Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Hipcio

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Hipcio

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Miałeś podobną sytuację? Zapodaj linka
 2. Jestem w miarę na świeżo z taką sytuacją w moim życiu. Powiem tak: Nie zabiegaj o spotkania, nie pojawiaj się wcale lub zbyt często tam gdzie jest twoja była. Znajomi też muszą się odzwyczaić i sami zrozumieć że tam gdzie ty tam ona nie powinna być i odwrotnie. Odetnij, jeśli faktycznie są w stosunku do Ciebie ok to będą organizować jakieś wyjścia bez jej udziału żeby ty mógł się poczuć ok. Ja trafiłem kiepsko, bo nowa gałąź to typek z ekipy i żeby mnie pogrążyć, pod nos mi dawał mi nowe mięso. A reszta ekipy widząc co się święci poprostu sami wrócili do kontaktu ze mną.
 3. Hipcio

  Blokada?

  Też mi się tak wydaje, ale no niestety wychodzi na to że moja była sądziła inaczej, dodatkowo mając problemy z samą sobą zniszczyła mi pewność Siebie.
 4. Hipcio

  Blokada?

  @Tomko Miałem kobietę, przez pewien okres związku nasz seks kończył się oralnym zadowoleniem. Raczej to ja się bardziej starałem zadowolić partnerkę i brałem z Tego dużą satysfakcję. Kiedy dochodziło już do klasycznego czego to wiadomo było lepiej lub gorzej.
 5. Hipcio

  Blokada?

  Gra wstępna. Jakieś drobne przekomarzanie, ciekawa rozmowa z drobnymi podtekstami, sexi taniec, przytulania, buziaczki. Widać jest świetna chemia i można ją brać. W chwili gdy dochodzi do momentu przejścia do łóżka odpala się wielki czerwony stop. Właśnie wydaje mi się że nie podołam tematowi i dlatego się blokuję.
 6. Hipcio

  Blokada?

  Bracia, chyba mam poważny problem. Jak głosi kategoria chodzi o seks. Przez długi czas byłem z mocno zakompleksioną i niedoświadczoną dziewczyną. Blokada w seksie, dziewczyna jak kłoda zero inicjatywy zaskoczenia. Jednak wróćmy do mnie, mam opory przed seksem. Prowadziłem działalność ładowałem w Siebie takie pokłady stresu że hoho. Charakter mam spoko, laski lubią i lgną, gra wstępna zajebista a tu nagłe jeśli ma dojść co do czego to ciach i odpala się blokada. No serio???! Taka hot 30 wyuzdana, podobno maszyna do seksu za mną na imprezie wczoraj latała, a ja po tamtej mam jakieś blokady. Mam nadzieję że przejdzie to z czasem.
 7. Czyli generalnie w świetle waszych doświadczeń to jest zły pomysł brać się za laskę w pracy?
 8. Właśnie tu jest ten ból że nie chce tego zrobić ponieważ to będzie rzutować na robocie. Jest opcja że się po prostu wyniosę do innego działu i nie będę jej oglądał
 9. No wjechałem na nią że rozmawiałem z ważną osobą i generalnie o co kaman. Nastąpiła cisza Czemu ją chce wybadać? Wydaje mi się że panna jest nieśmiała, chciałbym z nią pójść na całość. Popracujemy nad tymi oporami
 10. Witam wszystkich, mój pierwszy post po powitaniu. Otóż sytuacja wygląda następująco. Wkręciłem się w kobietę z którą pracuję w jednej firmie biurko w biurko. Wydaje mi się że fizycznie idealnie pasuje do mnie, charakter też ma ciekawy(obecnie nie widzę wad, może dlatego że nie chce) Normalnie robił bym ją jak nie wiem co. Powstrzymuję się trochę w flircie, ciężki temat bo pracujemy razem, obawa o zniszczenie relacji współpracowników. Dzieje się ciekawie, od pewnego momentu po prostu olewam to i staram się nie inicjować nic, bo co mam ciągnąć ten wózek za dwójkę. Jeździmy razem komunikacją do pracy ponieważ mieszkamy w spólnej okolicy i mamy takie same godziny pracy. Dziś zauważyłem coś dziwnego, postanowiłem wyjść solo na autobus i pogadać przez telefon. Ania(imię zmienione) szła cały czas za mną, kiedy ja skończyłem rozmawiać dogoniła mnie z lekkim wyrzutem "Taki jesteś kolega". Postanowiłem sprawdzić czy jak rozmawia ze mną potrafi trzymać kontakt, błądzi gdzieś cały czas, stara się podjąć ten kontakt wzrokowy jednak jej oczy uciekają. Co mógł bym jej zaserwować żeby ją wybadać?
 11. Co tu dużo mówić. Mam 27 lat, jestem po 3 niezobowiązujących związkach. Gdzie moje podejście było wydaje mi się ok(możliwe że zbyt obojętne). W 2016 roku poznałem kobietę, pasowała mi idealnie. Niestety Borderline i syndromy DDA stworzyło takie combo że po 2,5 roku wyszedłem z tego związku całkowicie rozwalony gdy odeszła. Teraz po pół roku już wydaje mi się że jestem w miarę pozbierany i gotowy na poszerzanie swojej wiedzy na temat samczego bycia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.