Skocz do zawartości

Dwa penisy


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy przypadek.

http://wiedzoholik.pl/oto-mezczyzna-o-dwoch-w-pelni-funkcjonalnych-penisach/

Oto parę pytań przetłumaczonych z AMA

Myślałeś kiedyś nad tym, żeby jednego usunąć?

Gdy byłem nastolatkiem, owszem. Teraz nie ma takiej opcji.

Czy pojawiają się jakieś komplikacje, na które musisz uważać?

Dostaję stanu zapalnego prostaty, jeśli zbyt długo nie mam wytrysku. Jestem chyba jedynym kolesiem, który ma konkretny powód, żeby każdego dnia mieć orgazm. Moja prostata jest stymulowana przez obydwa członki i produkuje dużo ejakulatu. Jeśli się go nie pozbywam, odczuwam ból.

Któregoś lubisz bardziej niż drugiego?

Tak, prawego. Lewy czuje się przez to urażony, lol

Jak reagują kobiety? Czy uprzedzasz je o tym?

Od dłuższego czasu jestem w związku z kobietą i mężczyzną. Nazywam to monogamią, bo jesteśmy wyjątkowi. Ona to lubi. Trzem dziewczynom przed nią też się podobało. Ale bywa różnie, zdarzały się ucieczki z krzykiem. Wszystko zależy od dziewczyny. Przeważnie te, z którymi poznałem się dobrze przed pójściem do łóżka, nie miały z tym problemu. Ale na ogół o tym nie rozmawiam, w sensie: jeśli wiem, że nie będę uprawiał z tobą seksu, to nie dowiesz się, że mam dwa penisy.

Niektórym na twarzy malował się podziw, inne myślały, że to jakiś żart, kilka się wystraszyło i mnie przezywało. Większość jest ciekawska, ale seksu z przypadku nie uprawiam już od kilku lat. Nie lubiłem tej pustki po jednorazowej przygodzie, a sporo się takich trafiło za nastolatka. Co ciekawe, dziewczynom zdarzało się panikować i zmieniać zdanie w ostatniej chwili, ale faceci NIGDY się nie rozmyślili; zawsze tego chcieli, mimo że czasami byli trochę wystraszeni, lol

Czy zdarzyło ci się podczas sikania, że z obydwu poleciał podwójny strumień? Gdy ma się jednego penisa, bywa to udręką, więc ciężko mi sobie wyobrazić, jak denerwujące muszą być aż cztery strumienie.

Tak, zdarzyło się i jest dwa razy bardziej niszczycielskie.

Jaka była najlepsza reakcja na widok twoich dwóch penisów?

Reakcja pewnego umięśnionego kolesia z siłowni. Ćwiczyłem w dość luźnych spodenkach i kątem oka jakoś zdołał zauważyć. Zapytał mnie później, czy mógłby je zobaczyć, więc zapytałem go, czy jest gejem. Odpowiedział: "Nie, ale chyba właśnie nim zostałem". To było świetne.

Zdarzyło się, aby jakiś lekarz dziwnie zareagował?

Tak, jeden zawołał chyba pięciu kolegów z ośrodka, żeby mnie zobaczyli. To był ostatni raz, kiedy moja mama pozwoliła mnie badać komukolwiek poza rutynowymi przeglądami. Powiedziała wtedy "mój syn nie jest tu na pokazie dziwaków" i zdzieliła jednego w twarz, lol

Czy jesteś fanem Pogromców duchów? Zdarzyło ci się skrzyżować strumienie?

HAHAHAHAHAHA. Strumieni się nie krzyżuje.

Jakie to uczucie mieć dwa penisy w jednej dziurce?

Przytulne? ;) Fajne uczucie. Lubię słyszeć jęki osoby, w którą jestem podwójnie wciśnięty.

Czy kiedy sikasz, to z obydwu naraz? Momentami chyba nie jest to łatwe.

Tak i wcale nie jest to trudne, sikam tak całe życie ;)

Czy jeden może mieć erekcję, a drugi nie?

Zawsze się tak zaczyna. Najpierw lewy zaczyna nabrzmiewać, zatrzymuje się na pewnym etapie i prawy zaczyna twardnieć, a jeśli jestem wystarczająco podniecony, to lewy również dochodzi później do pełnej erekcji.

Jak to jest mieć jednocześnie chłopaka i dziewczynę? Dochodzi do jakichś niezręcznych sytuacji?

Nie ma żadnej niezręczności. Zanim zaczęli się ze mną spotykać, byli parą. Ona jest hetero, on bi, a odkrył to wówczas, kiedy po 4 miesiącach znajomości ze mną dowiedzieli się o moich penisach. Po prostu coś zaskoczyło i od tamtej pory jesteśmy razem.

Co jest najgorsze, a co najlepsze w posiadaniu dwóch penisów?

Najgorsze: dobór bielizny. Najlepsze: posiadanie dwóch penisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ezoteryk czy ktoś wierzący w reinkarnację, powiedziałby że ten Pan sobie potężnie odbija w tym życiu poprzednie gdy był mnichem żyjącym w celibacie :) 25 lat i tysiąc partnerów, a ja prawie 37 i tylko ponad setkę, nie ukrywam że poczułem zazdrość  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ezoteryk czy ktoś wierzący w reinkarnację, powiedziałby że ten Pan sobie potężnie odbija w tym życiu poprzednie gdy był mnichem żyjącym w celibacie :) 25 lat i tysiąc partnerów, a ja prawie 37 i tylko ponad setkę, nie ukrywam że poczułem zazdrość  :lol:

Zazdrościsz męskich partnerów?

 

Taki żarcik :D  :D  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.