Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Robert kosmosu

Użytkownik
 • Content Count

  81
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

135 Świetna

1 Follower

About Robert kosmosu

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Myślę, że @absolutarianin to najbardziej obudzony użytkownik forum, przynajmniej z tych najwięcej udzielających się;) Pozdro!
 2. Mam tak samo, więc mi akurat łatwo jest to zrozumieć. Większość jednak szuka tego idealnego związku, bo tak się robi;) chociaż nie wiedzą nawet jak miałby on wyglądać. I tak szukają na oślep tej drugiej, lepszej połówki a nawet trzech/czwartych, nie wiedząc, że wszystko czego im trzeba do szczęścia mają cały czas przy sobie. Są tacy, którym pisane jest stworzenie zgodnego związku i potrafią się dobrać właściwie. Ważna jest też intencja obu stron z jaką do tego związku wchodzą, a te nie zawsze się pokrywają. Potem są jaja;)
 3. Tak, dwie partnerki i dwie bliskie kumpele potrafiły i wręcz uwielbiały takie rzeczy ogarniać, więc nie jest aż tak źle;)
 4. Zadziwia mnie fakt, że ludzie, którzy są przez większą część społeczeństwa wyśmiewani przez nieświadomych, za głoszenie prawdy o związkach i tzw redpillu (oburzając się przy tym, bo przecież jak można tego nie widzieć) robią to samo ludziom, którzy mają swoje racje, poglądy na sprawy, w których oni mają już utarty schemat myślenia i za nic go nie zmienią. Taka rada, nigdy nie oceniaj z góry, a wiele się nauczysz;)
 5. Cabrioletem lecą znowu? Tylko żeby sznurków nie było widać jak ostatnio;)
 6. To i ja powiem czym jest/był dla mnie tzw redpill, bo temat sprzyja;) Swoistym zapalnikiem do poszukiwania prawdy. Nie tylko na temat związków i kobiet, ale całego otaczającego nas świata materialnego i niematerialnego. Marek dał mi dowód na to, że z tym wszystkim jest coś nie tak i ma rację, ale dopiero zostawiając temat kobiet i idąc dalej, zrozumiałem jak szerokie jest to "nie tak". I tym był dla mnie redpill, furtką do odkrywania, bo to co naprawdę cenne i prawdziwe jest przed nami bardzo starannie skrywane i to niemal w każdej dziedzinie. Obudził iskrę, która zamieniła się w płomień, palący zasłony ściemy, która zakrywa prawdę. I smuci fakt, że większość zatrzymuje swój rozwój w tym jednym miejscu (no bo hej, może oszukali nas z kobietami, ale przecież ze wszystkim innym na pewno nie;) rozkładając na atomy coś co jest już dawno przyswojone i zrozumiane i co dalej już nie zaprowadzi. Być może ich cel to ten wymarzony związek z kobietą ze snów, jak najbardziej mają do tego prawo jeśli tego potrzebują, po to tylko żeby ostatecznie stwierdzić, ze nie tego potrzebowali;) Nie będę pokazywał nikomu drogi, każdy musi odkryć swoją. Zresztą każdy już ma swoją prawdę, pytanie tylko czy mu ona służy. Ludzie tutaj są ponadprzeciętnie inteligentni. Znaleźli się tu, bo wiedzą, że ten świat ma o wiele więcej do zaoferowania niż nam to pokazują. Ale przede wszystkim dlatego, że zadają pytania, a od tego zaczyna się każda podróż ku prawdzie. Nie porzucajcie tej podróży, bo redpill to dopiero jej poczatek;)
 7. To o czym mówię nie ma żadnego podłoża psychologicznego, a najprościej ujmując, jest to kreacja rzeczywistości jaką znamy poprzez myśl i kierunkowanie uwagi. Tak, wszyscy bez wyjątku mamy takie zdolności.
 8. Myśli urzeczywistniają i namnażają to na co kierujesz swoją uwagę. Jeśli kierujesz ją na jakiekolwiek problemy, braki zdrowotne, finansowe itp zgodnie z zasadą pola wariantów i obserwatora z fizyki kwantowej, pole to dostarcza Ci w coraz większej ilości tych problemów, zdrowotnych, finansowych itp. Najlepszym wyjściem jest przekierowanie uwagi z pola niedoborów na pole dostatku czyli na to co już masz i czego chcesz by pojawiało się coraz więcej, czyli zdrowia, pieniędzy, szczęśliwych zbiegów okoliczności, dobrych relacji z ludźmi. Wiem, że to trudne dla niewtajemniczonych, ale warto spróbować. Działa, polecam;) "Transerfing Rzeczywistości" Vadima Zelanda bardzo dobrze to tłumaczy, nie wdając się zbytnio w zawiłości fizyki kwantowej, której znajomość nie jest tu konieczna. Nas nie interesują definicje i wzory na dobrą jakość życia tylko efekty;)
 9. Wielkiej transformacji stało się zadość! Od teraz jesteś tym człowiekiem jakim zawsze byłeś, tylko przez (nie)przypadek zapomniałeś;) To jeszcze nie koniec rozwoju, ale wróciłeś już na właściwą drogę Trzymaj się, Bracie!
 10. Też właśnie zastanawiam się nad takim samym zakupem i chyba z @mirek_rot mamy podobne potrzeby i gusta;) współczucia z powodu wypadku, u mnie nie aż tak tragicznie, ale przydałoby się już wymienić mojego wysłużonego dieselka. Na oku coś takiego https://www.otomoto.pl/oferta/kia-sportage-kia-sportage-2012-bogate-wyposazenie-ID6CWamN.html#gallery-open Ktoś poleca/odradza? Sorry, że sie wcinam w Twoj temat @mirek_rot, ale nie chce śmiecić tematami o tym samym praktycznie, a przy okazji podbije ten:)
 11. Dzięki bracie, wzajemnie! Moje kobitki pewnie były nieźle zdziwione, że nie było żadnych kwiatuszków ani prezencików na Dzień Kobiet. Ba, jedna wręcz upomniała się o życzenia;) uprzejmie wytłumaczyłem, ze póki dzień kobiet będzie promowany na każdym kroku, a dzień męzczyzn pomijany, to nie ma na co liczyć z mojej strony. To nie jest niechęć do kobiet, to jest równouprawnienie;)
 12. Jesteś człek światowy, więc pewnie języki obce nie są Ci obce;)
 13. Z ankiety wynika, że żadna z panien nie czuje niedosytu męskiej atencji. Świat zewnętrzny nie jest jeszcze gotów na przebudzenie;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.