Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Feniks8x

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  476
 • Donations

  133.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

452 Świetna

2 Followers

About Feniks8x

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @rarek2 Czyń swoją powinność żołnierzu.
 2. Kuuurła taka ja biedna, pokrzywdzona ale do foteczki full makijarz brwii i oczu, rzęs oraz musowo lekko wydęty dziubek musi być! A co, stać mnie kurła. Może jakiś frajerzyna do dymania się złapie na to oczko. Zrobiłeś mi dzień brachu. Genialne.
 3. Loda z karmelem mogłaby by zrobić, zrobić mogłaby.
 4. hehe oczywiście przedwyborczy, agitacyjny, prawilny stream musi być, nie ma to tamto. Kuuurła kiedyś to było, każdy, nieznajomy numer dzwonił i były fajne rozmowy, a teraz się ludzie wstydzą i weź tu @trop nawijaj makaron tyle godzin samemu. Co do łapek w górę zrobiłbym krótko, konkret - nie będzie minimum tysiąca łapek pod poprzednim lajwem nie będzie strima kolejnego. Patrz np. Ator jak sobie gawiedź wychował, łapek dzięki temu ma liczone w tysiącach. Ludzi jednak trzeba ostro za mordę chwycić dopiero coś z siebie dadzą. Żadne gadki-szmatki-upominania. Tak więc dziwisz się trop, że mu się nie chce? Ja się nie dziwie. Dzisiaj stream to ryzykowna sprawa. hejteły nie spią i były by prowokacje do złamania ciszy. A wiesz sam jak na flow'ie Marka łatwo wkręcić w jakiś temat, bo lubi pogawędzić.
 5. Było wyżej napomknięte też o droższych konstrukcjach. Będzie dla odwiedzających ten temat. Do 1500 zł (już po wliceczniu przewalutowania) totalną miazgę robi te cudo boże: XFX Radeon RX 5700 DD Boost Up Ultra Fans 8GB GDDR6 https://www.amazon.de/gp/product/B07XVMXBQW/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1&language=pl_PL&tag=pepperpl09-21
 6. taaa... i dlatego ciągle nie przestajesz napierdalać pompek, misiu.
 7. Dobrze prawisz bracie @Orybazy. 1050ti to szmelc dla dzieci przy takiej oto opcji: XFX 580 4gb https://pl.aliexpress.com/item/10000147838732.html Razem z przesyłką i po odliczeniu kuponu na 10$ za >100$ wychodzi zawrotne 378,62 zł. Od dziś mają wakacyjne wyprzedarze do 22 czerwca, także działają różne fajne kupony. Sam się czaje na jakiś miły upgrade z tej okazji. W tej cenie jest to kiler nad kilerami. Będziesz mógł w tym co grasz ustawić wszystko na full z wodotryskami i będziesz miał +60fps na lajcie. (najlepiej wtedy zablokować limit właśnie na 60fps - jeżeli masz taki monitor) Mm.. ultrawide @Orybazy super sprawa. Szczególnie samochodówki i strategie zapewne przemiodnie wyglądają, co? Nie wspominająć o filmach, taki format = zero czarnych pasów nad i pod obrazem.
 8. To mów od razu, że chcesz jak to Maro mawiał 'chcę zobaczyć, poczuć czy to będzie to coś wtedy się zdecyduję'. Swoją drogą u mnie też podobny wiek i też chołduję tej "zasadzie",się zasadzi na knagę albo nie zasadzi.
 9. Kurna chłoapki, ale z Was archeolodzy. Jak już odkopaliście to powiem od siebie. Zdarzało się. A to nie rzadko na necie inne zdjęcia a w rzeczywistości inna figura? Ale powiem Wam jedno, młódka taka 75kg to ujdzie najgorzej jak taka 35+ to już totalnie odrzuca nie tylko ulanie, ale i babciowatość gęby.
 10. Kurna a już myślałem, że to chodzi o jakieś gorące 16stolatki challange, jakieś dupeczki, coś. Clickbait !!!
 11. Bo to musi być z tego bobo, wtedy przyjdzie spełnienie. Matki natury w chvja nie zrobisz bracie.
 12. @NiesamowitySzymi musisz wierzyć w sukces. Wiara czyni cuda. Medytuj, wizualizuj to czego oczekujesz min. 30 minut dziennie. Odnoś się do uczuć typu miłość, współpraca, harmonia, musisz je poczuć całym sobą. Zobaczysz co się ciekawego stanie.
 13. @Helios jej problemem jest przede wszystkim brak męskiego wzorca ojca z domu rodzinnego. Zamiast tego był jakiś dzban, który nie umiał pogodzić się z porażką (brak syna) i odpierdalał jej maniany na psychikę, potem został brutalnie odcięty z rąk mamusi i to wszystko składa się na jej dzisiejsze popierdolenie pod kopułką. Szkoda, że nie patrzyłeś w tematy związkowe. Od zawsze na formu wałkowane jest by patrzeć na rodziców panny, szczególnie jaka jest pozycja i rola ojca, czy w ogóle istnieje poza fizyczną obecnością, jaki ma głos, czy jest szanowany, szmacony etc. @Helios na Twoim miejscu wykorzystał bym fakt, że teraz w tej chwili już jesteś mądrzejszy i wytoczył pierwszy całą prawną batalię z Twojego powództwa. Gadaj z prawnikiem i ogarniaj to jako pierwszy, bo tego syfu już nie da się uniknąć. Nie jestem prawnikiem ale można chyba wlepić różne rzeczy w tym przypadku, utrudnianie ojcu dziecka wspólnych wizyt 'rodzinnych' u lekarza, szkalowanie Cię przez niedoszłą teściową i tym podobne, wmawianie braku zainteresowania etc. Jak wykonasz manewr wyprzedzający i udowodnisz bezdyskusyjne, celowe działania na Twoją niekorzyść to tym lepiej potem będziesz postrzegany w razie spraw alimentów/kontaktów z dzieckiem. Taka moja opinia, teraz trzeba być mądrzejszym, kombinować na 2 kroki przed patusiarami. Swoją drogą dla mnie to jest totalne dno jak można dziecko jeszcze w łonie już traktować jak przedmiot, jak kartę przetargową do puszenia się jak księżniczka/straszenia Cię i jej madki, zamiast dziecko otaczać miłością, poczuciem szczęścia i wspólnej radości z niego wraz z ojcem u boku. To wszystko dziecko odczuwa już w łonie matki i przejmuje jej stany emocjonalnego spierdolenia już na samym początku swego istnienia. Szok jakie to czasy nastały, potem zdziwienie, że kolesie nie chcą mieć dzieci, no kvrwa.
 14. @Helios Co do innego 'dawcy' na boku. Jak oceniasz swoje smv a na ile jej. Atrakcyjna jest, szczupła? Może rzeczywiście ten cały cyrk z zerwaniem ale masz współpracować odnośnie dziecka jest dlatego, że coś ukrywa przed Tobą i masz być tylko bankomatem bez żadnych zobowiązań innych. Kuźwa no tak normalnie dziewczyna nie postępuje. Ewidentnie chcą Cię wrobić i chyba jest jakieś drugie dno. Albo lepiej, chce złapać na bankomat jeszcze innego typa a Ty masz za bardzo nie wnikać, bo może posypać się ich cały misterny plan.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.