Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

urodzony_w_niedzielę

Użytkownik
 • Content Count

  229
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

262 Świetna

About urodzony_w_niedzielę

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dokładnie, przesiadłem się jakoś w 2004/2005, jeszcze z XP. Kiedyś używałem fedory, teraz Mint, całkiem blisko ubuntu.
 2. Taki mały offtop, widzę Mirek KDE na pulpicie, czego używasz ? pozdrawiam z minta.
 3. Mały offtop, ale byłem 2 m-ce temu w Warszawie i powiem tak, ktoś kto widział i zachwyca się starym miastem w Gdańsku czy Wrocławiu to w Warszawie nie ma czego szukać. Tam jest zupełnie inny klimat.
 4. Moja matka jest tak samo zjebanym rodzicem teraz jak i 30 lat temu i unikam z nią kontaktu. Nie wiem jak można być za to wdzięcznym bo co z tego, że wiem jakim jest chujowym rodzicem skoro źle przez nią wspominam młodość i do dzisiaj mam problemy z tym związane. Nie chcę się tu pastwić nad nia, ale mając 10 - 11, 12 lat zazdrościłem koledze, który wychowywał się tylko z ojcem bo mu matka zmarła jak był mały. Nawet jak teraz wspominam niektóre sytuacje to czuje zwykłą nienawiść i przypomna mi się scena z filmu "Dzień świra" jak jedzie autobusem i myśli. - boję się, że zamorduję matkę, dlaczego synowie tak mordują matki ?.. chyba ze strachu, że matki "zamordują" ich.
 5. Dodam coś od siebie i odwrócę pytanie, dlaczego nienawidzę swojej matki: W poniższym filmie odpowiedź, to chora psychicznie osoba, która próbowała ze mnie zrobić nielota. I chyba najgorszą rzeczą jaką pamiętam to ciągłe porównywanie do innych (zawsze lepszych). Bo twój kuzyn to lepiej się uczy, bo ten kolega to lepiej tamto robi itp itd.
 6. Tekst autorstwa Heleny, rozumiecie skąd ten kwik. Końcówka jest dobra: Polski rolnik w średnim wieku niczym nie różni się od polskiego mężczyzny. I temu i temu aż nazbyt często wydaje się, że mogą przebierać w kobietach jak na targu bydła. Zaglądać jałówkom w zęby i porównywać metryki. Smutna prawda jest taka, że król jest nagi. A byk - bardziej niż Zeusa, który uwiódł Europę, przypomina Minotaura. To dużo lepiej pasuje w drugą stronę, a że współczesnym panom horyzont szczęścia się trochę rozrósł poza KOBIETĘ I DZIECI to stąd to wycie do księżyca.
 7. Muszę pracować czyli w żadnym, ani w XX ani w XXI jak na razie.
 8. "Mam wrażenie, że moje rady są bezwartościowe" Przynajmniej w tym się nie myli.
 9. Kiedyś czytałem, że syn Brosmana (tego Dżejmsa Bonda z odcinka 423593284) wygrał na loterii genowej bo jest przystojny i wysoki. To ja sie pytam, czy jak mu zdiagnozują raka trzustki w wieku 35 lat, czego nikomu nie życzę, to dalej będzie wygranym na loterii genowej ? To by były zajebiste geny do przekazania. Współczesne media robią ludziom takie szambo w głowie, że ja pierdole. Poza tym tak na marginesie, kiedy ćwiczyłem karate zauważyłem, że najwiekszą sprawność i koordynację ruchową mają osobnicy w przedziale 170 - 175. To jest najlepszy balans siły i szybkości.
 10. Znajomy, 800 zł, za 10 (?) letnią córkę, on zarabia jakieś 9 - 10 kilo. Okolice Malborka.
 11. Mały offtop, zmień z powrotem na Sokoła bo nie rozpoznaję człowieka
 12. i wychodzi: Stało się, haj emocjonalny. Już chce się stabilizować, jestem z mieszkaniem, bez dzieci i stabilną pracą. Dałem się wrobić, ale pare niedociągnięć można poprawić. Nawet nie chce mi sie tego komentować..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.