Skocz do zawartości

Fałszywi mężczyźni


Rekomendowane odpowiedzi

Azur to tez beton tylko taki z dziurami. Wiem, bo ostatni tydzien w robocie to ukladanie go na skarpie, by ta sie nie obsypywala. Zostalo mi zarzucone, ze kompletnie nie rozumiem Kamili i jej przekazu. W takim razie zadaje ogolne pytanie do Pan:

Skoro zwiazek po pol roku to syf, to jaki sens jest pchac ten wozek jeszcze przez poltora roku?

Albo przeczytam konkretne i sensowne odpowiedzi, albo uznaje, ze Panie nie rozumieja o chodzi i pisza tylko po to by pisac, ze czuja sie urazone chocby moimi skromnymi "atakami" na Kamile oraz sieja umyslowy ferment.

Sylwia nie odpowiada, bo juz wczesniej jasno okreslila i popsuje caly moj wysilek w walce o sensowne argumenty ze strony Pan.

Jestem Zlym Czarnym Inkwizytorem, co zmusi zniewolone niewiasty do merytorycznych argumemtow! Buhahahahah...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dywagować, co autorce się wydaje, że wtedy się wydawało. Nie w tym rzecz.

Taką samą historię mógłby opisać (jako pokrzywdzony) nie jeden mężczyzna. Na forum jest kilka przykładów. Rozumiem, że to męskie forum i Panowie wzajemnie się ostrzegają i edukują, ale opisywane przez Was schematy mają miejsce po obu stronach.  Stąd moja propozycja tematu dla tego wątku: "Mamy więcej wspólnego, niż się wydaje".

 

@Kamila, mogłam błędnie odebrać przekaz Twojego postu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze gra sie toczy w 2 strony a społeczeństwo robi sie coraz głupsze. Wszystko jest schematem :D

Nie odpowiedzialas na pytanie!!!

Skoro zwiazek po pol roku to syf, to jaki jest sens pchac ten wozek jeszcze przez poltora roku?!

Jak sie dziewczyna zdecyduje to utrudnie jej zadanie. Kamila nie pisz o uczuciach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- panie majster, panie majster...

- co sie stalo kowalski?

- panie majster, szpadel sie zlamal!

- to oprzyj sie o betoniarke.

Ach te konstruktywne odpowiedzi... Dobrze ze sa betoniarki, bo nie trzeba pisac na trudne tematy. Tylko czemu one winne?

Dzieki temu tematowi doskonale widac jak kobiety odwracaja kota ogonem i jak "dra szaty" i zarzucaja nam wszytko co zle i zwalaja na nas wine. Ot zycie i zwiazki w kilku zdaniach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arox

 

Zadając swoje pytanie kierujesz rozmowę na z góry określone przez Ciebie tory, które mają doprowadzić do uznania Twoich wniosków.  To podobno typowo kobieca manipulacja.

Wg. mnie sytuacja Kamili to efekt życia w iluzji. Taka odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje?

Napisałam, że Panowie nie zrozumieli przekazu. Czy mam powtórzyć, co miałam na myśli? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związek trwałby nadal. Jak napisałam powyżej idealizuję czyjś obraz i wierze, że da się dogadać chociaż skrajności które opisałam w związku miały zwrócić uwagę na fałsz który jest również waszą cechą charakteru. Rozstałam się bo dowiedziałam się o jego ekstradycji, wyrokach. Jeżeli nawiązując do powyższych komentarzy wina leży zawsze po stronie kobiety niezależnie na jak bardzo złego człowieka natrafi to myślę iż tytuł 'Fałszywi faceci' jest jak najbardziej na miejscu. Co teraz? Żalę się? Wywaliłam z życia faceta jak pojawiły się problemy? Jestem okrutna? Pokemon dla mnie jesteś debilem. Szydzisz jakbyś przeżył sam te 2lata, wymyślasz jakieś głupoty hollywoodzki związek…oo cooo chooodzi? Ja już nie będę się udzielać. Upewniłam się po waszych wypowiedziach i dorabianym zakłamanym wizerunku mojej osoby, że nie warto.  Nara płetwo stara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mamy więcej wspólnego, niż się wydaje".

 

Nic się nie wydaje. Fizycznie wygląda podobnie, ale powody i okoliczności są inne. Rozczarowania wynikają z nieznajomości gry + toksyczne przekonania o związku. Kobiety zamiast być mądre próbują być cwane. A faceci.... kobiety przestają się kierować wysokimi wymaganiami, wskakują do łóżka bez oporów, a potem mają za wysokie oczekiwania, szczególnie jeśli wybrały sobie "byczka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związek trwałby nadal. Jak napisałam powyżej idealizuję czyjś obraz i wierze, że da się dogadać chociaż skrajności które opisałam w związku miały zwrócić uwagę na fałsz który jest również waszą cechą charakteru. Rozstałam się bo dowiedziałam się o jego ekstradycji, wyrokach. Jeżeli nawiązując do powyższych komentarzy wina leży zawsze po stronie kobiety niezależnie na jak bardzo złego człowieka natrafi to myślę iż tytuł 'Fałszywi faceci' jest jak najbardziej na miejscu. Co teraz? Żalę się? Wywaliłam z życia faceta jak pojawiły się problemy? Jestem okrutna? Pokemon dla mnie jesteś debilem. Szydzisz jakbyś przeżył sam te 2lata, wymyślasz jakieś głupoty hollywoodzki związek…oo cooo chooodzi? Ja już nie będę się udzielać. Upewniłam się po waszych wypowiedziach i dorabianym zakłamanym wizerunku mojej osoby, że nie warto.  Nara płetwo stara.

Dalej byś trwała w syfie.bo wierzysz że miś pyś sie zmieni

Dowiedziałaś sie o ekstradycji i wyrokach :D

"Co teraz? Żalę się? Wywaliłam z życia faceta jak pojawiły się problemy? Jestem okrutna?"

ty nie jesteś złą kobietą.jestes po prostu bezdennie głupia.

a tak wogóle zachowam sie jak kobieta(wiem wiem faceci uwielbiaja takie wstawki.zrównam sie do poziomu bo do prostych ludzi trzeba prostego języka)masz posłuchaj

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Olla

 

Cztery strony gnębienia i Czarny Inkwizytor dostał konkretne odpowiedzi, specjalnie nie jakoś nadmiernie satysfakcjonujące, ale uznaje je.

To odnośnie pytania, którym gnębiłem.

 

Ja nie żądam uznania moich racji. Ja żądam polemiki w temacie i w miarę sensownego obalenia ich. Nie czuję urazy, gdy ktoś udowodni mi moją pomyłkę. Tylko myślę, że na tyle celnie opisałem swoje wątpliwości, że faktycznie tryby muszą troszkę mocniej popracować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.