Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

urodzony_w_niedzielę

Użytkownik
 • Content Count

  200
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

237 Świetna

About urodzony_w_niedzielę

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panna nie musi tego robić bo jeśli jest współwłaścicielem nieruchomości to wszystko co ktokolwiek i za cokolwiek tam postawi z automatu jest wyłącznie właściciela tej działki, a nie tego co stawiał (dodam, że kredyt nic do tego, ona będzie współwłaścicielem domu, ale nie kredytu.... nie darmo jest prawnikiem). To po pierwsze, po drugie uzbrojona 10 arowa działka ok 40 km od dużego miasta (Gdańsk) w małej miejscowości ~ 15 tyś mieszkańców kosztuje 50 - 60 tysięcy. Ktoś tu wspomniał o 20 tyś, to chyba przy fermie kurzej bo inaczej tego nie widzę.
 2. Dobrze prawi kolega Ragnar1777. Moja była też się we mnie zakochała bo zostawiła dla mnie typa ogarniętego życiowo, a ja byłem gołodupcem. Tylko, że widziała we mnie potencjał i kiedy stanąłem na nogi to zaczęły się roszczenia. Zrozumiałem to właśnie wtedy kiedy zaczeła tupać nogą, a ja przestałem ją poznawać. Dodam jeszcze tyle, że to jej szczęśliwe życie to po części wymysl twojej wyobrazni, która w tym momencie dziala przeciw tobie. Za 10 lat się okaże.
 3. Znam z opowiadań znajomego o takiej wariatce, która go w kłótni prowokowała np. rzucała się na niego z łapami no i kiedy ten się bronił to specjalnie się przewracała i potrafiła przypierdolić głową o chodnik. To był udawany cyrk i marne przedstawienie, ale obliczone na odrąbanie mu jaj. Żeby przypadkiem na drugi czy tam trzeci raz nie próbował się stawiać tylko grzecznie przyjmował opierdol i wykonywał rozkazy.
 4. Też miałem o to spytać co brat Mattmi pisze. Wprowadziłeś się do mieszkania, które ona już miała (na kredyt) i spłacała. Rozumiem, że po ślubie był spisany odpowiedni papier i jesteś współwłaścicielem bo to się nie dzieje z automatu. Druga sprawa, kto jest formalnie kredytobiorcą bo to, że się dokładasz to możesz robić na zasadzie dobrego wujka. Chcę tutaj napisać, że może być sytuacja, że ktoś ma kredyt na dom/mieszkanie, do którego nie ma żadnych praw. Znam taki przypadek, biały rycerz.... niestety.
 5. "ostatnio przebakiwania padają że fajnie by dom mieć" No tak, tylko ty na niego zapierdalaj (tzn bądź prawdziwym mężczyzną), a ja w nim posiedzę. Poprzypierdalam się o to i tamto, a jak mnie wkurwisz to znajdę innego i po rozwodzie pół domu moje (ale kredyt na niego twój bo ja nie pracuję).
 6. A ja muszę skosić ogródek bo zarosłem jak dziad. Zielska to tyle, że z fiutem na wierzchu mogę chodzić i nikt nie zobaczy. Kosy nie mam, a rośnie nachalnie, że jprdl i znikąd pomocy. Spaliłbym to w pizdu, ale zabronione. To są problemy w życiu faceta, a nie jak poderwać dupę z Wuwuzeli czy tam innej Kolumbi. Co do tematu, w bajerze opaleni są lepsi, nie ma co porównywać. Bardziej eksponują emocje, mniej się zastanawiają co można czego nie i nie robią niepotrzebnych podchodów. Sam byłem nieźle zdziwiony kiedy zauważyłem, że mam większą skuteczność będąc bardziej obcesowym. Podchodziłem do dziewczyny i na ostro, fajna dupa jesteś. Normalnie zdziwienie, ale działało. Jedne się obrażały inne nie, ale często z tego wynikała rozmowa i zainteresowanie.
 7. Z moich obserwacji i tak w jednym zdaniu to z wiekiem spada, ale wolniej niż mogłoby dlatego w pewnym momencie libido zwyczajnie przeszkadza. Wkurwia mnie jak chcę się czymś zająć, ale wgrany w mózgownicę podprogram każe ruszać dupą. Ja mam sporo innych różnych przyjemności, którymi chętniej się zajmuję. Zauważyłem, że u mojej jest tak samo. Kiedyś to byłoby nie do pomyślenia. Przeleciałbym każdą. Co do wyglądu, śmieszą mnie opowieści typu Dżenifer ma 50 lat, a jak wygląda. A widział ją któryś na żywo jak wstaje 0 6:30 rano ? Ładna skóra na twarzy ? to popatrz na szyję, niestety tam jeszcze nie naciągają. Jasne, mogą się podobać 40+, na zasadzie bo gościa podnieca cellulit. Przyrody nie oszuka.
 8. Z pomocą dla Afryki jest tak, że im bardziej pomagasz tym więcej jest potrzebujących.
 9. Mały offtop, Bruce Lee taki był maciupki, filigranowy, a przypierdolić to potrafił, że bajka. Sam widziałem jak kiedyś chodziłem na karate, że mniejsi byli szybsi. To trochę jak z butami, jak umiesz kopać to jesteś o wiele bardziej niebezpieczny dla przeciwnika mając na nodze trampki niż ciężkiego glana.
 10. Finał tego będzie jak w filmie idiokracja, oglądał ktoś ? Polecam.
 11. No to jedyne co mi przychodzi do głowy to tyle, że być może matka chce się trochę zabezpieczyć na jakiś bliżej nieokreślony przypadek losowy. Bedziecie mieszkać razem, będziesz siłą rzeczy się nią opiekował bo przecież nie wypniesz się i nie wyrzucisz z mieszkania.
 12. Czy masz rodzeństwo, wliczając możliwe wczesniejsze małżeństwa/związki matki ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.