Skocz do zawartości

Debata: Różnica płac, postmodernizm i homary - Jordan B Peterson & Cathy Newman


Granatowy

Rekomendowane odpowiedzi

Lewactwo działa w myśl zasady jego protoplastów-socjalistów/komunistów,gdy wasi przeciwnicy urosną zbyt w siłę nazwijcie ich faszystami,a teraz zamiast faszysty jest inwektywa skrajnego prawicowca,jedyne co wychodzi lewactwu dobrze to obrażanie swoich konkurentów i sianie obojętności i apatii w społeczeństwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Petersona lubię tak średnio. Z jednej strony ciekawie opowiada o kulturze, religii, Jungu, etc. A z drugiej to zapalony i być może nieświadomy hodowca białych rycerzy: uważający że mężczyzna powinien spełniać oczekiwania kobiet, założyć rodzinę pomimo tego że współczesne związki naznaczone są ogromnym ryzykiem rozpadu; no i dorosnąć do ról społecznych  - podczas gdy, jak wiadomo, społeczeństwo niekoniecznie odwdzięczy mu się dojrzałą troską gdy sam będzie w potrzebie - dlatego też Peterson niespecjalnie przepada za MGTOWersami.

 

Ciekawie się go słucha w pewnych kwestiach, ale nie dałbym mu się przeprowadzić przez życie po całości. Bardziej pasuje mi na źródło inspiracji w tym czy owym, niżeli na mistrza.

Edytowane przez Mr.Meursault
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest pierwszy filmik jaki z nim obejrzałem. Nie wyrobiłem sobie jeszcze o nim zdania. Natomiast podoba mi się sposób w jaki operuje językiem i jak układa argumenty. Przez co ciężko tej dziennikarce coś mu zarzucić i musi tak strasznie manipulować jego wypowiedziami co on kontruje uśmiechem i tym, że znów go nie zrozumiała i wcale tego nie powiedział :) 

 

Edytowane przez Granatowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.