Jump to content

Robert kosmosu

Użytkownik
 • Posts

  137
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  200.00 PLN 

1 Follower

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Robert kosmosu's Achievements

Szeregowiec

Szeregowiec (2/23)

270

Reputation

 1. Kto nigdy nie poczuł duchowej przyjemności, nie zrozumie 😃 powodzenia bracie!
 2. Tak dosyć często zdarza mi się zagadywać przypadkowe laski i są to teksty typu pierdoły. Jedzie rowerem "ale ty szybko pedałujesz, nie boisz się tej prędkości?" albo doganiasz laskę od tyłu i mówisz "idę się z tobą przejść, gdzie mnie zabierasz?". Przeważnie się śmieją, są zaskoczone, że ktoś się odważył zagadać na żywo. Oczywiście musisz dalej prowadzić tę rozmowę do zamierzonego efektu, bo ona nawet jeśli responsywna i uśmiechnięta to Ci w tym nie pomoże;) Tak naprawdę możesz podejść do każdej, która Ci się podoba i sypnąć głupawym tekstem. Grunt to zrobić to bez spiny, z uśmiechem, odpowiednią postawą ciała (wyprostowaną) i bez nastawiania się na efekt. Jeśli jesteś w stanie psychicznie wytrzymać ewentualną zlewkę, to możesz się dobrze tym bawić. Nie myśl, po prostu podejdź i sypnij pierwszym tekstem jaki Ci przyjdzie do głowy, może być banalny, że Ci się spodobała i chcesz ją poznać. Nawet jak nie wyjdzie, to już będziesz miał mniejszy stres przy następnej.
 3. Im częściej będziesz jej zwracał uwagę na zachowanie "kolegi" tym bardziej będziesz jej pokazywał, że Cie to boli, a tym samym, że jesteś słabym samcem. Pokaż jej pełną wyjebkę, wręcz powiedz "chcesz go? bierz go sobie" i daj do zrozumienia, że masz 2 koleżanki na jej miejsce. Zachowaj zimną krew, efekty będą o wiele lepsze.
 4. Avatar też całkiem całkiem haha
 5. Ja w sobote fiku miku z jedną laską, odwiozłem do domu i pyta się "to do następnego?" mówię "jak będziesz grzeczna" z uśmieszkiem. W poniedziałek już nie odpisywała na smsy typu "hej jak tam" xd Nie ma co rozkminiać, bierz się za następną.
 6. Solówy w Alexander The Great od Iron Maiden to najlepsze co mogło spotkać heavy metal jak dla mnie, od lat jak słucham to łzy w oczach haha W dodatku pierwszy raz zagrali to na żywo na obecnej trasie i tydzień temu w Krakowie, kto był ten wie jak piękne to było! Up the Irons! xd
 7. No i git:) Pierwsza rzecz Nie możesz tylko rozmawiać, musisz inicjować dotyk, najlepiej jeśli będzie to w którymś momencie pocałunek, żebyś dał jej jednoznacznie do zrozumienia jakie masz wobec niej intencje. I miej to w dupie, że ledwo się znacie i nie wypada. Inaczej zostaniesz wrzucony przez nią do wora z innymi kolegami tylko do rozmowy. To był test i oblałeś. Nie odpowiadasz jednoznacznie na takie pytania. Ona nie może sie poczuć za pewnie, musi się trochę pozastanawiać po spotkaniu. Jeśli myśli o Tobie to znaczy że inwestuje, a jak inwestuje to trudniej jej będzie Ciebie olać. Zamiast tego mów "okaże się" "może tak może nie" "jak będziesz grzeczna" z uśmieszkiem. Efekt będzie o wiele lepszy;) No i te wiadomości zaraz po spotkaniu, od razu stawiasz się w pozycji potrzebującego i tego komu bardziej zależy. Widzi już, że będziesz za nią latał więc może Cie olewać. Daj jej teraz 1-2 tygodnie ciszy, jak nie napisze w tym czasie, możesz do niej zadzwonić, tylko bez spiny i na luzie zaproponować spotkanie.
 8. Najpierw się przywitaj i wstaw avatar, a potem Ci powiem co zrobiłeś źle;)
 9. Jasne, że da się to wyprostować, zwłaszcza że chce się jeszcze spotkać. Z tym że musiałbyś zmienić swoje podejście z milutkiego któremu zależy, na dupka któremu nie zależy. No i na koniec przypieczętować wszystko mocnym peklowaniem, żeby nie mogła ustać na nogach. Jak dasz radę to ogarnąć do następnego spotkania to jest Twoja, w przeciwnym razie możesz się tylko pogrążyć.
 10. Tak, da się osiągnąć taki stan. Niestety nie jestem w stanie Ci wytłumaczyć krok po kroku jak się go osiąga. Na pewno potrzebny jest pewien balans pomiędzy sferą materialną, a niematerialną tzw. duchową. Tego drugiego najbardziej brakuje ludziom, stąd są tacy zagubieni w tym dzisiejszym nastawionym głównie na konsumpcję świecie. Jeśli w konsumowaniu jesteśmy już mistrzami, może warto spróbować rozwinąć tę trochę nieoczywistą i zaniedbaną sferę życia i zobaczyć co się stanie.
 11. Pewnie za dobrze prosperowali więc do odstrzału, a w tę bajeczkę o smarach średnio wierzę, ale kolejny przedsiębiorca udupiony, więc hej przygodo...
 12. Byłem ciekaw co wybierzesz i nie zaskoczyłeś mnie xD Tylko pamiętaj, że jest to bomba z krótkim lontem i w każdej chwili może być jebut. A póki co nabieraj doświadczenia i baw się dobrze!
 13. Wiem trochę co czujesz, bo byłem w podobnej sytuacji i co Ci mogę doradzić najlepszego to odpuścić całkowicie. Chyba, że chcesz się zahartować i mieć zajebiście silną psychikę na przyszłość;) Ja uważałem, że mam i nic mi nie grozi wchodząc w podobną znajomość, a i tak miałem chwilowe zjazdy emocjonalne. Jak wjeżdza oksytocyna, nic nie poradzisz. Z czasem już się tak uodporniłem, że spływały po mnie jej wybryki, ale do tego trzeba mieć odpowiedni mindset. Jak chcesz potraktować tę relację jak poligon doświadczalny i zostać pierd.... madafakerem, to nic Cię tak nie wyrwie z romantycznego obrazu kobiet, jak tego typu kontakty. Za to licz się z wieloma ciężkimi emocjonalnie dniami przy Twojej romantycznej duszy. A jeśli chcesz tę duszę zachować, to tylko pełna ewakuacja z tej relacji. Wybierz mądrze, powodzenia;)
 14. Ten gościu ma spoko pomysły na treningi różnych partii ciała.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.