Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Les

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  803
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

478 Świetna

About Les

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie można obarczać winą cały Kościół. Ale to powinna być nauka dla ludzi w Kosciele na stanowiskach. Zabraklo elementu kontroli i karania w postaci natychmiastowego wydalenia ze stanu kapłańskiego. Jesli odpowiedni purpuraci wyciągna odpowiednie wnioski, to ten film będzie tylko z korzyscią dla KK, gdyż doprowadzi do oczyszczenia jego szeregów z ludzi, którzy nie nadają się do stanu kapłańskiego. Nie zastanawiam się o ile ten film powstał akurat teraz a nie np 3 lata temu, lub zaraz po wyborach. Film ma wpłynąć na wynik wyborów. Teraz pewno wyrzuca trochę osób ze stanu kapłańskiego, ale nalezało to zrobić przed filmem. Ale to juz chyba prakttyka narodowa, że najpierw wybucha pożar lub wali się jakaś hala, a dopiero potem sa kontrole w całym kraju. Polak madry po szkodzie.
 2. Filmu nie ogladałem, gdyż nie podążam za tłumem. Ale jest sprawiedliwość ludzka i boska. Ci, co uniknęli tej pierwszej, spotkają się ze 100 razy bardziej surową ta drugą. I bez znaczenia jest ilu ich było. Będą ukarani. A gadanie- ooo ja nie pójdę do Kościola, ooo ja już jestem niewierzący to podejście bez głębszego przemyślenia.
 3. Raczej opierająca się na nadziei na to co po smierci. Chodzi o przejście z formy cielesnej w bardziej zaawansowaną formę duchową. To może być najwieksza przygoda w Twoim zyciu
 4. Czy ta pani nie ma przypadkiem nabotoksowanych ust? Ktoś wie, jak potoczyły się jej losy? Znalazła juz tego yeti?
 5. Ok, masz prawo. Zapytam z ciekawosci. Po co Ci tyle ubrań? Imho, lepiej wydać na cos innego. Chyba, że masz wysokie dochody, to zrozumiałe.
 6. @iryChodzi mi o to, że żaden facet nie będzie chodził co tydzień do tzw galerii i kupował ciuszek, jakieś spodnie czy koszulkę. Bo tyle mu nie potrzeba. Ja mam kilka par spodni w dobrym garunku, dobrej firmy, dobrze wygladajacych, kilka koszulek polo z dobrego materiału, fajne sportowe buty i mi wystarczy. A one będą łazić i zbierac toto w szafie. Jeśli część facetów kiepsko się ubiera, to dlatego że w sklepach w Pl nie ma dobrych ubrań dla mężczyzn przeważnie. W Anglii wchodzilem do [email protected] i z marszu kupowałem dobre spodnie lub koszulę. W Pl nie ma takich sklepów.
 7. Bo to jest tak, ze kobieta musi często przewalic cały hajs, który zarobi na ciuchy i kosmetyki, a facet zaoszczędzi na cos w stylu auto, mieszkanie czy dom albo hobby. Facet nie będzie łaził po sklepach i skupował szmaty bo na to po prostu szkoda pieniędzy. No chyba że jest z książęcego rodu albo znanym aktorem. Ja widziałem taką około 3 lat temu, na dworcu autobusowym. Szlachetny profil, pociągła, subtelna sylwetka, kobiecy, zwiewny ubiór. a na codzień widuję kobiety męskie, szablonowo ubrane w jakieś gacie typu dżins, ze smutkiem i rozgoryczeniem lub wściekłością na twarzy.
 8. Co po intercyzie, skoro w razie rozwodu i tak sąd zasądzi lasce alimenty i da jej dzieci pod opiekę.
 9. Przecież tam był jakiś potworny kryzys ostatnio, Grecja prawie zbankrutowała, a my nadal ich nie możemy dogonić?
 10. Albo cwaniak - Ona myśli ``ach to lepszy cwaniak, nie da sie dymać, och, czuję coś do niego...`
 11. Wtedy dziewczyny były bardzo proste i naiwne. Dziś by go przemieliły i puściły z torbami.
 12. @MorfeuszZatem nie należy chwalić się zasobami. Przedstawiam się zawsze kobietom jako bezrobotny, bez mieszkania i samochodu. W dodatku uprzedzam, iz nie będę placił alimentów. Kobieta główkuje, główkuje i co mysli?
 13. Prawo naturalne, biologiczne. Przeciwne płcie wszystkich gatunków łączą sie ze sobą w celu spółkowania, z tego powstaje potomstwo, które pozwala przetrwać gatunkowi. Małżeństwo jest formą takiego połączenia w celu spółkowania i zapłodnienia kobiety a potem wychowania potomstwa. Jeśli zastanawiamy się nad takimi oczywistymi oczywistościami, to następną naszą aktywnością będzie dyskusja lub zapytania` czy mogę jeść dupą a srać gębą, jeśli nie to właściwie czemu?`
 14. Kiedyś były normy społeczne. Widać to na przykład w Chłopach Reymonta. Laska, która się bolcowała i zabierała samców innym babom została wyrzucona ze wsi. Wśród szlachty panowały tez normy, osoby je łamiace zostawały poddane ostracyzmowi i wykluczeniu ze środowiska. Na przykład jest to opisane w powieści Trędowata. Inny przykład Anna Karenina, romans pozamałżeński powodujacy wykluczenie jej ze stosunków towarzyskich. Oczywiscie w pewnych srodowiskach miejskich biedoty panował upadek obyczajów, niechciane ciąże, romanse, zepsucie obyczajów. Ale to tez swiat złodziei, kasiarzy, pijaków. Dziś ten brak norm z tego najpodlejszego środowiska rozlał sie na całe społeczenstwo. Ogólna degrengolada, brak norm, `ruchanie co sie rusza`, epidemia samotnych mamusi, zdrady, rozwody, przy akceptacji lub obojetnosci srodowiska. Społecznosci dzis nie posiadaja zdolnosci eliminowania jednostek które łamiąc normy działaja na niekorzyśc tego środowiska. Pomaga w tym izolacja jednostek w tym zdegenerowanym społeczeństwie, które nie są poddawane naciskowi innych ludzi. Również zdolność do przemieszczania się i komunikacji internetowej( auta) powoduje rozkład wiezi społecznych. Podsumowując. Bolcują się wiecej jak kiedyś i bolcować się będą.
 15. Co z tego, skoro laska może zarazic faceta swiństwem w rodzaju rakotwórczych wirusów i innego cholerstwa, o którym istnieniu nawet nie wiemy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.