Skocz do zawartości

Idea eksterminacji Polaków


rejdi

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie znalazłem na jednej ze stron ciekawy i godny przeanalizowania referat obejmujący temat zawarty w tytule.

Na podstawie zgromadzonej wiedzy stwierdziłem, że dużo rzeczy łączyło by się w całość.

 

Zaintrygował mnie jeden z punktów, jednak przy reszcie też przecierałem oczy ze zdumienia.

 

,,12. Wpłynąć na władze krajowe, aby nabywcy ziemi, gruntów i parceli nie otrzymali aktów własności, a jedynie akty nadania."

 

Co sądzicie na ten temat?

 

Źródło: http://niezaleznemediapodlasia.pl/45-zasad-zniewolenia-narodu-polskiegotajne-przemowienie-jakuba-bermana/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma tu być Judeopolonia:

15 mln polaków pracujących na wysokopostawionych Żydów,nic nie będzie polskie tylko żydowskie lub niemieckie,wykształcenie polaków max podstawowe,tak w skrócie.Polska jest bardzo bogata w surowce naturalne(o czym się nie mówi) i dlatego to robią,wyniszczają nas od setek lat,obie wojny światowe na naszym terenie,komuna,teraz bycie kolonią Zachodu,niestety wszystko idzie w tym kierunku.Ci którzy teraz rządzą polską i rządzili od czasów międzywojennych są niestety agentami pochodzenia semickiego/niemieckiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idea Jueopolonii jest realna:

http://wolna-polska.pl/judeopolonia-2

 

Henry Kissinger kilka lat temu powiedział, że Izrael nie będzie istnieć w ciągu kolejnych 10 lat. Geopolitycznie jest on nie od obronienia. Jest plan ewakuacji tego kraju no właśnie gdzie? 2 lokacje, to byłe tereny żydowskiej Chazarii (Ukraina i południe Rosji) oraz Polin. Teraz skojarzenie faktów. Rewolucje na Ukrainie wywołały USA, które "zainwestowały" $5 mld w "rozwój demokracji" na Ukrainie. Kto kieruje Kongresem i ma najmocniejsze lobby w Stanach? Był to również jeden z powodów odebrania Ukrainie Krymu przez Rosję. Obawiam się, że idea międzymorza może być właśnie przygotowaniem gruntu pod budowę takiej struktury jak Judeopolonia, ponieważ taki kraj byłby po prostu silny i samo wystarczalny z jednocześnie wciąż dużo siłą roboczą (goje). Na razie padło na Ukrainę, która wyludnia się bardzo szybko. Nie tyle nawet niż demograficzny co masowa emigracja. 1.5-2 mln młodych pracujących ludzi w Polsce przez ostatnie 3 lata. 2-5 mln w Rosji. Do Kanady, czy USA też wyjechało sporo. 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, GurneyHalleck napisał:

ten "dokument" to zapewne fake, ale wiesz kto to był Jakub Berman i kiedy żył ?

Pomysł judeopolonii powstał dużo wcześniej niż bermana obrzezano

Ale na temat depopulacji jest kilka innych poszlak np;  https://pl.wikipedia.org/wiki/Granice_wzrostu_(raport_Klubu_Rzymskiego)

 

Temat rzeka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Brat Jan napisał:

@rejdi Dlaczego w tytule "Polaków"  piszesz z małej?

 

@Suchos Ty również z małej! A do tego "Żyd" z dużej !!!

 

Macie aż taką pogardę do swojego narodu?

 

 

Utkwiło mi jakoś w pamięci ze szkoły, że Polaków piszemy z małej. Dzięki za sprostowanie.

Będę się wystrzegał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.