Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
Passion

Pomoc Sióstr i Braci Samców;)

Recommended Posts

Każda. Koniec i kropka. Nie spotkałem takiej która by stroniła od łakoci. Kiedyś byłem na konferencji naukowej i po obiedzie podano deser, którego nie chciałem, bo nie znoszę słodkiego. Oddałem go jednej dziewczynie, potem poszedłem po dokładkę i mało się o niego nie pozabijały między sobą. Przyniósłbym 10, to by się obżerały aż do porzygania.

Po słodkim, a nawet już w trakcie jedzenia, czuję się ciężko i jestem "przesłodzona", wiec nie jem deserów.

I nie rozumiem, dlaczego odmowa zjedzenia łakoci po obiedzie uraża uczucia pani domu, która mnie ugościła. Albo koleżanki, której przeszkadza, że w kawiarni ja tylko coś piję, a ona sama zajada ciacho.

I nie rozumiem, dlaczego odmowa zjedzenia łakoci po obiedzie uraża uczucia pani domu, która mnie ugościła. Albo koleżanki, której przeszkadza, że w kawiarni ja tylko coś piję, a ona sama zajada ciacho.

Kody kulturowe są dobre właśnie dla kobiet przy ich społecznej naturze. Jeśli czegoś nie chcę - pić z kimś alkoholu, jeść (słodkiego), udać się w jakieś miejsce, to bez wahania odmawiam. Asertywność to podstawa szacunku do samego siebie.

• Like 1

Guest lili90

nassi, jakie ty masz kolezanki? :o mnie żadna nie namawiała/nie obrażała się, kiedy nie miałam chęci czegokolwiek zjeść, czy wypić.

poduszka, a ćwiczenia Mel B. są tylko na YT, czy masz może gdzieś jakoś rysunkowo, bo mój net nie pociągnie tego...??

Przeraża mnie łakomstwo, obżarstwo i lenistwo sporej części żeńskiej populacji. A, no i oczywiście wrodzona głupota, jak i genetyczna skłonność do tępego popierania lewactwa i socjalizmu.

Bo mężczyźni tacy piękni, gładcy i wysportowani... :)

Laski, a jak Was leń dopadnie, to propobuję konfrontację z Marią :D:

maria-prawde-powie-d-haha-racja-or.jpg

• Like 1

Bo mężczyźni tacy piękni, gładcy i wysportowani... :)

Nie odpowiem twierdząco, ale nie zbaczaj użytkowniczko z tematu, który jest o kobietach. O mężczyznach zawsze możesz założyć nowy i utyskiwać na bandziochy od browarów do woli. ;)

nassi, jakie ty masz kolezanki? :o mnie żadna nie namawiała/nie obrażała się, kiedy nie miałam chęci czegokolwiek zjeść, czy wypić.

Na mnie też się nie obrażają dosłownie, tylko pytają dlaczego, albo mówią, żebym spróbowała, bo od czasu do czasu można, a poza tym, tu mają takie pyszne coś tam. Widać jednak, że jest im jakoś z tą sytuacją dziwnie. Np, zaczynają się tłumaczyć, niby żartować z tej sytuacji.

Guest lili90

mi proponują, czego nie uznaję za namawianie rodem z kociej wiary, tylko częstują, bo chcą się podzielić tym co same będą jadły. miło z ich strony :) jesli nie chce, nie ma dziwnych zachwań, tylko gadamy dalej, a ona sobie wpitala i problemu nie ma :)

Guest Saint

Saint, nie chodzi o zamienniki, chodzi o kumolwanie, jedno i drugie jest przyjemnością, nie ma potrzeby rezygnować z któregokolwiek :)

i nie, nie jest singielką :D chociaż jak chcesz mogę jej kiedyś pokazać Twoje focisze i zareklamować ładnie xD

1. Jest zajęta.

2. Z fotkami to w drugą stronę......... :D

3. 36 lat, to już raczej poza moim zakresem zainteresowań :lol:

I nie mów tu o zamiennikach, bo jak narazie tylko na węglowodanach jedziesz :D:P

Na mnie też się nie obrażają dosłownie, tylko pytają dlaczego, albo mówią, żebym spróbowała, bo od czasu do czasu można, a poza tym, tu mają takie pyszne coś tam. Widać jednak, że jest im jakoś z tą sytuacją dziwnie. Np, zaczynają się tłumaczyć, niby żartować z tej sytuacji.

A to mówisz o rozmowie na temat seksu z partnerami? :D

• Like 1

Guest lili90

a jaki ty masz kręg zainteresowań? niech zgadnę 16-18 :D:D xD

hmm... no tak się składa, że nie :D:D

A to mówisz o rozmowie na temat seksu z partnerami? :D

Mówię o mdłym smaku i raczeniu się czymś śmieciowym. :P

Guest Saint

a jaki ty masz kręg zainteresowań? niech zgadnę 16-18

No nie jestem pedałem, żeby rarytasy odmawiać :D Ale nie, to nie moja grupa docelowa. Gdybyś czytała co piszę, widziałabyś jaka jest :P

hmm... no tak się składa, że nie :D

Yhmm, tak, oczywiście :D

Mówię o mdłym smaku i raczeniu się czymś śmieciowym. :P

Ahhhh OK :D No ale może być spróbowała, od czasu do czasu można pyszne coś tam.... :D:lol::P  nassi to tekst tygodnia. Skopiowałem dla potomnych :D

Ahhhh OK :D No ale może być spróbowała, od czasu do czasu można pyszne coś tam.... :D:lol::P  nassi to tekst tygodnia. Skopiowałem dla potomnych :D

Pochwal się za jakiś czas, czy ten tekst jest skuteczny jako argument. :D

Guest lili90

spokojna Twoja ogolona, znajdę ten wpis :D:P

edit: już wsjo wiem ;)

Guest Saint

Pochwal się za jakiś czas, czy ten tekst jest skuteczny jako argument. :D

Marne szanse, bo u mnie kobiety z pełnymi ustami mają problem z oddychaniem, a co dopiero z mówieniem :P

spokojna Twoja ogolona, znajdę ten wpis :D:P

Nie rób sobie nadziei, bo tam na bank napisałem: otwarta, komunikatywna, bezpruderyjna.......  :lol:

Guest lili90

wprost obdarłeś mnie z marzeń xD :D

wszystko wiem, życzę ci takiej z całego serducha :)

poduszka ja uwielbiam wsjo co z czekoladą jest :D

czekolada mleczna na ustach szyi piersiach mniam mniam mniam%-)

dlatego wiem co kobiety lubia no i kobiety wiedza co ja lubie.trudna sztuka rozmowy opanowana%-)