Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Znajoma osoba kupiła za kilkadziesiąt złotych lodóweczkę używaną - przychodzi i nie działa. Sprzedawca chce zwrócić kasę, ale wysyłka do kupca z allegro i teraz do sprzedawcy to 40 złotych w plecy, czy tej sumy także nie powinien zwrócić sprzedający? Ja uważam że powinien, bo teraz nie ma ani sprzętu ani pieniędzy. Można żądać tej kwoty za wysyłki? A jak się da negatywa tej osobie, to ona w zemście też da i allegro nie zdejmie tego, już to kiedyś przerabiałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

frajerstwo nie frajerstwo trzeba uważać co sie kupuje.jezeli sprzedawca chce zwrócić kase wartości fantu to jest git.ktos mu płaci za wysyłke i on tej kasy wysyłkowej niema.to dla czego miałby ponosić koszt za zwrot?



sytuacja nie ciekawa ale połowa kasy za wysyłke powinna pójść na dobre serce za uszkodzony fant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to spory alledrogo jest tam takie cuś i koles musi sie określić.ja kupuje co najwyżej drugowojenny złom.to mam pewnosc ze nie działa i nadaje sie tylko na półke :D

Marek nie mam nic do tego że ktoś potrzebuje lodówki uzywanej bo sam swojego czasu potrzebowałem 2 a zostałem przy jednej małej.ale elektronika uzywana kupowana bez gwarancji albo jakis inny sprzet to strzał finansowy w kolano bo takie cos moze pochodzic tydzień miesiac albo działac dłuzej niż nowy sprzęt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro to zlodzieje - chronia tylko i wylacznie interesy tych na kim zarabiaja - czyli sprzedajacych. 'Ubezpieczenie allegro' to sciema - nie ma praktycznie mozliwosci by je uzyskac. Allegro najlepiej unikac - jesli korzystac to tylko z zakupow z odbiorem osobistym i sprawdzac sprzet przy zakupie.

 

PS. Pisze to jako osoba ktorej konto zostalo przez allegro zawieszone gdyz wystawilem zlodziejowi-sprzedawcy negatywna opinie. Pozniej ten zlodziej oszukal jeszcze sporo ludzi a chodzilo o przedmioty o wartosci od kilku do kilkunastu tysiecy zlotych. Zlodzieje z allegro mieli w trabie dobro kupujacych - interesowalo ich tylko i wylacznie to by od zlodzieja pobierac prowizje. Akurat byl to moj niedoszly klient (allegro) a raczej okazalo sie ze rowniez zlodziej ktory probowal wyludzic know-how wiec znalem ludzi w srodku ale nawet interwencja od srodka nie pozwolila na odblokowanie mojego konta. Pomogl dopiero wyrok sadowy z wygranej rozprawy ze sprzedawca-zlodziejem i grozba wytoczenia pozwu zbiorowego przeciwko allegro wraz z innymi oszukanymi przez zlodzieja-sprzedawce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro to zlodzieje - chronia tylko i wylacznie interesy tych na kim zarabiaja - czyli sprzedajacych. 'Ubezpieczenie allegro' to sciema - nie ma praktycznie mozliwosci by je uzyskac. Allegro najlepiej unikac - jesli korzystac to tylko z zakupow z odbiorem osobistym i sprawdzac sprzet przy zakupie.

 

PS. Pisze to jako osoba ktorej konto zostalo przez allegro zawieszone gdyz wystawilem zlodziejowi-sprzedawcy negatywna opinie. Pozniej ten zlodziej oszukal jeszcze sporo ludzi a chodzilo o przedmioty o wartosci od kilku do kilkunastu tysiecy zlotych. Zlodzieje z allegro mieli w trabie dobro kupujacych - interesowalo ich tylko i wylacznie to by od zlodzieja pobierac prowizje. Akurat byl to moj niedoszly klient (allegro) a raczej okazalo sie ze rowniez zlodziej ktory probowal wyludzic know-how wiec znalem ludzi w srodku ale nawet interwencja od srodka nie pozwolila na odblokowanie mojego konta. Pomogl dopiero wyrok sadowy z wygranej rozprawy ze sprzedawca-zlodziejem i grozba wytoczenia pozwu zbiorowego przeciwko allegro wraz z innymi oszukanymi przez zlodzieja-sprzedawce.

 

 

The_Man, o ile nie jest to sprzeczne z ochroną Twoich danych personalnych, podziel się proszę wiedzą z nami na ten temat. Interesuje mnie jak chronić własne interesy, współpracując z dużymi firmami jak np. Grupa Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro to zlodzieje - chronia tylko i wylacznie interesy tych na kim zarabiaja - czyli sprzedajacych. 'Ubezpieczenie allegro' to sciema - nie ma praktycznie mozliwosci by je uzyskac. Allegro najlepiej unikac - jesli korzystac to tylko z zakupow z odbiorem osobistym i sprawdzac sprzet przy zakupie.

 

PS. Pisze to jako osoba ktorej konto zostalo przez allegro zawieszone gdyz wystawilem zlodziejowi-sprzedawcy negatywna opinie. Pozniej ten zlodziej oszukal jeszcze sporo ludzi a chodzilo o przedmioty o wartosci od kilku do kilkunastu tysiecy zlotych. Zlodzieje z allegro mieli w trabie dobro kupujacych - interesowalo ich tylko i wylacznie to by od zlodzieja pobierac prowizje. Akurat byl to moj niedoszly klient (allegro) a raczej okazalo sie ze rowniez zlodziej ktory probowal wyludzic know-how wiec znalem ludzi w srodku ale nawet interwencja od srodka nie pozwolila na odblokowanie mojego konta. Pomogl dopiero wyrok sadowy z wygranej rozprawy ze sprzedawca-zlodziejem i grozba wytoczenia pozwu zbiorowego przeciwko allegro wraz z innymi oszukanymi przez zlodzieja-sprzedawce.

Tak to już teraz jest, że większość ludziów w zachodniej cywilizacji robi dopiero wtedy jak sąd zmusi :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The_Man, o ile nie jest to sprzeczne z ochroną Twoich danych personalnych, podziel się proszę wiedzą z nami na ten temat. Interesuje mnie jak chronić własne interesy, współpracując z dużymi firmami jak np. Grupa Allegro.

 

To bardzo trudna sprawa bo takie wielkie firmy caly czas szukaja malych firm frajerow i ty jako mala firma nie jestes w stanie niczego im narzucic - albo akceptujesz ich zlodziejskie warunki wspolpracy albo z toba nie beda wspolpracowac. Dlatego biz wynioslem na inny kontynent bo mam ich i inne duze firmy polskie w trabie - im sie wydaje ze to ja ich potrzebuje podczas gdy jest zupelnie na odwrot gdyz to ja mam know-how. Juz jeden idiota z obrotem rocznym 4 miliardy PLN wrocil do mnie na kolanach po tym jak go wydymali na przerozne strony bo taki ,madry' zespol mial ktory myslal ze potrafi sprzedawac sam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.