Skocz do zawartości

Gorzej niż za PRL?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Braci

 

Od dawna nie oglądam telewizji, więc może nie jestem na czasie i teraz takie akcje to norma? Zobaczcie ten materiał TVP:

https://wiadomosci.tvp.pl/38751782/miliony-odebrane-mafiom-trafiaja-do-polakow

 

Jak ogląda się archiwalne wiadomości w PRL, to aż tak propaganda nie bije po oczach. Tam jest bardziej subtelnie przedstawiona alternatywna rzeczywistość, przykładowo materiał gdzie pokazują panów milicjantów. Nie ma wprost powiedziane, że milicjanci są super, tylko człowiek widzi miłych gości w mundurach podczas interwencji i jakoś mu się to koduje w podświadomości.

 

Tutaj jest ostro, najbardziej podoba mi się końcówką, gdzie laska ciśnie po platformie i prosi, żeby dali już spokój.

 

Jak to jest możliwe, że jeszcze ktoś ogląda takie propagandowe gówno? Jak to możliwe, że ten materiał przeszedł i został puszczony w TV? Czy Kurski zwariował? Czy jesteśmy aż takimi debilami, żeby nam pokazywać coś takiego?

 

Zatrudnijcie mnie to zrobię wam to lepiej, a nie taka FUSZERA!

 

No nie wierzę w to co widzę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Czy to Polska, czy Uganda, wszędzie działa propaganda...

 

 

Nie śledzę tej propagandy sukcesu, jednak chcąc nie chcąc w jakimś stopniu dociera do mnie jak to wygląda i faktycznie, zrobiło się  nachalnie i ordynarnie.

Vide np słynny pasek z wiadomości tvp "zachód zazdrości Polsce dobrobytu".

 

Ale czemu się dziwić, skoro jest wprowadzany gierek-bis, a sporej części społeczeństwa to odpowiada.

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to sobie wymyślili, że zabrali przestępcom, a dali je dzieciom i potrzebującym. To jest taka bujda na resorach. Ten cały socjal pochodzi z rabunku podatkowego. A że ludzie unikają płacenia nadmiernie wysokich podatków, to akurat się ludziom nie dziwię. Bo co dostają w zamian, państwo teoretyczne, które nawet służby zdrowia nie potrafi zorganizować tak na rozsądnym poziomie. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.