Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Rekomendowane odpowiedzi

@Minia93 witaj.

PROSZĘ ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMIN I PANUJACYMI ZASADAMI. JAKO SAMICA MOŻESZ WYPOWIADAĆ SIE W REZERWACIE I WYJATKOWO W JEDNYM DZIALE POZA NIM. ZAPOZNAJ SIĘ Z DZIAŁEM "IDEA REZERWATU" ABY POZNAĆ WIECEJ SZCZEGÓŁÓW.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Jack Pospolity
      Cześć, jestem Hania (Opcjonalnie Jack, opcjonalnie Pospolity Jack, opcjonalnie Ej ty).
      Regulamin przeczytany, awatar wstawiony, wielki to dla mnie zaszczyt. Oficjalnie witam, panie i panowie.
    • Przez Mała_Mi
      Witajcie! Bardzo chcę poznać męski punkt widzenia na sprawy damsko męskie  i moim marzeniem jest dołączyć do tego forum

Pozdrawiam  Kasia
    • Przez mianle
      witam, 
      mam już trochę lat, po spędzeniu ostatnich kilku dni na słuchaniu nagrań z youtube postanowiłem dołączyć. 
      To moja ostatnia próba :/ zmiany siebie, pracowałem już z kilkoma osobami nad blokadami i fobiami. 
      W mojej ocenie powinno ich się za jaja wieszać  wydane kupę kasy i co najgorsze, po terapiach jeszcze gorsze samopoczucie! 
    • Przez Saweys
      Witam wszystkich bardzo serdecznie. Postanowiłem dołączyć do waszego grona za sprawą pana Marka ,który w swoich audycjach wielokrotnie wspominał o owym forum. Co prawda nie podzielam wszystkich jego przekonań ,jednakże moim zdaniem na wiele spraw ma całkiem zdrowe poglądy. Stwierdziłem zatem ,że ciekawą sprawą byłoby dołączyć i podyskutować z podobnymi mu ludźmi. Jestem dość młodym aczkolwiek zaprawionym w boju studentem. Więcej o sobie i swojej historii napiszę zapewne w innym temacie ,a na chwilę obecną czołem i pozdrawiam
    • Przez Derive
      Witam. Cieszę się, że mnie tutaj przywiało.

Obecnie przebijam się przez materiały na yt i regularnie sprawdzam forum (od dzisiaj "oficjalnie"). "Kobietopedia" odhaczona. Te materiały, forum i jego otoczka, to coś innego niż plastikowy coaching, dlatego nie żałuję ani minuty poświęconej na słuchanie/śledzenie/czytanie.  

Podoba mi się solidarność na forum - potraficie z zaangażowaniem rozpracowywać problemy kolegów. Jeżeli jednak wysiłek jest daremny - odpuszczacie.

Chętnie dołączam do zgromadzenia.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.