Skocz do zawartości

Ankieta - dotycząca tematu Pytania o zawód, zarobki, status


Z iloma przypadkami spotkaliście się na pierwszych randkach/spotkaniach z nową poznaną kobietą/mężczyzną.  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Pytanie o status materialny

    • Kilka razy
      3
    • Około dziesięciu
      2
    • Powyżej dziesięciu
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Nawiązując do tematu - Pytania o zawód, zarobki status

Z iloma przypadkami spotkaliście się na pierwszych randkach/spotkaniach z nową poznaną kobietą/mężczyzną

Mam na myśli pytania bezpośrednie i bardziej zakamuflowane.

Czy były to przypadki pojedyncze czy też dość częste?

 

Ja osobiście spotkałem się kilkukrotnie z pytaniami o samochód, mieszkanie i dobra materialne, nie mam kontaktu z tymi kobietami.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.

Nigdy mnie żadna z kobiet nie pytała o moje wnętrze i czy jestem dobrym człowiekiem w ogóle.

Obojętnie czy to była randka czy kobiety z rodziny.

A pamiętajmy, że według propagandy jest to najważniejsze.

Każda kobieta sra na moje dobre ❤️ i pytają się czy pracuje, a jak tak to gdzie.

Kobieta postrzega faceta przez pryzmat zarabiania i ogarnięcia. Dlatego też wkurzające jest, to bo nagle się okazuje, że kobiety to nie są takie do końca uduchowione i eteryczne wręcz - jak je świat przedstawia. Mi osobiście taka propagadana mocno zaszkodziła w młodości i przez to tez jestem na to wyczulony ale tak jak wspominałem w tym innym temacie, że po prostu bawię się tym procesem i gdy pytają co robię zaraz po moim imienii po,  prostu je zbywam. Kobiety najczęściej to nakręca to tak swoją drogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.