Jump to content

Recommended Posts

Mam 31 lat. Od jakiegoś czasu przeglądam forum, pewną część wiedzy znalezionej tutaj już posiadłem wcześniej, ale jako że stale zadaję sobie pytanie, jak działa matrix wokół, to założyłem konto, aby się rozwijać dalej i uczyć od bardziej doświadczonych.

• Like 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• By predator08
      Witam wszystkich forumowiczów i pozdrawiam!
    • By pin
      Przez przypadek dzisiaj wpadłem na to forum. Szukałem bracia syjamscy, wyskoczyło bracia samcy i mam nadzieję, że znalazłem dobre miejsce dla siebie.

Jakimś cudem kilka lat temu wziąłem czerwoną pigułkę i życie stało się łatwiejsze (zwłaszcza z żoną na karku). Od tamtego czasu śledzę /r/redpill i /r/MGTOW codziennie zamiast porannej gazety. Może to forum również trafi do obserwowanych.

Jestem z Trójmiasta, jak ktoś jest z okolicy to chętnie poznam, bo lubię prowadzić dyskusje f2f przy jakimś zacnym trunku.
    • By Clemenz
      Witam serdecznie, jestem nowym użytkownikiem forum.
      Do rejestracji skłoniła mnie niepohamowana chęć śledzenia forum, gdyż w pewnej kwestii szukałem wyjaśnienia i tutaj też je znalazłem.
      Zauważam, że informacje tutaj zawarte są 'na wagę złota'. Bez żadnych skrupułów dołączam ten wirtualny adres do zakładek, które będę śledził i odwiedzał na porządku dziennym.
      Pozdrawiam!
    • By Magicuserpro
      Witam Braci.
    • By Wąsacz
      Cześć wszystkim!
      Mam na imię Robert i jestem tu nowy.
      Proszę o wyrozumiałość.
      Pozdrawiam (y)
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.