Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Duchowy

Przywitanie

1 post w tym temacie

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez raven
      Witam wszystkich Braci,

Na forum trafiłem słuchając audycji Radia Samiec na Youtube. Aktualnie czytam również "Kobietopedię" Marka i odkrywam kolejne karty, jak funkcjonują kobiety. Do dołączenia skłoniła mnie także własna sytuacja życiowa.
      Mam nadzieję, że mogę liczyć na rady doświadczonych Braci.

Pozdrawian
    • Przez Fuckhate
      Siemanko,
      Trafiłem do was w poszukiwaniu wielu odpowiedzi, poprzez Google.
      Mam nadzieje na rozwój i wparcie braci samców!
      Pozdrawiam
    • Przez Asceta
      Witam serdecznie środowisko świadomych otaczającego nas systemu. Forum polecił mi znajomy.

Pozdrawiam.
    • Przez Mr.P
      Cześć wam wszystkim!!! Mam na imię Marcin, mam 21 lat, mieszkam na wschodzie czyli w polsce B... Brata Marka, słucham już od dłuższego czasu, ale postanowiłem się w końcu zarejestrować, a zmotywowała mnie do tego 3 miesięczna toksyczna relacja oparta tylko na sexie. W pewnym sensie zatraciłem się w relacjach damsko-męskich, to była pewnego rodzaju odskocznia od problemów. Psychicznie podupadłem i postanowiłem coś z tym fantem zrobić, podwyższyć swoje morale  Tym bardziej że pogoda nie sprzyja, zdrowiu ducha.

Pozdrawiam!!
    • Przez Grzenio
      Zgodnie z zasadami chciałem się przywitać z szanownymi forumowiczami. W najbliższy piątek wyrok rozwodowy (drugi rozwód) się uprawomocni i myślę, że już czas zacząć się udzielać właśnie tu.
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.