Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Exar

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1121
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Exar

 1. Statystyki są nieubłagane i paradoksalne. Na wojnie zawsze ginie więcej cywilów niż żołnierzy. Wcielenie do armii daje wyższe szanse przeżycia.
 2. Na wykopie jest komentarz, że sytuacja zwiera prawilne i lewackie synapsy, ale jakby trap jeszcze zaczął krzyczeć: "Biją mnie Niemcy!" to już każdy Polak z prawa, lewa i środka miałby pełne umysłowe zwarcie. ;D
 3. No tak, kiedyś właśnie wierzyłem. W kobiecą szczerość, wierność i uczciwość małż.... kh kh kh, to chyba grypa 🤣😂 Nawet jak zakomunikujesz - bywa różnie. Dlatego najbezpieczniej albo w ogóle, albo na totalnej 'wyjebce' ze świadomością nieuchronnego końca. Jak myszka zwietrzy jakiś interes, to będzie Cię urabiać poza kontraktem.
 4. Nie. Ale można z odpowiednio cynicznym mindsetem - tylko na fiki miki. Dodatkowo trzeba uważać na próby usidlenia 'ptaszka'.
 5. Chad + "jest wolny i gotowy na prawdziwą miłość." + BBC = Jest bardzo mokro
 6. Luzik, spokojnie, to wegetariańskie prawie - tektura i trociny. Dodatkowo nigdy nie rozumiem zajadania się tymi przysmakami - goście sprzątają kibel stacyjny, potem od razu do podawania paróweczek. Można mieć oczywiście nadzieję, że dobrze umyli rączki. Piętnujesz agresją ją ludzi jedzących mięso, ale jednocześnie przeczysz sam sobie. Po co gadanie o trutce, jak sobie ją dawkujesz "żeby nie robić przypału i sensacji"? To właśnie przypał znów - bo wali hipokryzją na kilometr. Chcesz jeść wegańsko, wegetariańsko - jedz sobie. Ale - ludziom bez białka zwierzęcego wali ostro. Poszukajcie wśród swoich znajomych feministek weganek. To widać po usposobieniu, ale też nawet w wyglądzie - murszeją za młodu. Do tego służy silna wola. Natchnąłeś tylu ludzi do zmiany - natchnij siebie! Serio - powodzenia.
 7. Jak to pięknie napisałeś - czysta poezja! 🤩
 8. Radować się, że jesteś wolnym i jeszcze młodym człowiekiem, bez pijawki na głowie. Czas i następna - dla odmiany normalna - muszelka, to najlepsze lekarstwa. ps. Poproś moda, aby usunął detale.
 9. Założyłbym Red pillową telewizję w paśmie ogólnodostępnym. @Marek Kotoński miałby przerąbane, bo musiałby prowadzić program 5 razy w tygodniu o 20. Każdy user forum z 1000 pozytywnych komentarzy dostałby milion pln na komfortowe szerzenie MGTOW lokalnie. Zająłbym się kolonizacją kosmosu. Plus parę innych koncepcji. 👿
 10. Ja nie odciągam go od inwestycji, niech robi co chce, skoro 🤣🤣 🤣 🤣🤣 Doprawdy, to był szczery popis! Jak się zapozna z analizą techniczną i fundamentalną przez zakupem akcji i rozpoczęciem "grania", to szanse sukcesu niewspółmiernie rosną w stosunku do inwestycji na zielonego. W tym sensie chęć zapoznania się z literaturą oceniam bardzo pozytywnie! Bez przygotowania granie na giełdzie, to jak pójście do kasyna. Oczywiście. Sam mam w portfelu same perły. 🤩
 11. Exar

  Telegonia

  Kur*ła, @leto ale dowaliłeś. Teraz współżycie nabiera filozoficznie dodatkowych barw.
 12. Ponieważ wtedy księżniczki mają jeszcze lepszy wybór - to zwykła biologia i dobór naturalny. Fundament naszej cywilizacji. Przez Twoją koleżankę przemawia 100% logika gadziego mózgu. Jest prawdziwą kobietą. edit: Dobrze napisał @Tornado - atakuj lotem koszącym. Jak to sobie przeczytała, od razu będzie zgrywała niedostępną.
 13. Do Pani z Niemiec zarywać należy tak samo jak Pan z Niemiec. "Turn around. You may kiss me."
 14. Rotfl. Droga od "mania" kapitału na giełdę, od jego utraty potrafi być bardzo krótka. I wtedy zostaje się już tylko gówniarzem, bez forsy. Z ciekawości - zobaczyłeś w gazecie kapitalizację CDProjekt i zamarzyło się zostanie milionerem, czy coś innego? @mac zamknął Ci temat, ale z Twojego komentarza widać, że nie masz zielonego pojęcia co gdzie piszczy, więc nie masz też powodu, żeby się obruszać. Do Murphiego poczytaj sobie "Cykle giełdowe" Jake'a Bernsteina. Obie te pozycje mają już swoje lata, ale zaczniesz kumać cokolwiek przynajmniej np. że akcja to papier wartościowy.
 15. Ona chce powiedzieć, że robi się coraz luźniejsza, a oprócz tego zaczyna chcieć coraz więcej kasy.
 16. Ciekawe, czy w ramach comiesięcznego pakietu dają też doopy najlepszemu z grupy. https://pl.wikipedia.org/wiki/Piramida_finansowa
 17. "Ooooh, moja macica!" Prawie mi klapnął wtedy ze śmiechu. "Nie jestem dla Ciebie za duży?" Prawidłowa odpowiedź - "Nie wiem, jesteś moim pierwszym"
 18. Proponuję, żebyś zdobył się na chwilę autorefleksji, zamiast kompromitować coraz bardziej.
 19. Idziesz i jak prawdziwy maczo rzucasz jej prosto w oczy: "Cześć, no to idziemy pobiegać, Ty mała, niesforna sunio królewno!" P.s. Dzień drugi i już "masz coś zrobić" - wyczuła, że dobrze się zapowiadasz do LTR, skoro całujesz się już na 5. randce.
 20. Nie. Przewrotnie, poznałeś akurat fundament istnienia gatunku ludzkiego - ochrona i wsparcie swojego potomstwa przez samicę. To instynkt.
 21. Ciekawa obserwacja, bo potwierdza regułę "w życiu porządnej kobiety powinien wystąpić etap karuzeli". Mnie osobiście boli serduszko na tę prawidłowość. Wypala oczy!!! 🤖
 22. Exar

  Brak seksu w związku

  W ogóle bym nie chciał, nie wierzę też w skuteczną pomoc. Mężczyźni takich kobiet powinni unikać i kończyć znajomości, gdy prawda od neuro/border/narcyzm wychodzi na jaw. Bardziej chodzi mi o sytuacje, w której doprowadzasz do tego, że nieporadna myszka pierwszy raz obrobi Ci gałę i się w tym rozsmakowuje. Oczywiście pycha kroczy przed upadkiem, więc potem pilnujesz, żeby nie chciała zbyt szybko obrabiać również komuś innemu. Żyję trochę na tym świecie i widziałem nieetyczne zachowania psychologów - moim ulubionym jest rozbijanie małżeństwa przez psychologa z poradni rodzinnej, w której miała miejsce 'terapia'. Jak to z wyjątkami, jest na pewno kilku rozsądnych gości - np. Peterson (osobiście uważam, go bardziej za socjologa), ale i tak wyszedł na czarną owcę środowiska. Przede wszystkim - psychologowie (tak samo księża zresztą) mają te same problemy i namiętności jak "zwykli" ludzie, a moim zdaniem nikt nie może rozwiązywać profesjonalnie problemów innych, dopóki nie upora się z własnymi. Dlatego najważniejsze to pielęgnować więzi rodzinne, mieć przyjaciół, znajomości - i w tych kręgach w razie czego szukać pomocy i refleksji, a nie na kozetce za 2 złote (sztabki). Swoje problemy każdy najlepiej rozwiązuje sam.
 23. Exar

  Brak seksu w związku

  Bo on a nie wie co czuje. Brak emocji. Za mało emocji. Facet nie, ale mężczyzna tak. Jak w tańcu - prowadzisz związek. A jak ktoś nie czuje się na siłach, to niestety - trzeba wyhodować jaja. Nauka z życia, a nie z książek. W ogóle nie czujecie Panowie jakim pizdusiowym słowem jest "facet"? Mój facet, jak moja skarpetka. Zawsze to tępię. Psychologowie nadają się do komedii albo teatru ewentualnie pracy w kamieniołomach. Oni sami mają problemy, z którymi sobie nie radzą, ale potrafią władować w nie innych ludzi. Wiara w psychologów... dla mnie - naiwność. Terapeuta, to już bardziej, ale mówmy wprost - terapeuta lekarz seksuolog, jak sam napisałeś.
 24. Exar

  Brak seksu w związku

  Może świętojebliwa? 🤔 DDD. Ona może mieć zahamowania i bariery, których nie do końca jest świadoma, wynikające z traumy niepełnej rodziny, wychowania przez matkę, kłótni rodziców, strachu przed odejściem - to potem wyłazi w życiu i w łóżku. Zauważę tylko, że nie zawsze pozbycie się przez nią tych barier wychodzi na zdrowie mężczyźnie. Ale z kajdankami i pejczem zawsze warto spróbować! 👿😈
 25. Co nie zmienia faktu, że to z nim by poszła do łóżka, a nie z Tobą. "Ha ha hi hi"
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.