Skocz do zawartości

Przegrany shit test


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

 

Mój pierwszy post poza przywitaniem ale wchodzę z buta.

 

Forum przetrzepałem od A do Z. Zajęło mi to ponad 1,5 roku. Odkąd pamiętam, już w najstarszych postach ogarniętych mężczyzn (niestety bardzo wielu odeszło), od zawsze powtarzane było:
1. Shit testów się nie rozgrywa, je się tnie szybkim cięciem.

2. Logiczne argumenty do kochanych naszych kobiet nie docierają, dlatego stratą czasu jest dyskutowanie z nimi.

 

I do teraz jest to powtarzane, jak mantra. <-- słowa

 

Do rzeczy

 

To co ostatnio widzę w rezerwacie i nie tylko tam, to dla mnie jeden z największych przegranych shit testów. Twardzi zawodnicy z potężną wiedzą dają się omotać i wplątywać w bezsensowne dyskusje na 6+ stron. Jedna prowokatorka, poznana jako Sara (chociaż była tu już dużo wcześniej ale jeszcze nie wiedziała gdzie i jak wbić szpilę), potrafi rozłożyć na łopatki tych, którzy w wątkach poza rezerwatem potrafią bez skrupułów dać mentalnego liścia w twarz komuś, komu potknęła się noga w relacji z kobietą.

 

ad1. - oblane

ad2 - oblane

Widzimy się w przyszłym roku.

 

Odświeżyłem własnie stronę główną. "Kobiety nie kochają - jesteście pewni? - FitDaria - 3h temu - 52 posty - naprawdę?

 

Temat nie jest założony by wywołać kolejną gówno burzę, tylko żeby dać do myślenia.

 

Pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo do powiedzenia jak na kogoś, kto do społeczności wniósł dwa posty, z czego jeden to przywitanie, a drugi to połajanka ;)

 

Oczywiście do głowy nie przyszło, że większość osób dyskutujących niewiele obchodzi zdanie autorki wątku, natomiast sam wątek jest świetnym polem do pokazania czemu autorka robi kurtyzanę z logiki.

 

Są to walory edukacyjne. 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, a jak ktoś przyjdzie i zobaczy, że jedna strona daje swoje wypowiedzi, a forumowicze milczą, czy nie odbiorą tego, że nie mamy argumentów i jesteśmy bezideowym kółkiem mizoginów? Przykładowo osoba przychodząca z zewnątrz, natrafi na temat, gdzie jedna strona zadaje pytania i przedstawia swoje argumenty, a druga tylko się cofa. Czasami się udzielam, ale nie robię tego dla niej, tylko dla innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Beckenbauer napisał:

bezideowym kółkiem mizoginów?

Wypraszam sobie! Ja jestem turbo mizoginem, ponieważ mówienie prawdy o naturze płci tzw. pięknej w dzisiejszych czasach jest czynem rewolucyjnym :lol:  

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tematy które założyła ta użytkowniczka dotykają dość poważnych rzeczy. Ostatnio było kilka takich tematów, włącznie z kwestią ruchania mężatek - te tematy powinny zostać gruntownie wyjaśnione, bo to są poważne tematy dotykające całych podwalin ideologicznych forum.

 

Dlaczego mielibyśmy ciąć temat o miłości kobiet? Wyjaśnijmy go szczegółowo, niech postronny czytelnik forum oceni argumenty obu stron i wyciągnie wnioski - raczej w tych tematach to Pani więcej merytorycznie traci i będzie tracić w oczach obiektywnych użytkowników aniżeli odwrotnie.

 

I tak, w temacie o ruchaniu mężatek ogólny wniosek wyszedł taki, że jest na forum garstka liczona na palcach jednej ręki tych którzy wymyślają pokrętną logikę usprawiedliwiającą ten niemoralny i niegodny czyn, ale większość zdecydowana uznaje, że ten czyn jest haniebny.

 

W przypadku kobiecej miłości też klaruje się wyraźny wniosek: Pani nie ma sensownych argumentów poza odwracaniem kota ogonem.

Jak dla mnie należałoby tylko trochę szybciej zamykać te tematy - kilka takich 'popisów' użytkowniczki @Fit Daria w których pokazuje braki w logice i odwracanie kota ogonem - zamykać temat, niech czytelnicy w obserwacji tematu zobaczą akt kulminacyjny, słuszną opinię wywnioskują, dziękuję, po temacie.

 

Nie rozwlekać tego na zbyt wiele stron bo trollowi o to tylko chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.