Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Beckenbauer

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  414
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

501 Świetna

O Beckenbauer

 • Ranga
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

697 wyświetleń profilu
 1. Beckenbauer

  Bierność rozmówczyni

  A gdybyś miał super okazję na np. awans, to czekałbyś, czy może próbował to zdobyć? Podobnie z kobietami, po prostu nie byłeś dla niej okazją, więc cię olała, bo pewnie ma na oku propozycje, które uważa za lepsze.
 2. Może: Samiec wśród samców. Kawaler orderu "Kawalera" Złote jaja STAŁy członek forum Nieugięty członek forum
 3. Ehh, przynajmniej będzie powód by konkretnie zabrać się za siebie i nauczyć się strzelać.
 4. Widzę, że panie strasznie luźno ożywają terminu "nienawiść".
 5. W tym art: " nawet nas korciło, żeby ów numer wykręcić i zapytać adwokatów między innymi: dlaczego uważają, że “przeciętny mężczyzna był, jest i będzie inteligentniejszy niż przeciętna kobieta”? na jakiej podstawie wnioskują, że “we współczesnej rzeczywistości jest coraz mniej kobiet, które się do czegokolwiek nadają, w tym do tego, żeby je kochać”? czemu jako ojcowie “pokazaliby drzwi” potencjalnej dziewczynie swojego syna, która “jest współczesną feministką, ma problemy finansowe, ma nierozwiązane problemy emocjonalne z dzieciństwa, zwłaszcza na tle kontaktów z ojcem”? dlaczego wreszcie twierdzą, że “kobiety nie kochają mężczyzn i nie są zdolne do tego, aby ich kochać. Ich instynkt nie ciągnie ich w kierunku samych mężczyzn, nie są zainteresowane mężczyznami samymi w sobie, ale tym, co mężczyzna ma albo tym, co może dać”? " Nie no, nie ma to jak związek z kobietą feministką z problemami finansowymi i "daddy issues". Na wszystkie pytania odpowiedzi są proste i oczywiste, ale oczywiście te baby są za głupie, by na nie odpowiedzieć, albo nie chcą na niej odpowiedzi.
 6. Beckenbauer

  Gry Komputerowe

  Gry motywowały mnie i pomagały w nauce j. angielskiego od młodego wieku. Dodatkowo są różne rodzaje, np. gry RPG, gdzie trzeba dużo czytać, a jednocześnie trzeba podejmować decyzję np. Baldur's Gate. Nigdy nie próbowałem, ale ciekawe jakby to było zacząć uczyć się np. francuskiego i grać w grę w j. francuskim. Gry strategiczne uczą logicznego myślenia i opracowywania strategii, pod warunkiem, że samemu zechce się nad tym pomyśleć, a nie kopiować wszystko z neta. Czyli takie gry trzeba traktować trochę jak rozwiązywanie zagadki logicznych, przy jednocześnie dobrej zabawie. Minecraft np. pobudza kreatywność i jest używany w niektórych szkołach do nauki. Także dużo zależy od zaangażowania intelektualnego w gry, np. mnie Diablo nudziło, bo to była bezmyślna sieczka, ale w np. Shoguna bardzo się angażowałem, jeszcze jak grałem przeciwko kumplowi. Teraz gram w Wargame Red Dragon i War Thunder. Poza tym, gry to fajna zabawa, moim zdaniem, gra na kompie jest lepsza niż oglądanie większości z tego, co w TV.
 7. Niech będą wierzący, ale nie praktykujący W sumie to Sara jest inna niż większość kobiet. Większość kobiet najpierw łapie faceta na obrączkę, a dopiero potem tyje. Sara pomyliła kolejności. To tak jakby najpierw zrobić kupę, a potem zdjąć gacie.
 8. OJ Sara Sara, to się nazywa realizm. Panie tak robią tak samo, tylko się publicznie nie przyznają. Większość facetów co wierzą w miłość do grobowej deski to naiwni romantycy karmieni literaturą pisaną przez rozpitych lub naćpanych pisarzy, którzy samemu nie mając związku, marzyli o tej jednej, jedynej idealnej kobiecie, która gdyby się pojawiła, to zmieniłaby ich świat.
 9. Beckenbauer

  Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0

  Koleś pozwolił wybrać kumplowi tatuaż, jaki zrobi na swoim ciele:
 10. Beckenbauer

  Feniks

  Wyobraź sobie siebie, który z dobrą sylwetką, z białymi zębami, z ładnym oddechem będzie zarabiał dobre pieniądze na swojej pasji, za którą z resztą będzie podziwiany (lub co innego, czego pragniesz) i szczęśliwy. Mój kolegia sobie tak wyobrażał i pomogło mu to trzymać dyscyplinę, dzięki której zrzucił 30 kg, rzucił palenie i przestał pić. Jak to osiągnął, to czuł radość, że to osiągnął, bo tego chciał. Powodzenia.
 11. No tak, większość ludzi chce uciekać przed cierpieniem, dlatego piekarz i rolnik, którzy zarabiają na pomocy ludziom w ucieczce cierpienia jakim jest głód.
 12. Według badań w USA, kobiety są coraz bardziej nieszczęśliwe. Jednocześnie feminizm, przez te dekady, rósł w siłę. Dodatkowo gazety, pisemka, TV, internet wmawiają kobietom coś w stylu "książę z królestwem dla każdej kobiety", a wokół są chłopaki co zarabiają po 2-3 tysiące złotych. Także kobiety dały się oszukać, bo wiele zamieniło macierzyństwo na robienie kariery, tylko praktyka wygląda tak, że dla większości kobiet ta kariera jest na kasie w Biedronce lub w innych mało płatnych i mało prestiżowych zawodach. Kobieta, która marzyła zostać modną panią psycholog, co podbija internet i salony, po zrobieniu studiów zostaje jej np. praca w McDonaldzie. By lepiej wchodził.
 13. Nagrać przemoc i iść do sądu. Problemem nie jest to, że biorą ludzi za przemoc, ale to, że biorą ludzi bez dowodu winy, uznając automatycznie, że facet jest katem, co w wielu wypadkach nie jest prawdą.
 14. Kurwa, żenienie się w tych czasach powinno być traktowane jako samobójstwo z opóźnionym zapłonem, tak jak branie twardych narkotyków.
 15. Chyba w feministycznej kulturze. Dodatkowo wyrównywanie prawem rzekomych nierówności obyczajowych i biologicznych, to dokładnie te same argumenty, jakimi Szwedzcy marksiści usprawiedliwiają śmieszne kary dla imigrantów za napaście, gwałty i inne przestępstwa. Zgwałcił dziewczynę? Ale on taki biedny, taka kultura, on miał zawsze gorzej w życiu, i tak dalej. Dodatkowo, wszędzie dobrze tam, gdzie nas nie ma. Kobiety chcą pewne rzeczy, jakie mają mężczyźni, bez ponoszenia kosztów. Przykładowo kobiety chcą zarabiać tyle, co faceci, ale np. nie chcą podejmować takiego ryzyka i dłużej pracować. Bo mężczyźni, jako grupa, zarabiają więcej, ale jest to okupione większym ryzykiem i stresem (9/10 wypadków w pracy to faceci, krócej żyją faceci, a im większe ryzyko, tym większa kasa), większą ilością przepracowanych godzin oraz większymi kwalifikacjami lub kwalifikacjami w lepiej płatnych zawodach, czego nie chcą kobiety, a to pierwsze, wynika właśnie z tego drugiego. Przykładowo na lepiej płatną chirurgię idą głównie faceci, ale praca jest bardzo nieprzyjemna, a na mniej płatną pediatrię, ale za to przyjemniejszą, idą głównie kobiety. Niezamężna pani to panna, nieożeniony facet to kawaler. pani 1. «kobieta» 2. «oficjalna forma grzecznościowa używana przy zwracaniu się do kobiety lub w rozmowie o niej» 3. «kobieta mająca władzę nad kimś albo nad czymś» 4. «bogaczka, dawniej też: właścicielka majątku ziemskiego lub żona właściciela» 5. «kobieta stojąca na czele domu, rodziny, gospodarstwa» 6. daw. «pracodawczyni w stosunku do służby» 7. Pani «Matka Boska» 8. pot. «nauczycielka lub wychowawczyni w przedszkolu» 9. «właścicielka zwierzęcia domowego, zwłaszcza psa» panna 1. «kobieta niezamężna» 2. «dorastająca dziewczyna» 3. Panna «jeden ze znaków zodiaku; też: osoba urodzona pod tym znakiem» 4. pot. «sympatia, narzeczona» 5. daw. «dziewica» pan 1. «mężczyzna» 2. «oficjalna forma grzecznościowa używana przy zwracaniu się do mężczyzny lub w rozmowie o nim» 3. «ten, kto ma władzę nad kimś lub nad czymś» 4. «bogacz; dawniej też: właściciel majątku ziemskiego» 5. «mężczyzna stojący na czele domu, rodziny, gospodarstwa» 6. daw. «pracodawca w stosunku do służby» 7. Pan «Bóg» 8. pot. «nauczyciel» 9. «właściciel zwierzęcia domowego, zwłaszcza psa» kawaler 1. «mężczyzna, który jeszcze się nie ożenił» 2. daw. «młodzieniec» 3. daw. «mężczyzna zalecający się do kobiety» 4. «osoba odznaczona orderem» 5. «członek zakonu rycerskiego» Definicje ze strony PWN.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.