Jump to content

JanKowalski223

Użytkownik
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

19 Dobra

About JanKowalski223

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

344 profile views
 1. Z tego co wiem kredyty są chronione przed inflacją
 2. Nie płodzić dzieci na ten świat. Pod żadnym pozorem. Po co później opłakiwać samobójstwo dzieciaka.
 3. Ja się otwarcie przyznaję do bycia mizoginem. Wszystkie kobiety w moim życiu mnie do tego przekonały. Nienawidzę Was i życzę jak najgorzej.
 4. Dobry wieczór, zazdroszczę minionego gniewu.
 5. Raczej chodziło mi o to, że ewentualny wrażliwy i delikatny gość nie powinien się obawiać wizyty psychiatry po leki. Spotkała mnie identyczna sytuacja i mimo, że już dużo czasu minęło to tylko leki trzymają mnie na powierzchni, bez nich pierdolnąłbym sobie w łeb i odpoczywał w raju.
 6. Jestem znacznie młodszy i pojawiłem się na forum przez bardzo podobną sytuację. Swoją byłą zablokuj na wszystkie możliwe sposoby. Fejsbuki, Instagramy, telefon u operatora. Wyrzuć wszystkich wspólnych znajomych. Jakieś 80% kobiet to oszustki i manipulantki. Zaakceptuj życie w samotności, jak Ci będzie ciężko to zastosuj środki farmaceutyczne od psychiatry. Miłość nie istnieje. Zarówno od strony mężczyzn jak i kobiet. Wszystko to matematyka. To jest paranoiczne, ale prawdziwe. Kobiety, rodzina, przyjaciele to matematyka. Nie warto. Zacznij żyć w sam
 7. W żadnym miejscu nie narzekałem na swoją sytuację. Wręcz proponuję ją wszystkim zmęczonym osobom. Nie stawiamy spacji przed znakiem interpunkcyjnym.
 8. Dzięki, ale nie prosiłem o rady. Będę robił co chcę i nikomu z Was nic do tego.
 9. Jedno i drugie ma tyle samo sensu. Komu co sprawia większą przyjemność i tyle.
 10. Widzę, że większości tutaj looksmaxing i redpill za mocno wszedł. Będziecie tak zapierdalać nad sobą to nie starczy Wam czasu na czerpanie przyjemności z tego co lubicie.
 11. Jeszcze dodam od siebie jedną rzecz o której wcześniej ktoś wspomniał. Bycie ekstrawertykiem i posiadanie wielu wspaniałych przyjaciół nie jest super jakby mogło się wydawać. Byłem tam, dusza towarzystwa którą wszyscy ubóstwiali, człowiek który organizował najlepsze imprezy na studiach. Jebać to. Przeciętnie warto było. Jeżeli już to dla siebie, a nie dla innych i to wszystkim polecam. Róbcie to co sami lubicie, lubicie wpierdalać i być grubi to nimi bądźcie i nie zmieniajcie się dla społeczeństwa. Lubicie czytać książki i fantasy to to róbcie, a nie szuk
 12. W sensie nie, żebym mówił o tym, że praca nad sobą jest zła. Po prostu nie zamierzam się zmieniać dla świata. Jeżeli będę chciał w sobie coś zmienić to to zrobię dla siebie, ale nie będę na siłę starać się być atrakcyjny dla płci przeciwnej. Pieprze to.
 13. Jak chcesz można zapierdalać całe życie. Ja nie chcę.
 14. Żałosne życie nie jest złe. Oczywiście moim zdaniem. Silne dawki antydepresantów, jakaś praca, zajmowanie się hobby, walenie konia, granie w gierki. Pić, jeść, spać. To jest dobre życie na moich zasadach, z którego jestem zadowolony. Nikt mi nie przeszkadza, żadna rodzina, żadni znajomi, żadna miłość. Jak ktoś ma problem ze zbyt dużą ilością myśli, emocji itd. polecam wenlafaksynę. Poddać się, zaakceptować porażkę, pierdolić zdanie innych. To jest moja odpowiedź i wszystkim szczerze i serdecznie POLECAM.
 15. @woman_in_red Niektórzy faceci zdradzają kobiety bo same tego chcą, czego przykładem jesteś Ty i jego żona. Widziały gały co brały. Gdybyście tego nie chciały poszukałybyście sobie jakiś inceli, a nie człowieka z "czerwonymi flagami". Pozdro.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.