Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Duchowy

Przywitanie

1 post w tym temacie

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez AMD
      Witam Serdecznie

Nigdy nie należałem do osób, które ciągnęło do aktywnego śledzenia i użytkowania jakiś forum, jednak to miejsce to coś zupełnie innego hehe

• Przez Tomber_Tone
      Czołem Samcy!
      Założyłem tu konto, bo chcę przekazać swoją historię z pewną dziewczyną która na szczęście miała najlepsze dla mnie zakończenie i nie zniszczyłem sobie życia jak wielu chłopów w Marka opowieściach i relacjach. 
      Mam 25 lat, jestem inżynierem branży energetycznej i wszystko ze mną ok
    • Przez Suchos
      Witam! Mam 18 lat i trafiłem na to forum z wiadomego kanału na YouTube. Pozdrawiam.
    • Przez Elokwentny Egoista
      Witam wszystkich forumowiczów.  

Jeżeli chodzi o moją skromną osobę to forum czytam regularnie dopiero od niedawna - wcześniej wiedziałem jedynie, że istnieje i zaglądałem tu sporadycznie. 
      W moim życiu nie miały jeszcze okazji pojawić się "nieszczęśliwe" historie z udziałem kobiet - może dlatego, że reprezentują taką postawę przez którą te nazywają mnie właśnie "egoistą" -  stąd to słowo w moim nicku.

A skąd "elokwentny"?
      Ponieważ właśnie kończę czytać biografię poczciwego, starego Benjamina Franklina i chciałbym wdrożyć do swojego życia choć odrobinę jego umiejętności dotyczących stosunków międzyludzkich. 

Podsumowując
      Cieszę się, że mogę rozwijać swoją osobę u boku tak zacnych ludzi.  Myślę, że zostanę tutaj na dłużej i będę miał przyjemność poznać w pewnym stopniu każdego z was.

Pozdrawiam 
    • Przez mixboka
      Cześć, jestem Wojtek.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.