Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Beckenbauer

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  540
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

673 Świetna

O Beckenbauer

 • Ranga
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

863 wyświetleń profilu
 1. Beckenbauer

  R. Biedroń o fundacjach niemieckich

  Tak to jest, byłe komuchy, sprzedawczyki, "obywatele świata" są gotowi sprzedać cały kraj i sprowadzić cierpienie na miliony osób za marne grosze i nadal myślą o sobie, że są moralni.
 2. Jak to, przecież kobiety wg feministek potrafią robić to wszystko co faceci, a nawet lepiej, a wg ideologii gender, płeć to tylko konstrukt społeczny. Więc w czym problem? No, gdyby powiedzieli, że inteligentniejsi, to byłaby to mowa nienawiści.
 3. Filmik po ang. z polskimi napisami, wyjaśniający w skrócie jak wytworzyła się świadomość.
 4. Na początku też tylko czytałem, bo nie wiedziałem czy to miejsce mi w ogóle odpowiada, czy nie.
 5. Faceci mają średni większe IQ niż kobiety, na co wskazują badania - łeee, seksizm, mizogini, incele.... Kobiety są mądrzejsze - brawo, co za wspaniała walka z seksizmem!!!
 6. Szukała pretekstu do odejścia na tak zwaną lepszą gałąź, choć wcale ta gałąź nie musi być rzeczywiście lepsza. Kobieta zawsze szuka lepszej opcji w wieku rozrodczym. Jak to się mówi, trawa zieleńsza po drugiej stronie płotu. Kobiety nie lubią prostytutek, bo one biorą 100 złotych za to, za co one biorą nową torebkę lub buty za kilka stów (no, czasami dostają połowę domu, samochód, działkę, darmowy remont) + możliwość rozładowania swoich emocji poprzez rozmowy o swoich pierdołach, po których facet jest często zmęczony lub boli go głowa, jak tego słucha, ale słucha, bo często czuje się zobowiązany, a także np. możliwość poniżenia chłopa, który się jej daje poniżać za seks. Przemocą nie zakażą korzystania z prostytutek, więc kobiety kolektywnie wzbudzają poczucie winy lub straszą chorobami/piekłem. Z resztą ona szła na dwa baty, to co, nagle taka strażniczka moralności i prawdziwej miłości się zrobiła? Co jeszcze "spałam z całą drużyną piłkarską, ale to się nie liczy, bo to z prawdziwej miłości"? Dodatkowo najwięcej na prostytutki nawalają cichodajki, co miały w gębie więcej fiutów, niż ty frytek. Co ona robi: - wzbudza u ciebie poczucie winy za rozpad związku - zdejmuje z siebie poczucie winy, racjonalizując to swoją rzekomą "krzywdą", dzięki temu nie ma żadnych wyrzutów sumienia, ucina także wszelkie inne rozmowy - powyższe punkty nie są tylko między wami, ale także by pokazać otoczeniu (np. koleżankom/rodzinie), że to ty jesteś ten zły, a ona czysta i niewinna - teoretycznie twoje poczucie winy pozwala jej powrócić do ciebie, jak się sparzy z anglikiem, na takiej zasadzie, że ona ci wybacza i łaskawie wraca. Nie leć na to, bo będziesz tylko poduszką, na którą spadnie i odbije się do kolejnego związku, jak tylko taki się znajdzie. Coś w stylu "będę z tobą, by nie być sama, a przy okazji kup mi torebkę, bo masz taką wspaniałą dziewczynę, która ci wybaczyła" - ewentualne czerpanie satysfakcji z twojego smutku Babę olej, nie czuj winy za to, że poszedłeś na dziwkę, czytaj forum/książki jak możesz, słuchaj audycje, rozwijaj się fizycznie/psychicznie/intelektualnie, a jak będziesz chciał, to znajdziesz lepszą i wejdziesz w związek na twoich zasadach, gdzie pani nie będzie cię szpiegowała, a jak będzie, to do widzenia i następna. Nigdy nie pozwalaj kobiece odczuć, że ma nad tobą monopol. Kobieta ma wiedzieć, że jak będzie zachowywać się chamsko lub będzie próbowała cię skundlić, to sobie ją po prostu wymienisz, bez zbędnej dramaturgii z twojej strony. Nie mówisz tego wprost, tylko się zachowujesz tak, jakbyś miał inne opcje otwarte, luźno gadasz z innymi kobieta, kobieta zwróci na to uwagę i będzie wiedzieć o co chodzi, nawet ta najgłupsza. I niech żadne szlochy, groźby, awantury, kupczenie dupą lub embargo na dupę i inne manipulacje nie zwiodą cię z tej drogi.
 7. Tak to jest, kobieta uważa, że to jego wina, jak on nie dał jej tego, czego przecież nie obiecywał. Ale gdyby była sytuacja na odwrót, czyli facet kupuje rzeczy, bierze do kina, a pani chętnie korzysta, mimo że nie chce związku, a potem chłopak chce np. uprawiać seks, to od razu, że bydlak, jak śmie domagać się czegoś w zamian, nic mu nie obiecywałam, co on sobie myślał itd.
 8. Już kobiety pozmieniały w Szwecji, Francji i UK. Nie wyszły na tym najlepiej, one i społeczeństwo.
 9. Beckenbauer

  Podejrzenie ginekomastii

  Pytanie, czy to tkanka tłuszczowa, czy gruczołowa? Tłuszczową (lipomastia) da się zgubić. Nadmiar estrogenu prowadzi do odkładania się tłuszczu w klatce piersiowej i na boczkach. Co do nadmiaru tkanki gruczołowej, to konieczne jest wycięcie przy zaawansowanych stadiach, przy początkowych stadiach można jeszcze wyleczyć to farmakologicznie. Do stwierdzenia, czy to ginekomastia trzeba albo "wymacać", albo USG. Jeżeli tkanka obok sutka jest twarda, to zazwyczaj jest to tkanka gruczołowa.
 10. Prześladowania chrześcijan chyba przebijają więcej niż przestępstwa w Brazylii, tylko w krajach muzułmańskich jest to legalne lub władza przymyka na to oko. Muzułmanie się wprowadzają, a następnie będą chcieli przekalkować tu swoje zasady i prawa, czy to za pomocą subwersji, demokracji lub przemocy. Niektóre z tych praw są niezgodne z cywilizacją zachodu. Najważniejsze pytanie, to co się stanie, jak dojdzie do zderzenia dwóch kultur.
 11. Ale to extra biznes dla właściciela. Teraz takie sprawy przenoszą się do internetu. Kto by kupił gazetę bez perspektyw? Przecież właściciel ją chciał sprzedać, bo nie widział sensu (czyli zysków) w kontynuowaniu tego przedsięwzięcia.
 12. I pamiętaj, teraz bez alkoholu. Teraz masz deficyt dobrych emocji, a dostarczanie tych emocji w postaci płynnej jest niebezpieczne (uzależnienie) i nieproduktywne, bo możesz siły i czas wykorzystać na coś lepszego, chociażby słuchanie audycji polskich i zagranicznych na tematy związkow, ale nie tylko. Teraz masz sprawy do załatwienia, czytanie książek, praca nad samooceną i podświadomością. Jak jest ci smutno, to zmęcz się fizycznie, siłownia, biegi, rower (tylko trzeba uważać, by się nie zagapić podczas nudnej przejażdżki), orbitrek, boks, cokolwiek na czym możesz się skupić. Jak chcesz płakać to płacz, byle tylko nikt nie widział. Polecam także książkę: Eckhart Tolle "Potęga teraźniejszości". Życzę Ci, byś rozwiązał te problemy, przede wszystkim problemy ze swoją podświadomością. Powodzenia.
 13. One walczą o dominację, a udawanie ofiary to jedna ze strategii. Żadne równouprawnienie nie wchodzi teraz w grę. Walka o równouprawnienie to była dziesiątki lat temu, teraz jak mają przewagę prawną, to walą do końca. Tak jak kolonizatorzy, którzy kosili indian karabinami i nie mieli dylematów typu: "wygrywamy z nimi, jest nas więcej, mamy nowoczesną broń, jesteśmy lepiej zorganizowani, może przestańmy ich tępić, albo przynajmniej wyrównajmy jakoś szanse". Im rząd bardziej sfeminizowany, tym mniejsza umiejętność do np. obrony kobiet i dzieci, przykładowo Szwecja, gdzie feministki sprowadzają zagładę na inne Szwedki.
 14. Jeżeli szukasz potwierdzenia od społeczności, to: - każdy tutaj doradziłby ci uciekać z takiego związku - dla twojego dobrze rozumianego dobra psychicznego i materialnego, powinieneś puścić haczyk, na który cię nabrała - tak, ten związek skończyłby się syfem, i to jeszcze większym niż inne podobne związki, ze względu na problemy z dzieckiem, za które byłbyś odpowiedzialny (albo zmuszony do odpowiedzialności poczuciem winy, wrzaskami, groźbą obsmarowania przed znajomymi w pracy) moralnie i finansowo, ale nie mógłbyś wychowywać - powinieneś spierdalać, ja na twoim miejscu bym się nawet nie zastanawiał - zostawiając tą panią nie robisz nic złego Czy to zauroczenie nie wypływa czasem z tego, że miałeś wcześniej normalne kontakty w kobietami w pracy, a ta kobita nagle była dla ciebie miła, zaczęła się interesować tobą, cieszyła się jak cię widziała, w trakcie rozmowy była bardzo żywa, ekspresywna i pobudzona? Jeżeli tak, to nie miłość, tylko zauroczenie wynikające z braku relacji, a jak relacja się pojawiła to mimo że była słaba, to była odbierana jako dopust boży. Tak jak głodny człowiek zje byle co i będzie mu smakowało. Ale jak już się naje, to następnej porcji tego samego już nie weźmie, bo niedobre. Musisz wiedzieć, że jej zachowanie minie wtedy, gdy będziesz już uwiązany tak, że pani będzie myślała, że nie będziesz mógł już uciec czy to ze względu na umowę małżeńską, czy to że za bardzo się zaangażowałeś, lub konwenanse społeczne nie pozwolą ci odejść, bo będziesz się bał opinii społeczeństwa, lub pani uzna że jesteś taką cipą, że nie dasz rady psychicznie od niej odejść, a jak spróbujesz, to cię szybko urobi. Bo pani podświadomie, i na pewno przynajmniej częściowo świadomie dąży do wykorzystania ciebie dla wygody swojej i jej dziecka, a nie dla twojego dobra. A to kupczenie kuprem to próba zmuszenia ciebie do mentalnego wzięcia odpowiedzialności za jej dzieciaka. Jak się nie przedstawisz dziecku jako ojciec, to jest embargo na dupę. Chcesz dupę lub chcesz częściej? To zadeklaruj się. Jak powiesz dziecku, że będziesz jego tatą, to trudno się będzie potem wycofać. Ona już cię urabia i zarzuca na ciebie więzy, które utrudnią ci potem odejście. A jak wiadomo, jak nie będziesz mógł zerwać tej niepisanej umowy z kobietą, to ta umowa będzie coraz gorsza dla ciebie, wymagania będą rosnąć, a nagroda i komfort maleć, a i tak jest szansa, że przyprawi ci rogi. https://vimeo.com/254373803 <- posłuchaj tej audycji, przy czym zamiast kobiety niepełnosprawnej, zmień na kobietę poniżej twojego poziomu (starsza+zmarszczki+dzieciak z problemami)
 15. Ja bym tutaj nic nie zrobił, ale za jakiś czas pośmieszkowałbym sobie z jakąś ładną dziewczyną w jej obecności. Tak jak Trump, jak Kim mówił, że ma guzik atomowy, to on powiedział, że on ma jeszcze większy guzik atomowy. Jak ona pokazuje, że ma inne opcje i zainteresowanie, to ty pokazujesz (ale nie na siłę, nie mówisz jej wprost i bez dramaturgii), że też masz inne opcje i zainteresowanie.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.