Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Duchowy

Przywitanie

1 post w tym temacie

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Roccat
      Cześć wszystkim.

Trafiłem tu na forum poprzez kanał sami wiecie Kogo.
      Swojego imienia zdradzał nie będę. O Sobie powiem tyle, że jestem przed dwudziestką, jestem także uzależniony (bardzo) od komputera i masturbacji (jeszcze bardziej).
      Bywałem już na forach(gier). Dokładniej dwóch. Nie ukrywam, że i na pierwszym i na drugim byłem najbardziej znanym trollem.
      Teraz chciałbym nie mieć na sobie łatki trolla i chociaż od jakichkolwiek prowokacji dam radę się powstrzymać to od sporadycznego śmieszkowania na poważne tematy chyba nie dam rady.
      Chciałbym też zaznaczyć, że mam odmienne poglądy na chyba większość tematów niż przeciętny człowiek dlatego postaram się nie udzielać na tematy takie jak polityka, moralność ponieważ moje wypowiedzi są odbierane jednoznacznie - idiota albo troll.

Piszę to już z równo pół godziny jest 20:26 zacząłem o 19:56, to chyba tyle.

• Przez Aragorn
      Witam wszystkich braci.
    • Przez Mateusz z Jeżyc
      Dobry wieczór,
      Witam serdecznie wszystkich Braci Samców! Mam na imię Mateusz. Jestem stałym słuchaczem "radia samiec", praktycznie od początku działalności tego kanału na Youtube. Wcześniej z wielką przyjemnością przeczytałem książki Mistrza Marka, których zakup uważam osobiście za najlepszą inwestycję "w siebie" jakiej kiedykolwiek dokonałem. Moją pasją są motocykle, kolarstwo szosowe oraz amatorskie uprawianie sportów siłowych. Mam 28 lat. Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie. 

• Przez MANDiNGO
      Cześć Bracia.
      Były beta-orbiter/portfel, zakuty łeb w białorycerskiej zbroi. Wychodząc z tych połączonych stanów cały czas walczyłem z brzemieniem aspołecznego popaprańca, nadawanym bardzo chętnie przez poznawane przez siebie panie. Przebijając się przez wiele treści zawartych tutaj miałem wrażenie, jakby ktoś spisał moją historię. Tak więc teraz jestem tutaj, zahartowany w samotnych bojach, w końcu znalazłem podobnych do siebie.
      SKOL!
    • Przez Dziwna_Dziewczyna
      Witam,
      jestem sobie wolnym ptaszkiem. O forum dowiedziałam się z youtube'a. Postanowiłam się zarejestrować, może coś napisać ze swoich życiowych "mądrości" w wolnym czasie. Na czacie na mnie krzyczą, że mam się przywitać, bo tak trzeba. I jak się nie zastosuję do regulaminu, to wypad. No to dobry wieczór, Wszystkim Użytkownikom.
      Jestem pozytywnie nastawionym stworzeniem i prawie wszystko traktuję z dużym dystansem. Pobędę sobie tutaj jakiś czas... także na większość moich wypocin proszę patrzeć z przymrużeniem oka.

Pozdrawiam,
      Dziwna Dziewczyna.
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.