Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Beckenbauer

Użytkownik
 • Zawartość

  224
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

236 Świetna

O Beckenbauer

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

406 wyświetleń profilu
 1. Znów Europejczycy mają się czuć osaczeni w Europie. Brakuje jeszcze by w Europie powstał drugi Izrael, gdzie Żydzi z bronią zastraszają całą okolicę. Prawda, rośnie liczba ataków na Żydów, ale to nie Europejczycy za tym stoją, tylko muzułmanie z krajów Arabskich i Azjatyckich. Rabin powinien zaapelować o deportowanie arabów.
 2. Dzieciaki, które marzyły by zastraszać i katować ludzi w szkole, ale byli za słabi i za głupi by to robić, dorośli i teraz dzięki internetowi i przyjęciu ideologii, która jest przedstawiana przez media jako "słuszna", robią to, na co nie mieli wcześniej siły i odwagi. Internet pomógł im się skrzyknąć, a ideologią legitymują i usprawiedliwiają wszelkie zło, które czynią, na (błędnej) zasadzie rozumowania "skoro ideologia jest słuszna, to popełnianie przestępstw w imię tej ideologii, też jest słuszne". Z drugiej strony co zrobić, jak feministka najpierw rzuca kapslami w ludzi (oczywiście walcząc z patriarchatem), a po zwróceniu uwagi, cię opluwa. Co uczciwy, biały mężczyzna ma zrobić? Policja raczej gówno jej zrobi, bo mała szkodliwość społeczna. A każda akcja, np. psiknięcie gazem, oblanie kawą czy uderzenie, da tylko wodę na młyn innym feministkom, które mogą przerodzić się atak, podczas gdy ta co zaczęła, będzie przedstawiana jako ofiara. To też jest jeden z powodów, dlaczego skrajni lewacy (nie mówię o politykach na wysokich szczeblach, bo oni mają inne powody, ale taka np. była Palikociarnia) nienawidzą broni. Bo nie chcą by ich ofiary się broniły, bo obecnie ich ofiary nie mogą się za bardzo bronić, bo media przedstawiają lewaków (oprawców) jako tych dobrych, a ich ofiary jako tych złych, na sąd także byłyby wywierane wpływy przez media. Kuzyn z USA opowiadał mi o jego znajomym lewaku z Kalifornii, który lubił cwaniakować do ludzi. Kiedy był przejazdem w Teksasie, też zaczął cwaniakować do ludzi, i był wielce oburzony faktem, że kiedy to robił, to jego niedoszłe ofiary wyciągnęły na niego broń. Z resztą sama "feministka" napisała na FB komentarz po oświadczeniu kawiarni: "Nie, nie tak było i bardzo brzydko kłamiecie. Typ obrażał nas odkąd usiadł przy stoliku. Z rzucania kapslami wszyscy mieli zabawę (fajna zabawa, przychodzisz by napić się spokojnie kawy, a banda dorosłych dzieci rzuca kapslami), żaden klient nie zwrócił mi uwagi, w tym pan, na którym wylądowało piwo. Nie wylądowało z tego powodu."
 3. Przeglądając YT natknąłem się na ciekawy filmik jednej z francuskich stacji. Wprawdzie jest to francuskie społeczeństwo, ale wydaje mi się, że taka postawa jest spotykana w innych krajach, także w Polsce (głównie wśród wyborców PO i Nowoczesnej). Filmik po francusku, z angielskimi napisami. Mi to osobiście przypomina człowieka radzieckiego, z Wikipedii: Według Zinowjewa „cechami radzieckiego społeczeństwa są: nieokreśloność, płynność, zmienność, wieloznaczność we wszystkim. Składa się ono z galaretowatych jednostek i samo przypomina galaretę. Jest to społeczeństwo kameleonów, będące w całości gigantycznym kameleonem".
 4. Widziałem zdjęcie obdukcji tej pani, nie znam się na środkach psychoaktywnych (które rzekomo miały być mieszane z alkoholem w wersji pana Miłosza), ale w jego wersji jest mowa o upadku w łazience po pijaku. Obdukcja wykazała 1 promil alkoholu we krwi, a nie wydaje mi się, by pani Katarzyna wspomniała o spożywaniu alkoholu. Dodatkowo stwierdzono urazy głowy i przedramienia, a także robiono badanie nadgarstka, które nie wykazało obrażeń. Można powiedzieć że te obrażenia są klasyką przy upadkach. Dodatkowo, czy jeżeli on ją podnosił i rzucał na podłogę (jej wersja), to czy nie powinna mieć np. obrażeń żeber, miednicy, żuchwy, zgryzu lub kolan? Potłuczone przedramię powinno być średnio zdatne do amortyzowania upadków, co spowodowałoby, że inne części ciała musiałyby przejąć siłę upadku. Jeżeli rzucał nią tak mocno, że potłukł jej przedramię, to następne rzuty z podobna siłą powinny spowodować urazy innych części ciała.
 5. Potrzebna pomoc

  Jak jesteś wygadany, to możesz zagrać w jej grę, i ją upokarzać słownie, za każdym razem jak będzie do ciebie fikać. Ale jesteś na jej terytorium, więc jesteś trochę na straconej pozycji. Z ignorowaniem może być różnie, bo jak spuścisz głowę, to mogą uznać ciebie za kozła ofiarnego. Lepiej być nielubianym, niż kozłem ofiarnym. Laska robi ci shittesty, tylko nie takie jak w związkach, tylko takie jak w pracy, testuje twoje granice, chce wiedzieć co może ci zrobić, a czego nie może, czy może się na tobie wyżyć, czy może używać ciebie do wspinania się w hierarchii danej grupy, czy np. będzie mogła zwalić na ciebie robotę. Ja bym przy następnej okazji zapytał przy wszystkich, czy patrzy się na ręce wszystkim, czy tylko tobie. Jak powie że wszystkim, to zasugeruj że pewnie by obgadywać i donosić, a ty nie jesteś zainteresowany znajomością z taką osobą, bo się brzydzisz takiego zachowania. A jak powie że tylko tobie, to powiedz że to niezdrowa obsesja i czy jej mąż/chłopak o tym wie. Jakby odmawiała odpowiedzi, to bym powtórzył pytanie, a jak nadal nic, to bym sam zasugerował jedną odpowiedź, np. "widzę że się wstydzisz odpowiedzieć na to pytanie. Jak patrzysz tylko na moje ręce, to dziewczyno, odpuść sobie, nie jesteś w moim typie". Oczywiście ryzykujesz, jak np. zna się dobrze z kierowniczką, to możesz mieć przypał. Ale układ masz pracę i się na tobie wyżywam, doprowadzi do tego, że w końcu sam zrezygnujesz, bo się spalisz. Ignorowanie może nie być najlepszym rozwiązaniem, bo do atakowania ciebie, mogą dołączyć się inni, jak nie regularnie, to będą odreagować na tobie stres i gardzić tobą.
 6. Pomoc

  Coś mi się obiło po oczach jak przeglądałem forum wcześniej.
 7. Marlenka nie taka święta, za jaką się przedstawia?

  Dodałbym jeszcze "prymitywna".
 8. Jeżeli to są biali uchodźcy z RPA, to mogą przyjeżdżać. Obecnie w RPA są im odbierane majątki, co jeszcze bardziej napędza murzynów do mordowania.
 9. Zależy co uważane jest za kompromis, bo np. bezbolesne ścięcie gilotyną jest jakimś kompromisem pomiędzy puszczaniem wolno, a śmiercią przez tortury. Każdy kompromis, gdzie nie czujesz się oszukany, jest dobry. Uczciwy deal to minimum na jakie można się godzić, przy czym należy poprawnie ocenić wartości, jakie wnosi partnerka i ty. Przykładowo, to że raz zrobi ci loda, nie oznacza że masz z nią jechać na kilkugodzinne zakupy i kupić jej szpilki i torebkę, albo sytuacja, gdzie obie strony chcą seksu i dochodzi do zaspokojenia potrzeb, ale facet ma jeszcze coś dorzucić, ponieważ wmówiono mu że seksualność kobiety jest cenniejsza od seksualności mężczyzny, i że podczas stosunku to on jest tym co zyskuje, a kobieta jest tą stroną, co traci. Matrix mówi, że mężczyzna jest napaloną bestią, a biedna kobieta nie chce, ale poświęca się w imię miłości i robi podłemu samcowi przysługę, za którą oczywiście samiec powinien być jej wdzięczny, a tą wdzięczność najlepiej może wyrazić poprzez kupno nowego futra/przepisania połowy mieszkania/samochodu dla upodlonej i zbrukanej przez niego "anielicy".
 10. Kolejny biały rycerz "feminista" się doigrał

  Ma swój feministyczny raj, gdzie kobieta pomówieniami może zniszczyć faceta. Ale dobrze mu tak, może w końcu przejrzy na oczy, a inni biali rycerze zobaczą że nie opłaca się zadawać z feministkami. Gdyby nie to, to pewnie on sam byłby na czele tłumu "rzucających kamieniami" w facetów pomówionych przez kobiety. Pucował się feministkom, bo myślał że porucha, a na końcu to jego wyruchano.
 11. Czy ci "goście" wyglądali może tak:
 12. Program polsatowski Take me out. Zgroza.

  TVN w ogóle się cofa w rozwoju do poziomu amatorskich filmików sprzed czasów YT. Przykładowo program Hipnoza.
 13. Związki są fajne, ale nie każdy się do nich nadaje, czasami nawet dwoje nadających się ludzi nie jest w stanie stworzyć związku, ponieważ siebie nie rozumieją. Także trzeba pilnować by związek się nie rozpadł, np. poprzez nie pozwalanie żonie na uszczypliwości, które mogą się przerodzić w szmacenie, a następnie gardzenie i kłótnie, a ona sama na przestrzeni kilku lat, nie zauważy tego jak się stopniowo zmieniała.
 14. Strach przed walką

  Jak masz możliwość odejść od bójki, to zawsze odchodź. Ale jeżeli nie masz takiej możliwości, to rób co trzeba. Czasami odejście od bójki nie jest oznaka tchórzostwa, ale mądrości, szczególnie jak nie ma o co się bić. Niektórzy ludzie w dość brutalny sposób obchodzą się z pokonanymi. Lepiej iść do więzienia, niż do końca życia jeździć na wózku albo być warzywem. Była taka akcja że jednego chłopaka skopali w czwórkę, i chłopak resztę życia spędzi w szpitalu, podpięty pod maszyny podtrzymujące życie.
×