Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Beckenbauer

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  720
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1043 Świetna

About Beckenbauer

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1125 profile views
 1. Przykładowo jeżeli masz dom/mieszkanie, macie dziecko, żona mówi "on mnie bije", to ona mieszka w tym domu, a ciebie wywalają.
 2. Jej bajka, bo myśli, że ona będzie na lewo i na prawo, a ty będziesz tylko z nią. Widziałem kilka takich numerów, gdzie facet, po namowie swojej dziewczyny na "otwarcie relacji", zaczął ruchać co popadnie. I co? No nie podobało się pani.
 3. Poziom szkolnictwa wyższego w Polsce jest jaki jest, jeszcze na jakiejś uczelni w mniejszym mieście albo prywatne typu "zapłacisz, to musisz zdać". Zauważyłem, że część psychologów jest naiwna i ich rady są nietrafione i gówno warte. Cóż tu gadać, Superniania, Dorota Zawadzka, psycholożka rozwojowa wychowała syna. Syn został oskarżony o próbę gwałtu i pobicie koleżanki, czego dokonał, ale sąd nie zauważył w tym jego winy. Tak jak z Najsztubem, gdzie też był uniewinniony, mimo że każdy przeciętny obywatel dostałby karę. Na rozprawie nie byłem, ale z tego co piszą, to linią obrony syna były jego rzekome problemy psychiczne/emocjonalne (syn jest psychologiem).
 4. Mogę poradzić tyle, by nie wierzyć już twojej rodzinie w nic, szczególnie że brat może spróbować innej taktyki. Skoro nie dałeś się zastraszyć, to może wziąć cię na litość, on, jego żona lub twój rodzic. Oczywiście mogą złożyć wiele obietnic poprawy, ale w nic nie wierz, bo to tylko prowizorka, byle by tylko cię udobruchać, a potem dalej będą robić swoje. Dodatkowo możesz rozważyć, czy nie zapisać się na jakiś sport, np. walki, by rozładować napięcie i poprawić swoją samoocenę. Potrwa to trochę, ale jak zawsze będziesz miał potwierdzenie, że idziesz do przodu, a jak będzie jakaś fajna grupa, to zaspokoją twoją potrzebę przynależności. Dodatkowo postaraj się mieć włączony dyktafon w np. komórce przy jakichkolwiek rozmowach z rodziną + nagrywanie połączeń z komórki. Przekonaj siebie, że to jest czas, w którym musisz się rozwinąć. Jakby nie patrzeć, problemy zawsze napędzały rozwój dla tych, co się nie poddawali, mieli chęć przezwyciężenia warunków, w których się znaleźli, pracowali i rozsądnie rozkładali pracę w czasie.
 5. Prawo traktuje kobiety lepiej od mężczyzn (mimo, że to faceci to wszystko utrzymują), ale kobiety nie są lepsze ani gorsze, tylko stworzone do innych rzeczy niż mężczyzna. Mężczyźni stworzy sytuację, gdzie kobiety mogą sobie spokojnie żyć, a te to niszczą poprzez niszczenie mężczyzn i sprowadzanie obcej kultury. W Szwecji kobiety są atakowane na ulicach, a mężczyźni nie reagują. A ta crazykokos ma rację, i racją jest także, że gdyby to kobiety przeżywały takie piekło jak mężczyźni, to od razu zaczęłaby się gwara i plany, by coś zmienić. Oczywiście cała retoryka feministek, opierająca się na tym, że kobiety w Polsce są katowane, ległaby w gruzach, gdyby więcej osób zdała sobie sprawę z rzeczywistej sytuacji. Tak to jest, faceci są uważani za gorszych. Jak Boko Haram zaczynało swoją działalność, to przychodzili do szkół, chłopców zabijali, a dziewczynki puszczali do domu. Zabili w brutalny sposób tysiące chłopców, ale na zachodzie była cisza. Więc postanowili dla rozgłosu porwać dziewczynki. I co? I od razu na cały świat histeria, że biedne dziewczynki porwali, zaangażowali się politycy, aktorzy. By ocalić te dziewczynki, wystarczyło tylko zareagować wtedy, gdy palili chłopców.
 6. Bije od tego resentymentem, szczególnie z tymi dietami. https://pl.wikipedia.org/wiki/Resentyment
 7. Jeżeli ktoś nie potrafi zrobić tej prostej rzeczy, chociażby z szacunku do obowiązujących tu zasad i użytkowników, to jaka jest gwarancja, że będzie przestrzegał inne zasady? To nie jest nic trudnego lub czasochłonnego, a wydaje mi się, że pokazuje to nastawienie użytkownika do forum.
 8. Gość hotelowy schodzi do recepcji i mówi: - Zasłałem łóżko. - W porządku - odpowiada recepcjonistka. - Nie bałdzo.
 9. Weź Polkę zarażoną jakimś syfem, np. rzeżączka. Umaluj i wypuść za linię wroga. Najtańsza dostępna broń biologiczna.
 10. Socjalizacja + przekonania red pillowe, choć nie oznacza to, że one się nie zmienią, jak już będziecie w związku. Teraz intercyza może być dobra, ale potem będzie chciała zabezpieczenia i może nalegać na ślub bez. Jak nie jest w związku, to nie ma pewnych potrzeb, jak już w nim będzie, to te potrzeby się pojawią, często one są w podświadomości i człowiek z początku nie zdaje sobie z nich sprawy i z ich siły. Teraz może nie chcieć pokaźnego wesela, ale jak będzie zaręczona, to może pojawić się potrzeba pokazania się przed znajomymi i rodziną. Często jej wyobrażenia o tym, jak będzie wyglądał związek będzie się bardzo różniło od rzeczywistości. Jak dojdzie do zderzenia wyidealizowanej wizji związku z rzeczywistością, to poglądy mogą się zmienić, lub zostać takie same, ale będzie racjonalizowała sobie łamanie tych poglądów. Np. intercyza chroni oboje małżonków, ale akurat w jej konkretnym przypadku intercyza jest niepotrzebna, bo przecież to miłość do końca życia, a wszystko wypływa z tego, że chce mieć nad tobą większą władzę i zabezpieczenie, że tak łatwo nie uciekniesz, choć niekoniecznie się do tego przyzna. Już znałem takie numerantki, co mówiły, że liczy się szczera, konstruktywna rozmowa, ale jak rozmowa była nie po jej myśli, to zaczęły się płacze, manipulacje, odnoszenie do emocji, ataki osobiste, podnoszenie głosu itd. Albo "w ogóle nie chcę dziecka", a za rok jak odzywa się biologia i gadzi mózg "albo robisz mi dzieciaka, albo odchodzę". Patrz co ktoś robi, a nie co mówi.
 11. Chyba po karcie sim da się wyszukać, na kogo ona jest. Z tego co pamiętam, to pewna organizacja w Polsce zamontowała bocianowi GPS z kartą sim, ktoś w kraju arabskim zastrzelił tego bociana, wziął kartę i wydzwonił na kilka tysięcy złotych na koszt fundacji.
 12. Pisał nie na serio, a zarys planu reglamentacji kobiet był w ZSRR, pomysł odrzucono. W Holandii państwo daje niepełnoprawnym (kobietom i mężczyznom) na prostytutki/żigolaki, by też mogli zaruchać.
 13. Przedsiębiorstwo holocaust to odniesienie się do amerykańskich Żydów, którzy bezpodstawnie upominają się o mienie lub reparacje należne europejskim Żydom, nie w stosunku do rzeczywistych ofiar Żydowskiego pochodzenia, które z resztą dostały pieniądze.
 14. Dokumentów nie wrzucę, bo nie wiem jak szukać, ale tutaj masz linka jak to Niemcy spłacili ostatnią transzę reparacji (70 mln Euro) za I WŚ w 2010. https://www.bbc.com/news/world-europe-11442892 Za II WŚ reparacje dla aliantów były w wzięte nie w gotówce, ale w pracy Niemców (4 miliony Niemców pracowało w obozach lub ośrodkach badawczych dla USA/Francji/ZSRR/UK), własności intelektualnej, materiałów i ziemi. To wtedy ZSRR zabrał wschodnie tereny Niemiec jako reparacje, a następnie zmusił Polskę do zamienienia się tymi ziemiami za kresy wschodnie. Niemcy także musiały płacić za swoją okupację. Tutaj masz art. dotyczący tego, że Niemcy chcą zapłacić rekompensatę za oblężenie Leningradu https://tass.com/society/1041996, a tutaj, że Niemcy zapłacili odszkodowanie dla Żydowskich ofiar oblężenie Leningradu https://www.worldjewishcongress.org/en/news/leningrad-siege-survivors-to-be-compensated. Tutaj masz na wikipedii o odszkodowaniach dla Żydów: https://en.wikipedia.org/wiki/Reparations_Agreement_between_Israel_and_West_Germany A Duma w Rosji zastanawiała się nad tym, czy nie żądać kasy za II WŚ https://www.newsweek.com/russian-parliament-set-request-eu4-trillion-wwii-reparations-germany-304163 A tutaj koleje w Holandii będą płacić reparację za transport do obozów: https://www.apnews.com/c5d93d547121467998d1c37ec84375f4 Właśnie byliśmy na słabej pozycji, a Niemcy to brutalnie i bezwzględnie wykorzystały, np. kupując zakłady w Polsce i je zamykając. Raczej nie zachowali się jak osoby, które chcą się jakoś bratać, lub są wdzięczne za umorzenie reparacji. Wyobraź sobie, że masz kogoś, komu bardzo pomogłeś dużym kosztem i finansowo wyszedłeś na duży minus. A kiedy ty masz problemy i np. desperacjo potrzebujesz pieniędzy, to przychodzi ta osoba i mówi, że może odkupić od ciebie rzeczy po zaniżonej cenie, wykorzystując twoją złą sytuację. Łatwo się skapnąć, że coś jest nie tak. Ale Polacy chcą żyć ze swojej pracy, która została przez Niemców zniszczona. Jak ktoś zniszczy ci samochód, to też machasz ręką i mówisz "nie chcę pieniędzy od niego, bo to pasożytowanie, lepiej wyciągnę swoje oszczędności, które odkładałem na wymarzoną wycieczkę do Francji i zamiast sprawić sobie przyjemność, to kupię jeszcze raz to, co miałem kupione, ale mi zniszczyli"?
 15. Jebną to jebną, na chuj drążyć temat. Że całe pokolenia Polaków zostało obdarte ze swojego dziedzictwa i załamała się ciągłość pokoleniowa, to też chuj. W ogóle to na chuj Polakom godność i pieniądze? Ruskom płacą, Francuzom niedawno skończyli płacić za I WŚ. Coś mi się wydaje, że gdyby Niemcy wygrali wojnę, zrobili z Polaków podludzi i niewolników, to jakby zebrała się grupa mówiąca o tym, żeby walczyć o wolność lub ją zachować na przyszłe pokolenia, że można żyć lepiej, że kiedyś byliśmy wolnym i dumnym narodem, to też znalazłby się gość mówiący: a na co to? Mnie do życia jest to niepotrzebne. A te historie o państwie Polskim to jakieś brednie, nie wierzę w obiektywną historię. Cóż, gdyby Polacy w XIX i XX wieku mieli taką mentalność, to nie byłoby Polski na mapie świata, a Polska skończyłaby się wraz ze śmiercią ostatniego Polaka pamiętającego życie w Polsce. „niewolniczą rzeczą jest znosić spokojnie zniewagi i nie ujmować się za swymi przyjaciółmi” - Etyka Nikomachejska, 4,5,1126a.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.