Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Duchowy

Przywitanie

1 post w tym temacie

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Elokwentny Egoista
      Witam wszystkich forumowiczów.  

Jeżeli chodzi o moją skromną osobę to forum czytam regularnie dopiero od niedawna - wcześniej wiedziałem jedynie, że istnieje i zaglądałem tu sporadycznie. 
      W moim życiu nie miały jeszcze okazji pojawić się "nieszczęśliwe" historie z udziałem kobiet - może dlatego, że reprezentują taką postawę przez którą te nazywają mnie właśnie "egoistą" -  stąd to słowo w moim nicku.

A skąd "elokwentny"?
      Ponieważ właśnie kończę czytać biografię poczciwego, starego Benjamina Franklina i chciałbym wdrożyć do swojego życia choć odrobinę jego umiejętności dotyczących stosunków międzyludzkich. 

Podsumowując
      Cieszę się, że mogę rozwijać swoją osobę u boku tak zacnych ludzi.  Myślę, że zostanę tutaj na dłużej i będę miał przyjemność poznać w pewnym stopniu każdego z was.

Pozdrawiam 
    • Przez mixboka
      Cześć, jestem Wojtek.

• Przez avenue
      Witam, na wstepie chcialbym powiedziec ze od nastu lat nie mieszkam w Polsce .. nie ucze sie Polskiego oraz posluguje sie na co dzien Angielskim i Holenderskiem dlatego przepraszam za bledy ortograficzne jesli wystapia.
      Chcialbym sie przywitac oraz powiedziec cos o sobie, wiec Witajcie BraciaSamcy od dzis mysle ze bedziecie mnie goli zauwazyc na tym forum dosyc czesto iz kanal Radio Samiec mnie zciekawil. Jestem z zawodu web developerem & ethical hackerem
      zamieszkujacy Holandie od nastu lat  
      Zycze milej nocy.

• Przez ramzeswielki
      Cześć Bracia Samcy!
      Od pewnego czasu, słucham na youtube Radia Samiec, więc dołączyłem do forum.
      Zgodnie z wymogami postanowiłem się przywitać.
    • Przez Moriarty
      Witam Wszystkich!
      Trafiłem tutaj przez nagrania Marka na youtube. 
      Z racji tego, że zgadzam się z tym co piszecie postanowiłem wstąpić w szeregi. 
      Mam 29 lat i działam w biznesie finansowo-technologicznym. Z zainteresowań to wszystko co jeździ i lata albo jest elektroniczne. 
      Oprócz tego taniec i krav-maga
      No i oczywiście samorozwój - kolejny powód aby tutaj być.
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.