Skocz do zawartości

Co to jest "to coś" według pań?


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, arch napisał:

Chłopaku

Już ci wyjaśniłem wcześniej panie Andersen że chłopaku to sobie możesz wiesz gdzie włożyć.

 

 

Godzinę temu, arch napisał:

Przykłady pasztetów, które z  braku laku zainteresowały się takim chłopakiem (ale nie pożądały go, bo nawet one mają w sobie te instynkty których nie zaspokoi taki samiec beta) nie są dowodami na cokolwiek.


Zorientowałeś się, że walisz bzdety, i na czym cię można zagiąć, więc chciałeś tym uprzedzić zaoranie. Ale zaoranie ciebie jest niezbyt trudne bo sam sobie walisz samobóje.
Przykłady pasztetów są dokładnie przykładami na to co ci tłumaczą jak krowie na rowie. Przykłady bardzo młodych, niedoświadczonych dziewczyn też. Ponadto jest jakiś odsetek kobiet które są z takich czy innych względów skonstruowane inaczej psychologicznie.

Więc jak widzisz panie Andersen swoje "zawsze" możesz sobie włożyć w buty.

@Fit Daria weterynarz nie musi być krową, żeby wiedzieć o krowach więcej niż one same o sobie.

Edytowane przez Wernon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiadajcie tej trollicy @Fit Daria, napisała mi na prv: ,,

Ja może i kilka razy się tak z Wami bawiłam. Ale dla własnej satysfakcji. Choćby to konto, dziewica pragnąca dzidziusia :D I parę innych, ale miało to cel naukowy i tylko dla mnie. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Fit Daria napisał:

I napewno jesteś przy tym fair i dobrze się czuję z tym, że traktujesz kobiety jak waginy na 2 nogach? 

I nie wydaje Ci się dojrzalszym podejście, że owszem wydałbyś na buty czasem, czasem musiał zmierzyć się z fochem i przyjść z kwiatami i czasem nie miałbyś przez tydzień seksu, ale miałbyś kogoś kogo kochasz i kto Ciebie kocha? Nie uważasz, że Twoje obecne podejście jest pozbawione jakieś głębi i sens życia jest znaczenie uboższy, bo co? Tylko zabawa, pieniądze i sex? 

Jaka ja naiwna w sumie jestem :D

To wtedy za drzwi i następna. 

Co mnie Twoje buty obchodzą? Jak Cię nie stać to chodź boso, albo zarabiaj lepiej, proste.

Wy się nie czaicie tylk zmieniacie model, to czemu my mamy znosić jakieś chore embargo na seks, czy jakieś pierdolone kwiaty przynosić bo miałaś okres i sama nie wiedziałaś czego od życia oczekujesz i którą ręką się podetrzeć tego dnia?

Pfff, felerny model i bierzemy następną misiu trolisiu.

 

 

Tak kocha, że manipuluje seksem. Cóż za romantyczna miłość zaraz się popłaczę.

Edytowane przez czader
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, czader napisał:

Tak kocha, że manipuluje seksem. Cóż za romantyczna miłość zaraz się popłaczę.

Nie, manipuluje, ale motywuje jak jest taka potrzeba. Uważaj, że Wy tego kasą nie robicie jak kobieta chce coś od Was.

 

@Jan III Wspaniały Oj, kto tak brzydko manipuluje? Może całość byś wkleił? I nie płacz, że Ci nie odpisałam, mam dużo tego, niektórym i miesiąc nie odpisuje. Cierpliwości :D A nie fochać się tak od razu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mrowka wybacz dziewczyno, ale jeśli masz nadwagę to jedyny z którym możesz marzyć o ,,tym czymś" to wyśmiewany przez Ciebie magazynier. I to jeszcze musiałabyś się w jakiś sposób postarać o jego względy.

 

@Fit Daria ja płaczę, że mi nie odpisałaś czy poprosiłem Ciebie grzecznie, żebyś nie kablówka w pewnej sprawie na pewnym forum hmm? Kto do mnie pierwszy napisał? A że poszłaś i bez skrupułów to zrobiłaś, więc nara- nie mam zamiaru z Tobą prowadzić jakiejkolwiek dyskusji.

 

Nie rób z siebie kokietkę, że niby tyle wiadomości dostajesz, grubych nie tykam nawet po pijaku, wiedz do widzenia Trollu.

 

 

Edytowane przez Jan III Wspaniały
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wernon napisał:

Zorientowałeś się, że walisz bzdety, i na czym cię można zagiąć, więc chciałeś tym uprzedzić zaoranie.

Jeśli myślisz, że tekst, że brzydkie, zrezygnowane Panny bez żadnego wzięcia polecą z braku laku na zwykłego chłopaczka (a za 2-3 lata jak wyładnieją rzucą go w kąt) jest dowodem, że te Panie ich pożądały, a więc, że niektóre kobiety pożądają facetów którzy nie mają żadnego zainteresowania płci przeciwnej, to niezawodny znak, że z logiką Ci nie po drodze. Ja po prostu uprzedziłem Twoje ośmieszanie się - ale jednak twardo w nie brniesz. No i prosiłem o dowód - nie podałeś go. W innym temacie wypowiadałeś się o podejściu div, podczas gdy nigdy na divach nie byłeś - to już wystarczy, żebym potraktował Cię jako zwykłego trolla. Pozdro i bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jan III Wspaniały napisał:

wybacz dziewczyno, ale jeśli masz nadwagę to jedyny z którym możesz marzyć o ,,tym czymś" to wyśmiewany przez Ciebie magazynier. I to jeszcze musiałabyś się w jakiś sposób postarać o jego względy.

Przecież ja o tym wiem :) Pisałam już, że jedyne co mam do zaoferowania to moje ciało, a skoro mam nadwagę to nawet tego nie mam ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jan III Wspaniały napisał:

wybacz dziewczyno, ale jeśli masz nadwagę to jedyny z którym możesz marzyć o ,,tym czymś" to wyśmiewany przez Ciebie magazynier. I to jeszcze musiałabyś się w jakiś sposób postarać o jego względy.

 

To jest właśnie różnica między płciami. Kobieta jak słyszy, że jak ma nadwagę to nie będzie miała powodzenia to stara się schudnąć. Mężczyzna jak słyszy, ze np praca magazyniera jest nieatrakcyjna dla kobiet to zamiast przyznać, że powinien się za siebie wziąć to pluje jadem i mówi, że mu się rzygać chce. Więcej pytań nie mam. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, arch napisał:

W innym temacie wypowiadałeś się o podejściu div, podczas gdy nigdy na divach nie byłeś - to już wystarczy, żebym potraktował Cię jako zwykłego trolla. Pozdro i bez odbioru.

Andersen ja widzę kilka twoich wpisów z poradami dla małżonków. Byłes kiedyś żonaty? Skończ więc te bzdury walić, tak jakby burdel był jakimś zakazanym miejscem o którym wiedzę maja tylko wybrani, i tylko ci którzy ruchali za kasę.

 

 

3 minuty temu, arch napisał:

Jeśli myślisz, że tekst, że brzydkie, zrezygnowane Panny bez żadnego wzięcia polecą z braku laku na zwykłego chłopaczka (a za 2-3 lata jak wyładnieją rzucą go w kąt) jest dowodem, że te Panie ich pożądały, a więc, że niektóre kobiety pożądają facetów którzy nie mają żadnego zainteresowania płci przeciwnej, to niezawodny znak, że z logiką Ci nie po drodze.

Kolejna perełka, i kolejne na siłę przepychanie swojej bzdury. Zapewne one wyładnieją z wiekiem hahahahaha. I tak, pasztety mające niska samoocenę mogą mieć inne wymagania niż ładne laski. I pasztet może się zakochać w brzydkim facecie bez brania u kobiet.

Popytaj kobiet dlaczego się zakochują w brzydalach którzy nie mają wzięcia u innych kobiet.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Fit Daria napisał:

Mężczyzna jak słyszy, ze np praca magazyniera jest nieatrakcyjna dla kobiet to zamiast przyznać, że powinien się za siebie wziąć to pluje jadem i mówi, że mu się rzygać chce. Więcej pytań nie mam. 

To zapewne akurat wina pop kultury i tego co wtłacza się do głowi obu płciom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Fit Daria napisał:

Więcej pytań nie mam. 

A ja mam.

To według Pani logiki oraz @Mrowka , nikt nie powinienem pracować na magazynie bo nie dostanie kobiety.

Czyli nie będzie mogła pani sobie kupić proszku do prania, cukierków, leków, zrobić jedzenia. A dlaczegoż to ? No bo przecież praca na magazynie jest dla najgorszych roboli, nie godnych dotyku kobiety. A właściwie mam jeszcze lepszy pomysł !

Skoro praca facetów jest nie godna i powinienem zarabiać minimum 3.000 to może PANIE pójdą pracować na magazyn a panowie będą nimi zarządzać ? Wtedy wszyscy będą godni, no i kobiety pracy się pracy nie boją.

 

Weźcie... bo rynce opadają :) 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Fit Daria napisał:

To jest właśnie różnica między płciami. Kobieta jak słyszy, że jak ma nadwagę to nie będzie miała powodzenia to stara się schudnąć. Mężczyzna jak słyszy, ze np praca magazyniera jest nieatrakcyjna dla kobiet to zamiast przyznać, że powinien się za siebie wziąć to pluje jadem i mówi, że mu się rzygać chce. Więcej pytań nie mam. 

 

No w sumie wiadomo, że wymaganie sponsoringu życia i wycieczek jest równe wymagania nie ważenia więcej od faceta?

W jednym przypadku trzeba harować jak wół, w drugim wystarczy nie żreć jak świnia.

 

Jak już wcześniej kolega napisał:

"Wszystko na pół. Jeden zając, jeden wół".?

Edytowane przez czader
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Fit Daria napisał:

To jest właśnie różnica między płciami. Kobieta jak słyszy, że jak ma nadwagę to nie będzie miała powodzenia to stara się schudnąć. Mężczyzna jak słyszy, ze np praca magazyniera jest nieatrakcyjna dla kobiet to zamiast przyznać, że powinien się za siebie wziąć to pluje jadem i mówi, że mu się rzygać chce. Więcej pytań nie mam. 

To raczej jest odwrotnie. Grubaski wiecznie jęczą że nie ich wina że są otyłe bo przemiana materii, Hashimoto i inne tego typu bzdety. Często w trakcie tego narzekania siedząc w MC Donaldsie.

Facet jak wie że praca magazyniera jest do d próbuje ją zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

nikt nie powinienem pracować na magazynie bo nie dostanie kobiety.

Czyli nie będzie mogła pani sobie kupić proszku do prania, cukierków, leków, zrobić jedzenia. A dlaczegoż to ? No bo przecież praca na magazynie jest dla najgorszych roboli, nie godnych dotyku kobiety.

Oj, przekręcasz :) Pan magazynier może sobie szukać studentki, która jeszcze jest na garnuszku rodziców i dla niej 1600 zł to "łomatkobosko, majątek!". A jak będzie madry, to znajdzie sobie taką, która go zainspiruje do rozwoju i zmiany pracy, bo za 1600 zł czy nawet 2500 rodziny nie da się utrzymać. Chyba, że mieszka się w jakimś Pipidówie Mniejszym i ma się mieszkanie po rodzicach. 

Nikt magazynierom nie mówi, że nie dostanie kobiety. Nie dostanie tylko tej lepiej zarabiającej. No, chyba że mnie jak już pisałam - jeżeli byłaby 30-letnią singielką. Ale wtedy wiadomo już byłabym w stanie rozkładu, więc w zamian za to nie miałby ode mnie "ciała" które jest przecież najistotniejszą kwestią... Ah nie, wait... Przecież ja nie mam nawet ciała, bo mam nadwagę...

4 minuty temu, Wernon napisał:

To raczej jest odwrotnie. Grubaski wiecznie jęczą że nie ich wina że są otyłe bo przemiana materii, Hashimoto i inne tego typu bzdety. Często w trakcie tego narzekania siedząc w MC Donaldsie.

Jak im się wtłacza do głowy brednie w stylu "zaakeptuj siebie i swoje niedoskonałości", to wiadomo że nie będą nic ze sobą robić. W sumie sama lepiej się ze sobą czułam jak miałam te +10 kg i nic nie robiłam, niż teraz kiedy efekty nie są dla mnie zadowalające pomimo ciągłych tortur w postaci biegania czy innych ćwiczeń :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, czader napisał:

No w sumie wiadomo, że wymaganie sponsoringu życia i wycieczek jest równe wymagania nie ważenia więcej od faceta?

Tak jest równe. Ty wymagasz wiecznej diety, ćwiczeń wyrzeczeń, dbania o siebie kilka godzin dziennie, ona może wymagać odpowiedniego standardu życia, który ma jej zapewnić mężczyzna. 

 

10 minut temu, Mrowka napisał:

To zapewne akurat wina pop kultury i tego co wtłacza się do głowi obu płciom.

Tak. Kobietom się mówi, że mają wyglądać zawsze, nawet po urodzeniu 3 dzieci, a mężczyznom, że mają rodzinę utrzymać na godnym poziomie, zapewnić rodzinie prestiż. A Panowie stąd by chcieli by kobieta wyglądała jak milion dolarów, ale jak ona śmie wymagać to już jest obrzydliwe. Pan @JoeBlue bodajże pisał, że od niego każdy może wymagać tylko nie kobieta, bo kobieta nie ma prawa mieć wymagań, ma tylko nogi rozkładać ( szczupłe oczywiście). 

 

@SzatanKrieger Otóż nie do końca. Są koneserzy rubensowskich kształtów jak i kobiety, którym praca magazyniera by nie przeszkadzała. Ale skoro panowie mają wymagania kobiety też mogą je mieć, tylko te wymagania tak jak i płcie - różnią się. 

A do zamiany ról - jak zaczniecie rodzić i zajmować się domem i dziećmi to my będziemy Was utrzymywać ;)

 

@Wernon Rly? Tu obserwujemy coś odwrotnego. Żadna kobieta nie mówi, że jak się spasła ( przed porodem, bo później różnie bywa) to nie jej wina i raczej chcą coś z tym robić i nie mówią, że kochaj mnie taką jaką jestem i, że kochanego ciałka nigdy dość :lol:

Za to panowie są właśnie oburzeni, że jak to kobieta może nie chcieć magazyniera zarabiającego 2200? Nie może być! Skandal! Będę rzygał! Etc, Itd, Itp :P 

Edytowane przez Fit Daria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

No bo przecież praca na magazynie jest dla najgorszych roboli, nie godnych dotyku kobiety. A właściwie mam jeszcze lepszy pomysł !

Skoro praca facetów jest nie godna i powinienem zarabiać minimum 3.000 to może PANIE pójdą pracować na magazyn a panowie będą nimi zarządzać ? Wtedy wszyscy będą godni, no i kobiety pracy się pracy nie boją.

Dotyk kobiety w każde miejsce, włącznie z posłusznym oblizaniem tego co należy kosztuje jakieś 150-200 zł, także to raczej tania sprawa.

 

A kobiety za 200 zł to już z reguły naprawdę ładne Panie, które często po prostu lubią tę zabawę, sprawia im ona przyjemność, przyjmują w bardzo ładnych apartamentach (jest takie jedno miejsce w Warszawie w którym jest więcej takich kobiet), prowadzą na tym naprawdę świetny biznes. W odróżnieniu od głupot które wsadza kilku tzw. 'jebaków teoretyków' w tych sprawach, ludzi którzy nigdy w życiu na divach nie byli i nie mają absolutnie najmniejszego pojęcia o czym się wypowiadają, to co ja Ci piszę to wiedza praktyczna.

Jak diva ma z Tobą fajny seks, to jest chętna nawet na dalszą zabawę w czasie dłuższym niż godzina- kilka razy tak miałem, żadnego patrzenia na zegarek, a na koniec całus na drogę.

Jednak mówimy tu o Warszawie i kobietach świadomych które po prostu świetnie się na tym bawią - one prowadzą biznes, nie mają żadnych alfonsów, przyjmują czasem we dwie, czasem we trzy w apartamencie, wystarczy takiej dziewczynie 3 wizyty Panów na dzień i miesięcznie taka zarobi blisko 20 tys. zł. A argument, że bez pieniędzy by nie pozwoliły się dotknąć? Diva to jest przede wszystkim KOBIETA i jak masz dobry sprzęt i traktujesz ją po męsku, to wręcz sama się nabija na bolca i nie patrzy na zegarek - kilka razy tak miałem - a płaciłem już po wszystkim.

Żeby zrozumieć ten biznes trzeba być człowiekiem troszkę szerszego spojrzenia, zrozumieć, że każda kobieta się sprzedaje- małżeństwo jest przecież jawną prostytucją, to instytucja stworzona w celu ochrony dzieci i kobiety przez mężczyznę, ochrony finansowej. Jest to stuprocentowa i jawna prostytucja, bardzo wiele kobiet nie chce seksu gdy 'cyrograf' już podpisany - bo już NIE MUSZĄ.

 

Jak będziesz kiedyś kolego w Warszawie możesz dać cynk, dam Ci namiar do kilku Pań - moich znajomych, gdzie na sam ich widok gdy Cię przyjmą będziesz bliski eksplozji, a co tu mówić dalej.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Fit Daria napisał:

Tak jest równe. Ty wymagasz wiecznej diety, ćwiczeń wyrzeczeń, dbania o siebie kilka godzin dziennie, ona może wymagać odpowiedniego standardu życia, który ma jej zapewnić mężczyzna. 

Nie, ja wymagam nie żarcia jak świnia, bo o tym była mowa.

A o tym zadbaniu o siebie jakim piszesz, to widocznie 80% kobiet nie słyszało, także nie wiem o czym dyskutujemy ?

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fit Daria po co siedzisz i piszesz całymi dniami z tymi mizoginami, kisiel masz po tym?

Jak masz tyle wolnego czasu, to polecam ćwiczenia fizyczne, z tego co się orientuję to przydałoby się Tobie trochę.

 

Bez odbioru. Dyskusja nie ma z Tobą sensu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Fit Daria napisał:

Tak. Kobietom się mówi, że mają wyglądać zawsze, nawet po urodzeniu 3 dzieci, a mężczyznom, że mają rodzinę utrzymać na godnym poziomie, zapewnić rodzinie prestiż.

Eeee, mi chodziło raczej o to, że każda przygarnie biednego i nieporadnego misia, więc facet na magazynie myśli sobie "znajdę tę jedyną, będziemy żywić nasze dzieci miłością, bo przecież mam ciekawą osobowość i dobre serduszko". 

3 minuty temu, Fit Daria napisał:

A do zamiany ról - jak zaczniecie rodzić i zajmować się domem i dziećmi to my będziemy Was utrzymywać ;)

No nie wiem, ja bym nie chciała zamiany ról :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jan III Wspaniały napisał:

po co siedzisz i piszesz całymi dniami z tymi mizoginami, kisiel masz po tym?

Straszny :D Dr Oetker by nie pogardził. 

 

@Mrowka A, że o to chodzi, to się zgodzę. Jedna z niewielu rzeczy, którą tu popieram. Nie można żyć samą miłością :D Ale panowie wpadają w skrajności w skrajność i jeśli dla kobiety aspekt finansowy ma jakieś znaczenie to oznacza, że dla niej tylko kasa się liczy i nie jest zdolna do uczuć wyższych. 

Edytowane przez Fit Daria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Przemek1991 napisał:

No tak, bo Ty jesteś taka zajebista...

Nie wiem czy jestem, ale dlaczego Ciebie tak boli że chciałabym godne życie dla moich dzieci i normalną rodzinę? Jak kobieta pisze, że liczy się ciekawe wnętrze i dobre serduszko to źle, bo to takie pierdololo, a jak napisze, że chce żeby facet zarabiał conajmniej tyle co ona, to też źle, bo śmie mieć wymagania :D 

Podpowiem - jak nie chcesz rodziny zakładać i trafisz na taką, która chce się tylko wyskakać to jej Twoje zarobki raczej nie będą przeszkadzać, ważne żebyś jako tako wyglądał. A jeżeli chcesz założyć rodzinę, to odpowiedz sobie na pytanie czy byłbyś w stanie ją utrzymać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.