Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Les

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  757
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

445 Świetna

O Les

 • Ranga
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Les

  MGTOW atakowani ze wszystkich stron

  Nie wiem, może należy zawierzyć intuicji. Pewne niewłasciwe zachowania, gesty, intencje, odczuwalne są bezpośrednio, natomiast część sygnałów odbierane jest podświadomie. Wtedy powstaje jakaś niechęć, impuls aby skończyć znajomość, po prostu coś nie gra. Należy tej intuicji zawierzyć. Z czasem staje się ona coraz mocniejsza, w wieku 18-30 lat jej nie ma. Pojawia się po kilku znajomościach z kobietami, między 30-40 rokiem życia.
 2. Les

  MGTOW atakowani ze wszystkich stron

  Program działania? Owszem, analizować informacje z redpill, mgtow. To wszystko bardzo interesujące. I wybierać odpowiednie kobiety na partnerki, z którymi mieć dużo dzieci
 3. Les

  MGTOW atakowani ze wszystkich stron

  Jak to powiedział pewien youtuber - patrz na przepływ pieniądza, zobaczysz o co w tym wszystkim chodzi. Popatrzmy. Szybki research. Men Going Their Own Way https://en.wikipedia.org/wiki/Men_Going_Their_Own_Way Zaczynamy. Ktoś bardzo nie chce abyśmy wiązali się z kobietami i mieli dzieci. Ok. Faktem jest, że trzeba uważać z kim się człowiek umawia. To prawda. No ale żeby w ogóle bez kobiety. Coś mi tu śmierdzi. Zobaczmy co to ten Reddit od którego się wzięło MGTOW. https://en.wikipedia.org/wiki/Reddit https://en.wikipedia.org/wiki/Condé_Nast Acha. MGTOW powstało sobie na Reddicie, Reddit to bardzo popularna strona. Wlaścicielem jest Advance Publications. Wśród inwestycji Advance są takie czasopisma jak Glamour, Vanity Fair. Brzmi znajomo, zaraz, czy to aby nie tym zaczytują się nasze białogłowy sącząc `wielki świat`, `glamour` błysk i blichtr wielkiego świata do swych główek. No a jakże Reddit powstał mniej więcej w tym samym okresie co MGTOW. MGTOW wg wiki powstał na Reddicie, stworzony przez dwóch anonimowych autorów. Tu się nic nie dowiemy. Ale zobaczmy chociaż kim są załozyciele Reddit. Steve Huffman, Alexis Ohanian. https://en.wikipedia.org/wiki/Steve_Huffman https://en.wikipedia.org/wiki/Alexis_Ohanian Zobaczmy, czy sami przejęli sie ideologia MGTOW, która to powstała na ich stronie. Alexis Ohanian- partnerka Serene Wiliams, 1 dziecko. Steve Huffman- jest młody ( ur. 1983) - w czasie zakładania Reddit miał dziewczynę. ( nie wiem jak teraz ale nie interesuje mnie to Czyli jakoś ta filozofia do nich nie przemówiła. Jeden ma dziecko, drugi opisywał jak był przywiązany uczuciowo do swej dziewczyny. Huffman ma na pieńku z ludzmi Trumpa. Wiemy kto nie lubi Trumpa- kochana lewica. Podsumujmy. Zalożyciele strony na której powstało MGTOW lubią kobiety, a i owszem. A teraz. O wlaścicielach wlaściciela Reddit. Advance Publications Podsumowanie. W grę wchodzą gigantyczne pieniadze, właściciele, często o lewicowym światopogladzie mają kupę hajsu, żony i dzieci. Wydają pisma dla kobiet w ktorych niezle mieszają im w głowach. Na ich stronce powstało również MGTOW, opisujące jakie to kobiety teraz niedobre. IMHO- bez kitu, nas nie oszukają
 4. Les

  MGTOW atakowani ze wszystkich stron

  Nie do końca. Jesli taki facet nie może mieć zdrowej partnerki, to znajdzie partnerkę, która również cierpi na jakis defekt. Na przykład gluchoniemi tworzą pary, chorzy z zespołem Downa. Taki facet może tworzyć całkiem satysfakcjonujacy związek z kobietą. Przywodzi mi to na myśl tego slynnego fizyka co jezdził na wózku - miał zdrową żonę i dzieci.
 5. Les

  Powodzenie w życiu a znajomi

  60 tysięcy to nawet nie wystarczy na wklad na jakiś segment w Warszawie. Rozsądnie byłoby najpierw zakupić jakies własne lokum, dom. Potem i tak okaże się że te 60 tys to o wiele wiele za mało, żeby w ogóle podejmować jakikolwiek temat. Moja rada. Kupić jakies lokum, dom, zamiast auta a na pewno nikt nie będzie zazdroscil.
 6. Les

  MGTOW atakowani ze wszystkich stron

  Dokładnie. Imho takie ruchy zawsze są przez kogoś organizowane. Trudno mi jest sobie wyobrazić sytuację, że nagle jakiś Gienek z Białegostoku wymyśla filozofię MGTOW, bo mu z kobietami nie szło, a do tego przyłącza się Zbigniew i Kazimierz. A jeśli istnieje pewne zapotrzebowanie społeczne lub nastroje ku temu, to takie ruchy są infiltrowane i kierowane we właściwym kierunku. Żeby wytworzyć jakis ruch potrzeba środków finansowych. Moja opinia jest taka że faktycznie, jest sztucznie wytworzona potrzeba ruchów MGTOW. Organizatorem tego są kręgi odpowiedzialne za feminizm. Mogą to być lewicowe ośrodki akademickie, marksistowskie, loże masońskie itp. To jest produkt tej samej firmy co gender, małżeństwa homoseksualne, zieloni, lewicowcy itp. Rewolucja lat 60 też była zaplanowana i opracowana na uczelniach, zanim cokolwiek sie wydarzyło, całą podbudowę intelektualną opracowali socjolodzy i filozofowie lewicowego nurtu. Jakieś dziadki na uczelniach po prostu. Ogólnie rzecz biorąc, nie ufam takim z nagła powstałym ruchom. MGTOW ma pewne słuszne zasady, spostrzeżenia. Jednak rozwiazanie jakie ono podaje jest złe- zaleca całkowitą rezygnację ze związków z kobietami.
 7. MGTowcy nie ruchają, zyją jak mnisi. Męzczyzni też lubią emocje. Np jak idę na spotkanie z kobietą, to czasami doświadczam w trakcie rozmowy silnych emocji- z innymi natomiast ziewam. Nie wiem skąd sie wzięła teza że kobiety pragną emocji, jakby tylko one. Faceci też chcą emocji. U mnie wręcz działa to jak u kobiety, kobieta nie dostarcza mi już emocji? Baju baj , żegnam
 8. Feminizm to jest wykwit kulturowego marksizmu. Tam nie chodzi o żadne prawa kobiet czy równouprawnienie. Marksiści uzywają feministek aby zrobić rozpierduchę istniejącego systemu, rewolucję. Najpierw ich uzyją, a jak juz spełnia swoja rolę to sie ich pozbędą.
 9. Les

  MGTOW atakowani ze wszystkich stron

  Nie uwazasz kobiet za wrogów, ok. Ale jednak jakieś ziarno zostało zasiane, jakaś niechęć. Imho było tak: odpowiednie kręgi zaplanowały od dawna rozbić rodzinę. Od lat 60 mamy wszędzie mnóstwo jakichś marksistów, komunistów i innej zarazy. Powstało pytanie kogo obrać za cel? Męzczyzn wybrac nie mogli, bo facet żyjący 50 , 100 lat temu na samą wzmiankę o tym że kobieta to jego wróg, tylko by się popukał w głowę i wrócił do chędożenia. Zatem na pierwszy ogień wybrano kobiety. Wypuscili na rynek produkt zwany feminizmem, który to panie ochoczo łyknęły. Zaczęło się gadanie głupot o ich ucisku, o samorealizacji oraz ich głupie zachowanie w stylu odmowy rodzenia, wychowywania dzieci, czy też totalna rozwiązłośc seksualna. Po tym uderzenie w męzczyzn było już bajecznie łatwe. W odpowiedzi na feminizm wypuszczono na rynek MGTOW. Otrzymujemy produkt finalny, dwie zwalczajace się i niechetne sobie płci. Marksiści szaleją z zachwytu. Kurtyna.
 10. Les

  MGTOW atakowani ze wszystkich stron

  Mógłbym. Marks był przeciwny idei rodziny. Twierdził on, że kobieta w rodzinie jest tłamszona i wyzyskiwana, podobnie jak robotnik w państwie. Zamiast rodziny postulował kolektywizację urodzeń i wychowania dzieci. Coś co np było wprowadzane w Niemczech za Hitlera. A że od tamtego czasu z marksizmu wyrosło wiele odłamów i nurtów to walka z rodziną przybiera najrozmaitsze formy. Stroną tego samego medalu jest feminizm i MGTOW. Obie promują wrogość do odmiennej płci. Obie twierdza, że druga strona je tłamsi i wykorzystuje. Obie promują życie w pojedynkę. Cel: osłabienie znanej nam cywilizacji i zaprowadzenie `Nowego Porzadku`. Jak ten komunistyczny raj może wygladać to temat na osobną dyskusję.
 11. @Fit DariaPanom się nie chce starać bo nie mają ku temu wystarczającego powodu. Kiedyś związek kobiety i mężczyzny polegał na małzeństwie w celu prokreacji i wychowywaniu potomstwa. To ma sens, jest logiczne. W grę wchodziły jeszcze unie, sojusze miedzy państwami i rodami oraz zabezpieczanie majątków i spadków. Dziś, ktos mówi mi, że albo mam być łotrem dla niej albo zabawiać ją pokazywaniem nowych światów. Nie widzę w tym sensu po prostu, zero logiki. Jaki cel ma pokazywanie jej nowych światów, poza chwiową jej przyjemnoscią? To kompletny bezsens.
 12. Takie odniesienie do wypowiedzi księdza z filmiku powyżej. Radzi on, byc może słusznie aby kobietę zabierać w nowe światy, pokazywać jej nowe światy. Tylko co jeśli jej cały czas będzie mało tych nowych wrażeń i nowych światów? Nie zamierzam ileś tam lat skakać koło niej i zastanawiać sie czym ją zaskoczyć. Mam to w nosie 😂 . Dawniej kobieta często nie opuszczała całe życie jednej wsi i była zadowolona, jak miała , cytując klasyka- ciepło i jeść. I nowe buty i wstążkę. Dziś nie, dziś wyzwania, nowe światy, zaskakiwanie codzień rano itp. Znowu cytując klasyka ``a na cholere mie taka miłość``😂
 13. Trudno powiedzieć. Ja szybko( od 1 do kilku spotkań , max 2 miesiące) wykrywałem zachowania, które oceniałem jako zołzowate, jakaś kłótliwość, opryskliwość, arogancja, mrukliwość. I znajomość przestawała mnie interesować. Fakt, że jestem starym kawalerem, ale cos za coś 😂
 14. Albo dobra, miła kobieta albo w ogóle. Oczywiście dobra i miła przede wszystkim dla mnie .Zołzom pokazuję drzwi. Taka zołza moze wyżywać się pózniej na dzieciach ze związku, ponadto mogą one miec zołzowaty charakter.
 15. Kiedyś panna na randce zaczęła wspominać mi o biegunce itp 😁
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.