z węża. Oczywiście to rozwiązanie krótkotrwałe. Sport, więcej ruchu i odstawienie używek.
 17. Luukas nikt sam nie przyjdzie nie zgadzam się. Jak chłopak chce mieć znajomych musi ruszyć dupę. A Ty mu mówisz ,, nic nie rób znajomi sami się znajdą " nie, nie znajdą się. Owszem zdarza się, że ktoś pojawi się w naszym życiu zupełnie przypadkiem, ale to są marginalne sprawy. Ja 95% swoich sympatii bym nie poznał gdybym nie wyszedł z domu przysłowiowo nie ruszył tyłka. I to samo radzę koledze. Nic na siłę, ale chłopak też musi coś zrobić, działać w tym kierunku.
 18. Podstawową kwestią jest wyjście do ludzi w każdej formie ( siłownia, kluby, puby festyny, jakieś treningi ) nikt do Ciebie nie zapuka z zapytaniem ,, czy będziemy się kolegować '' chce Cie jednak ostrzec. Twój post brzmi nieco ,, desperacko '' dlatego staraj się unikać patologii. Ludzie, którzy każdy sposób spędzenia wolnego czasu polega piciu piwa po piwnicach, ławkach nie wnoszący nic do Twojego życia mów do widzenia. Wiem co mówię mam 30 lat jak sobie przypomnę ile czasu straciłem na spędzaniu czasu w ten sposób będąc w Twoim wieku aż mnie ściska. Picie alkoholu nie jest złe, ale nie może być główną ,, atrakcją '' spotkań. Unikaj takich osobników jak ognia. Patologia ma to do siebie, że bardzo szybko ściąga ludzi do swojego poziomu. Staraj się też zainteresować rozmową. Nie narzekaj, nie marudź jak masz zły dzień odpuść sobie spotkania szczególnie w początkowej fazie. Poczucie humoru, dystans, to klucz do zawierania znajomości. Nikt nie chce przebywać z ponurakami i wiecznymi narzekaczami. Powodzenia!
 19. Dlaczego liczy się kasa?

  To masz podobnie do mnie :). Jak mnie życie nie zmusza nie biorę. Wolę zarobić niż babrać się w kredyt. Na auto sam zarobiłem bez żadnego kredytu/ pożyczki. Auto ze wszystkim 21,5 tyś zł. U ludzi bawi mnie jeszcze jedno. Biorą kredyt np na mieszkanie na 15 lat i mówią że są na swoim zawsze jak to słyszę to mam ubaw. Nie na swoim tylko to własność banku na swoim będzie wtedy jak zapłacisz ostatnia ratę kredytu. Wolę być wolny i nie obciążony żadna pożyczką. Wielu ludzi dziś mówi ,, ale bez kredytu nie idzie " ok, to niech biorą jak póki nie mam noża przy szyji nie wezmę nic :).
 20. Dlaczego liczy się kasa?

  Matiz niestety taka prawda. Masz kasę rządzisz, pojawia się szacunek.
 21. Spędzanie Sylwestra samemu

  Nie licytujmy się kto jak spędza sylwestra. Każdy niech robi co chce i jak chce. Ja z racji tego, że mam 30 lat i wiele sylwestrów za sobą trzymam się swojego zdania ,, 70% ludzi traktuje Sylwka jako dodatkowy dzień, aby się najebać " i nawet nie zaprzeczajcie. A najebać się można w każdy inny dzień w roku więc taka gadka, że na siłkę można iść w ciągu 365 dni w roku tyczy się również picia alkoholu.
 22. Spędzanie Sylwestra samemu

  Ja od dobrych kilku lat sylwestra traktuje jako normalny dzień w roku. Ten cały szal podobnie jak ze świętami mi minął. ,, Musisz gdzieś iść, coś robić " . Wolny człowiek nic nie musi a sylwestra 70% ludzi i tak traktuje tylko jako pretekst aby się najebać :D.
 23. Nic śmiesznego w moim wykonaniu

  Twoja była miała rację. Byłeś mega frajer jak to czytam to aż mnie bierze dobrze, ze w porę się ogarnąłeś. Wykop ja ze swojego życia definitywnie.
 24. Dlaczego liczy się kasa?

  Zgadzam się z użytkownikiem 2073. Ja również im dłużej żyje tym dochodzę do takich wniosków. Pieniądze są bardzo ważne i bardzo potrzebne. Pomagają spełniać marzenia i pomprostu łatwiej żyć. To co ja zawsze podkreślam ,, pieniądze dają szczęście " Ci co mówią że nie dają to hipokryci, którzy jako pierwsi rzucili by się na hajs. Bez kasy możesz pomarzyć o szacunku, przyjemnościach i kobietach. Natomiast jestem akredytowy wolę uzbierać na coś niż babrać się w kredytach, pożyczkach. Kasa się liczy bardzo czy nam się to podoba, czy nie.
 25. Jak się zachować na początku?

  Snoopy racja. Dużo pracy przed kolegą jeszcze. Te kilka zdań dobitnie o tym świadczą.
×