Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Les

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  773
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

462 Świetna

O Les

 • Ranga
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Porównajmy prawdziwy przypadek zemsty i zasztyletowania człowieka. Rosjanin traci w wypadku lotniczym rodzinę, po czym wynajmuje detektywa, znajduje dyspozytora lotów. Wybiera sie w podróż ze zdjęciami swojej byłej rodziny która zginęła w katastrofie lotniczej. `Kałojew zasztyletował Nielsena w lutym 2004 r. w jego szwajcarskim mieszkaniu na oczach żony i trojga małych dzieci. - Współczuję rodzinie Nielsena. Też byłem sierotą - mówił Kałojew na sali sądowej w Zurychu. Przekonywał, że zamierzał z Nielsenem tylko porozmawiać, ale kiedy Szwajcar chłodno odtrącił kopertę ze zdjęciami zabitych dzieci, pod wpływem emocji wyciągnął nóż. Szwajcarski sąd w 2005 r. skazał Kałojewa na osiem lat więzienia. W ub. tygodniu Szwajcarzy zdecydowali o przedterminowym uwolnieniu Rosjanina.` http://wyborcza.pl/1,75399,4670193.html Mamy tu zbrodnię z zemsty. Sprawca w ostatnim etapie nie planuje mordu, dzieje sie to w afekcie. Chce on niejako spotkać się z dyspozytorem, porozmawiać, wytłumaczyc sobie pewne rzeczy i pobyć z nim. Chce po prostu zadośćuczynienia, dopiero gdy dyspozytor odtraca go, Rosjanin w szale zabija . Teraz wezmy Stefana. Kompletnie przypadkowy wybór ofiary, nawet go nie znał. Po drugie, zbrodnia jest zaplanowana na zimno w szczególach, co do sekundy wypada w momencie gdy strzelaja kłęby dymu. Zabija kilkoma celnymi ciosami, to nie jest mord w szale z kilkunastoma cieciami. Nie daje ofierze szans nawet na konfrontacje slowną w stylu ` to za to co mi zrobiłeś` . Po prostu doskakuje i robi swoje. W trakcie przemówienia nawet głos mu się nie łamie. To nie wyglada na morderstwo z zemsty, raczej na pokazowy, rytualny mord.
 2. Lubią te nadęte księzniczki i januszy ? 😃
 3. Ona jest raczej zawiedziona, bo chcesz ja tylko wydmuchać 😁 Skoro fakt, że jest dziewicą i nie chce iść do łóżka od razu przeszkadza Ci, na rynku jest sporo panien, które niejednego kutanga już ssały i będą ssac, lącznie z cudzoziemskimi. A dziewice niech chodzą z prawiczkami. Dla wielu facetów przedmuchana laska to już żaden materiał do małżeństwa i posiadania dzieci. Część lasek pewnie juz o tym wie. Im większy przebieg panny tym mniejsza jej zdolność do utworzenia trwałego i szczęśliwego związku. Nie ukrywajmy, takie kobiety nadają sie tylko do chwilowej rozrywki a nie żeby z nią dzieci wychowywać i prowadzić gospodarstwo domowe
 4. Strach powoduje iż myślimy irracjonalnie. Lepiej jest się skupic na terazniejszości - nie mysląc o przyszłości w czarnych barwach odpadnie nam dużo shitu, zyskujemy lepsze samopoczucie. Liczy sie tylko tu i teraz, i to co możesz teraz zrobić.
 5. Nie ma przyszłości. ona nie istnieje. Istnieje tylko terazniejszość, która zamienia sie w przeszłość, która to tez nie istnieje, ale w mniejsszym stopniu nie istnieje niz przyszłośc. Jest tylko wspomnienie wydarzeń, to nie przeszłość. To jak się można przejmować czyms, czego nie ma?
 6. Les

  Wypowiedź jasnowidza na temat świąt

  Religia w Pl to bardzo często niestety ma formę obrzędów ludowych, zewnetrznych. To znaczy jesli kiedyś Slowianie schodzili się w świetych gajach, na górach i tam kopulowali w ramach obrzędów, to dziś spotykaja sie na wigilii i stroją choinkę. Za obydwoma przypadkami nie kryje się jakakolwiek refleksja. Nie ma też często tzw miłości blizniego, tacy ludzie mają innych w zadku. To są po prostu takie zewnetrzne obrzędy, bez elementu wewnetrznego.
 7. Da się. Najpierw zmienić kierowników. Potem kierowniccy sami pozwalniają połowę personelu. W tv powie sie ludziom , że to tanie panstwo. Wiekszość będzie zadowolona.
 8. Les

  Samotne święta.

  Samotne święta to jedne z najlepszych które przeżyłem. Czas na refleksję, chwile skupienia, dystansu. Świadomość, że 99 % ludzi, z którymi spędzało się święta w razie jakiegoś wypadku nic mi nie pomoże, działa orzezwiająco.
 9. Potem będzie praca, nie ma to jak imprezy studenckie. Zycie studenckie bez imprez, towarzystwa, balang to jak ziemniaki bez soli i masła.
 10. Dla mnie nie istnieje kwestia- nadskakiwać czy nienadskakiwac. Po prostu jak jestem z dziewczyną to mam się dobrze bawić i nie wysilać na nic. Nie widzę powodu aby miał nadskakiwać im albo tez karać je milczeniem na randkach. Po prostu jak dają mi emocje, fun w rozmowie to z nimi przebywam. Jak nie to nie.
 11. Umawiałem się kilka razy z Ukrainkami. Normą jest u nich umówić się, a danego dnia poinformować że poszły łazic po sklepach i nie przyjdą lub też przyjdą za godzinę. Przereklamowane moim zdaniem. Może jedynie mniej naburmuszone niz Polki.
 12. W Azji one to robią czysto dla hajsu. Prostytucja kobiet lub ci chłopcy przerobieni na dziewczeta lub chodzi o ożenek i utrzymywanie jej i całej rodziny. To nie jest wynikiem jakiejś lubieżnosci kobiet w stosunku do obcych jak w Polsce.
 13. 21 lat? Przecież facet w tym wieku jest dzieckiem. Przepraszam, nie facet a chlopiec. Zrobił co uważał, jeśli jest mu z tym dobrze i nikomu nic złego nie uczynil, to zebrał kolejne doświadczenie.
 14. A najlepiej to widać w polityce. Tam nie szanuje się nikogo. Rywala zniszczyć, poniżyć, wyborców olać i robic co sie chce. Wybiera sie takiego `przedstawiciela narodu` , który w innym kraju ma robic to co chca i oczekują wyborcy. Natomiast w Polsce on `wyrasta na indywidualność`, wyborcow ma w du...żym poważaniu itp itd.
 15. W Polsce panuje mentalność wschodnioazjatycka, czyli szanowana jest tylko siła, patrz walka grup zawodowych o podwyżki i lekceważenie slabych grup zawodowych. Taki kraj. To nie Anglia , że każdy jest szanowany w urzędzie.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.