Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Beckenbauer

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  714
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1030 Świetna

About Beckenbauer

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1065 profile views
 1. Jeżeli ktoś nie potrafi zrobić tej prostej rzeczy, chociażby z szacunku do obowiązujących tu zasad i użytkowników, to jaka jest gwarancja, że będzie przestrzegał inne zasady? To nie jest nic trudnego lub czasochłonnego, a wydaje mi się, że pokazuje to nastawienie użytkownika do forum.
 2. Gość hotelowy schodzi do recepcji i mówi: - Zasłałem łóżko. - W porządku - odpowiada recepcjonistka. - Nie bałdzo.
 3. Weź Polkę zarażoną jakimś syfem, np. rzeżączka. Umaluj i wypuść za linię wroga. Najtańsza dostępna broń biologiczna.
 4. Socjalizacja + przekonania red pillowe, choć nie oznacza to, że one się nie zmienią, jak już będziecie w związku. Teraz intercyza może być dobra, ale potem będzie chciała zabezpieczenia i może nalegać na ślub bez. Jak nie jest w związku, to nie ma pewnych potrzeb, jak już w nim będzie, to te potrzeby się pojawią, często one są w podświadomości i człowiek z początku nie zdaje sobie z nich sprawy i z ich siły. Teraz może nie chcieć pokaźnego wesela, ale jak będzie zaręczona, to może pojawić się potrzeba pokazania się przed znajomymi i rodziną. Często jej wyobrażenia o tym, jak będzie wyglądał związek będzie się bardzo różniło od rzeczywistości. Jak dojdzie do zderzenia wyidealizowanej wizji związku z rzeczywistością, to poglądy mogą się zmienić, lub zostać takie same, ale będzie racjonalizowała sobie łamanie tych poglądów. Np. intercyza chroni oboje małżonków, ale akurat w jej konkretnym przypadku intercyza jest niepotrzebna, bo przecież to miłość do końca życia, a wszystko wypływa z tego, że chce mieć nad tobą większą władzę i zabezpieczenie, że tak łatwo nie uciekniesz, choć niekoniecznie się do tego przyzna. Już znałem takie numerantki, co mówiły, że liczy się szczera, konstruktywna rozmowa, ale jak rozmowa była nie po jej myśli, to zaczęły się płacze, manipulacje, odnoszenie do emocji, ataki osobiste, podnoszenie głosu itd. Albo "w ogóle nie chcę dziecka", a za rok jak odzywa się biologia i gadzi mózg "albo robisz mi dzieciaka, albo odchodzę". Patrz co ktoś robi, a nie co mówi.
 5. Chyba po karcie sim da się wyszukać, na kogo ona jest. Z tego co pamiętam, to pewna organizacja w Polsce zamontowała bocianowi GPS z kartą sim, ktoś w kraju arabskim zastrzelił tego bociana, wziął kartę i wydzwonił na kilka tysięcy złotych na koszt fundacji.
 6. Pisał nie na serio, a zarys planu reglamentacji kobiet był w ZSRR, pomysł odrzucono. W Holandii państwo daje niepełnoprawnym (kobietom i mężczyznom) na prostytutki/żigolaki, by też mogli zaruchać.
 7. Przedsiębiorstwo holocaust to odniesienie się do amerykańskich Żydów, którzy bezpodstawnie upominają się o mienie lub reparacje należne europejskim Żydom, nie w stosunku do rzeczywistych ofiar Żydowskiego pochodzenia, które z resztą dostały pieniądze.
 8. Dokumentów nie wrzucę, bo nie wiem jak szukać, ale tutaj masz linka jak to Niemcy spłacili ostatnią transzę reparacji (70 mln Euro) za I WŚ w 2010. https://www.bbc.com/news/world-europe-11442892 Za II WŚ reparacje dla aliantów były w wzięte nie w gotówce, ale w pracy Niemców (4 miliony Niemców pracowało w obozach lub ośrodkach badawczych dla USA/Francji/ZSRR/UK), własności intelektualnej, materiałów i ziemi. To wtedy ZSRR zabrał wschodnie tereny Niemiec jako reparacje, a następnie zmusił Polskę do zamienienia się tymi ziemiami za kresy wschodnie. Niemcy także musiały płacić za swoją okupację. Tutaj masz art. dotyczący tego, że Niemcy chcą zapłacić rekompensatę za oblężenie Leningradu https://tass.com/society/1041996, a tutaj, że Niemcy zapłacili odszkodowanie dla Żydowskich ofiar oblężenie Leningradu https://www.worldjewishcongress.org/en/news/leningrad-siege-survivors-to-be-compensated. Tutaj masz na wikipedii o odszkodowaniach dla Żydów: https://en.wikipedia.org/wiki/Reparations_Agreement_between_Israel_and_West_Germany A Duma w Rosji zastanawiała się nad tym, czy nie żądać kasy za II WŚ https://www.newsweek.com/russian-parliament-set-request-eu4-trillion-wwii-reparations-germany-304163 A tutaj koleje w Holandii będą płacić reparację za transport do obozów: https://www.apnews.com/c5d93d547121467998d1c37ec84375f4 Właśnie byliśmy na słabej pozycji, a Niemcy to brutalnie i bezwzględnie wykorzystały, np. kupując zakłady w Polsce i je zamykając. Raczej nie zachowali się jak osoby, które chcą się jakoś bratać, lub są wdzięczne za umorzenie reparacji. Wyobraź sobie, że masz kogoś, komu bardzo pomogłeś dużym kosztem i finansowo wyszedłeś na duży minus. A kiedy ty masz problemy i np. desperacjo potrzebujesz pieniędzy, to przychodzi ta osoba i mówi, że może odkupić od ciebie rzeczy po zaniżonej cenie, wykorzystując twoją złą sytuację. Łatwo się skapnąć, że coś jest nie tak. Ale Polacy chcą żyć ze swojej pracy, która została przez Niemców zniszczona. Jak ktoś zniszczy ci samochód, to też machasz ręką i mówisz "nie chcę pieniędzy od niego, bo to pasożytowanie, lepiej wyciągnę swoje oszczędności, które odkładałem na wymarzoną wycieczkę do Francji i zamiast sprawić sobie przyjemność, to kupię jeszcze raz to, co miałem kupione, ale mi zniszczyli"?
 9. Jebną to jebną, na chuj drążyć temat. Że całe pokolenia Polaków zostało obdarte ze swojego dziedzictwa i załamała się ciągłość pokoleniowa, to też chuj. W ogóle to na chuj Polakom godność i pieniądze? Ruskom płacą, Francuzom niedawno skończyli płacić za I WŚ. Coś mi się wydaje, że gdyby Niemcy wygrali wojnę, zrobili z Polaków podludzi i niewolników, to jakby zebrała się grupa mówiąca o tym, żeby walczyć o wolność lub ją zachować na przyszłe pokolenia, że można żyć lepiej, że kiedyś byliśmy wolnym i dumnym narodem, to też znalazłby się gość mówiący: a na co to? Mnie do życia jest to niepotrzebne. A te historie o państwie Polskim to jakieś brednie, nie wierzę w obiektywną historię. Cóż, gdyby Polacy w XIX i XX wieku mieli taką mentalność, to nie byłoby Polski na mapie świata, a Polska skończyłaby się wraz ze śmiercią ostatniego Polaka pamiętającego życie w Polsce. „niewolniczą rzeczą jest znosić spokojnie zniewagi i nie ujmować się za swymi przyjaciółmi” - Etyka Nikomachejska, 4,5,1126a.
 10. A ja uważam, że wojny nie powinny mieć miejsca. Wojna się skończyła, zniszczenia i straty pozostają, ktoś musi za to zapłacić. Czym są reparacje, jak nie odszkodowaniem za między innymi zniszczoną własność? Jaka Polska? Zacznijmy od tego, że Polska nie rządziła się sama, a Polska straciła ziemie na wschodzie. Jak to jest, że Niemcy płacą Żydom, Francuzom, dogadali się z Ruskimi, że będą płacić za Leningrad, ale Polsce nie chcą? Dodatkowo mimo "zrzeczenia" się reparacji przez "Polskę", Niemcy wcale nie odwzajemniają tego gestu. Po 1990 zrobili sobie z Polski swoją kolonię gospodarczą.
 11. Jak to, przecież panie i pewni Youtuberzy przekonują, że płeć nie istnieje.
 12. Tak to jest, żona chce się wykazać przed rodziną i znajomymi, więc restauracja najlepsza, a że nie ma pieniążków, to idzie do ciebie.
 13. Tytuł artykułu brzwi: "KIEDY NIE POWINIENEŚ SPOTYKAĆ SIĘ Z SAMOTNĄ MATKĄ". Już odpowiadam, kiedy masz rozum i godność człowieka. Skoro samotne matki są takie silne, to skąd to skomlenie o faceta? Skoro potrafią wychować dzieci, to dlaczego dzieci samotnych matek to często wariaci ze skrzywioną psychiką (85% gwałcicieli w USA było wychowywanych przez samotne matki, w Polsce podobnie), a dzieci samotnych ojców radzą sobie znacznie lepiej?
 14. W tej akcji zachował się dobrze, bo przeżył, a że miał kamerkę, to gości namierzono. Mam jedynie nadzieję, że ta dziewczyna dostanie porządny wyrok, a nie że "niewinna bo ma cipę i to przyszła madka".
 15. Tak się składa, że kobieta po 30 zazwyczaj ma swoje najlepsze lata za sobą, nie zawsze, ale zazwyczaj. A szanse zawsze są, choć niekoniecznie musi być to gość z wyższej półki. Jak to się mówi, jak się nie ma tego, czego się pragnie, to się pragnie co popadnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.