Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

JanKowalski223

Użytkownik
 • Content Count

  25
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About JanKowalski223

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @gnukuj1 Gdyby takie myśli przybrały niebezpieczne/zagrażające rozmiary polecam wizytę u psychiatry po leki. Ja zbyt dużo wcześniej czułem/myślałem. Leki pomagają.
 2. Ja już teraz to wyjebane mam. Na lekach jestem nic nie czuje. Latałem po imprezach wcześniej, sam organizowałem większość w czasie studiów. Byłem ekstrawertycznym, zabawnym, przystojnym ale niskim gościem. Dziś imprezy czy alkohol mnie nie jarają już kompletnie. Naoglądałem się w życiu jak panienki ślinią się na dilerów koksu. Brzydzi mnie to wszystko.
 3. Byłem dokładnie taki sam przez lata. Mi się nie udało znaleźć wybranki. Co mnie cały czas dziwi, ale ok.
 4. 160 cm, bardzo przystojny z twarzy. Lata desperacji - nic Lata "na wyjebaniu" - nic
 5. Tak się dzieje gdy miłość jest od dzieciństwa utożsamiana z największym dobrem.
 6. Psycholodzy pomagali w zdobyciu trochę więcej czasu. Dziś o 12:30 pierwsze spotkanie online z psychiatrą po leki. Coś nie mogę edytować postu to jedynie dodam dla ciekawskich. Problemem jest to, że życie jest grą w kłamstwa, kto lepiej kłamie wygrywa. Wszyscy kłamią łącznie z nami samymi więc pytanie czy nie dać sobie spokoju i odpocząć od tego w piekle.
 7. Dziele się jedynie tym co mi pomogło. Żyjąc mogę zarabiać, wydawać etc. Może komuś jednak pomoże. Who knows.
 8. Cześć, wybaczcie jeżeli nieodpowiedni dział lub przemyślenie już znajome/wałkowane. Sam jestem incelem (dziwi mnie to, ale ok). I przez chwilę rzeczywiście zwalałem winę na kobiety, "że mnie nie chcą takim jakim jestem". Ostatnio jednak po długich przemyśleniach zauważyłem, że przecież niczym się od nich taki incel nie różni. Mógłby mieć kobietę, którą go pokocha takim jakim jest jeżeli tylko zdecyduje się wziąć tę którą nikt inny nie chce czyt. nieatrakcyjna. Patrząc na to z boku, taki facet może dać takiej kobiecie wielkie szczęście którego sam nie zaznał. Ale wiadomo, nie weźmie bo fuj. Sam zastanawiam się nad takim rozwiązaniem. Natomiast dziele się przede wszystkim gdyż takie wzięcie odpowiedzialności za "niesprawiedliwość" tego świata na siebie może pokonać myśli samobójcze (przynajmniej w moim przypadki). Może dla dobra tych ludzi warto by to rozpowszechniać. Wielu terapeutów mówi o tym by szukać partnera na swoim poziomie (atrakcyjności). Wybaczcie jeżeli temat był już wałkowany. Pozdrawiam
 9. Imho powinnaś jak najszybciej zmienić swój "target". Nie będę oceniał, ale dla mnie potencjalna partnerka, która w poprzednich związkach była zdradzana/źle traktowana oznacza, że ma gówniany gust. Więc nawet mi takich osób nie żal. Widziały gały co brały. Wtóruje tu też wszystkiemu co powiedział @Diogenes. Więc na Twoim miejscu postarałbym się też bardziej zadbać o to. Jeżeli poprzedni partnerzy byli wysoce atrakcyjni to może pora przerzucić się na przeciętniaków. Ja zamierzam spróbować teraz dać szanse dziewczynom mniej atrakcyjnym ode mnie. Zobaczymy czy będę zadowolony.
 10. By mnie kochała (?), podobała mi się, nie zdradzała z innym/innymi, nie ćpała, nie była alkoholiczką, nie kradła.
 11. Cześć Szukam wsparcia, porad. Jak dobrze pójdzie to może i wiarę w ludzkość odzyskam. Who knows.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.