Skocz do zawartości

Kobiety chore psychicznie


Rekomendowane odpowiedzi

@zuckerfrei Cała trójka matka / 2 córki na prochach, siostra mojej ex gdy jechała na rozmowę o prace to od Panny M brała tabsa i w drogę, jesteśmy na zakupach dzwoni telefon od Mamy ( rozwód rodziców / sprawa o podział majątku ), Panna moja dowiaduje się że Ojciec nieugięty i nie doszło do porozumienia - bach do torebki po tabsa :D. Konkubent matki miał dojście do farmaceuty i załatwiał im psychotropy na receptę, matka czasem to miała taki odlot jakby jej nie było w ciele :D. Moja miała zawiechy z pamięcią, jednego dnia rozmawia ze mną że ma problem z uczuciami do mnie a na następny dzień przychodzi całuje, uśmiechnięta i w szoku o czym Ja jej opowiadam że jeszcze wczoraj mnie nie kochała, jaki Ja rolkaster przeżyłem z tymi dziewczynami to poezja. Każda miała faceta i zawsze słyszałem jedną i tą samą śpiewkę " On mnie nie rozumie :D ", koniec końców był taki że Panna rozpowiadała wszystkim że " boi się mnie " i miała iść do prokuratury / policji pozwać mnie o nękanie ;) a dostała jednego smsa po kilku miesiącach od rozstania. Fakt faktem dawno powinienem się ogarnąć kiedy to moja Panna w sprawie rozwodowej zdecydowała się zeznawać na własnego Ojca który to do końca 25lat przysyłał jej prezenty / pieniądze a mimo to laska poszła do sądu na niego zeznawać, skoro własnego Ojca podjeb*** to co by zrobiła ze mną w późniejszym etapie małżeństwa :D.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zuckerfrei napisał:

Pełna zgoda lecz z facetami dzieje się podobnie.

 

Pełna zgoda Bracie. Z facetami też jest tragedia.

 

Dzisiaj człowiek to zero samorozwoju. Zero. Nie rozumie nic zwłaszcza z tego jak sam działa. Jak działa on, mózg, emocje. Czas ma zajęty od a do przysłowiowego z. System siedzi mu na mózgu non stop tworząc i kreując go (pokolenia) jak tylko kreator chce. To już nie ludzie to pierwszy krok do biorobotów. Gruby wielowątkowy temat. Najśmieszniejsze w tym, że każdy z nich myśli jakim to jest wielkim indywidualem a to kolejna co do joty kopia poprzedniego :D:D:D

 

Mają to na co zasługują. Świat nie daje nic - trzeba samemu brać.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, Byłybiałyrycerz said:

matka czasem to miała taki odlot jakby jej nie było w ciele

Doskonale wiem o czym piszesz, siedzi przed telewizorem ale jej nie ma. 

 

To, że sie boi odezwać do mnie: też miałem - wyrachowana gra, wyjąłem telefon i powiedzałem dzwoń na policję. Zmiękła. To było w UK, miałbym konkretnie przejebane. To samo rozpowiadała innym w stosunku co do mnie.  Smród ciągnie się po dziś dzień. 

Straszyla mnie ojcem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, doler napisał:

Albo zobaczcie ile lasek na fejsie zamieszcza drastyczne zdjęcia cierpiących zwierząt. Niby chcą poruszyć problem, ale pokazywanie takich zdjęć mówi, że mają coś z głową.

O kurwa. Moje uduchowione wibracje jednak w chuja mnie nie robią. To dobrze o mnie świadczy. Jest jedną taka niezła dziewczyna, co patrzy na mnie jak na autorytet i mi to imponuje. Na fejsiku większość postów na osi czasu to poturbowane zwierzątka. No nie ma chuja, wkurwiłem się i wyłączyłem obserwowanie. Nie tym kosztem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.