Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

urodzony_w_niedzielę

Użytkownik
 • Content Count

  188
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

229 Świetna

About urodzony_w_niedzielę

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mały offtop, Bruce Lee taki był maciupki, filigranowy, a przypierdolić to potrafił, że bajka. Sam widziałem jak kiedyś chodziłem na karate, że mniejsi byli szybsi. To trochę jak z butami, jak umiesz kopać to jesteś o wiele bardziej niebezpieczny dla przeciwnika mając na nodze trampki niż ciężkiego glana.
 2. Finał tego będzie jak w filmie idiokracja, oglądał ktoś ? Polecam.
 3. No to jedyne co mi przychodzi do głowy to tyle, że być może matka chce się trochę zabezpieczyć na jakiś bliżej nieokreślony przypadek losowy. Bedziecie mieszkać razem, będziesz siłą rzeczy się nią opiekował bo przecież nie wypniesz się i nie wyrzucisz z mieszkania.
 4. Czy masz rodzeństwo, wliczając możliwe wczesniejsze małżeństwa/związki matki ?
 5. Jak na rok działalności to Still ma duży dorobek na tym forum. 🙂
 6. Spotykałem się kiedyś chwilę z taką jedną 33. Okazało się, że ma bejbi, ale to nie było zwykłe tam jakieś bejbi. Między wierszami dało się wyczytać, że to był pomiot jakiegoś mega alfa bad boj zbója. Czuła się dumna, lepsza, doceniona i spełniona reprodukcyjnie, że wygrzmocił ją taki osobnik. Teraz pewnie szukała beta frajera żeby łożył na ten wątpliwy inwentarz i pomyśleć jak on byłby traktowany, on i ich wspólne dzieci. Pani z kompletem roszczeń i wymagań, oczywiście w stosunku do castingowanego kandydata, w końcu nie każdy ma to szczęście wychowywać taki dar. JPRDL... p.s. oczywiście zachowałem się jak świnia 🙂
 7. Jest coś takiego jak feeding, czyli wypasanie. Oglądałem kiedyś o tym program w tv. Nie wiem co tych ludzi jara, ale doceniam u tych gości realizację własnych zainteresowań 🙂
 8. Jakbym czytał o własnej siostrze. Jest sporo młodsza ode mnie i została wychowana na jedynaka. Niesamowicie roszczeniowa, królewna, którą trzeba wozić 200m do Rossmana. Wykorzystuje swojego chłopa na maksa. On robi wiele, gniazdko przykręci, za prąd zapłaci, nawet zakupy robi bo tylko on o tym myśli. W zamian dostaje wiecznie mniej lub bardziej NIEZADOWOLONĄ królewnę bo jej się NALEŻY. Mam dosyć dobrze wyrobione zdanie na temat takich osób. Są tytanami egoizmu, gdyby ktoś jej dobrze zapłacił, obdarłaby własne dziecko ze skóry. Ostatnio czytałem w gazecie lokalnej, że u nas w mieście jest 19 osób w wieku powyżej 90 lat. W tej grupie mężczyzn jest 2, reszta kobiety. Dlaczego ? bo facet nie myśli o sobie tylko zapierdala na swoją rozwydrzoną królewnę. Dosyć tego.
 9. To jakiś cięższy przypadek chyba. U psychologa był ?
 10. Ciekawe czy kochanek też był zdradzany tzn może któreś dziecko jest z jeszcze innej puli genów, o której nie wiemy 🙂 Jak śpiewał Gang Albanii, patologia jak sku... Nosz kurwa, jedno, ok wpadka z kochankem, ale 3 !!?? Naprawdę, badania dna powiny być obowiązkowe po narodzeniu.
 11. Dobre, ale pewniejsze jest ubezpieczenie od nadwagi żony. btw, ja tam lubię dobrze oblane, chociaż chude też. W sumie to każde.
 12. Albo sposób żebyś to ty zapierdalał nad projektem, ona się w zamian pośmieje z twoich dowcipów i takim slizgaczem robota odwalona przez misia.
 13. Nikt mi nie wmówi, że w Polsce jest więcej cip w przyciasnych spodniach i tak dalej sratata, niż w tych krajach skąd mają tych zajebistych mężów. Wszystkie kraje się unifikują, jeśli u nas jest 50% ciot, to w porównywalnym cywilizacyjnie kraju tych ciot będzie tyle samo. To efekt pejsbooków, instagramów, telewizji (pisałem kiedyś, w każdym kraju tak same zjebane programy, tylko język się różnił). Zwykłe babskie pierdolenie i dorabianie teorii.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.