Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Gravedigger

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  392
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

425 Świetna

1 obserwujący

O Gravedigger

 • Ranga
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

1397 wyświetleń profilu
 1. "Fear not this night". Don't be afraid of dreaming. Nothing is impossible.
 2. Gravedigger

  Jak wyczuć tę subtelną granicę?

  Ty nie masz nic nikomu pokazywać, ani udowadniać. Tu bardziej chodzi o samodoskonalenie siebie. Pracuj Nad swoją osobą, nad tym, kim chciałbyś być i jakie wartości są dla Ciebie cenne, a wtedy zdaj sobie sprawę, że nic nikomu nie musisz udowadniać, ani pokazywać. Poprostu bądź sobą i "oddzielaj ziarno od plewa". W plewa czasu nie inwestuj, daj mu się samemu odsiać, a o wszystko co rokuje dobry plon, dbaj i pielęgnuj.
 3. Gravedigger

  Samiec Alfa, czy Cham i Prostak

  Czy mi się wydaje, czy to kolejny z tych tematów pod tytułem: "Jak być mityczną alfą i dlaczego to Ja Nim jestem". XD
 4. Mnie od zawsze zadziwiał ten fenomen. O.o Jak można chcieć być z kimś, kto nie odczuwa potrzeby, żeby być z Tobą??? Zrozum człowieku, że jak na siłę będziesz chciał Ją zdobywać, to już na zawsze będziesz Jej się tylko z tym kojarzył... Chcesz do końca życia być czasoumilaczem, który wiecznie będzie musiał zabiegać o względy myszki, bo inaczej Ona sobie pójdzie do innego??? Zrozum wreszcie, że Ona ma Cię w dupie, to się odkochasz... Bo jak inaczej to nazwać? No chyba, że Tobie nie przeszkadza platoniczna miłość. XD PS: wspomnisz moje słowa, że jak całkowicie przestaniesz się Nią interesować, to Ona sama zacznie zabiegać o kontakt z Tobą, a wtedy zdaj sobie wreszcie sprawę, że Ona jedyne czego chce od Ciebie, to ATENCJI !!!
 5. @Mrowka, widzisz... Kobiety często nawet nie zdają sobie sprawy, kiedy krzywdzą swoich samców... Baaaa, śmiem twierdzić, że uważają to za coś normalnego i wmawiają nam, że tak powinno być. XD Tu nie chodzi o to, żebyśmy się teraz licytowali, ale zadaj sobie samej szczere pytanie, jak często Tobie i kobietom, które znasz, zdąża się korzystać z takich, lub podobnych zagrywek: - "jak mi nie kupisz miś, to znaczy, że mnie nie kochasz" (tupie nóżką), - "ten mój, to taka ble ble ble (obelgi w rozmowie z kolezankami)", - "inni meższyźni, to (bla bla bla, bełkot), a Ty to (ble ble ble ble)", - "jak się nie zaczniesz bardziej o mnie starać miś, to ja nie widzę dla Nas przyszłości" (foch, bo miś się nie domyślił, że myszka potrzebuje nowego srajfona), XD - "zrójnowaleś mi życie" (bo nie dał się wsadzić pod pantofel i nie jest na każde skinienie rączki), - "w ogóle o mnie nie dbasz miś" (bo w tym tygodniu, nie zaprosił na romantyczną kolację). I wiele innych zagrywek, a jak samiec zwróci uwagę, że coś tu jest nie fair, to w odwecie: - "Ty weź się już tak nie pieść nad sobą", - "A co ja takiego zrobiłam?" (udaje, że kompletnie nie wie, o co mu chodzi) XD, - "Nie zachowuj sie jak baba", - "Gdzie się podziali, Ci prawdziwi mężczyźni". XD - "jak Ci się coś nie podoba, to sobie zmień". XD - "miś, ja nie wiem co czuje". Ale tak wiem, wiem @Mrowka. XD Przesadzam, histeryzuje i przejawiam "niemęskie" zachowanie, prawda? XD Zanim napiszesz mi, że to nic złego i ,że robię z igły, widły, to najpierw zastanów się, czy Tobie by takie zagrywki u faceta nie przeszkadzały i jak długo byś wytrzymała z takim.
 6. @Mrowka, nikt nie ma prawa szmacic nikogo, niezależnie czy chodzi o samca, czy samice, nie na tym polega związek dwojga ludzi. Akcja, tworzy reakcje, nienawiść, rodzi nienawiść... Obawiam się, że wielu z tych, którzy teraz "chcą szmacić", sami kiedyś zostali zeszmaceni i widzą w takim podejściu swój system obronny. A nie tędy droga... Chcesz szacunku, wymagaj, ale sam też go okaż.. Miłość, za miłość... Zaangażowanie, za zaangażowanie... Wymagaj i egzekwój nie tylko od innych, ale i od samego Siebie.
 7. Dla mnie to było proste zawsze. Nie byłbym w stanie być z osobą, która będąc świadomą co może mi zrobić krzywdę, czyni to. Każda kobieta, która nie mogła tego zrozumieć, lub z jakiś względów tego nieakceptowała, była wymieniana na następną.
 8. Jestem już prawie 13 lat w szczęśliwym związku. Myślę, że każdy z Nas zasługuje, by w końcu znaleźć sobie taką "drapieżnice", która nieobierze sobie za cel, szmacic i spantoflić swojego samca. Ja wierzę, że jest takich więcej jeszcze na tym świecie, ale faktycznie, łatwo nie jest. To jak szukać igły w stogu siana. XD PS: jeżeli kiedykolwiek zdarzy się, że mojej obecnej coś odwali i zachce mnie szmacić i tresować, to wolę z podtulonym ogonem przyjść po wsparcie do Braci samców, niż pozwolić na takie traktowanie i brnąć w takim związku do końca życia.
 9. Brawo @Mrowka!!! W końcu któraś z kobiet, odważyła się szczerze napisać, co większość samic sądzi o związkach z mężczyznami. ^^ Tego powinni uczyć młodych mężczyzn w szkole. Jeszcze raz gromkie brawa dla siostry @Mrowka, która w końcu napisała, jak większość kobiet traktuje swoich mężczyzn. Rozumiem, że Ci z gatunku "Braci samców", to tacy którzy niepozwalają na bycie szmaconym i spantoflowanym? XD Na szczęście, ja należałem od zawsze do tego gatunku. Jakiekolwiek próby takiego zachowania ze strony Pań, gasiłem w zalążku, BEZ SKRUPUŁÓW, NEXT... NEXT...NEXT... XD Oczywiście to Ja byłem ten zły bad boy, co bawi się kobietami... Mam to w dupie, trudno, biorę to na klatę, byłem chujem który zmieniał takie kobiety, jak rękawiczki. Ale powiem Ci szczerze Mrówka, że nieżałuje. To mnie uchroniło od takich samic, a teraz jestem z cudowną i prawdziwą kobietą, która nie chce mnie w żaden sposób krzywdzić.
 10. Dla mnie osobiście, kolor włosów też nigdy nie miał znaczenia i zawsze mi się wydawało, że to Wy kobiety większą wagę do tego przykładzie? Ja jedynie, nie lubię drastycznych zmian w kolorze u kobiety, a z tego co zauważyłem, Wy lubicie zmiany, "bo kobieta zmienną jest".
 11. Dla mnie, kobieta jest towarzyszem w podróży przez życie. Kimś, kto pomoże mi się podnieść, kiedy upadnę i kimś, komu i Ja pomogę, kiedy tego będzie potrzebować. Osobą, która wspólnie ze mną poniesie trud, budowania wizji Naszej przyszłości... Ale powiem Ci też kim nie jest dla mnie kobieta, którą chciałem obrać za towarzyszke. Nie jest dla mnie kimś, kogo będę niósł na plecach w tej podróży, gdy sama może śmiało iść przed siebie, u mego boku. Nie jest też kimś, kto będzie biernym obserwatorem tego, co powinno być owocem Naszej wspólnej pracy...
 12. @Fit Daria, bo znasz juz odpowiedzi na wszystkie te pytania.
 13. A czy to co napisałaś, nie działa w obie strony? Dlaczego wiele kobiet, wymienia swojego partnera, jak Jego możliwości zarobkowe z jakiś względów się zmniejszają? Dlaczego wiele kobiet, nie ma skrupułów żeby wymienić swojego misia, co zarabia 10k, na takiego co się pojawi na horyzoncie i zarabia 20k? O.o Dlaczego wiele kobiet, szuka innego, gdy ten stary niedostarcza wystarczająco dużo emocji, swojej myszce? -.- Dlaczego cała masa kobiet składa pozwy rozwodowe, zamiast próbować naprawić swój związek? Kim właściwie sa dla kobiet, mężczyźni?
 14. Gravedigger

  Pomalować felgę samochodową?

  Ja swoje czarnym sprayem do felg, za około 20 zeta, pomalowałem. Wszystko wygląda jak należy.
 15. Gravedigger

  Narzekanie ludzi, negatywne nastawienie

  No normalnie. XD Wpuszczasz jednym uchem, a drugim wypuszczasz. XD Oddzielaj ziarno od plewa, a na plewa miej wyjebane. XD
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.