Jump to content

piti

Użytkownik
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

167 Świetna

About piti

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,516 profile views
 1. vs Chcesz się spotkać, to mu to zaproponuj, nie to nie. Na chuj sobie utrudniamy i komplikujemy życie.
 2. Nie możesz po prostu zaproponować spotkania?
 3. Podniosłeś się po 6 letnim związku, to tym bardziej teraz dasz radę. To tak jak przy Twoim pierwszym związku?
 4. Miałem iść z ekipą na imprezę, ale mi się kurewsko nie chce i zostanę w domu. To był dobry dzień, mocny trening na siłowni, zwycięstwo ukochanej drużyny. Jutro mam zamiar się wyspać, zamiast zdychania po kacu, wsiąść na rower i polatać po pustym mieście. Wszystkiego dobrego dla wszystkich w Nowym Roku!
 5. Chciałbym Wam bracia podziękować za każdą odpowiedź. Pięknie mnie wypunktowaliście. Zakładając temat właśnie na to liczyłem. Idealnie w punkt, właśnie z tym jest problem. Aktualnie sytuacja jest taka, że jasno określiłem, że dla mnie to koniec relacji. Potem zaczęła przepraszać za swoje zachowanie, błagać wręcz o spotkanie i obgadanie tego na żywo, lub też nawet prośbę o spróbowania od nowa. Nic już nie odpisałem i po prostu zablokowałem jej numer. Dziękuję jeszcze raz każdemu. Potrzebowałem tego od Was usłyszeć.
 6. Doskonale rozumiem. Wczoraj straciłem całą swoją energię na tą jebaną kłótnie i to jeszcze w trakcie pracy i chuja zrobiłem tego dnia. To kolejny argument za tym, żeby to zakończyć. Jak po niecałych 2 tyg są takie akcje... Gdybym miał przepracowane swoje sprawy, nie uzależniał jakoś swojego szczęścia/akceptacji od drugiej osoby to nie miałbym żadnych wątpliwości. Niby to widzę, ale jednak jest jakiś ułamek emocji i trochę kuję. Nie potrafię do końca ostatecznie i jednogłośnie w sobie podjąć decyzji. Stąd założyłem temat, żeby poznać Wasze obiektywne opinie.
 7. Zgadza się. Im więcej było tych relacji bez zobowiązań, tym bardziej mnie odpychały i ciągnęły do czegoś poważniejszego. A teraz wyszło to co w opisanej sytuacji. Zastanawiam się teraz, czy sam nie przesadzam i nie działam impulsywnie, nie dając jej już szansy? Ta relacja rozwijała się zdecydowanie za szybko i patrząc na jej reakcję na kłótnie o pierdołę, to mnie strasznie zniechęciła. Kij wie, co by dalej było. Szukałem czegoś spokojnego, a po kilku dniach dostaję taki emocjonalny rollercoaster. Więc jest dylemat w mojej głowie.
 8. Cześć Bracia! Sytuacja wygląda następująco. Niecałe dwa tygodnie poznałem dziewczynę (tinder). Spotkaliśmy się na kawce (czwartek) i już poszło potem... Ona zaproponowała spotkanie w sobotę i potem w niedzielę. Ja się zgodziłem, bo w sumie zrobiła na mnie dobre wrażenie. Jest to spokojna dziewczyna, bardziej z nieśmiałych, bez insta, zero imprez, bo ich nie lubi. Na tych spotkaniach widocznie zbliżyliśmy się do siebie. Na następnych spotkaniach doszedł już seks. I tak w ciągu niecałych 10 dni widzieliśmy się z 6 razy. Wiedzieliśmy, że trochę za szybko to leci, ale jednak nic z tym nie zro
 9. Czy jest możliwość, że tinder sam usuwa konwersację, a co za tym idzie parę? Bo taka sytuacja, że gadam z jedną dziewczyną, gadka się klei. Widać było jej zainteresowanie, że chce mnie poznać. Zaproponowała przejście na inny komunikator. Już mieliśmy to zrobić i nagle zniknęła cała konwersacja i ona. Można to wytłumaczyć, że odechciało jej się i mnie usunęła, jednak mam pewne wątpliwości co do tego. Więc zapytam, czy istnieje tak możliwość, przez jakieś algorytmy itd.?
 10. Oczywiście, że tak. Mając na myśli szczyptę "miej wyjebane.." chodziło mi o prowadzenie relacji z kobietami na samym jej początku. Teraz to całe randkowanie traktuję jako dodatek, jako zabawę relacjami, urozmaicenie między treningami i pracą. Wszystko się zmienia, gdy odkrywasz, że kobieta nie może być źródłem Twoje szczęścia.
 11. Miałem podobnie. Byłem ustawiony z laską na sobotę na piwko. W piątek miała szczepienie i mimo to, że zdychała po tym całą noc to się normalnie spotkaliśmy, wypiliśmy kilka drinków i było bardzo milutko na spacerku. A było to nasze drugie spotkanie. Tak jak napisał @SamiecGamma gra i zdobywanie są chuja warte (sam to skumałem teraz przy 30-stce za rogiem ;)) Jeżeli będziesz się podobał kobiecie to nawet ciężko będzie ci coś spierdolić i zniechęcić. A jak dodasz do tego szczyptę sentencji "miej wyjebane, będzie Ci dane" to masz sukces i to one będą bardziej zabiegać o Ciebie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.