Jump to content

Syfik

Użytkownik
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  101.00 PLN 

Community Reputation

91 Świetna

About Syfik

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  ,
 • Interests
  Historia, sport

Recent Profile Visitors

1,933 profile views
 1. Trochę dziwne, że w poniedziałek a nie w piątek wieczorem.
 2. Akurat do tego nie trzeba mnie przekonywać. Tak jak pisałem jestem przeciwnikiem tej koncepcji.
 3. Korzystny byłby brak wojen i może liczylibyśmy się trochę bardziej na świecie jako cała Europa. Chociaż i bez tego w G8 jest Unia Europejska, więc co by się zmieniło? Mimo wszystko widzę więcej potencjalnych problemów. Zastanawiam się na przykład jakim językiem mielibyśmy się posługiwać po ewentualnym całkowitym zjednoczeniu? Jakoś nie widzę Francuzów uczących się niemieckiego. Chyba że przejściowo angielski byłby drugim urzędowym i powoli wypierałby inne. Czy może wspólny język nie jest częścią tej koncepcji?
 4. Nigdy zbyt dużo nie grałem, ale jeśli już to tylko w Heroes III i GTA Vice City.
 5. Dziwi mnie jak jesteśmy traktowani w ostatnich latach przez Ukrainę i Litwę (tam sprawa również tyczyła się kolei, uniemożliwiali robienie biznesu Orlenowi + traktowanie Polaków). Teoretycznie to im powinno zależeć na przyjaźni, a nie nam.
 6. Też przechodziliście kiedyś tę chorobę wieku młodzieńczego?
 7. Pewnie w wielu sprawach się z nim zgodzę, ale nie chciałbym żeby ludzie tego pokroju byli decyzyjni. Przypominam że gość wrzucił jakiś pijacki bełkot do internetu i w sumie tym zasłynął. Jestem spokojniejszy, gdy u steru są ludzie nie dający się tak łatwo prowokować. Wałęsę już mieliśmy, starczy.
 8. Budzi on we mnie współczucie choć ciężko ocenić na ile to PiS go prześladuje, a na ile on sam się o to prosi bo na pewno lubi jak jest o nim głośno. Być może jest to szczery człowiek z dobrymi intencjami, ale z dwojga złego wolę u sterów wyrachowanych cyników jak Tusk i Kaczyński niż emocjonalnych, wylewnych i lubiących wypić jak właśnie Stonga czy Kukiz. Oni niestety byliby dziecinnie ogrywani na arenie międzynarodowej (złośliwi powiedzą że i tak jesteśmy ogrywani 😜) Z resztą, był bliskim współpracownikiem innego "krzykacza", który nawet został wicepremierem...
 9. @Rnext Badań nie robiłem, może to będzie śmieszne ale zdiagnozował mi to "znachor" z wahadełkiem jak szukałem pomocy w związku z bolącym kręgosłupem. Myślałem że gość jest zwykłym masażystą, ale uparł się że najpierw zrobi swoje badanie. 😜 Powiedział, że gluten się nie trawi i odkłada w całym ciele. Miałoby to sens, bo wówczas żywiłem się głównie zamawianą pizzą. Do dziś nie chciało mi się zrobić normalnych badań i nie wiem co o tym sądzić, niemniej odkąd unikam glutenu schudłem i lepiej się czuję. Dzięki za info, nie miałem pojęcia o tych starych odmianach więc doczytam.
 10. https://dorzeczy.pl/sport/251086/setki-milionow-zlotych-maja-poplynac-do-klubow-pilkarskich.html Mało tego, że samorządy pakują nieprawdopodobne pieniądze w stadiony, a nierzadko są nawet właścicielami nierentownych klubów (i nie chodzi tu o szkolenie młodzieży tylko utrzymywanie przepłacanych zawodowców), to teraz rząd planuje w ciągu trzech lat przeznaczyć nawet 300 mln zł na same tylko kluby piłkarskie. Chyba nie muszę was pytać co o tym sądzicie, bo nawet wśród fanów piłki nożnej są niemal wyłącznie negatywne opinie. Pytanie natomiast mam inne: po co oni to robią sk
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.