Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Duchowy

Przywitanie

1 post w tym temacie

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Mr. Artysta
      Witam, wszystkich drogich Braci Samców!!!
      W końcu postanowiłem założyć w tym cudnym miejscu konto, bo naszego brata Marka słucham już od dłuższego czasu.

Pozdrawiam
    • Przez djkero
      Witam, 

mam 22 lata i trafiłem na forum poprzez audycje Radio Samiec na YouTube. Jestem tutaj, bo chcę się czegoś dowiedzieć o "życiu"  No nic zaloguję się i zobaczę co się dalej wydarzy XDDD
    • Przez Piromaniak
      Witam was wszystkich nazywam się Artur pierwszy raz piszę na jakimkolwiek forum.  Krótko mówiąc mam 22 studiuję i pracuję mam problem z samooceną i pewnością siebie (w wolnym czasie nerd siedzący w domu grający w gry komputerowe i sklejający figurki do bitewniaków  a wychodzący codziennie na yogę ) . Jeśli chodzi o związki brak jakichkolwiek bliższych relacji z kobietami, większość tfu prawie wszystkie jakie natrafiłem używała mnie jako narzędzia na zasadzie dla mnie zrób wszystko ( a ja głupi to robiłem) ale w drugą stronę to nic zero jakiegokolwiek spotkania umówienia się na randkę.  Przez ostatnie 3 lata cały czas myślałem ,że jest coś ze mną nie tak i nie wiedziałem co ale dzięki Markowi doznałem olśnienia ,że mam za miękkie serce do każdego.    Dziękuję Marku za kubeł zimnej wody a wam forumowicze ,że dajecie mi możliwość wkręcenia się w nową społeczność.
    • Przez Honest
      Chciałbym się przywitać, jestem Honest, mam 25 lat.

Na forum trafiłem przypadkiem poprzez wykop, link prowadził prosto do forum. Było to osiem miesięcy temu.
      Do szerszego zapoznania się z treścią skłoniły mnie trzy rzeczy: 
      - świeże rozstanie z dziewczyną po 7 latach związku
      - nienaturalne (w opinii tamtego rycerza) zachowanie kobiety po wspólnie spędzonej nocy
      - coraz częstsze błędy matrixa. Zachowania które powinny skreślać faceta, przynosiły zupełnie odwrotny skutek

Mam świadomość że długa droga przede mną, ale obecnie nie siedzę już na koniu, a zbroja trzyma się ostatkiem sił. 

Pozdrawiam.
    • Przez bezprym
      Cze! Ja się nie będę rozpisywał. Trafiłem po wysłuchaniu kilku kawałków Marka na YT. Spodobało mi się co koleś mówi. Dopiero odkrywam co to jest Matrix. Jakiś czas temu nie wiedziałbym o co kaman, ale powoli jakoś mnie oświeca. Szacun dla założyciela.
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.