Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Tamerlan

Użytkownik
 • Content Count

  140
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

93 Świetna

About Tamerlan

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

748 profile views
 1. Pijana karyna której się podobasz powie ci wszystko czego chcesz usłyszeć. A potem dzień później ze swoimi białymi kolegami albo kręgu rodzinnym powie że nie znosi "asfaltów"/ "czarnych" Przecież to wiedza powszechna ze baba mówi co tydzień co innego, zwłaszcza w zależności od środowiska w którym się znajduje. A jak odnoszą się nasze postępowe karynki do ciemniejszej (naszej rodzimej) konkurencji? Nie mają problemów ze słowami typu asfalt. https://www.pudelek.pl/artykul/31053/zula_nazwala_szwed_asfaltem/ .
 2. Po pijaku to poszłyby się ruchać nawet z małpą gdyby ta potrafiła mówić i miała jakąkolwiek siłę przekonania. Kobiety są łatwe żebyśmy jako gatunek nie wymarli. Biały mężczyzna może mieć bez problemu czarną lub zółtą kobietę. Z czarnym to się nawet z czystej ciekawości przeruchają żeby sprawdzić czy to co mowią o ich knagach jest prawda.
 3. Wiesz, ona tego nie miała na czole napisanego. Intencje miałem co do niej poważne. Dopiero później dowiedziałem się takich rzeczy że włos jeży na głowie Z jej opowieści to prawie do nieba powinna iść (jak każda kobieta )
 4. Tak, chciałem dopisać jeszcze kobiety pracujące przy wolontariatach podczas festiwali. Opiekunki zespołów itp. Dosłownie jada na całego nawet z kompletnie nieznanymi zespołami/artystami. Im to strasznie imponuje jeżeli nawet nikt tych artystów nie zna. Wieczorem biorą udział koncertach i są już porobione różnymi specyfikami. Przeważnie to studentki. A moje najlepsze ruchadełko to była studentka a późniejsza doktorantka matematyki. Tyle że lubiła się puszczać po wódzie.
 5. Te bez ojca sa skrzywione. I to bardzo. Nie szanuja mezczyzn, partnerow maja po kilkudziesieciu. Jak chcesz sobie psychike zwichnac to wejdz z taka w zwiazek. Najlepsze jest to ze one dobrze wiedza ze sa sukami. W pewien sposob chyba je to rajcuje. Oczywiscie gra jest dla nich zabawna do momentu gdy sa ladne i powabne a o wzgledy zabijaja sie kolejni rycerze (po kilku naraz najczesciej). Pozniej zal patrzec na te mizerie.
 6. Dokładnie to co Tytus napisał, ty z tym samcem gamma o którym pisałeś jechałeś na jednym wozie i slużyłeś za granicą dokładnie w tym samym celu. Z tą różnicą że zajrzałeś jej w końcu do Facebooka i poznaleś prawdę o swoim położeniu.
 7. Brak zainteresowanych nią bólcow albo nowy bolec nie jest tak ekscytujący jak się wydawało i co dwa bolce to nie jeden.
 8. Kobiety z bogatych domów intercyzę uznają za normę, zwłaszcza gdy majątek ich rodziny jest większy od majątku męża.
 9. Ogarnij się bo sam się w ten przegryw wpędzasz. Nie marudź jej ze się w niej kochasz doprowadź do sytuacji żebyście w łóżku skończyli. Widać że nie umiesz tego zrobić więc może postaraj się sobie pomóc alkoholem. TZN. żeby ona go z Tobą piła. Musisz dążyć do fizycznego kontaktu, dotyku, pocałunku. Nie bądź zdesperowany i na każde zawołanie. Odmów jej parę razy. Zacznij startować do innej koleżanki. Obecnie popełniasz wręcz podręcznikowe błędy.
 10. @realista ^^ Właśnie o tym pisałem. Słyszałem dużo złego ale do Polski przylatują niezłe sztuki i pogadane. W UK ani Irlandii nie byłem nigdy.
 11. Pracuje w branży w której mam duży kontakt z obcokrajowcami/turystami w Krakowie. Uważam że Polacy nie mają się czego wstydzić. Sam nieraz dostanę oczko od Angielek, Szkotek, Hiszpanek, Włoszek, Skandynawek czy Niemek. A może to jest tak że one zawsze "lecą" na nowego/ obcego? Brytyjczycy/Irlandczycy zwłaszcza starsi wyglądają jak ziemniaki. Zaskoczyły mnie jednak ich kobiety-trzymają się nieźle i są bardzo miłe bo słyszałem wiele złego. Wyglądamy dobrze, jesteśmy wysocy, dobrze zbudowani. Może za bardzo się ograniczamy w poszukiwaniu kobiet?
 12. Myślę, że wielu się angażowało w poprzednich związkach. Z czasem widać że była to strata czasu bo kobietom z czasem odwala i to poświęcenie na zmarnowanie idzie. Potwierdzi to niejeden mężczyzna który stracił fortunę, czas, nerwy lub został po prostu ordynarnie obrabowany z kasy. Powiem więcej, czuję lęk przed tym co może z mężczyzną zrobić kobieta kiedy ten opuści garde, przestanie uważać i zwyczajnie zaufa kobiecie. Za dużo już sam doświadczyłem i widziałem. A kobiety są bardzo schematczne w swoim zachowaniu.
 13. Mieszkałem 3 lata we Frankfurcie nad Menem i zgadzam się ze wszystkim co kolega napisał. Jest bariera między Niemcami a cała resztą. Jesteś gorszym człowiekiem mimo że nikt ci tego w oczy nie powie. Z urzędami prawda-oni NIE CHCĄ używać angielskiego. Tym smiesniejsze że pamiętam nagonkę na polskich urzędników że powinni być biegli w angielskim. Wolna sobota w wykonaniu większości/dużej części Polaków to popijawa i zabawa na Polskiej dyskotece, łażenie po dzielnicy czerwonych latarni. Niemieckie Polki maja jeszcze gorsze charaktery niż w kraju. Nie mogłem już tam wytrzymać.
 14. To działa też w drugą stronę. Często ludzie którzy osiągnęli jakiś nawet mały sukces zachowują się dosłownie jak buraki, mądrzejsi, ulepieni z innej gliny, z prawem do oceniania innych.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.