Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

urodzony_w_niedzielę

Użytkownik
 • Ilość treści

  153
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

172 Świetna

O urodzony_w_niedzielę

 • Ranga
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. urodzony_w_niedzielę

  Moja kobieta i jej córka... uciekać?

  Z opisu wynika, że tam są dwie księżniczki. Ta młoda i jej starszy protoplasta. W niedalekiej przyszłości zapierdalałbyś na obie czyli zachcianki razy dwa i chuj. Znam chyba podobny przypadek, gość zapierdala na obie. Dajmy na to zrobi coś "dla rodziny" to usłyszy co najwyżej: Nooooooo, w końcu. Wreszcie zrobł / się domyślił / ruszył dupę. To jest to co tutaj ktoś wcześniej pisał, co byś nie zrobił to i tak będzie źle.
 2. Co do samochodu to mam dwa. Jeden świeżak, ale ten drugi to zabytek. Już lekko sypiący się, ale lubię przy nim pogrzebać, takie hobby. W każdym razie na chodzie i pomyka. Zazwyczaj typiarom pokazuję tylko tego starucha, nie było przypadku żeby któraś z nich poprosiła o podwózkę, jeszcze ktoś znajomy zobaczy :-)
 3. urodzony_w_niedzielę

  Sentyment

  Najwiekszy sentyment mam do osoby, która już nie istnieje. Dupa poznana w czasach młodości, na wakacjach. Sam nie wiem do czego mam wiekszy sentyment, do niej czy do sytuacji i zdarzeń jakie wtedy miały miejsce. Nie da się tego rozdzielić. W każdym razie spotkałem ją po wielu latach. To nie ta osoba, ledwo ją poznałem. Tak, czas jest dla kobiet bezlitosny..... Do tej osoby wtedy spotkanej kompletnie nic nie poczułem, może dlatego, że ja też się zmieniłem tzn stałem się chujem kompletnie wyjałowionym z uczuć do kobiet (również dzięki niej).
 4. urodzony_w_niedzielę

  Moja smutna historia

  Jesteś dojony materialnie i psychicznie, dobrze wiesz co trzeba zrobić: to samo co doradziłbyś kumplowi gdyby to on był w takiej sytuacji. Problem w tym, że ty się tej pijawki boisz, jesteś sparaliżowany strachem, ale czas działa na twoją niekorzyśc bo już jest bezdennie źle, a będzie jeszcze gorzej. To dopiero początek koszmaru z tym cukierkowym pasożytem.
 5. Załóż nowe konto np "niejestembrama85" tak żeby nikt się nie dopmyślił, admin niech przeniesie punkty jak może i po sprawie, a dla świętego spokoju szanownej powiedz, że zlikwidowałeś.
 6. urodzony_w_niedzielę

  Uwaga! Była chce wrócić!

  Hahahaha, prawie pierdolnąłem na podłogę ze śmiechu, dawno nikt mnie tak nie rozbawił. Normalnie wspaniały rycerz na białym koniu ratujący czystą z zasadami damę przed smokiem, ja pierdolę, myslałem, że takie rzeczy się dzieją w bajkach a tu jeb, znalazł się jednak wyśniony pogromca. Żyjcie długo i szczęśliwie. p.s. masz szczęście, że to nie byli lekarze/programiści/inżynierowie z imigranckiego importu bo już byś miał wieniec, no ale przecież honor kobiety..
 7. urodzony_w_niedzielę

  "Biznes-plan" kobiet

  Tak zgnojony psychicznie i fizycznie koleś w łóżku będzie również zakapslowany emocjonalnie. Ten fragment, że to świetny jebaka na zawołanie nie pasuje do reszty, to jakieś dyrdymały grafomana z przerośniętą wyobraźnią i zjebaną psychiką.
 8. urodzony_w_niedzielę

  Zazdrość na widok byłej

  Dobrze pisze, ja swoją byłą zobaczyłem po 20 latach i prawie jej nie poznałem. Jak wcześniej mi nie opadał tak w tamtym momencie nawet mi nie drgnął...
 9. Spierdalam pierwszy, jak na avatarze, motór wska i ogień. Nikogo nie zabieram, nawet obecną dupę zostawiam (spalanie mniejsze). Dlaczego taka postawa ? To za dużo tłumaczenia, chyba, że kogoś wyraźnie zainteresuje to napiszę.
 10. urodzony_w_niedzielę

  Moja skrócona historia

  Poszukam tego wątku za dwa tygodnie. Jeśli on nie wypierdoli jej na kopniaku to proszę admina o skasowanie tego wątku i wszystkich postów tego osranego rycerza.
 11. Dodam od siebie, jedynym prawnym właścicielem tego co stoi na danej działce jest jej właściciel. Może zaistnieć taka sytuacja, że kredyt na dom jest na inna osobę, a właścicielem działki, na której ten dom powstał inna. Wtedy jeden ma dom, a drugi spłaca chuj wie co bo nie ma żadnego prawa do tego. Znam przypadek gdzie gościu spłaca do spółki z dupą dom, który stoi na jej działce. On zarabia więcej i siłą rzeczy więcej dopłaca do kredytu. Jak spłacą, dupa może go zwyczajnie wyjebać za drzwi i nic z tym się nie da zrobić. Najlepsze jest to, że gość ma tego świadomość.
 12. Poza kilkoma drobnymi szczegółmi to jakby o mnie pisała. Kurde balans, czyżbym znalazł miłóść życia ?
 13. urodzony_w_niedzielę

  Przypadkowa znajomość.

  E tam, ja tam się świetnie bawiłem śledząc wątek, Stilla pewnie też bardziej to bawiło niż męczyło.
 14. urodzony_w_niedzielę

  Przypadkowa znajomość.

  )Jak to na miasto ? Zabraniam, masz się teraz oświadczyć, ślub, dziecko i kredyt. Wtedy dopiero możesz na miasto. A tak na poważnie, jak chcesz zakończyć znajomość z przytupem to powiedz, że chuj tam z bólem pleców, tym razem jej zwyczajnie zapłacisz. Zobaczysz co się stanie 🙂 BTW, kto to ten gość z avatara ?
 15. Kręci mnie to o 180 stopni czyli nara. To teraz, a kiedyś za czasów białego rycerza to przyznam się, że przylunatykowałem kilka razy w takich momentach ale szybko przechodziło bo WSKa w szopie zawsze była dostępna i wygrywała.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.