Skocz do zawartości

Nowoczesna - depopulacja


Rekomendowane odpowiedzi

Polityka senioralna, depopulacja .... a co to takiego ? - ta depopulacja ? 

W/g wiki.....

"Depopulacja albo spadek populacji – dowolne zmniejszenie liczebności jakiegoś organizmu na wskazanym terenie. Zwykle określa się tym terminem drastyczne zmniejszenie populacji ludzi na jakimś obszarze."

 

Tzn że co ? zastrzyki będą dziadkom robić ? - tzn w związku z tą polityką senioralną ? Obozy z komorami otworzą - czy jak  bo patrze i nie wiem - źle czytam czy co ? i ten "hasztag" #zrobimyTO :lol:

 

 

DY2j_YDXcAYpkCo.jpg

Edytowane przez wojkr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Krugerrand napisał:

Jaki były lider taka partia. Przypomina mi to Święto Sześciu Króli albo stwierdzenie, że imperia upadają w czasie gdy są najsilniejsze jak Imperium Rzymskie.

Tak:

Kacper, Melchior i Belzebub

 

:lol:

Zaczynam się bać .... po wejściu na ich Facebooka 

Czarny piątek i jutrzejsza data - chyba z domu nie wyjdę ;)

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, emehcsfotuoog napisał:

Albo delikatnie podrzucają w hasłach/banerach też prawdziwe cele i zamiary - taki przekaz podprogowy i przyzwyczajanie do "nowoczesnego" ;)

Obawiam się, że to, albo badają grunt czy już można, czasem czuje się jak foliarz, bo mam wrażenie, że "ktoś" ma jakiś bardzo szczegółowy plan jak ten świat ma w przyszłości wyglądać, a takie kwiatki jak ten mają przygotowywać "background" i odbiorce po to, żeby przyszłe zmiany nie wywołały za dużego dysonansu poznawczego.

W następnej kolejności jakieś motywy w serialach typu starszy zmęczony człowiek kona na łożu śmierci, bardzo się męczy ale zacofańcy nie chcą go uśmiercić i znajduje się ktoś nowoczesny i postępowy oraz przystojny/ładna, który się wyłamuje z ramy zaściankowa ca i robi postępową eutanazję.

 

Nie zrozumcie mnie źle, jak bym konał z bólu pewnie i prosiłbym sam o skończenie moich męk i płakał jak małą dziewczynka,to jest całkiem zrozumiałe, że po przekroczeniu pewnego poziomu bólu człowiek chce się wylogować, jednak boje się, że będzie to marketingowo użyte, po to,żeby wmówić ludziom, że eutanazja jest spoko i że jak już jesteś stary i nie "produkujesz" powinieneś przestać "być ciężarem" tylko się sam wylogować, jak to robi każdy postępowy, atrakcyjny senior, a nie wkurwiać zus, obciążać służbę zdrowia i "męczyć swoje dzieci".

 

Uważam, że są rzeczy, które powinny istnieć jako swoisty wentyl bezpieczeństwa w społeczeństwie, ale jak najbardziej NIE POWINNY być promowane i nikt nie powinien być zachęcany do tego.

Tzn. np: nie czepiamy się gejów, ale nie pokazujemy, że bycie gejem jest spoko i że są szczęśliwi. Są przebierańcy w damskie ciuszki, nie przypierdalamy się ich, ale nie mówimy, że to jest spoko i normalne. Eutanazja jest dozwolona, ale nie pokazujemy, że jest fajna, nie gloryfikujemy postaw typu: "ten chciał pomóc dzieciom to się wylogował" << to brzmi absurdalnie, ale poczekajmy z 10 lat i wtedy ocenimy czy te słowa powinny budzić śmiech czy przerażenie.

 

Są rzeczy dla ludzi, ale nie zapominajmy, że są też lobby, które mają interes i przede wszystkim środki, aby pewne postawy "promować" a inne "potępiać" i to w tak sprytny sposób, żeby osoba poddana wpływowi myślała, że sama czegoś "nie lubi"/"lubi". To mnie najbardziej martwi... Peace 

 

 

Edytowane przez WąsatySamiec
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, WąsatySamiec said:

mam wrażenie, że "ktoś" ma jakiś bardzo szczegółowy plan jak ten świat ma w przyszłości wyglądać

Czasem podobnie myślę. Sądzę, że tak - na górze się "zarządza zasobem ludzkim" i to wcale nie jest z dupy. Tymbardziej, że koncept depopulacji, eugenika - to początki XX wieku już. Hauxley też kreślił taki "nowy wspaniały świat" - a warto poczytać kim był jego brat i co głosił. Wg mnie smutna prawda jest taka, że faktycznie jest nas za dużo (jako ogół) - szczególnie przy takim gospodarowaniu zasobami jaki mamy. A sondowanie "co publika powie" to zupełnie normalna rzecz i czasem puszcza się "trudne" tematy w eter, żeby zobaczyć jakie są reakcje i czy np możliwa jest akceptacja.

 

Zgodzę się z Tobą - może być średnio jak zacznie być to promowane, stanie się pewną normalnością, a raczej modelem narzucanym - tak jak teraz z małżeństwami - hajtnij się, wszyscy tak robią, tak trzeba. Tutaj: zakończ żywot, już na ciebie czas, nie bądź ciężarem, wszyscy tak robią - a nieetyczny "psycholog" albo jakiś szaman jeszcze ci wytłumaczy, że w sumie warto.

Edytowane przez emehcsfotuoog
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podejrzewałbym nowoczesnej o jakiekolwiek inteligentne czy przebiegłe plany. Może jakiś gabinet cieni ale nie czołowi politycy, bo to są zwykłe głąby. I o ile politycy pis, po, psl udają tylko debili, żeby odwrócić uwagę a w rzeczywistości to bardzo przebiegli i wyrachowani ludzie, o tyle dzieciaki z nowoczesnej to po prostu debile.

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.