Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ludzki.Człowiek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  174
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

161 Świetna

About Ludzki.Człowiek

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1003 profile views
 1. Pokazała typowe zachowania kobiety po alkoholu. Nie pisz, nie ma sensu. Conajwyzej jak się kiedyś spotkacie na imprezie możesz liczyć na jakieś przelotne ruchanko. Oczywiście jest też opcja że zerwie kiedyś z chłopakiem i przypomni sobie o Tobie ale chyba już wiesz, że absolutnie nie nadaje się na partnerkę (niestety nie jesteś wyjątkowy i będąc w hipotetycznym związku z nią mógłbyś być pewien ze innych też będzie przepraszać w ten sposób). Zapomnij temat.
 2. Im więcej czasu spędzisz na 650 tym lepiej, w końcu na niej będziesz zdawał. Pamiętajcie dół trzyma, góra luźno.
 3. Powinno to być zabronione, w ogóle nie jest to widoczne przez co ciezej ocenić prędkość zbliżającego sie pojazdu. Ale polaczkowi nie wytłumaczysz, w końcu może się pochwalić ze ma ledy.
 4. Będzie mi brakować Twojego głosu na forum ale rób to co najlepsze dla Ciebie. Dzięki za przekazaną wiedzę i wspólne rozmowy. Powodzenia!
 5. To nie jest tylko kwestia percepcji - emanowanie energią przyciąga innych. Też się kiedyś nad tym zastanawiałem @Subiektywny Mnie bardziej nurtuje kwestia od czego zależy nasza energetyczność - wiele czynników na nią wpływa to pewne ale czasem robiąc dokładnie to samo mam zupełnie inne naładowanie energetyczne.
 6. Ja myślę, że jak po nią podjedzie to zejdź z nią i rozwal mu mordę o tego Passata a następnie wsiądź za kierownicę i sam ją zawieź. A na poważnie jeśli przejmujesz się takimi pierdołami to znaczy, że jesteś bardzo podatny na jej manipulacje. Masz się zachowywać jak facet który w każdej chwili moze mieć dostęp do najlepszych kobiet na świecie. Nawet jeśli tak nie jest to masz sobie wbić taki mindset. I ona ma to czuć. A tak na marginesie moim zdaniem nie masz na tyle ogarniętej głowy żeby być w związku i nie wdepnac w gówno.
 7. @HORACIOU5myślę, że się trochę nie zrozumieliśmy. Nie popieram zachowania @Rejtkjc, co więcej uważam, że jest zupełnie błędne. Rozumiem jednak z czego wynika i uważam, że należy spokojnie mu tłumaczyć gdzie popełnia błędy w swoich założeniach. Oskarżenia w stylu jesteś trollem/kobietą nie prowadzą do rozwiązania a jedynie zaogniają różnicę zdań. Oczywiście jeśli nadal będzie nawoływał do nienawiści i nie przemyśli swojego postępowania zasłuży tym na karę ale jesteśmy tu żeby sobie wzajemnie pomagać a nie opluwać. Mam nadzieję, że teraz jasno przedstawiłem swoje podejście do tematu.
 8. Oczywiście, że nie. A czy Ty rozumiesz, że przechodząc fazę gniewu nie myśli się racjonalnie i popełnia się głupoty? Nie wszyscy są juz na tym etapie co Ty czy ja.
 9. Często się nie zgadzalem z Twoimi opiniami a swego czasu się porządnie scielismy. Ale wiesz co? Zawsze Cię szanowałem za twardy charakter i inteligencję oraz umiejętność polemiki. Powodzenia Brzytwa.
 10. Jasne, jest różnica ale wynika ona z różnicy charakterów. Mało jest "facetów" zachowujacych się jak kobiety? Nikogo nie bronię bo nie popieram takiego podejścia ale poniekąd je rozumiem. Nazywanie każdego trollem/kobietą jest lekko paranoidalne.
 11. A ja myślę, że kolega @Rejtkjc przeżywa obecnie fazę gniewu, stąd też taki wydźwięk jego wypowiedzi. Gdzieś na forum byl taki piękny obrazek. Poznanie prawdy o relacjach damsko męskich nie jest łatwe do zaakceptowania i każdemu pogodzenie się z nią zajmuje różną ilość czasu. Działa to tak samo jak godzenie się z jakąkolwiek inną stratą bo przecież jest to strata dotychczasowego światopoglądu. Z tego powodu szczerze wątpię że jest to troll/kobieta. Minie trochę czasu i jego podejście do tematu się zmieni. Bez zbędnej spiny Panowie.
 12. Zgadza się, naked pozwoli Ci wybrać czy chcesz iść bardziej w sport czy turystykę skoro nie jesteś póki co zdecydowany. Jeldi chodzi o egzamin to większość uwala na placu głównie przez stres. Same zadania są dość trudne ale na spokojnie do zrobienia. Ja na 20h kursu, 14 spędziłem na placu. Jesli masz prawko kat B to te 6h na miescie Ci w zupełności wystarczy. Generalnie tyraj plac dopóki 9/10 podejść do konkretnego zadania nie będzie zaliczonych. No a kwestia radzenia sobie ze stresem to sprawa indywidualna. Ja przed egzaminem się wyciszylem, wyobrazilem sobie przebieg egzaminu i poszło za 1 podejściem pomimo deszczu i najgorszych statystyk zdawalnosci w całym kraju. Co do samej techniki to zapoznaj się z przeciwsiadem i przeciwskretem i pamiętaj o pracy nogami na podnóżkach. Nie słuchaj jeczacych ze jest ciężko tylko rób swoje.
 13. @AIRBAG tez jeżdżę ninja 600, jak Twoje wrażenia? Ja zakochałem się w wysoko kręcącu silniku i tym nieliniowym oddawaniu mocy. @Tony Rocky Horror 10k na motocykl i sprzęt to trochę mało, porządny kombinezon skórzany kosztuje 3-4k ale możesz wziąć tekstylny chociaż mi się nie podobają. Skoro nie scigacz i chopper to moze naked np honda hornet 600, suzuki sv 650? Kupuj sercem ale miej na uwadze swoje uwarunkowania psychofizyczne bo nie każdy nadaje się na ponad 100 konny motocykl.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.