Jump to content

Covidianin

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  333
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Covidianin last won the day on March 29

Covidianin had the most liked content!

Community Reputation

528 Świetna

About Covidianin

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,069 profile views
 1. Oczywista bzdura z tym, że wszyscy panowie z obrazka przyjęli preparat. Chyba że poseł Kulesza, który ostatnio został zesłany na kwarantannę ze względu na kontakt z Terleckim, łże. A nie łże, ponieważ udokumentował na twitterze powyższy fakt. Natomiast miękiszon Bosak na pewno się zakleszczył, co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Nawet jeśli pierwszy nie-szczep Braun potajemnie zrobił to, z czym rzekomo walczy, nie mam z tym najmniejszego problemu. Bo nie o przyjmowanie tutaj chodzi, lecz o dobrowolność i ochronę konstytucyjnego prawa do prywatności, w zakres którego niewątpliwie
 2. Podstawa jest ta sama co od 15 maja. Artykuł to zwykły bait, acz faktem jest, że obecnie znowu zdarzają się wnioski o ukaranie. Nie na tak masową skalę, ale jednak. W okresie wakacyjnym było to niespotykane zjawisko.
 3. No bo jest, tyle że rzeczony reset będzie raczej polegał na zmianie stosunków własnościowych, a nie na jakimś napierdalaniu meteorytami z nieba, wojnie federacji galaktycznej z reptilianami czy zawibrowaniu Ziemi co doprowadzi do przejścia w rzekome 5d. Gdyby owe teorie miały przymiot prawdziwości, to youtube usuwałby filmy o nich traktujące. A tu się okazuje, że cenzor w dupie ma przedmiotowe filmy (czego nie można powiedzieć chociażby o nagraniach Matki Kurki, wypowiadającego się w sposób wyważony, przemyślany i racjonalny na temat m.in zwida-19).
 4. No bo nowy rząd niemiecki zadeklarował, że od marca koniec z przepustkami, co oznacza, ze pandemiczny interes - ku utyskiwaniu lekarzyków - się pomału zwija. A że rzad polski bezmyślnie małpuje rozwiązania niemieckie, należy domniemywać, że i u nas koniec z tą farsą. Ale spokojna rozczochrana - globaliści nie odpuszczą, po prostu uderzą klimatyzmem.
 5. Szwecja, Białoruś, Texas, Floryda, a od marca '22 Niemcy i Polin.
 6. Wielokrotnie jeździłem pociągami, co prawda w okresie wakacyjnym, i nie spotkałem się z sytuacją, w której ktoś miałby usłyszeć uwagi co do niestosowności garderoby, a nie daj Bóg miałby być podmiotem interwencji ze strony polincji modowej. Trend niezamaskowania jest już nie do zatrzymania. A to że trafi się jeszcze jakiś kowidianin o żarliwości neofity? Jebać.
 7. Myślę, że to nagranie wyczerpuje temat. Tak to wygląda. Znam sprawy o wykroczenia drogowe, w których policja sporządziła wniosek o ukaranie na podstawie wyłącznie zawiadomienia jakiegoś denuncjatora o popełnieniu wykroczenia, a sądy wydawały wyroki nakazowe w oparciu o tak lichy materiał dowodowy. Niestety, ale w takich gównianych sprawach sądy niejednokrotnie działają zupełnie nie jak trzecia władza, lecz jak jakaś przybudówka władzy wykonawczej.
 8. Według mnie zależy od przymiotów sędziego, który będzie rozpatrywał wniosek o ukaranie i obłożenia pracą. Jak będzie miał sporo zaległości, to szansa na taśmowe wydawanie wyroków jest spora.
 9. Na podstawie takiej praktyki, że całe mnóstwo wyroków zapadnie bez przeprowadzania rozprawy tj. w postępowaniu nakazowym, gdzie niejednokrotnie klepie się sprawy, w których stan faktyczny winien nie budzić wątpliwości. Czasem nawet jednak jak budzi, to się takie sprawy przyklepuje, bo panuje przeświadczenie, że jak delikwentowi nie będzie się podobała kara, to sobie złoży sprzeciw od wyroku nakazowego i sprawa pójdzie na rozpoznanie na zasadach ogólnych (tj. na rozprawę, chyba że sąd dojdzie do przekonania, że zachodzi jakaś okoliczność wyłączająca ściganie - to wtedy się umarza, tak jak z kag
 10. Kwestia indywidualna, tak samo jak decyzja o przyjęciu preparatu. A to, co mówią w mediach - olać. Dla mnie jako prawnika oczywiste jest, że normy penalizujące pewne zachowania muszą być interpretowane ścieśniająco. Nie można odmówić poprzez zaniechanie. A jesli chcesz jakiegoś realnego autorytetu, zapoznaj się ze stanowiskiem mecenasa Jacka Wilka w tym przedmiocie. Btw, osobiście to się nawet spodziewam, że część ludzi niebiorących udziału w spisie, którzy nie wzięli w nim udziału w sposób inny niż odmowa, zostanie ukarana przez sądy.
 11. Dopóki nie ma obowiązku szczepień, uja mogą. A nawet jak rzeczony wejdzie, to trzeba będzie skarżyć takie działanie pracodawcy do sądu pracy, który oczywiście przyjdzie w sukurs dyskryminowanemu pracownikowi. Tak naprawdę to jest tylko gra psychologiczna, sondowanie nastrojów, próba przekabacenia nie-szczepów w tym kierunku, żeby stali się szczepami. Rząd jest obsrany, staje na głowie, żeby wmówić ludziom zasadność plandemicznej narracji.
 12. Art. 156 Konstytucji RP: Przedmiotem zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa był czyn rzekomo popełniony w związku z zajmowanym stanowiskiem. Gdyby kwestia tyczyła się tego, że jechał po pijaku, odpowiadałby przed sądem powszechnym. Nawet tutaj na Forum pojawiły się kompletne brednie, że to żymianin...
 13. Żebyś wiedział. Pis jaki jest, każdy widzi, natomiast bardzo umiejętnie limituje nam poziom zniewolenia. Niechlujstwo uregulowań, chociażby w zakresie okagańcowania, sprawia, że żyjemy w plandemicznym raju. Wielką tragedią jest fakt, że znakomita większość opozycji to socjopaci i apologeci daleko bardziej rygorystycznych rozwiązań.
 14. Nie muszę kupować w dyskontach. Będę brał zdrowe warzywa od rodziców. Nie każdy ma ten komfort, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby iśc na bazarek i kupić dobry jakościowo towar, przy okazji poprawiając byt poczciwemu rolnikowi. Aczkolwiek nie ufałbym do końca w ziszczenie się tej zapowiedzi. Pisiory po prostu wystawiły pachołka, który będzie sondował nastroje, to raz. A dwa - nasz rząd bezrefleksyjnie kopiuje rozwiązania niemieckie. Dopóki Niemcy nie wprowadzą takich rozwiązań, nie ma problemu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.