Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Feniks8x

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  338
 • Donations

  133.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

301 Świetna

About Feniks8x

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. O ja Cię! Super dzięki! Nie spodziewałem się. Wchodzę po kilku dniach nieobecności na forum a tu taka super niespodzianka. Fajnie Marku, że doceniłeś wkład. A wiecie, że właśnie dzisiaj mam urodziny? Także wygrana z podwójną radością. @Marek Kotoński oczywiście, zgodnie z Twoim poleceniem, wybieram nagranie "Modlitwę do przyjaciela Boga". Wielkie dzięki! Gratulacje pozostałym finalistom. 👏
 2. To jest to. 👍 Kurde racja Brachu. A tak to: Wypijmy za to. Kto z Nami nie wypije, tego we dwa kije.
 3. @JoeBlue i @wolnystrzelec dobrze gadają z tym próbowanie. W sumie nic nie tracisz, laska sama przyjeżdża i chce się spotykać. W tym czasie możesz mieć inną. Wierności ani niczego jej przecież nie przysięgałeś, jesteś singlem, masz prawo 'odpowiadać na zaproszenia' innych Pań. ALE uważałbym na wysyp modnych ostatnio tzw. biernych sadystek, jeden z Braci opowiadał tu już o takim zjawisku, również zamieszczaone zostało to w temacie o kobiecych manipulacjach - czyli są takie toxiki, które wewnętrznie mają rozkosz z napalania i odpychania facetów, coś jak w tym przypadku, ale nie koniecznie musi być taką cwaniarą (te zasuwanie ponad 100 kilosów do gościa zapala żółtą lampkę ostrzegawczą) @Młody98 ja bym jeszcze trochę poobserwował cierpliwie, poumawiał się próbując wybadać czy te jej zachowanie jest szczere wynikające z małego 'obycia' czy może gierka i budowanie sobie żeńskiego ego na żywym organizmie samca.
 4. Pół tabsy to 5mg? Kuźwa, żeby wiedział o tym z tydzień wcześniej. Przez brak środków wspomagających 'splamiłem' pewne spotkanie z nowo poznaną ostrą dziunią z netu. Nie stety kontakt urwany, wiadomo, laska liczyła na porządne rżnięcie a ja tu wygłodniały zwierzak po bagatela 5 miechach nofapu. (się nie tłumaczyłem po co, na to co, nie zrozumiała by, gadzi mózg chciał wiadomego) Alko nie wiele pomogło a tylko zmiękczyło mnie i faje do ~60%. No nic, będzie kolejne podejście z inną gdy zarzucę siatkę.
 5. Hm mówisz Ace, że działa toto, na dobrą kontrolę emocji=wytrzymałość w posuwanku? Kuuurła po odwyku nofap muszę spróbować, bo może być mega krucho z tym. Znaczy się większa kontrola, uspokojenie nadmiernego podniecenia czy bardziej tryb dzięcioł/sex-machine?
 6. @SławomirP Dobrze, że o tym mówisz. W Twoim wieku myślę, że miałem tak samo. Sprawy zaczęły się nasilać gdzieś tak w wieku ~25 lat, jednak niestety to olałem, tak jak pisałem starsza Pani okulistka w mojej mieścince zbagatelizowała jak powyżej. Ja to łyknąłem za fakt, skoro lekarz mówi to znaczy, że prawda + wiadomo, człowiek ma co robić w życiu w takim wieku i nie za bardzo pomyślał by tłuc się gdzieś do przynajmniej miasta wojewódzkiego by dokładnie to przebadać prywatnie - czas, pieniadze itd. Wiesz o co chodzi. Na Twoim miejscu Sławek nawet tą jedną 'kropkę' starał bym się wyeliminować laserem (trochę to kosztuje), ale za to masz spokojną głowę, że w ślad za nią nie zdegenerują się kolejne komórki. Poważnie pogadałbym z tym lekarzem o takiej operacji, bo znasz ziomka, który olał sprawę i w wieku trzydziestu kilku już nie miał odwrotu tylko otrzymanie grupy inwalidzkiej. Jak gość będzie kręcił nosem, nie będzie chciał podjąć tematu, bo chcesz za wczasu podjąć już leczenie, udawał jaki to nie jest fafa-rafa (zbyt duży blichtr i pozycja też nie są dobre - skłonność do pychy i co to ja nie jestem) to zdecydowanie poszedłbym do innego. Najlepiej faceci i tak do 35-40 max, co by jeszcze zbytnio od książek się nie odzwyczaił. Nigdy nie wiadomo do końca czy taki 'fafa-rafa' zdobył to rzetelną pracą czy łapówkami/przekrętami. Ja bym stanowczo nie lekceważył, szczególnie po tym tekście, że następne badanie za niemal 20 lat. Beka z typa, jakby to powiedział jeden z Braci. Wiadomym jest, że okuliści nie chcą się 'babrać' w tak super nietypowe przypadki (przesłanki do AMD w tak młodym wieku), wolą zajmować się typowo książkkowymi i łatwymi przypadkami, jak krótkowzroczność, astygmatyzm i tym podobne, które najczęściej można spodziewać się w tym wieku. (AMD to najczęściej kobiety w emerytalnym i podeszłym wieku, rasy białej i o jasnych tęczówkach więc gdzie tu pasuje 20-latek) Jak coś informuj co i jak. Lepiej na priv. Tutaj edukacyjna rola uważam, że została już odegrana dla potomnych. Wpisując męty, czyli pierwszy prawdopodobny objaw trafią gdzie trzeba.
 7. Ten test hooja daje, to tylko taki sprytny sposób na olanie sprawy (czasem dodawane do suplementów itp) - nie zrobisz go poprawnie w warunkach domowych. To musi wykryć i 'zobaczyć' aparatura. Tomograf siatkówki, bez skierowania na Twoje prywatne życzenie to koszt jedynie ~100 zł. Zaleznie od miejsca zamieszkania (polecam minimum 'dawne' miasta wojewódzkie) a dzięki temu wiesz na czym stoisz konkretnie. Ja te 6 lat temu gdybym wiedział dałbym tyle ile mam pieniędzy by to wykryć we wczesnym stadium. Tak właściwie to odkryłem u siebie po prostu podatność genetyczną na tego typu historie, porobiłem głebsze i droższe badania, razem z genetycznymi podatnościami. Co się okazało? Miałem to od urodzenia, tylko było to 'schowane'. Temu dostałem na to żółte papiery. Właśnie w moim przypadku było to mega niekorzystne, bo uśpiło czujność. Polecam poczytać o tym zwyrodnieniu AMD, takie niby niepozorne męty mogą się niesamowicie namnorzyć w ciągu zaledwie paru tygodniu. Zależy jaką formę ich 'życia' się wylosuje.
 8. @Qaikwow To teraz Panowie opowiem Wam coś ciekawego. Miałem takie coś 6 lat temu. Tak jak piszecie olałem sprawę, a u okulistki w moim małym miasteczku dowiedziałem się podobnych rzeczy o których piszecie, a że to norma, prawie każdy to ma albo będzie miał również pojawiły się niewielkie trudności w widzeniu po zmroku - "a wie Pan to co drugie krótkowzroczny to ma, taka już Pana uroda, zaakceptować". Dobra myślę sobie, spoko, nauczę się z tym żyć, jakoś to będzie. Właśnie słowo klucz - jakoś. Teraz po 6 latach obudziłem się, bo już tyle się tego narobiło, że kuźwa no nie może być, że to jest norma jakaś w dzisiejszych czasach. Porobiłem więc badania prywatnie u jednego z najlepszych wojewódzkich lekarzy okulistów. Wynik? Zaawansowane AMD - zwyrodnienie plamki żółtej (najczęstsze u osób po 60, 70) oraz zwyrodnienie barwnikowe siatkówki. (retinis pigmentosa) Także wiecie. Już niestety tego cofnąć się nie da. Dałoby się jak najbardziej właśnie laserowymi zabiegami, ale to na tylko samym początku pierwszych objawów. (laser wypala te 'bruzdy' i mało tego nie zostawia żadnej 'dziury' po sobie tylko pobudzony ośrodek szybko wypełnia tą 'lukę' nowymi światłoczułymi, zdrowymi komórkami namnarzając z sąsiadujących) Dzisiaj odebrałem właśnie orzeczenie o niepełnosprawności. Tak na te niewinne i błahe 'męty', które pojawiły się kilka lat temu i zostały zbagatelizowane, olane. Także Panowie kur#a proszę Was, nie bagatelizujmy jakichkolwiek odstępst od normy w tak arcyważnym narządzie jak wzrok. Autorze polecam Ci udać się do innego okulisty, jak dalej będzie machanie ręką to do drugiego, trzeciego a jak będzie trzeba to i do czwartego. (tomograf siatkówki najlepiej, badanie bez Twojego udziało dosłownie 2 sekundowe na każde oko, kładziesz brodę na podstawkę i po chwili dziękujęmy juz Panu) Właśnie u mnie było to przezroczyste na początku, więc łatwo można było jakoś z tym żyć, potem zamieniły się w ciemne i tak jakby migające (jak niesprawna żarówka do której podasz napięcie a ona tylko mignie i zrobi się ciemna)
 9. A to Ty nie wiesz dlaczego? Jak nie wiesz, to my Ci z chęcią powiemy! Jesteś rasowym badboyem oraz playboyem. Dlatego. Swoją drogą, jak wyglądasz tak jak na zdjęciu - też bym nie pogardził.
 10. Kuuurła, ależ ten gość jest agresywny! Szacun. Sugar Daddy jak malowany.
 11. Ale jest mocna i przebiegła - znalazła Cię na fb po wpisaniu imienia i nazwiska, co za wyczyn godny największych sław detektywistycznych. Dziewuszka no rzeczywiście postraszyła jak Brajana kiełbasą żywiecką.
 12. Kurna a ja jej chciałem wybaczać, żeby z ciastem przyszła i w szpilach. Cóż poradzisz, dusza romantyka.. Jebnięta. Też miałem od takiej jednej podobnej męczenie buły przez półtora roku czasu, zanim się odjebała, czaicie? Półtora roku zmarnowanego jej czasu. Jeszcze wtedy nie byłem tu i jak głupi odpisywałem na początku myśląc, że coś jej przetłumaczę, dam do zrozumienia coś jak człowiekowi po ludzku. Wszędzie łaziła za mną po internecie, wpisując i szukając mnie po numerze, moich danych, adresie mail itp. Poblokowałem wszędzie, ale nie wszędzie się tez da. Na moje szczęście mieszkała w mieście ~80 km od mojego, więc chyba nie chciało jej się mnie szukać gdzie mieszkam. Ten sam motyw - kobieca zazdrość=zawiść + urażone damskie ego odrzuczeniem (ja jestem małą 'ksiemżniczkom' - mnie się nie odrzuca) w postaci normalnego i grzecznego podziękowania Pani za kontakt. Niektóre tak mają, że za chiny nie umieją się pogodzić z odrzucieniem, podziękowaniem za 'współpracę'. Istny sajgon co się teraz wyrabia z tymi dziewuchami. Propaganda gazetkowo-poradnikowo-ślężakowa robi odpowiednią siekę w móżdżkach. Tyle. żeby jeszcze one wyglądały chociaż jak Pani S. couchka z yt... Pamiętacie? Fake Nice Guy, ohydny i bezczelny, oszukańczy miły gość, którego trzeba zayebać, bo jest miły.
 13. Było. Zbyt wulgarne jednak (i kto to mówi hehe ) Swoją drogą "Nie stać Cię!" to częsty tekst powtarzany przez niezależne i wyzwolone feminazistki, także jest nowocześnie, bą tą i dodatkowo pewnego rodzaju przytyk, że jesteś feministą, tak samo walczysz o prawa kobiet, by żyło się lepiej (zwłaszcza dla Ciebie, nie dla 'nich', ale to już szczegół, cicho sza ) W przypadku wygranej oświadczam, że jedną nagrodę wezmę dla siebie a ebooka honorowo podaruję Nowemu Bratowi na forum, którego historia w 'Świeżakowni' jest najlepsza, w sensie najlepiej taka wiedza z ebooka by się danemu chłopakowi przydała. (np. z Kobietopedii, Stosunkowo Dobrego etc.)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.