Skocz do zawartości

Skutki złego stylu życia - poczucie winy, które musi znaleźć ujście


Rekomendowane odpowiedzi

* - niewrażliwców temat raczej nie dotyczy

 

Roosh V opisał pewien mechanizm. Trafił w sedno czy nie, sami wyciągnijcie wnioski, może się komuś przyda (dla znających angielski): https://www.rooshv.com/casual-sex-creates-guilt

 

 

" At the height of my casual sex phase, when I was sleeping with numerous women per year, I was also attacking feminists and “sluts” with a level of hostility that I wouldn’t use today. "

 

" (...) there is another kind of guilt that you don’t become consciously aware of.

 

It happens when you engage in behavior that goes against the natural order or moral law but which is encouraged, promoted, or enabled by your culture. "

 

" Subconscious guilt is a form of negative internal pressure that the soul can neither handle nor endure.

 

As if in a game of tag, you must pass on the guilt to someone else, or find a method to dissipate it.

 

This can occur by attacking other people, engaging in combative politics, abusing substances, or seeking a soothing form of ego gratification, often the exact same behavior that is causing the guilt in the first place. "

 

 

" This phenomenon also happens to women who engage in casual sex. The women who cry most about “toxic masculinity” or “rape culture,” and who believe that sex is a source of empowerment and confidence, are promiscuous or “polyamorous” women who are relieving their guilt. "

 

 

Wiktoria vel FitDaria aka Sara musi atakować jako feministka, by znaleźć ujście swojego poczucia winy za swoją przeszłość jako prostytutka, stąd jej zawziętość, kompulsywność i niezłomność.

 

Stąd ogólna przewaga lewaków nad prawakami. Prawacy nie odczuwają potrzeby wyniszczania lewaków takiej jak lewacy prawaków, bo hołdują zasadom, które ich ograniczają, dzięki czemu szkodzą sobie w mniejszym zakresie.

 

Dziękuję za uwagę.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bruxa napisał:

Stąd ogólna przewaga lewaków nad prawakami. Prawacy nie odczuwają potrzeby wyniszczania lewaków takiej jak lewacy prawaków, bo hołdują zasadom, które ich ograniczają, dzięki czemu szkodzą sobie w mniejszym zakresie.

Polemizowałbym. Sam jako socjoliberał jestem uznawany za lewaka. Zarówno przez konserwatystów, narodowców i libertarian. Ja jedynie nie chcę być ograniczanym. Chcę wolności dla siebie i innych oraz pomocnej dłoni w razie problemu. Jestem znienawidzony przez pewne kręgi z racji na wyznawane poglądy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still Waż słowa!

Żeby ktoś o Twoim synu ktoś kiedyś nie powiedział, żeby go kijem nie tknął.

Na co takie chamskie, nic nie wnoszące komentarze?

Ktoś ocenia Twoje zdjęcia?

 

@Bruxa Motywy są trochę inne..

jeśli ktoś z przyczyn od niego niezależnych albo zależnych ale trudnych do zrealizowania nie może spełniać potrzeb z piramidy masłowa, jego mózg uruchamia szereg mechanizmów obronych psychiki by sobie jakoś z tym poradzić. Tak jak np. naszy co poniektórym chłopakom łatwiej jest powiedzieć ze wszystkiemu winne są złe kobiety a nie to że  z nimi jest jakiś problem..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, deomi napisał:

@Still Waż słowa!

Żeby ktoś o Twoim synu ktoś kiedyś nie powiedział, żeby go kijem nie tknął.

Na co takie chamskie, nic nie wnoszące komentarze?

Ktoś ocenia Twoje zdjęcia?

Oczywiście że Stilla dzieciaka by nie tknęli kijem, po to chłop jest chłopem żeby go pieścić kobiecymi rękami i cyckami a nawet waginami. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.