Jump to content

Covidianin

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  265
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Covidianin last won the day on March 29

Covidianin had the most liked content!

Community Reputation

368 Świetna

About Covidianin

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,219 profile views
 1. AC: Origins (Bayek jest dużo lepiej wykreowany niż dwójka bohaterów z Odyssey), God of War, Horizon: Zero Dawn, Days Gone, MGS 5 (kreacja dość milcząca na tle poprzedniczek, ale ma to głębokie uzasadnienie fabularne). W Kingdom Come jeszcze nie grałem, więc się nie wypowiem.
 2. Można. Ja dostałem rok temu ze względu na "obawę przed koronawirusem". I to tygodniowe.
 3. @Obliteraror Mamy połowę kwietnia, wyszczepionych 2 100 000, a przypominam, że towarzysz Dworczyk obiecywał 3 mln do końca marca. Może jednak nie totalne fiasko, ale też i powodów do dumy nie ma.
 4. Większym problemem jest to, że ludzie na wsi wyzbyli się ziemi i prowadzą styl życia mieszczanina, więc w dużej mierze są zdani na wątpliwej jakości żywność z dyskontów. Uprawiać rośliny to żadna sztuka, trzeba mieć gdzie je uprawiać, żeby w ogóle jakiekolwiek zapasy zrobić. W tym względzie akurat jestem szczęściarzem. Otaczam się ludźmi myślącymi samodzielnie. Oni nie są reprezentatywni ;d
 5. @Szczery Człowiek Tak na dobrą sprawę, to było nieuniknione, że okres względnego spokoju i dobrobytu musi się kiedyś skończyć. Jeżeli coś w życiu jest stałe, to jest to tylko i wyłącznie zmiana. A człowiek to zwierzę, które i do warunków partyzanckich się zaadaptuje. @Fury King Ale ja doskonale o tym wiem, że jak pewne rozwiązanie zdobędzie już na tyle wysokie poparcie, że staje się dominującym, to większość może zmusić mniejszość do przyjęcia tego rozwiązania. Problem jest taki, że żaba daje się gotować dlatego, że ma przetrącony kręgosłup moralny. Jak żaba chce zachować prawa i
 6. @absolutarianin Ja się z Tobą zgadzam, ale wiesz jaki jest problem? Nie taki, że próbują wymusić na nas posłuszeństwo poprzez przyjęcie śmiecionki, lecz taki, że nie chcemy zawalczyć o możliwość samostanowienia! Problem jest głównie wewnętrzny, sami wyhodowaliśmy tego lewiatana, oprawcę. To, co się dzieje na zewnątrz, to tylko objaw. Wystarczy bierny opór, a cały ten misterny plan runie. Nawet jeśli te elity kumulują większość kapitału, to przecież możemy sami się zorganizować, uprawiać ziemię czy dostarczać potrzebne usługi. Łaski bez.
 7. Jeśli ktoś mówi dziś, że chipy stanowią narzędzie przymusowej biorobotyzacji/hybrydyzacji ludzkości i że stoją za tym jacyś ONI, którzy mają jakiś PLAN, to tak - musi liczyć się z możliwością zaszufladkowania jako foliarz. Nawet jeśli jutro okazało by się to prawdą. Foliarz bowiem rózni się od nie-foliarza tylko tym, że wiedział o ziszczeniu się jakiegoś projektu zanim doszło do wiadomości nie-foliarza. Przy czym stwierdzenie "wiedział" jest lekkim nadużyciem, bowiem "wiedza" foliarza to często tylko przypuszczenia utkane z pozornie logicznie powiązanych ze sobą przesłanek. Równie dobrze można
 8. To ja Wam wytłumaczę: szukają frajerów na berbeluchę, bo program szczepień to totalne fiasko, Polacy mają wyjebane na Niedzielskiego.
 9. Jak dla mnie podważanie lockdownu oraz legalności obowiązku zamaskowania stanowi nieusuwalną przeszkodę na drodze uznania mnie za jakiegokolwiek obrońcę systemu, a co dopiero naczelnego, ale może się nie znam A co do chipów, to ja nie widzę żadnego problemu, dopóki ktoś nie będzie mi go na siłę wciskał. Teorie spiskowe zakładające przymusową biorobotyzację ludzkości na drodze stosowania szczepionek, chipów oraz inżynierii społecznej są naturalną reakcją ludzkości na postęp. Luddyści parę wieków temu niszczyli maszyny. Przed falami radiowymi też się wzbranialiśmy.. Wszystko rozbi
 10. Z ciemnych brązowych to bez większego problemu, ale uwierz mi, nie chcesz tego robić, jeśli Twoją motywacją jest looksmaxing. Czarny pasuje mało komu (musisz mieć do tego ciemną karnację), większość ufarbowanych na ten kolor wygląda jak sataniści, goci, metale lub wykoślawiona reinterpretacja wampira.
 11. @KolegiKolega Jak rozumiem, kontestujesz badania, które jednoznacznie przesądzają o pomijalnym wpływie noszenia maseczek na wolnym powietrzu na transmisję wirusa? Kontestujesz także najnowsze "odkrycie", w myśl którego obsesyjna dezynfekcja jest równie pomocna, co wpływ kadzidła na przywrócenie funkcji życiowych umarlakowi? I wisienka:
 12. Stosowałem kiedyś szamponetki i jest to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą podrasować barwę włosiwa w sposób subtelny. Do radykalnej i trwałej zmiany tylko farba
 13. Incel Osadowski zwolnił chada Jabłonowskiego z obowiązku noszenia maseczki.
 14. Oj dana dana, posuwałem szatana. Diabelskiego szatana. dr rehabilitowany P. Natanek Trzeba mu przyznać, że jaja to musi mieć wielkości melonów. Zwykły śmiertelnik to nawet ze zwykłym sukkubem seksu nie zazna, a ten od razu szatana wygrzmocił jebaniutki..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.