Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Les

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  873
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

534 Świetna

About Les

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Raz jak byłem na randce, dziewczyna podjęła wdzięczny temat, otóż cierpiała na biegunki, o czym dokładnie mnie poinformowała.
 2. Kiedyś spotykałem się z dziewczyną, która, podejrzewam celowo, po tym jak się wypróżniłem, poleciała do toalety to wdychać:) Niektóre widocznie oprócz zapachu spod męskich pachl zwąchują jeszcze stolec, aby sprawdzic dopasowanie genetyczne:)
 3. A wiesz ze za to mogłaby Cię oskarżyć o gwałt? Bo czują hajs i myślą, że będą się wozić po świecie i jeść za frajer :). Ja na badoo mam zdjęcie w pokoju i jedna na 1000 odpisze:)
 4. Zero zł, nie mam dzieci, dochód: 0 (bezrobotny):)
 5. @CeranthirJak biorą po kilkadziesiąt tysiecy jednostek vit D, niech sobie sprawdzają poziom wapnia, inaczej może być przykra niespodzianka po jakimś czasie.
 6. Jest opisany przypadek, facet brał 8-12 tys jednostek dziennie przez 2,5 roku i skończył z nieodwracalnym uszkodzeniem nerek. https://www.medscape.com/viewarticle/911444
 7. Naukowcy robili badania randomizowane, właściwości toksyczne przedawkowania vit D są znane. U części może się nie ujawnić toksyczne działanie ale u części rozwali nerki i spowoduje ostrą hiperkalcemię. Ale Ty ``znasz ludzi`` więc dowody naukowe do Ciebie nie przemawiają, tylko to co Kazek Zbychowi przy śmietniku powiedział.
 8. Hiperkalcemia czyli wysoki poziom wapnia we krwi to skutek przedawkowania witaminy D. Gość po prostu się nażarł za duzo tej witaminki. ``VDT and its clinical manifestation, severe hypercalcemia, are related to excessive long-term intake of vitamin D``https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6158375/ Jedzą preparaty dla konia a potem to się kończy hiperkalcemią albo uszkodzeniem nerek. Koń to nie człowiek. Hiperkalcemia może zakończyć się zgonem.
 9. Następnym razem daj 2 zł bez słowa, nie brataj się z nimi na siłę.
 10. Sulfarinol jest na bakterie, on ma niekoniecznie infekcję bakteryjną, tylko zapalenie błony śluzowej innego pochodzenia.
 11. Odstawić Xylometazolin( przez pierwszy tydzień stosować Xylo razem z Momesterem, aż Momester zacznie działać) i zastosować przez miesiąc sam Momester Nasal, ostatnio zmienili z leku na receptę na bez recepty. Po miesiącu odstawić Momester i zobaczyć co się dzieje.
 12. Eksperyment Rosenhama. https://pl.wikipedia.org/wiki/Eksperyment_Rosenhana Cholera, właśnie przypomniałem sobie, że sam z innymi dziećmi tak skakaliśmy po podwórku cały dzień, chodziliśmy po drzewach, goniliśmy się, a nawet co gorsza, rzucaliśmy się zgniłymi jabłkami. Całe dnie w lecie. ...Wszyscy byli chorzy na ADHD . Ale chyba ja się wyleczyłem z czasem bo dziś po czterdziestce nic mi się nie chce
 13. Do Anglii na warehouse najlepiej jechać od września, wtedy do końca roku jest najwiecej zamówień.
 14. A Ty nie jesteś dziennikarzem ani psychologiem, żeby pisać cokolwiek w necie. Uwaga, patrzcie, mechanizm- kobiecie brakuje argumentow to jest foszek, oskarżanie, umniejszanie i wbijanie w winę Nie chce się z dzieckiem wyjść na podwórko, to mu psychotropa, psychotropa
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.