Jump to content

Robert kosmosu

Użytkownik
 • Posts

  131
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  200.00 PLN 

1 Follower

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Robert kosmosu's Achievements

Szeregowiec

Szeregowiec (2/23)

242

Reputation

 1. No i git:) Pierwsza rzecz Nie możesz tylko rozmawiać, musisz inicjować dotyk, najlepiej jeśli będzie to w którymś momencie pocałunek, żebyś dał jej jednoznacznie do zrozumienia jakie masz wobec niej intencje. I miej to w dupie, że ledwo się znacie i nie wypada. Inaczej zostaniesz wrzucony przez nią do wora z innymi kolegami tylko do rozmowy. To był test i oblałeś. Nie odpowiadasz jednoznacznie na takie pytania. Ona nie może sie poczuć za pewnie, musi się trochę pozastanawiać po spotkaniu. Jeśli myśli o Tobie to znaczy że inwestuje, a jak inwestuje to trudniej jej będzie Ciebie olać. Zamiast tego mów "okaże się" "może tak może nie" "jak będziesz grzeczna" z uśmieszkiem. Efekt będzie o wiele lepszy;) No i te wiadomości zaraz po spotkaniu, od razu stawiasz się w pozycji potrzebującego i tego komu bardziej zależy. Widzi już, że będziesz za nią latał więc może Cie olewać. Daj jej teraz 1-2 tygodnie ciszy, jak nie napisze w tym czasie, możesz do niej zadzwonić, tylko bez spiny i na luzie zaproponować spotkanie.
 2. Najpierw się przywitaj i wstaw avatar, a potem Ci powiem co zrobiłeś źle;)
 3. Jasne, że da się to wyprostować, zwłaszcza że chce się jeszcze spotkać. Z tym że musiałbyś zmienić swoje podejście z milutkiego któremu zależy, na dupka któremu nie zależy. No i na koniec przypieczętować wszystko mocnym peklowaniem, żeby nie mogła ustać na nogach. Jak dasz radę to ogarnąć do następnego spotkania to jest Twoja, w przeciwnym razie możesz się tylko pogrążyć.
 4. Tak, da się osiągnąć taki stan. Niestety nie jestem w stanie Ci wytłumaczyć krok po kroku jak się go osiąga. Na pewno potrzebny jest pewien balans pomiędzy sferą materialną, a niematerialną tzw. duchową. Tego drugiego najbardziej brakuje ludziom, stąd są tacy zagubieni w tym dzisiejszym nastawionym głównie na konsumpcję świecie. Jeśli w konsumowaniu jesteśmy już mistrzami, może warto spróbować rozwinąć tę trochę nieoczywistą i zaniedbaną sferę życia i zobaczyć co się stanie.
 5. Robocop też miał śruby i go przyjęli;)
 6. Pewnie za dobrze prosperowali więc do odstrzału, a w tę bajeczkę o smarach średnio wierzę, ale kolejny przedsiębiorca udupiony, więc hej przygodo...
 7. Byłem ciekaw co wybierzesz i nie zaskoczyłeś mnie xD Tylko pamiętaj, że jest to bomba z krótkim lontem i w każdej chwili może być jebut. A póki co nabieraj doświadczenia i baw się dobrze!
 8. Wiem trochę co czujesz, bo byłem w podobnej sytuacji i co Ci mogę doradzić najlepszego to odpuścić całkowicie. Chyba, że chcesz się zahartować i mieć zajebiście silną psychikę na przyszłość;) Ja uważałem, że mam i nic mi nie grozi wchodząc w podobną znajomość, a i tak miałem chwilowe zjazdy emocjonalne. Jak wjeżdza oksytocyna, nic nie poradzisz. Z czasem już się tak uodporniłem, że spływały po mnie jej wybryki, ale do tego trzeba mieć odpowiedni mindset. Jak chcesz potraktować tę relację jak poligon doświadczalny i zostać pierd.... madafakerem, to nic Cię tak nie wyrwie z romantycznego obrazu kobiet, jak tego typu kontakty. Za to licz się z wieloma ciężkimi emocjonalnie dniami przy Twojej romantycznej duszy. A jeśli chcesz tę duszę zachować, to tylko pełna ewakuacja z tej relacji. Wybierz mądrze, powodzenia;)
 9. Ten gościu ma spoko pomysły na treningi różnych partii ciała.
 10. Z rana poleci na konto parę impulsów Wodzu, z nami nie zginiesz;)
 11. Wiem, że dla Ciebie to ciężki temat i sorry, ale ja czytając to miałem tylko jedną myśl: jak to dobrze, że mnie już takie rzeczy nie dotyczą xD
 12. Trochę tak, robisz swój profil, wstawiasz foto i jak masz atrakcyjną aparycję to jest szansa, że laska odczyta Twoją wiadomość, a może i nawet odpisze hehe Jak mówiłem trzeba mieć cierpliwość, większość to atencjuszki i ja nawet nie zagaduje do tych, które nie mają w preferencjach "układ sponsorowany", bo wiem, że nie wyrwę. Ale dzięki tej stronce poznałem dwie cichodajki. Pare razy za kasę, potem się z nimi zakumplowałem i wyszło FWB;)
 13. Roksa.sx i Escort, byłem 2 razy, słabiutko. Ściemniają ze zdjęciami. Trzeci raz wyszedłem, bo wyglądała jak patuska i chyba nawalona. Najlepsze dymanko znalazłem na Datezone, tylko musisz mieć cierpliwość i szczęście, żeby trafić na kogo trzeba. No i przebić się przez hordy napalonych samców, którzy piszą tam do każdej laski, nawet tych bez zdjęć. Jak jest konkretna i wie co tam robi, to da się coś fajnego wyhaczyć, ale uprzedzam, że większość tam to świry=)
 14. Zgadzam się w 100%. Ja zawsze parłem na upartego do końca, nawet jak widziałem to w niej, że nie chce to i tak szedłem po swoje i to osiągałem, niemal za każdym razem, a to co one sobie myślały o mnie miałem gdzieś. Parę razy niepotrzebnie odpuściłem. Co najlepsze, te które dały się w końcu przelecieć mimo oporów, wcale nie kończyły znajomości tylko ją podtrzymywały. Z tymi które postawiły na swoim, kontakt się urywał. Nie wiem czy warto brać z tego lekcje, chyba nie zwłaszcza w dzisiejszych czasach. W każdym razie u mnie działa, a do pierdla jeszcze nie trafiłem;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.