Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Beckenbauer

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  496
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

611 Świetna

O Beckenbauer

 • Ranga
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

797 wyświetleń profilu
 1. Beckenbauer

  Wino, ubranka i fryzjer czyli pupil bą tą sivuple

  Rynek pewnie coraz większy, w szczególności na zachodzie, gdzie bezdzietne panie po trzydziestce próbują oszukać swój instynkt macierzyński za pomocą udawania, że adoptowane przez nie zwierzęta to dzieci.
 2. Bo o to chodzi, najpierw cię krytykuje za zachowanie, które jest jej nie na rękę (bycie singlem), by potem zaoferować związek.
 3. Za GPEC, Amber Gold i jeszcze kilka rzeczy by się znalazło, bo w Gdańsku układów nie brakuje, i mało prawdopodobne, by wieloletni prezydent nie miał z tymi układami nic wspólnego. Z tymi zupełnie realnymi 250 mld to tylko przykład, jak politycy PO z jednej strony okradali Polaków, a z drugiej lansują się na scenie, jak rzucają tym Polakom ochłapy, a ci się cieszą, że coś dostali. Dziwne, że akurat w Gdańsku Amber Gold był poza jakąkolwiek kontrolą. Można ronić łzy nad Adamowiczem, a kto ronił łzy nad tymi, co się wyhuśtali, bo potracili dorobki swojego życia, by banda cwaniaków mogła się dorobić? Oczywiście można się nie zgadzać politycznie, ale Adamowicz raczej nie dostał nożem za poglądy polityczne.
 4. Tak to jest, jeżeli założymy, że szajka PO pozwoliła na rozkradzenie 250 mld złotych na samym tylko VAT, to Owsiak mógłby codziennie zbierać 50 milionów złotych, to przez następne 10 lat nie uzbiera tego, co oni rozkradli. Teraz się lansuje na WOŚP, które w ogóle nie byłoby potrzebne, gdyby Polską rządzili uczciwi ludzie. Ciekawe ile przekrętów Adamowicz narobił w Gdańsku, po podobno sporo. Udziały GPEC-u, sprzedane Niemcom przez Adamowicza (w którym to GPEC-u, Adamowicz został prezesem), są wg Niemców warte ponad 185 milionów Euro. Naszym Niemieckim "przyjaciołom", co roku wpływa około 14 mln Euro dywidendy, a kupili za 42 mln Euro. Najpierw okradziono Gdańsk i ludzi, nie było na drogi, nie było na szpitale, nie było na sprzęt, a teraz odstawia szopkę dla ludzi, gdzie rzucane są im ochłapy, a ciemny lud się cieszy i jeszcze głosuje na Adamowicza.
 5. Dawaj nagrywanie i następnym razem podpuść ją, by ci wytłumaczyła o jaką pokutę jej chodzi. Niech się nakręci i zacznie gadać. Im więcej z niej wyjdzie, tym potem lepiej przed sądem.
 6. Ciekawe co sądziliby o polowaniu na dziki, gdyby pretekstem do tego byłoby przygotowanie miejsca pod muzułmańskich imigrantów, dla których świnie są nieczyste.
 7. Beckenbauer

  Worek bokserski

  Są także mocowania ścienne. Ale worek bokserski w bloku to może być problem, bo może się nieść. Można zastosować hak ze sprężyną, która będzie tłumiła.
 8. Wygląd > osobowość, przynajmniej dla większości ludzi. Przykład: eksperyment "Klaudiusz", gdzie gość był chujem, ale był przystojny. Oczywiście nie oznacza to, że osobowość nie ma wpływu, ale ma mniejszy, przynajmniej dla 90% społeczeństwa, które nie wie co to efekt aureoli itd.
 9. Beckenbauer

  No to katolicy przygotujcie się na zmiany.

  Bóg nie musiał zarzynać swojego syna by nam "wybaczyć".
 10. Chyba nie zaszkodzi. Zawsze możesz wrócić do domu lub bawić się bez niej na mieście, zawsze jest jakaś impreza organizowana przez miasto. Zależy też jak znosisz alkohol, by nie sytuacji, że nawalony zapominasz o gumce gdy dochodzi do zbliżenia. A jeżeli nie chcesz, to nie idź.
 11. Beckenbauer

  Samotny Sylwester.

  Ja spędziłem kilka razy Sylwestra samemu, głównie czytałem książki, coś tam pograłem.
 12. Beckenbauer

  Kilka zdań o mężczyznach obleśnych

  To koleżanka w swojej wyobraźni wyobraziła sobie to, co ten facet sobie wg niej wyobraża. Może to ona jest sprośna, a facet sobie myśli np. "te buty do tej sukienki? Torebka w ogóle nie pasuje do niczego, chyba ją pogięło".
 13. Beckenbauer

  Hipokryzja babci i osób wierzących, generalnie.

  Wierzy i chodzi do kościoła, bo kiedyś jej kazali + ma tam swój krąg znajomych i zorganizowane życie (przez kościół) + nie chce się wychylać. Czy rozumie naukę kościoła? Znając życie to nie.
 14. 90% z tych urzędników i tych rodzin nie zagłosuje na partię, która będzie chciała zrobić dobrze i obniżyć liczbę urzędników, także będą namawiali innych do tego, by nie głosować na tych co mówią o obniżeniu tej liczby, bo nikt nie wie, na kogo trafi podczas zwolnień. To jest element politycznej gry. Dodatkowo często urzędnicy mają takie poglądy jak rządząca partia, z bardzo prostej przyczyny. Przychodzi nowy szef z ramienia danej partii, cześć osób chce się mu podlizać i zmienia preferencje polityczne. Jak szeregowy urzędnik widzi, że szef jest za partią A, to raczej powstrzyma się od krytykowania partii A i nie będzie mówił pozytywnie o partii B. Często się zdarza, że pracownik przejmuje poglądy polityczne szefa, bo nie chce wylecieć z roboty lub mieć problemów.
 15. Jeszcze należy dodać, że on obietnicy nie składał panu Markowi osobiście, tylko publicznie. Czyli uważa, że jego widzowie, co mieli subskrybować jego kanał to szmaty bez honoru, wobec których nie powinien zachowywać się honorowo. Kto wie, może ma tu racje.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.