Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Feniks8x

Użytkownik
 • Content Count

  171
 • Donations

  133.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

137 Świetna

About Feniks8x

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wiesz Wodzu, każdy uczy się na błędach. Gdybyś wiedział wcześniej jaki to syf to te 2.400 zapewne zainwestowałbyś we własnościowy serwer/ftp na którym tylko Ty jesteś Panem i władcą. Cóż było, minęło. To co trzeba zrobić to przeanalizować sytuację, wyciągnąć właściwe wnioski i wio do przodu śmiało z tym koksem dalej. Inwestycje mają to do siebie, że albo wypalają albo nie. Podobnie jak z dziewczętami poznanymi w necie - wiesz sam, że różnie to bywało. (na zdjęciach laska a przychodzi pasztet i weź tu ją jakoś spław coby nie zrobić przykrości otyłej bidulce)
 2. @imprudent_before_the_event ten filmik, który wkleiłeś - niezła beka, ta ekspresja i jeszcze te trzęsienie kamerką Ale Maro ma swój styl i ten styl jest moim zdaniem bardzo dobry i co najważniejsze dla niego naturalny i niewymuszony. Często fajnie się słucha na dobranoc. Można super wejść w stan wyciszenia i odprężenia. Mi super pomaga i myślę, że wielu zestresowanym, zaganianym braciom również pomaga się fajnie wyciszyć. Odnośnie tematu: tylko własna strona + audycje audio umieszczane na własnym/wykupionym na całkowite władanie serwerze jako trzon. Dodatkowo wstawki, odnośniki na yt, fb. Poza tym w końcu jakaś forma zarabiania na wejściach/wizytach. Choćby nawet i patronite, te 2, 5, 10 zł miesięcznie większość na pewno byłoby stać ogarnąć ze swojego budżetu wzamian za to co dostają dzięki audycjom.
 3. @deomi a wiesz, że po wyłączeniu komputera/forum my wszyscy znikamy a zostajesz tylko Ty sama ze swoimi mądrościami? Co na to Twoi bliscy? Dzieliłaś się z nimi już swoim 'objawieniem'?
 4. Kolokwialnie - pewnie położyłeś na to lagę. Ja z ciekawości bym się umówił i ją sprawdził/przetestował, a nóż widelec fajna dupencja, która by się dobrze rżnęła.
 5. Przecież zawsze tak gadają a później, w życiu realnym okazuje się zupełnie coś innego (dawanie dupy). Z moich dawnych czatowych przygód zawsze tak wynikało: gg/czat to jedno a życie weryfikowało co innego. Czasem gruby pasztet przed którym trzeba było udawać, że nie jest się tą osobą z czatu tylko czeka się na brata/siostrę a czasem na prawdę zajebiste okazje się trafiały znudzonych samotnie siedzących akurat w domu nastolatek mających total wolność i swobodę, bo rodzice wyjechali oraz chętnych i gotowych do (S)eksperymentów i upicia się z przygodnie poznanym nieznajomym Ach to były cudowne czasy..
 6. i dobrze! Niech się takie prują na lewo i prawo. Może i ja się załapię na takie promo Tak na serio panowie nie pierdolta, w męskim gronie takie historie są spoko także @Jaśnie Wielmożny kontynuuj spowiedź swą synu.. ku rozgrzeszeniu
 7. Oczywiście, że tak. Trwa niejawna wojna, tak by większość nie kapneła się, że jest w obliczu śmiertelnego zagrożenia. Gdyby tak było to tak jak mówisz staneli by do rewolucji i wbili na pal kogo trzeba a tak wszystko dzieje się w białych rękawiczkach, powoli ale skutecznie do realizacji ich celów i planów. Ale to są oczywiste oczywistości, nie ma tu nad czym się bulwersować. Jedyne co można zrobić to wziąć pełną odpowiedzialność za swoje życie i działać tak by było jak najbliższe temu czego oczekujesz.
 8. Jasne Patton tutaj pełna zgoda tylko, że.. jak nie skorzystasz Ty (bo moralność, religia bla, bla, bla) to i tak skorzystają inni a spierdolenie te i tak będzie się rozrastać i to takie jakiego chcą nasi inżynierowie społeczeństw, na to lecą grube pieniądze najbogatszych i znudzonych pryków (patrz Soro$ i reszta bandy). Także tego nie idzie zatrzymać bez przynajmniej takich samych wkładów finansowych na uświadamianmie i otwieranie ludziom oczu. @Patton spróbuj weż postawić się w roli takiego rozpasłego miliardera, zobacz wszystko masz co tylko zechcesz, wszelkie Panie jakie chciałeś już pozaliczałeś, wszelkie auta, gadżety i tego typu potrzeby już dawno przerobiłeś więc jakie miałbyś teraz marzenia i plany? Ano takie by wpływać na ludzkie umysły, mącić i kręcić by się coś ciekawego działo, by mieć wpływ na masy ludzkie, robić im dramy, przewracać w głowach do góry nogami i patrzeć co z tego sensacyjnego wyniknie.. i tak właśnie się dzieje. Takim już stawianie kloca na klacie modelki już też na tyle spowszedniało, że nie stanowi to dla nich większej ekscytacji. Stąd te różne loże, kluby masońskie, lucyferiańskie kulty itp. O zalegalizowaniu pedofilii i uczeniu dzieci od maleńkości masturbacji i 'zabawy w doktora' nie wspomnę. Wiadomo do czego oni dążą i jaki mają w tym plan. Edit: Jak słusznie pokazał @Byłybiałyrycerz sprzedajność Pań była, jest i będzie. Tylko metody i zasady się zmieniają z czasem. Albo to akceptujemy i żyjemy dalej swoim, albo kopiemy się z życiem i niepotrzebnie irytujemy marnując swoją energię na coś na co nie mamy wpływu większego.
 9. Też tak uważam, szczególnie taka bez zobowiązań, cicho-dająca', ale może być też masażystka z happy endem A tak na bardziej poważnie to może jakieś zajęcia z jogi, jakieś codzienne ćwiczenia, kulturystyka, tężyzna fizyczna i obserwowanie jak to wszystko się ładnie, po męsku wyrzeźbia. Nie dla innych, dla własnej uciechy i dumy z siebie, że potrafiło się tyle zapierdalać i wypracować fajny brzuch, klatę, karczycho emanujące siłą i respektem. Osobiście to będzie element mojego idealnego dnia na bank.
 10. Może i nie wszyscy, ale za to wszyscy aspirujący do bycia świętymi
 11. W tym mundurze ekstra! Trzeba spełniać swoje marzenia. @Marek Kotoński - wodzu, przyjmij moją pierwszą cegiełkę w postaci 100 polskich złotych jako znak mojej miłości, wierności wobec wiedzy z Twoich książek, forum oraz, że nie opuszczę tych poglądów i przekonań aż do śmierci. Tak mi dopomóż Polska Partio Przyjaciół Kobiet, Panie dobry Boże, moja nadświadomości, świadomości i podświadomości w trójcy jedyna i wszyscy Bracia Samcy święci. W ramach obrony koniecznej idealnym orężem dla członków partii okazuje się piękny Pan Walther PPK.
 12. Cóż poradzisz Bracie. Możliwości internetu, zewsząd portale randkowe gdzie anonimowo i nawet początkowo 'tylko' z ciekawości Panie mogą się rozglądać za fascynującym i zakazanym skokiem w bok. Tindery, erodejty, dołóż do tego nagonkę na bycie wyzwoloną, silną i niezależną i mamy gotowy przepis na to co się aktualnie dzieje w 'małżeństwach'. Wszak z kobietami wiemy wszyscy tutaj jak jest, jak z dziećmi daj dziecku jedną zabawkę a daj wejść do pokoju pełnego zabawek - pobawi się jedną 5 minut, potem rzuci w kąt i kolejną, potem kolejną i jeszcze inną. Kiedyś takich łatwych i szybkich możliwości nie miały, teraz wszystko na wyciągnięcie palca na srajfonie. Kluczem jest tu akceptacja, wyciągnięcie wniosków i lekcji dla siebie i wio do przodu.
 13. Tak. Jest analfabetą. (zaczynam praktykę no more nice guy)
 14. Też o tym pomyślałem. Może zrozumiesz drogi kolego @robinh0, że NIE każdego ambicją jest posiadanie typowej, do bólu zwykłej i miernej karyny z warzywniaka, która również ma zerowe ambicje sama w sobie i bierze pierwszego z brzegu Janusza wąsacza (o których prawisz) i jest wszystko super ekstra. Nie kurwa, nie jest, jest byle jakoś i aby było, aby mieć kogoś i wbić się w trendy reszty bylejakościowego społeczeństwa. Taka gadka w stylu szpetny, mierny byle wierny. Zawsze śmieszą mnie takie porady - bądź sobą a jakoś to będzie, patrz ilu gości ma zwykłe karyny - równanie do dołu, do ogółu matołów, czy jakoś tak to leciało. (z całym szacunkiem do Pań z warzywniaka itd. zwykłych, szarych i przeciętnych ludzi)
 15. Hm.. a gdyby tak mieć przy sobie jakiś mały generatorek przeciwfal-zagłuszacz, na ilu Hz działają takie kamerki w europie w systemie PAL? Bodajże 50 Hz, 60 Hz - to by musiał wypowiedzieć się jakiś Brat elektronik. Na pewno jest to do wykonania z sukcesem żeby i na taką ewentualność ukrytych kamer się zabezpieczyć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.